Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הללויה! גולן טלקום עלו לאוויר ופרסמו תעריפים.

ya_pl
שימו לב! השרשור הזה בן 596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

1. מחזור החיוב של גולן הוא תמיד ב-25 בחודש.

2. אם תזמין היום SIM הוא יגיע אליך בעוד כ-7-10 ימים.

3. אין בעיה של כפל תשלומים - ברגע שאתה מנייד התשלום לאורנג' ייפסק, גאם אם באמצע מחזור חיוב. פשוט תקבל חשבונית על חלק מהמחזור.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

1. מחזור החיוב של גולן הוא תמיד ב-25 בחודש.

2. אם תזמין היום SIM הוא יגיע אליך בעוד כ-7-10 ימים.

3. אין בעיה של כפל תשלומים - ברגע שאתה מנייד התשלום לאורנג' ייפסק, גאם אם באמצע מחזור חיוב. פשוט תקבל חשבונית על חלק מהמחזור.

אם אני מתנייד עוד 7-10 ימים, מתי בדיוק אני מפסיק את התשלום לאורנג' וכל העברת המספר לגולן מתרחשת? אני משלם 79 ש"ח בחודש לאורנג' על אינטרנט, אתה בטוח שאני לא יחוייב על מלוא הסכום?

"ישמור אותי האל מפני האמונה"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי סים מגולן ב 15.5.

עדיין מחכה:roll:

בשירות לקוחות לא עונים לי ובפייסבוק משתיקים אותי ב אמירת "הנושא בטיפול".

פתגם סיני אומר: "אנשים ג'אחרים מזהים תגובות כג'אחריות."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני מתנייד עוד 7-10 ימים, מתי בדיוק אני מפסיק את התשלום לאורנג' וכל העברת המספר לגולן מתרחשת? אני משלם 79 ש"ח בחודש לאורנג' על אינטרנט, אתה בטוח שאני לא יחוייב על מלוא הסכום?

תשלם כל מה שאתה חייב עד יום הניוד, כלומר אם יהיה חצי מחזור חיוב תשלם חצי מהסכום החודשי. שהתשלומים ימשכו עוד חדש חודשיים, עד סגירת החשבון הסופית, אבל הסכומים יהיו פרופורציוניים, כלומר אם התשלום החודשי שלך הוא 80 ש"ח ותעבור בדיוק באמצע מחזור החיוב - יחייבו אותך ב-40 ש"ח - ועל יתרת הזמן תחוייב על ידי גולן.

כמובן שאם אתה משלם בתשלומים תמורת מכשיר הרי שאלה ימשכו עד סיום ההתחייבות.

אתמול היה בעיתון סיפור שגולן מחייבת את החיוב החודשי מראש - אישית בינתיים לא נתקלתי בבעיה זו.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצב שלך עוד טוב.

אני המתנתי לניוד שבוע כמו מנ*אק, תוך כדי שכל יום אני מתקשר מחדש וכל יום שעה המתנה וכל יום מחדש נפתחת פנייה חדשה לניוד + זירוז ועוד חארטות שהמוקדניות הרעיפו עליי.

ביום חמישי בדיוק שבוע מהרגע שקיבלתי את הסים, התקשרתי על הבוקר וביקשתי להתנתק. כנראה שהצלחתי להפתיע ולבלבל את המוקדנית, כי אני כנראה הלקוח הראשון שביקש להתנתק מהם. היא מיד פתחה לי בקשה להתנתקות, תוך כדי שהיא מעבירה אותי ל"מרכז תמיכת הניידות", משהו שלא ידעתי עליו לפני ולא העבירו אותי לשם עד הרגע שאיימתי. כמובן המתנה של חצי שעה עד המענה במרכז הניוד, הבטחה שתוך 3 שעות אני מנויד. כעבור 3 שעות נויידתי, בול, על השעון.

מסקנה - ברגע שמקבלים את הסים, מכניסים למכשיר, ומתקשרים להוט כדי להתנתק. רק ככה הם מזיזים עניינים.

האמת שאתמול הצלחתי לתפוס סוף סוף את מוקד הניוד של הוט בטלפון, ואחרי שלוש שעות נויידתי גם כן. חבל שלא יכלו לבצע את כל זה במועד המבוקש.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו נייד מרמי לוי לגולן והכל עובד תקין?

אני חושש לנייד ולהיתקע בלי טלפון ...

מעדכן:

ניידתי 3 קווים מרמי לוי לגולן. 2 מתוכם על חשבון עסקי (פתחתי לקוח נוסף) ואחד פרטי.

הקווים בלקוח העסקי (2 סה"כ) עברו ללא שום בעיה, הטלפון עובד מצויין מהרגע הראשון ומקבל\מוציא שיחות לכל היעדים.

הניוד עצמו התעכב, היה אמור להתבצע יום ג' בין הצהריים לערב, אך לא הצליח ובוצע למחרת בבוקר לכל הקווים בזה אחר זה.

היתה שלשום בלילה תקלה ברשת של גולן בכל מה שקשור ל SMS-ים אך היא טופלה כבר אתמול בבוקר והכל הסתדר.

במהלך הימים גיליתי שהטלפון השלישי (הפרטי, שלי) לא מקבל שיחות מבזק ואורנג'.

פניתי הבוקר במייל לשירות לקוחות של גולן טלקום ואמתין כמה ימים נוספים לראות מה קורה.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם לא פופולרי, אבל האם מישהו הצליח לדבר עם אורנג' על המסלולים החדשים (clear & unlimited)?

