Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

מדובר במצב של תגובה חצי רפלקסיבית. לעזאזל הקורולות, הבעיה היא שהן היו עלולות ליפול על 3 הרכבים העוקפים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנהג משאית הגיב סביר, היה לו מספיק זמן לראות את הכל ולשבור שמאלה. מי שבאמת הגיב בצורה מצויינת זה נהג המונית שברח מהמשאית שפתאום סטתה לכיוונו ממרחק הרבה יותר קצר.

בקשר לרכב השחור שגרם לתאונה, זה יכול להיות כל דבר החל מהירדמות, פלאפון, סתם משהו אחר שגרם להיסח דעת. יכול להיות גם התקף לב. בואו לא נשפוט עד שלא נדע את הפרטים.

נהג עם 6-7 רכבי 1.4 טון על המשאית שהיה צריך "לשבור שמאלה", חשבת על זה קודם לכן? סתם מתוך סקרנות.

מלבד המשאית עצמה ששוקלת טונות.

היה שובר אולי היה מתהפך והורג אחרים בנתיב, או חלילה כפי שכתבו, הרכבים היו נופלים על אחרים.

חביבי, מבלי להתחיל עם אהדות, לעיתים עדיף הרוג אחד מאשר הסכנה להרוג אחרים נוספים יחד איתו.

אי אפשר היה לדעת האם הוא שרד את הפגיעה או לא, למה לסכן ולהרוג אחרים? דברים קורים בחיים ולא הכל אפשר לתקן.

משאית של ~20 טון סתם דוגמא מאחוריו ואתה מצפה ממנו לתמרונים מתקדמים מאוד שיחד עם זמן התגובה, לא היו קורים במקרה הזה.

אגב, יש מצב שאותו נהג במשאית החל לבדוק האם הנתיב פנוי לכן בזבז 1-2-3 שניות וכשהחזיר את הראש שניה או את המבט, עד שקלט מה מתרחש, כבר פגע בו.

נסה להיות הגיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא שבר בצורה קיצונית, סטה טיפה שמאלה אבל עדיין סטיה שיכולה להציל את הנהג ברכב השחור. מה גם שזאת הייתה תגובה אינסטנקטיבית, משהו שקשה לשלוט עליו ועדיין אינסטינקט טוב. עובדה שהמשאית לא התהפכה ואף מכונית שהוא הוביל לא נפלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זמן התגובה של נהג המובילית בסביבות השניה - סביר לחלוטין.

אני גם לא בטוח ההצעה שניתנה כאן לסטות בחדות ("לשבור") שמאלה היא בהכרח נכונה. במהירות כה גבוהה (בהתחשב במשקלו הרב של הרכב) יש לתמרון כזה סיכוי רב מאוד לא להצליח או להשתבש.

עם ובלי קשר לחדות התמרון, בעקרון תמיד רצוי שתתלווה אליו בלימה חזקה, אשר:

תשפר את יעילות התמרון, עקב הורדת המהירות המקשה על הסטת הרכב ממסלולו.

תספק לנהג עוד זמן תגובה.

תגרום לאבדן מהירות לקראת כל התנגשות שעשויה להתרחש.

מעבר לכך, בהתחשב בכך שמדובר ברכב כבד, הבלימה מקהה את יכולת הצמיגים לייצר כוח פניה ולכן מקטינה את הסיכוי להתהפכות, בעיקר במצב שבו הסטת ההגה חדה מדי.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 סרטונים קצרים מהשבוע..

מאזדה 3 לבנה ממשיכה ישר באדום בגלל חוסר תשומת לב,כמעט תאונה..

[video=youtube_share;e4JKdo3zU4I]

נהג מטומטם מבצע פרסה במקום אסור ועוד משתלב לנתיב הימני.

[video=youtube_share;Ym9_oUoxojo]

MAZDA 3 SPIRIT 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנהג משתלב בימין ואתה עוד לפניי תום הפניה מוצא את עצמך כבר בשמאלי? מעניין.

אתה רציני?

הוא מבצע פרסה במקום שיש שלט ברור על איסור פרסה ובזמן שלי יש רמזור ירוק ועוד הוא נכנס לי לנתיב אז לא היית ברירה לעבור לשמאלי,

ואתה בא בטענות כלפי?

MAZDA 3 SPIRIT 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עוד לפניי תום הפניה מוצא את עצמך כבר בשמאלי?

אם זה לא מפריע לאף אחד, למה לא תמיד לקחת את הפניה הרחבה ביותר האפשרית?

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האינטרס שלך צריך להיות פינוי הצומת בזריזות, גם אם אין אף אחד מסביבך. את הפניות הרחבות תשאיר כפי שצויין לרינג.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אין לך מה לחפש בשמאלי מלכתחילה.

בהקשר אחר, לא מבין את הטעם של משתמשים פה וצלמים בכללי להעלות מס רישוי... כאילו אני אשנן אותו ואדע להזהר בכביש מ 1234567...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[video=youtube;SftewShA-JA]

[ATTACH=CONFIG]504656[/ATTACH]

אכן צומת מעצבן, רמזור ארוך כאורך הגלות. כמובן בשום אופן לא מצדיק חציית הצומת באדום.

כי אין לך מה לחפש בשמאלי מלכתחילה.

בהקשר אחר, לא מבין את הטעם של משתמשים פה וצלמים בכללי להעלות מס רישוי... כאילו אני אשנן אותו ואדע להזהר בכביש מ 1234567...

נוח למתן שמות לקבצים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...