Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[רשמים - יטי 1.2TSI] יתרון המוח על פני המחשב.

RS
שימו לב! השרשור הזה בן 4204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 155
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תענוג לקרוא את הסקירה, תתחדש!

שאלה קטנה לגבי כל התוספות שקנית עצמאית, איך\איפה התקנת אותם?

דרך היבואן ? לבד?

נקנו בדילר בגרמניה (פרנקפורט) והותקנו בעזרת חברים (Caveman) והמוסך ("אוטובדק").

מקס, אם תשים לב טוב, אתה תראה את רובן מותקנות (הדוושות / ההגה / הסופית אגזוז). בהזדמנות אחרת נעשה סט ראוי לאוטו, עם תמונות על כל פרט ופרט שהוחלף :wink:

Ch, אין קשר בין היטי לקונטקט. הראשונה ג'יפון / קרוס אובר ואילו השנייה מסחרית / טנדרון. גם הישיבה בין שונה לחלוטין למעט עניין האקסטרה גובה. וכן, נהגתי בקונטקט לא פעם ולא פעמיים, אם תשאל.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, והכי חשוב, איך היא בנס הרים? :wink:

תן לי לחזור אליך לגבי זה בעתיד. אני רוצה וצריך לסובב שם שוב את הפאביה, רק בשביל לחדד תבונותיי לגבי השתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מאוד נכון של סקודה, שימושי לאללה ועם אפשרות לנסיעה בשבילים.

גם את העיצוב אהבתי ואת שילוב הצבעים.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומי,

ה-Ambition מסופקת עם מערכת מדגם SWING בסיסית הכוללת AUX (במשענת היד).

ה-Exprience מסופקת עם מערכת מדגם BOLERO, בעלת מסך מגע 6.5' / צ'יינג'ר 6 דיסקים פנימי / אפשרות חיבור כרטיס SD / תצוגת חיישני החנייה על גבי המסך ותצוגת מערכת המיזוג על גבי המסך. כמובן שישנו AUX (גם כן במשענת היד).

עם המשלוח שלי (Ambition ידנית), הגיעו להן גם Exprience עם AMUNDSEN (המכשיר אותו רכשתי לאחר קבלת הרכב) - במקום BOLERO - למעשה בוצעה טעות ע"י היצרן והוא שלח רכבים עם המכשיר המשודרג ואנטנטת GPS, במקום ה-BOLERO ואנטנה רגילה. כל מי שרכש יטי מאובזרת בתקופת דצמבר / ינואר - זה לרכב משודרג קלות ביחס לאלה שהגיעו לפני ואחרי.

בניגוד ל-SWING ו-BOLERO המיוצרים ע"י Delphi (והם מכשירים מסדרת הבסיס - RCD), ה-AMUNDSEN מיוצר ע"י Blaupunkt (והוא מסדרת העל - RNS). טוענים כי ה-RNS מספקים איכות סאונד טובה יותר משל ה-RCD, אין לי מושג עד כמה זה נכון - אני אישית לא חשתי בהבדל מהותי כזה או אחר. אולי עם הרמקולים המשודרגים (Skoda Sound) ישנו הבדל.

ל-AMUNDSEN מסך מגע 5' / חיבור כרטיס SD / תצוגת חיישני החנייה על גבי המסך / תצוגת מערכת המיזוג על כבי המסך / AUX בחזית המכשיר (בנוסף למשענת היד) / אפשרות לדיבורית BT מקורית עם חיווי קולי ובאירופה המכשיר כולל GPS עם מפות אירופאיות כמובן. כאן בארץ יש להתקין תוכנה מקומית - מה שמייקר משמעותית את עלות המכשיר. אין בו צ'יינג'ר פנימי והמסך שלו קטן משל ה-BOLERO, לא ברור לי כל כך מדוע...

זה מה שידוע לי. אני בטוח שאם אחפור שוב, אמצא עוד הבדלים קיימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...