Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בבחירת נעליים (ולבוש?)

aa123
שימו לב! השרשור הזה בן 4555 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים,

זקוק לעזרתכם. בתקופה האחרונה יוצא לי להיות לא מעט בפגישות במסגרת העבודה. (הייטק, אבל מצד השיווק)

הלבוש שלי הוא קליל ולא רשמי (סריגים, ג'ינסים, חולצות T - לא משהו רשמי).

איזה נעליים יתאימו לי? נעלי ספורט - נראה לי לא מכובד. כנעלי שבת יש לי את WEEKEND שלטעמי חגיגיות מדי.

מה דעתכם? יש דגם של נייק או של ניובאלאנס שיכול להתאים? או אולי שוב סקצ'רז?

נ.ב הנעליים האחרונות היו SKECHERS בצבע חום (לא מזעזע!) שדווקא אהבתי. נפטרו בטיול שטח בבוץ :lol:

(אגב, ניתן להשמיש אותם חזרה?)

אגב לבוש, מה דעתכם על מי שמתלבש כמוני (CASUAL) במקום בו הרוב מתלבשים מכופתר (80% מכופתר, 20% טריקואים זולים וג'ינס)? אני מסתכל על זה כעל "הפוך על הפוך"... במקום בו להיות שונה מהעדר מבחינה קוגנטיבית מתקבל בברכה, אולי גם על הלבוש יסתכלו ככה. והכי חשוב: ככה נוח לי!

תודה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קודם כול יש לך בלבול במשוגים. CASUAL זה המכופתר ההיי טקי עם חולצת צווארון ובלי מקטורן.

בששת השנים האחרונות מתוך כ15 שנותי בתעשייה וסביבה, יש לי פריווילגיה ללכת עם טי שירט וג'ינס במקום לבוש הCASUAL שהייתי לובש לפני כן. אני גם לא מתגלח כל יום, רחמנא ליצלן.

אני יכול להגיד בוודאות שהלבוש הפשוט יותר יקר מהלבוש הרשמי. ג'ינס נורמלי בשקט מגרד אלפיה בזמן שזוג מכנסי ראלף לורן ניתן להשיג ב400-500 שקל.

הלבוש הנצחי שתמיד הולך הוא מכנסי DOCKERS מהבד שלא מתלכלך ולא מתקמט וחולצה עם צווארון כלשהי לא חייב מכופתרת עד הסוף. נעליים ללא שרוכים של HUSH PUPPIES או ALDO או שווה ערך.

כשאתה במעמד יותר גבוהה אתה צריך מכנסי ראלף לורן וחולצה מאותו יצרן. גם פולו שרוול ארוך או קצר הולך. עדיין המכנסיים צריכים להיות מסדרת CASUAL ולא אלגנט. כאן אתה כבר יכול להתפרע בחולצות מכופתרות של יצרני על, ונעליים קצת יותר רשמיות, אבל לא נראה לי שזה רלוונטי לגביך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ציינת מה תפקידך ומול מי אתה עובד. זה חלק מהעניין.

אני עוסק בתחום שונה לחלוטין אבל עובד מול קהל, וצריך להיות מכובד. אין לי כל בעיה להופיע בחולצת פולו ומכנסיים שאינם משל מעצב על, כל עוד אני נראה נקי ומסודר. למעשה, למרות גילי, אני מעדיף מראה ספורטיבי, וזה כולל גם את הנעליים. נכון להיום אני משתמש בנעליים מתוצרת נייקי, ולא מתבייש גם בסווש על חרטום הנעליים. במקום שבו אני עובד זה הלבוש המקובל (יש המקפידים על חולצות מכופתרות ונעליים קצת יותר אלגנטיות). מאידך, מקומות אחרים, בעלי מקצוע מקבילים לי לא יעזו להופיע לעבודה בלי ז'קטט ועניבה.

