Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בבחירת נעליים (ולבוש?)

aa123
שימו לב! השרשור הזה בן 4579 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החוכמה האמיתית היא כמו זו של אשתי, אשר יודעת למצוא את בלבוש המתאים בזול. אמנם הצד העסקי זר לי כך שנושא הסמלים ה"נכונים" לא כל כך רלוונטי לגבי, אבל היא מצליחה ליצור שילובים מעולים ממציאות שעולות פרוטות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נעל אוקספורד מתוחכמת תיתן לך את מה שאתה מחפש לפי דעתי. אפשר למצוא אפילו בחנויות כמו H&M, ML, זארה וכו'.. דר"א, אם יש לך חבר שהוא שוטר/איש קבע יש להם 25% על ההנעלה בH&O ושם יש את היצרן "לאמברג'ק" שהוא מייצר באמת נעליים נוחות ומתוחכמות. רק שים לב, שלאמברג'ק מייצרים עד מידה 45-46, לכן אם אתה כמוני 46-47 אני בספק כמה דגמים תמצא שם במידות הללו.

בהצלחה

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה? לטעמי חברות כמו קריאייטיב ריקריאיישן, סופרה, ואנס וחלק מנעלי אדידס וריבוק יכולים ללכת לא רע עם כמעט הכל. נעל ספורט תמיד תהה נעל ספורט, סניקרס הפכו לממש הצהרת אופנה היום.

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סניקרס יכולות להתאים אם הצבע סולידי - שחור, חום, אפור, משהו כזה. בלי קשקושים וצבעים. נעל מכובדת, אגב, יכולה להתאים גם לג'ינס; אני הולך לפעמים עם ג'ינס שחור עם אותן קנת קול שאני נועל כשאני בחליפה, זה משדרג את המראה גם של הג'ינס. (אגב - מומלצות - קנת קול תמיד נותנות תמורה טובה למחיר, איכותיות ונוחות, וגם לא נפגעות מהתקלות אקראית עם שלולית עמוקה מהצפוי).

אגב הכלל הנוהג בפגישת מכירה שאתה לא יכול להראות בדרגת לבוש נמוכה מזו של אלה שאתה פוגש, עדיף דרגה אחת מעל. אם אתה פוגש לקוח שנוהג ללכת בג'ינס וטישירט - אתה יכול ללבוש ג'ינס איכותי (בלי קרעים), סניקרס חלקות בלי קשקושים ופולו טובה. אם אתה פוגש לקוח שלובש פולו ודוקרס, נניח, תגיע מכופתר.

הכלל הכי נהוג אגב, שגם מי שקובעים את הכללים לא תמיד יודעים מה ההבדל בין ביזנס קז'ואל לסמארט קז'ואל ואם הארוע שהזמינו אותך אליו מחייב עניבה או לא. ועבורם יש וויקי: http://en.wikipedia.org/wiki/Dress_code

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נעליים - שופרא ובהונות.

אאוטלטים לנעליים - חולון - אדידס וריבוק.

בגדים-

סליו

פקטורי - רוב הדברים שם לא ממש קולעים לטעם שלי, אבל מבחר גדול של ג'ינסים וחברות לבוש שונות יניבו לא פעם פריטים יפים ואיכותיים

זארה, לא יעזור, לגבר יש להם אחלה ליין, סולידי ויותר אירופאי שנותן אחלה "באנג פור באק"

ג'י סטאר בדיזינגוף סנטר- ג'ינסים ופריטי לבוש מ-א-ו-ד איכותיים ויקרם בהתאם. אני קונה שם רק בסיילים, אבל הדברים שלהם מדהימים לטעמי.

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק רציתי להגיד שמצויד ברעיונות מהשרשור הזה, יצאתי הערב לקניות. בסליו באמת היו דברים מאוד יפים ואפילו מבצע - 500 במחיר 400. מהר מאוד התברר שאני מתקרב ל-1000 במחיר 800, ואין לי מושג איך זה קרה, אבל בסוף זה נגמר ב-1500 במחיר 1200. מזל שקניות כאלה אני עושה פעם בשנה...

בכל מקרה - מומלץ. יש להם יופי של בגדים.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמח שמצאת דברים, מה שכן, אחת העצות שאני נותן לחברים/לקוחות. לא משנה אם אהבת חולצה במקום X, כל עוד יש במלאי, שווה לעשות סיבוב בעוד חנויות. הסיבה היא שלפעמים ניתן למצוא דברים לא פחות יפים בחנויות שונות במחירים עדיפים.

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

adidas-porsche-design-sp1-release-date.jpg

חזרתי עכשיו מירכא עם רכש מוצלח ב-300 ש"ח :wink:

רציתי משהו יחסית אלגנטי ושיהיה הכי נוח שפשר (יש לי פלטפוס), ובאמת שמבחינת נוחות הן לא פחות ממדהימות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה מאוד. מזמן שמתי עין על פורשה דיזיין כאלה. רק לא ראיתי אותם בפחות מ450 בשום מקום וזה נראה לי טיפה מוזגם בשביל סניקרס של אדידס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנות ה90 המוקדמות היו לי נעליים של PRADA די דומות לאלה והן היו די אלגנטיות.

הן לא אלגנטיות כמו נעלי לקה של מייקל ג'קסון אבל גם לא STREET WEAR כמו GAZELLE של אדידס או אסיקסים למיניהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...