Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

מה שראו שם זה פול טריילר שחותך בפראות רכבים בפיצול של כביש 1 וכביש 6, המצלם שהוא נהג מנוף כבד צפר לו כשניסה לחתוך לו לנתיב, בתגובה נהג הטריילר יצא לעקיפה ופשוט דחף את הגרר לשוליים ודפק בלימות מלפניו.

השתוללות כזו של משאית כבדה לא רואים כל יום, המצלם הוריד את הסרטון לאחר שפנה לחברה שטענה שהנהג פוטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיון התנקשות ע"י נהג משאית (0:45):

העפתי מבט במראה האחורית ולתדהמתי ראיתי משאית דוהרת אלי בלי סימני האטה. נמלטתי לנתיב השמאלי שבנס היה פנוי.

אגב, זה אותו המקום (מחלף תקווה כביש 5 מערב) שממנו העליתי את הסרטון עם נהג המשאית המשתחל מהשבוע שעבר.

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העפתי מבט במראה האחורית ולתדהמתי ראיתי משאית דוהרת אלי בלי סימני האטה. נמלטתי לנתיב השמאלי שבנס היה פנוי.

כל הכבוד על העירנות והתושיה!

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיון התנקשות ע"י נהג משאית (0:45):

אגב, זה אותו המקום (מחלף תקווה כביש 5 מערב) שממנו העליתי את הסרטון עם נהג המשאית המשתחל מהשבוע שעבר.

מקום בעייתי, נגמר שם נתיב ימני תוך כדי סיבוב חד למדי, בנוסף להאטת התנועה החדה מדרך מהירה לפקקים העירוניים יש שם הרבה מקרים כאלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובר שם בדרך לעבודה כל יום, ואני כבר רגיל למלחמות מזדמנות על ההשתלבות עם אנשים שלא מכבדים את הריצ'רץ', אבל זה עם פרייבטים; כשיש לך עסק עם משאיות זה יכול להיגמר בדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה תקופה שבה פגשתי משפחת ארנבים מדי בוקר בשכונה. הם נעלמו, אני מניח שכמה חתולים השמינו.

חוץ מזה יש לי סרטון דומה עם עדר בקר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי כבר יתחילו לבדוק את הכשירות של הנהגים הקשישים?

לעצירה בנתיב ההאצה לא ייחסתי חשיבות מיוחדת אך מה שהנהג הזה עשה לאחר מכן דיי הכניס אותי לשוק.

מדובר בנהג מבוגר, להערכתי בסביבות גיל 75

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מפחית מחומרת האירוע המצולם אבל:

א. יש לא מעט נהגים צעירים שעושים טעויות דומות. טמבלים שעושים סיבוב פרסה אל מול תנועה חולפת זה מראה שבשגרה וגם כניסה לנתיב לא נכון זה לא בדיוק אירוע של פעם בשנה.

ב. איזו כשירות אתה מציע לבדוק (ברור שלא ניתן להציב את הנהג מול כל מגוון התסריטים האפשריים בנהיגה)?

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה צופר לו בכלל? לאן אתה ממהר? לרמזור האדום שנמצא כמה מטרים בהמשך? מה עם קצת להפעיל את המוח ולחשוב כמה צעדים קדימה?

אתה יותר גרוע מהנהג שטעה בפנייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה צופר לו בכלל? לאן אתה ממהר? לרמזור האדום שנמצא כמה מטרים בהמשך? מה עם קצת להפעיל את המוח ולחשוב כמה צעדים קדימה?

אתה יותר גרוע מהנהג שטעה בפנייה.

כי זה נתיב השתלבות ויש לו עוד יותר מחצי ממנו כשהוא עוצר כמעט עצירה מלאה

ואתה מגזים.

בקשר לסרטון - הזוי .

- Hyundai Getz 2007 1.6 -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההערה הזאת נראית לי כמו איזו הטרלה גרועה. "לצפור למישהו שמעט בנתיב האצה זה יותר גרוע מלנסוע נגד התנועה". בסדר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...