אתה מציין כי אתה עובד במחלקת שיווק. האם אתה עובד מול ישראלים או מול זרים, ואם מול זרים - מהיכן הם? קודי לבוש שונים בין מדינות שונות. אני זוכר שיצאתי לפני שנים רבות לחילופי סטודנטים בהולנד, וכיון שלא הכרתי את קוד הלבוש הצטיידתי גם בבגדים יותר "מתוחכמים". בשיחה עם איש הקשר הובהר לי כי בהולנד אני יכול להופיע בלי שום בעיה בג'ינס וחולצת T, אבל אילו הייתי נוסע לצרפת גם הז'קט והעניבה לא היו מספיקים, הייתי מחוייב בחליפה.

כדי לקבל עצה נסה להסביר מול מי אתה עובד, לדעתי שים לב גם ללבוש של לקוחותיך, והשתדל לישר קו עם שאר העובדים במקצועך ובמעמדך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבת על מגף אוסטרלי אולי?

Redback או Blundstone

לטעמי זה מראה מכובד אבל לא "חגיגי", מאוד סטנדרטי ומתאים לכל לבוש.

הם גם נוחות ועמידות מאוד.

יאיר.

Subaru Outback 2.5

גם כשהכביש נגמר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה קצת ילדותית, הרי לכל תחום עיסוק יש את הלבוש האופייני שלו.

בעקרון מה שספריאל אמר נכון. על ההגדרה של casual לא הייתי נתפס יותר מדי, כי זה נתון לפרשנות. אצלנו בחברה למשל היו בערך 8 דרגות של קוד לבוש בשילובים שונים ולארועים שונים, כאשר בפועל זה הסתכם בשתי קטגוריות - אנשי מכירות עם חליפות וכל השאר עם חולצות כפתורים/פולו.

אני בטוח שיהיו פה כאלה שישבעו לך שעם פחות משעון של TAG ונעליים של hush puppies אין בכלל מה לצאת מהבית, אבל אני יכול לומר שמעולם לא העיפו אותי ממסעדה או ארוע רשמי גם כשבאתי עם שעון דיגיטלי של קסיו, מכנסי דגמ"ח, חולצת פולו ונעלי ספורט. זה היה הלבוש האופייני שלי ואנשים הכירו אותי וקיבלו את זה, גם בתערוכות וארוחות גאלה. בסופו של דבר, אם המוניטין שלך מצדיק שיתייחסו אליך ברצינות, הבגדים זה לא מה שיפריע.

אגב, כל הכתוב לעיל מתייחס לתקופה שבה עבדתי בתחום של שיווק ומכירות בחברת ה-IT הגדולה בעולם, ועיקר ההתעסקות שלי היה עם לקוחות מחו"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שאמרו לך, עד שלא נדע מי האנשים שאתה פוגש יום יום יהיה קשה להמליץ על דרגת האלגנטיות של הלבוש. אני רק יכול להגיד לך שבמקומות עבודה ובטח בתפקידים הזוטרים הלבוש בהחלט עושה את האדם.

אם תתלבש דרגה אחת מעל המקבילים שלך זה יבליט אותך לטובה מולם ויתייחסו אליך יותר ברצינות (בהנחה שהיכולות של כולם זהה). פה גם אפשר להגזים בקלות ולהתלבש כמה דרגות מעל המקבילים שלך ואז זה יעורר גיחוך ויראה על פלצנות.

הנ"ל לא מסתכם רק בסוג הלבוש אלא גם להופעה עצמה (גילוח, גם אם אין חובה כזו + גיהוץ בגדים).

לגבי נעליים, אלו עושות עבורי יופי של עבודה.

שילוב של מראה סולידי מאוד ונוחות טובה גם ביום עבודה ארוך

http://www.crocs.co.il/?categoryId=68728&itemId=141041

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבאת לי בנשכחות.

בעקבות השרשור הזה הוצאתי את ה"מדים" הישנים מהארון ושמתי אותם היום לעבודה.

אבל מה. הגעתי לעבודה מאוחר היום.

