Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[רשמים - יטי 1.2TSI] יתרון המוח על פני המחשב.

RS
שימו לב! השרשור הזה בן 4204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 155
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כתיבה יפה מאד, אוראל :-)

כבר איחלתי לך מזל טוב, ומקווה שתמשיך להנות.

אני מאד אוהב את הייטי - בהחלט אופציה להחליף את הרומסטר (עוד שנתיים).

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוראל, אחלה בחירה ואחלה כתיבה אגב.

אני אישית גם המלצתי להורי לרכוש כזאת אבל בסוף אתה כבר יודע מה הם בחרו, הייטי עצמו רכב נחמד העיצוב שלו מרובע ומקובע ואני פחות מתחבר אליו אבל העיקר שתהנו ממנו ורק נסיעות טובות ובמיוחד גודשות :lol: .

חבר טוב פעם אמר לי ...." מה זה משנה מזגן לא מזגן אם יש דלקן הוא החבר הכי טוב של האדם

:lol: "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל סקירה מעולה !! לדעתי הצבע הלבן הוא פשוט לבן מידי, לא פנינה כמו ב מ וו , אודי ואחרים למינהם. בנוסף הייתי מוותר על נסים העגולים שתקעו אותם סתם באמצע, הרס לי את מראה הרכב. מעניין מה המחירון שלו עכשו

אוטו-מאניה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש אוראל! אמרתי לך כבר, בלבן היא ממש יפה!

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקירה יפה.

קראת את הכתבה של אהוד אלגוב בהגה של חודש מרץ?

האם באמת תנוחת הנהיגה כל כך גרועה? מבחינת סידור המושב ומיקום ידית ההילוכים?

גרועה היא, רק לוקח זמן מה למצוא תנוחה נוחה. זה מציק אם מחליפים נהגים כל נסיעה - במידה ואתה הנהג העיקרי, זה לא יפריע או יעיק עליך, אף אחד לא ישנה לך אותה.

זה הטריד אותי בימים הראשונים - מהמעבר מהפאביה - ולאחר מכן התרגלנו. דוקא ידית ההילוכים נמצאת במיקום טוב מאוד לטעמי, אני פחות אוהב ומתחבר לזוית ההגה המעט מוזרה.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תענוג לקרוא את הסקירה, תתחדש!

גם לי קרה את אותו דבר אם פורד, רק במקרה שלי נזכרו להתקשר לקובע נסיעת מבחן שבוע אחרי שקיבלתי את הפאביה.

כנראה שזו איזה שהיא מגמה אצלהם, כנראה שבאמת הרבכה יותר משתלם להתמקד בליסינג .

שאלה קטנה לגבי כל התוספות שקנית עצמאית, איך\איפה התקנת אותם?

דרך היבואן ? לבד?

בלוג קרינה חשוב! [URL]http://terrorkrina.blogspot.ie/[/URL] :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקירה יפה.

קראת את הכתבה של אהוד אלגוב בהגה של חודש מרץ?

האם באמת תנוחת הנהיגה כל כך גרועה? מבחינת סידור המושב ומיקום ידית ההילוכים?

היטי ומכוניות דומות לה בגודלן כגון פורד קונקט, "סובלות" מתנוחת אמצע, כלומר תנוחה שהיא בין פרייבט (במצב הנמוך של המושב) לבין מסחרית/שטח זקופה (במצב הגבוה של המושב). אבל להגיד שהיא גרועה זה ממש לא נכון, זו פשוט תנוחת נהיגה שצריך קצת זמן להתרגל אליה.

Caveman אני אשמח לשמוע על ה-1.2 DSG, שכן אני בעבר התאכזבתי מהשילוב הזה ואני יודע שיש שיפור תמידי בתיבת ה-DSG, אז מעניין אם גם היטי זכה לה (בעיקר בכל הקשור לתחילת נסיעה שכן בהמשך, זה רק תענוג של תיבה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חושב שכולנו נשמח לתמונות אחרי שהתקנת את כל התוספות שלדעתי יהפכו את הרכב ליותר יפהיפה ממה שהוא כעת (להוציא את הפנסים העגולים שקשה קצת לעכל)

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדשו. דבר אחד שלא מסתדר לי: אם אתה כל כך מתאמץ לאבזר אותה בתוספות מקוריות, למה מלכתחילה לא רכשתם אותה ברמת האבזור הגבוהה יותר? ככה לפחות גם היית מרויח את חיישני החניה המקוריים.

חוץ מזה, באמת רכב מעניין. המלצתי לאבא שלי לרכוש כזה אבל הוא נעול על ג'טה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...