Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[רשמים - יטי 1.2TSI] יתרון המוח על פני המחשב.

RS
שימו לב! השרשור הזה בן 4231 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אני ראיתי אותה, וכתבתי על זה בשרשור ההוא שבו דובר עליה. אחרי שראיתי אותה פעם נוספת אני חושב שמא מדובר בפאביה 1.2TSI עם תוספות של המונטה קרלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...
  • תגובות 155
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ממה שאני יודע יש לפחות 3 ייטי בפורום (RS, zvit והשחורה הזו) ושלושתן בגימור אמבישן.

לא זוכר מתי פעם אחרונה ראיתי אחת עם פנסי ערפל על הכביש..

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני יודע יש לפחות 3 ייטי בפורום (RS, zvit והשחורה הזו) ושלושתן בגימור אמבישן.

לא זוכר מתי פעם אחרונה ראיתי אחת עם פנסי ערפל על הכביש..

אתקן, שלי ושל zvit הן Ambition (ואחדד - 1.2TSI מיובאת אך ורק ברמה הזאת). של Devilion היא Elegance.

לכל היטי'ז ישנם פנסי ערפל קידמיים :roll:

Devilion, תתחדש ותהנה. מעצבן אותי כל פעם מחדש שה-Elegance נמכרת אך ורק עם DSG (ב-1.2TSI).

אני אישית סולד מהשחור על היטי - מסתיר את הקווים, מסתיר את השילוב של החצאיות השחורות והדיפיוזרים הכסופים, הוא הופך אותה לאנמית וחסרת אופי שכזאת - וזאת בדיוק הסיבה לכך שהשחורה נשארה אצל היבואן, אני העדפתי להמתין ללבן שעושה עימה חסד ע נ ק (וחובב לבן אני לא).

צריך לעשות מפגש יטי'ז. יש כאן לא מעט כבר :wink:

נ.ב, מתקרב ל-8K ק"מ. המנוע מרגיש ונשמע טוב מבעבר, בעיקר אחרי העדכון תוכנה / ספייסר - כפי שציינתי כבר.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רק אני או שכל יטי על הכביש היא עם רמת הגימור המאובזרת יותר? יש כזה הבדל ענק בין הרמה הבסיסית לבין הגבוהה יותר?

ה-Elegance מוסיפה:

2 כריות אוויר (בטוטאל - 8 כריות אוויר), חיישני חנייה קדימה / אחורה, סייען חנייה, סייען תאורה בפנייה (אפשרי לפתוח פונקציה זו גם ב-Ambition אגב), מערכת שמע משודרגת (Bolero - במקום Swing), שליטה על מערכת השמע / מחשב דרך מההגה, סט קומפוננט אחורי, לוח שעונים MAXIDOT, בקרת שיוט, חישוקי 17' על צמיגי 225/50, ריפודים ודיפונים שונים (פחות נעימים לטעמי), רייליסים (קורות גגון) בצבע כסף - וזהו (למיטב זכרוני).

הבעיה העיקרית עם ה-Elegance היא נוחות הנסיעה הנוקשה משמעותית משל ה-Ambition, היא גם רועשת יותר (בגלל הצמיגים השמנים ונמוכי החתך). כאן - כמו בפאביה "ספורט" - זה בא כיתרון בהיגוי חד יותר, אחיזה גבוה יותר והתנהגות קצת יותר חדה וכיפית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל היטי'ז ישנם פנסי ערפל קידמיים :roll:

הייתי בטוח שפנסי הערפל של הייטי נכנסים מתחת לראשיים, כמו בפאביה (זה אפילו נראה שיש שם חריץ מיוחד בשביל זה).

טוב נו, טועים, בשביל זה יש בפורום אנציקלו-שקודה מהוללת :-D

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוכזב מכך שהיבואן לא מייבא את היטי עם הגג הפנורמי..

אולי אז הייתי שוקל לקחת צבע בהיר יותר.

מעבר לזה, לא מתחרט לשניה על הבחירה השחורה שלי - Black Mamba.

שמעת שישנה אפשרות לתגבור הסוסונים ברכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בטוח שפנסי הערפל של הייטי נכנסים מתחת לראשיים, כמו בפאביה (זה אפילו נראה שיש שם חריץ מיוחד בשביל זה).

טוב נו, טועים, בשביל זה יש בפורום אנציקלו-שקודה מהוללת :-D

פנס ערפל מסומן באדום.

yeti.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

סייען תאורה בפנייה (אפשרי לפתוח פונקציה זו גם ב-Ambition אגב

משהוא יכול להסביר מה ז"א אפשרי לפתוח פונקציה זו גם ב-Ambition ?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אז 10 חודשים על הכביש - ואוטוטו 15K וטיפול ראשון.

עד כה, אחרי עדכון התוכנה / הוספת ספייסר ושדרוג לאינבוקס של K&N - הרכב מרגיש קליל רגליים מתמיד. ויש גם את הבונוס של צלילי גדישה קולניים מבעבר ומעט יותר טורבו לאג, אבל אחריו מגיעה דחיפה נחמדה ומורגשת מבעבר :wink:

אמינות > נתקלנו בתופעה הזויה (שהתברר כתקינה ע"פי "ברישקודה" וספר הרכב), אלא שבניסיון לפתור אותה - נגרמנו נזקים לרכב במערכת החשמל, הופיעו כל מיני תקלות הזויות לחלוטין ורק אחרי 3 חודשים מעיקים של ניסיונות טיפול, העניין סודר לחלוטין והכל שב למקומו - כמובן שאל המוסך המדובר לא אשוב יותר לעולם. בנוסף לכך, אציין שוב את השירות הלקוי של צ'מפיון והביריונות הטיפשית.

מעבר לחוסר ידע / הבנה המקרי הזה, בובה של אוטו. ללא צל של ספק קנייה מצויינת - תמורה מעולה למחיר.

היא גם זכתה בבונוס של עוד סטיקר רינג (I Love The RING) 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4231 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...