עובדה זאת יחד עם הלבוש הרשמי שלא אופייני לי ביחד גרמו לרב סרן שמועתי להריץ שמועה שאני הלכתי בבוקר לרעיון עבודה. :lol:

ככה זה כשאתה מפתיע בלבוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארועים שלא מצריכים "אובר" פנפון לא דורשים לטעמי שום דבר מעבר לג'ינס שתצאים למידותיך (אורך והיקף), טי-שירט איכותי ויפה, ומקטורן. בחורך, סריגים רפויים בלווי צעיף יכולים להחילף את הטי-שירט. נעליים יכלות לביות גם סניקרס איכותיות דוגמת קריאייטיב ריקראיישן, סופרה, אדידסים מסויימים וכיו"ב. ישנן חברות נעליים שמייצרות נעליים מעוד נוחות ואלגנטיות כגון טסובו, גרוטסק ונאו סנס.

אם תרה אני יכול הראות לך דוגמאות לנעליים שאני מחזיק.

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ציינת מה תפקידך ומול מי אתה עובד. זה חלק מהעניין.קודי לבוש שונים בין מדינות שונות. אני זוכר שיצאתי לפני שנים רבות לחילופי סטודנטים בהולנד, וכיון שלא הכרתי את קוד הלבוש הצטיידתי גם בבגדים יותר "מתוחכמים". בשיחה עם איש הקשר הובהר לי כי בהולנד אני יכול להופיע בלי שום בעיה בג'ינס וחולצת T, אבל אילו הייתי נוסע לצרפת גם הז'קט והעניבה לא היו מספיקים, הייתי מחוייב בחליפה.

מזכיר לי את הפעם בה הגעתי לציריך עם אוסף של חליפות מחוייטות, נעליים אלגנטיות, עניבות משי והרגשה שאני הולך להיות שלוך, רק בשביל למצוא את מנהל החטיבה אצל הלקוח (בנק) עושה טובה שהוא לובש ג'קט, ואת שאר העובדים מסתובבים לעיתים בכפכפים וגרביים עם חולצות רוק כבד.

לזכותם יאמר שהמדובר היה בבק אופיס, לא באנשים שעובדים עם לקוחות.

בכל אופן, לטעמי עדיף תמיד להתלבש רמה אחת למעלה, יותר מזה גורם לתופעות לא רצויות. יש גם עניין של עקביות, אם אתה מתלבש אלגנטי, שמור על הקו, ככה אנשים מתרגלים וזה לא מפריע להם.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה זוגות נעליים שאני נועל.

creative recreation

IMG_3830.jpg?w=ec1e3a52

IMG_3831.jpg?w=5a291a2a

grotesque

IMG_3833_2.jpg?w=dbf26cc3

neosense

IMG_3834_2.jpg?w=465a20a7

IMG_3837_1.jpg?w=6dee3f40

יש לי עוד כמהזוגות אבל כבר עברו את השלב שבו ניתן להגיע איתם לכל דבר מעבר לרמת פאב/בר מבחינתי.

אני אשמח לתת הפניות לחנויות בהם אני רוכש אם תרצה, ולא, אין לי שם הנחות, אני סתם אוהב בגדים ונעליים :oops::-P

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין את הקטע הזה של המלצות (הרי בנעליים לכל אחד טעם ונוחות משלו), אבל שיהיה.

מנסיוני, ל-GEOX יש הרבה דגמים שנראים אלגנטיים אבל לא משעממים. איכות החומרים טובה והן אמורות להיות די נוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא פעם לקחתי אנשים (לעיתים בתשלום) ועזרתי להם לרכוש, למצוא ולשנות את הלוק שלהם. יש אנשים שהעין שלהם חדה, "אנינה", ויודעת למצוא דברים שלאחרים או שאין ידע איפה למצוא או איך להתאים. סטיילינג היא לא מילה גסה. יותר מזה, אני מכיר כל כך הרבה פירמות וכל כך הרבה חנויות, שסביר מאוד להניח שאני אוכל למצוא כמה זוגות בכמה חנויות שונות שיתאימו לכל אדם. ולכל מי שתהה,אני סטרייט :-P

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר כל כך הרבה פירמות וכל כך הרבה חנויות, שסביר מאוד להניח שאני אוכל למצוא כמה זוגות בכמה חנויות שונות שיתאימו לכל אדם. ולכל מי שתהה,אני סטרייט :-P

הכחשה היא תמיד השלב הראשון :sissies:

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...