לא מצליח להגיע לנציג ובאתר התחלתי הרשמה שהייתה בחינם והמתנתי לנציג ואתמול החלו לחייב חלקית על ההרשמה.

אני מעוניין בכמה שאלות עבורם.

אני עושה את זה לא בגלל שאני מזוכיסט, אלא כדי לעשות הצלבה עם מספר הטלפון שלי בעבודה. אחרי שהכל יעבור, אתחיל לבחון את נושא המתחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

125 ש"ח עבור שיחות וסמסים ללא הגבלה, גלישה בנפח 500 מגה ואז הורדת מהירות.

אם אני לא טועה, בעבור 135 ש"ח מקביל 1GB גלישה.

שימו לב, באורנג' לפחות, חויבתי על מעבר בין חבילות בסך של 39 ש"ח. כמו סים של החברות החדשות, לשיקולכם.

כמובן שהחיוב נעשה ללא ידיעתי ולכן בוטל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שהמשתמש br-o כתב. שיחות והודעות בלי הגבלה ו500MB גלישה ב125 ש"ח. זה בעצם 139 ש"ח כאשר יש הטבה כל חודש של 14 ש"ח. בקיצר 125 ש"ח לחודש עם התחייבות מבחינת אורנג' למחיר הזה לשנה. הנציג אמר שלאחר שנה המחיר יכול לעלות.

כמובן, בלי התחייבות מצד הלקוח ובלי תשלום במעבר מהתוכנית הנוכחית (אלה דברים שענה לי הנציג שדיבר איתי הבוקר). לאחר מכן, העביר אותי למענה ממוחשב שבעזרתו עברתי לבינתיים לתוכנית הנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא הזויים כמו פלאפון.

קיבלתי אתמול את הסים השני של גולן והפעלתי אותו - השיחות פעלו מייד, האינטרנט כעבור כחצי שעה. מדובר במספר 058 חדש ויפה - מהוג שהחברות הותיקות היו מוכרות תמורת 1000 ש"ח ויותר.

לאחר שהסים הופעל רציתי להתקשר לפלאפון על מנת לבטל את חבילת הגשלישה בקו הנוכחי של בני (משאיר לו את הקו לשיחות לעוד כמה ימים עד שיעדכן את חבריו על המספר החדש). כמובן שאי אפשר לשוחח בטלפון אלא רק בצ'אט, ועם קלדן מיומן כמוני השיחה לוקחת פי 10 מאשר בדיבור.

אני צריך להביא כמה פנינים מהצ'אט, חבל שאין לי צילום מסך:

ביקשתי לבטל את חבילת הגליה. הנציג ענה שהחבילה היא חלק מהתוכנית. השבתי שלמיטב ידיעתי אין קשר בין הדברים. הבחור ניסה למכור לי חבילת דקות בלתי מוגבלת תמורת 119 ש"ח לחודש. הסברתי לו שאין כל הגיון בכך כאשר החשבון החודשי לשי עומד על כ-70 ש"ח בחודש.

כאן הנציג נשבר והוא העביר אותי ל"נציג מומחה לבעיות שלי". אחרי המתנה של למעלה מחצי שעה מול המסך עלה מולי אותו "מומחה". מומחה או לא הדבר הבא היה שהבחור שאל אותי אם אני מודע למשמעות ביטול חבילת הגלישה. שאלתי למה כוונתו - והבחור הסביר לי שהדבר ישבית את המכשיר. התגובה שלי היתה ברורה - שאיני זקוק לחבילת הגלישה (בעלות 40 ש"ח בחודש) ואני דורש לבטלה. בסופו של דבר הוא התרצה, והשאיר אותי עם חבילת החיילים הבסיסית (תוכנית אל"ח - 10 ש"ח לחודש, 25 אג' לדקה עם זיכוי מלא של 10 הש"ח הראשונים).

עכשיו אני מחכה לשלב הבא שמחכה לי בעוד מספר שבועות - שיחה שבה אבקש לשלוח לי טפסים לניתוק קו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שזו לא אשמתם של גולן, אך 4 מספרים שנוידו מסלקום ו3 מרמי לוי פשוט נתקעו באמצע (עברו אקטיבציה אתמול, היום נעלמו מה"קווים שלי", בפועל אין שירות לא בישנים ולא בחדשים)

לעומת זאת מספר אחד שנויד מאורנג' עבר בהצלחה תוך 3 שעות.

קונספירציה או סתם צירוף מקרים?

ככה או ככה קרובי המשפחה שלי תקועים בלי טלפונים כרגע, קצת מעצבן אבל אין מה לעשות.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי סים מגולן ב 15.5.

עדיין מחכה:roll:

בשירות לקוחות לא עונים לי ובפייסבוק משתיקים אותי ב אמירת "הנושא בטיפול".

הםםםםם, ואני כבר חשבתי ששלי מתעכבים, הזמנתי לפני חמישה ימים וחשבתי שיקח עד סוף השבוע, אני מבין שיש לי לפחות עד סוף שבוע הבא, באסה.

המסלול קלייר של אורנג הוא הכל פ-ר-ט לשקוף, יש תשלום מינימום של 35 שקלים שמחביאים ממך, לפחות ממני, כשאני התקשרתי לברר, חרות נשארו חארות, אני הזמנתי סים (שניים יותר נכון) של גולן חבל שצריך לחכות כל כך הרבה.

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול היה בעיתון סיפור שגולן מחייבת את החיוב החודשי מראש - אישית בינתיים לא נתקלתי בבעיה זו.

זה כתוב בפירוש באתר שלהם. התשלום החודשי משולם מראש. זו לא בעיה.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...