Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

LG G2 עדיף, לדעתי.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שורה תחתונה, אין תשובה חד משמעית.

רק אתה מכיר את הדרישות של עצמך ממכשיר, ואם איזה "שריטות" אתה יכול לחיות ואם אילו לא.

תשאל חברים שיש להם את המכשיר אם אתה יכול לשחק איתו קצת, ותראה איך הוא בשימוש יום יומי שמתאים לך.

מבחינת חיי סוללה באופן אבסולטי אני יכול להגיד שכולם אותו חרא, אף אחד לא ישרוד לך יום בלי להטעין אותו.

וזה בשימוש סביר.

שימוש קצת יותר אינטסיבי יגרור אותך לחיפוש מטענים גם באמצע היום.

אם כבר אתה מתעניין באנדרואיד, אז תמיד עדיף נקסוסים,

כי אין להם את כל התוספות הלרוב מיותרות של החברות, והם תמיד יקבלו עידכונים באופן מיידי.

בלוג קרינה חשוב! [URL]http://terrorkrina.blogspot.ie/[/URL] :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שורה תחתונה, אין תשובה חד משמעית.

רק אתה מכיר את הדרישות של עצמך ממכשיר, ואם איזה "שריטות" אתה יכול לחיות ואם אילו לא.

תשאל חברים שיש להם את המכשיר אם אתה יכול לשחק איתו קצת, ותראה איך הוא בשימוש יום יומי שמתאים לך.

מבחינת חיי סוללה באופן אבסולטי אני יכול להגיד שכולם אותו חרא, אף אחד לא ישרוד לך יום בלי להטעין אותו.

וזה בשימוש סביר.

שימוש קצת יותר אינטסיבי יגרור אותך לחיפוש מטענים גם באמצע היום.

אם כבר אתה מתעניין באנדרואיד, אז תמיד עדיף נקסוסים,

אבל זה פשוט לא נכון, יש הבדלים, ולעתים גם גדולים מאוד בין המכשירים. אם אתה משווה S4 ל HTC ONE ל XPERIA Z לשאר המכשירים הדומים, כן, בשימוש ממוצע הם יחזיקו פחות או יותר אותו דבר, יום של שימוש, עם כל אחד תסיים את היום עם מספר שונה של אחוזי סוללה.

ומצד שני, תציב את הנקסוס 5 מול האח הישיר שלו, ה G2- בשימושים של מסך דולק, ה G2 מחזיק משהו כמו פי 1.7 מהנקסוס. זה הפרש עצום לכל דבר ועניין, עם הנקסוס משתמש מסוים יכול להיתקע באמצע היום עם מכשיר שצווח שאין סוללה, ובאותו שימוש ה G2 יסיים את היום עם 40%.

כמשתמש מאוד כבד של נוט 3 (משחקי תלת מימד, גלישה, וידאו ביוטיוב, קבוצה מציקה בוואטסאפ שכל שניה מקבלים הודעה) אני יכול להגיד לך שאין דבר כזה אצלי לחפש מטען באמצע היום, ורוב הפעמים אני אפילו נגרר קצת ליום השני עם אותה טעינה. לראות במד הסוללה אצלי "35h on battery" זה ממש לא מחזה נדיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישרו לי לקבל אותו לשבועיים ניסיון מסלקום

אים לא ארצה בסוף אוכל לבטל עיסקה בעלות של 99 שח

אל תהיה תמים, הנציג מנסה לסגור עסקה בכל מחיר. אין כזה דבר שבועיים ניסיון. הוא דיבר איתך שבגלל שאתה עושה עיסקה טלפונית אתה יכול לבטל אותה (רק במרכז שירות) תוך 14 יום ואתה מחוייב ב 5% מערך העסקה או ב 100 שח, הנמוך מבניהם. רק שאם אתה עושה שימוש במכשיר בחיים לא יבטלו לך את העיסקה במרכז שירות.

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תהיה תמים, הנציג מנסה לסגור עסקה בכל מחיר. אין כזה דבר שבועיים ניסיון. הוא דיבר איתך שבגלל שאתה עושה עיסקה טלפונית אתה יכול לבטל אותה (רק במרכז שירות) תוך 14 יום ואתה מחוייב ב 5% מערך העסקה או ב 100 שח, הנמוך מבניהם. רק שאם אתה עושה שימוש במכשיר בחיים לא יבטלו לך את העיסקה במרכז שירות.

ממש לא נכון,

בעסקה טלפונית (בסלקום לפחות) ניתן להשתמש חופשי במכשיר במשך 14 ימים ולהחזיר ולקבל כספך בחזרה.

עשיתי זאת לא מעט פעמים, ואפילו לא חויבתי בדמי ביטול. זה בדוק!

במידה ואתה רוכש במרכז שירות אתה לא יכול לבטל עסקה לאחר פתיחת הקופסא, לעומת זאת בעסקה טלפונית אתה יכול להשתמש חופשי במכשיר ולהחזיר ביום ה 13

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי 2 מכשירי אייפון 5S לפני יותר משבועיים, השתמשנו בהם שבוע, והחלטנו להחזיר.. אפילו לא גבו דמי ביטול

והוסבר לי במפורש שזה היה אפשרי כי רכשתי דרך הטלפון/אתר ושאם הייתי רוכש במרכז שירות אין אפשרות ביטול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה סוג לקוח אתה(פרטי\עסקי) והאם אתה יודע מה השווי שלך?

מה שמציעים ללקוח מסויים לא בהכרח חל על לקוח אחר. אם האחראי על אותו נציג ידע שהוא הציע ללקוח "להתנסות" שבועיים במכשיר הוא יעוף על טיל (בהסתייגות שחל שינוי בשנה האחרונה - מה שלא נראה לי סביר).

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לקוח 'פשוט' ורגיל, מנוי אחד 79 לחודש ללא הגבלה, ככה שאני לא חושב שאני לקוח מובחר בסלקום.

אולי הוא הציע את זה בתור התנסות כי יש אפשרות ביטול לאחר 14 ימים, הרי יש חוק בעניין כמדומני, וגם רשום באתר של סלקום שניתן לבטל עד 14 ימים.

גם לפני שנתיים ביצעתי את אותו הדבר, ברגע שיצא 4S, הזמנתי דרך הטלפון, השתמשתי והחזרתי לאחר כמה ימים (יש לי באג בראש קשה לי להחליט :) )

מה שכן, בעסקה טלפונית זה אפשרי בהחלט, בדגש על עסקה טלפונית.

מה שאתה מתאר זה נכון מאד אבל רק לגבי עסקה במרכז שירות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר הייתי נעול על הנקסוס 5 עד שראיתי את השירשור הזה.

יש המלצות למכשיר אנדרואיד אחר בסביבות ה2000-2500 ש"ח?

פרט חשוב, אני קונה את המכשיר באילת באייבורי/ ksp

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר הייתי נעול על הנקסוס 5 עד שראיתי את השירשור הזה.

יש המלצות למכשיר אנדרואיד אחר בסביבות ה2000-2500 ש"ח?

פרט חשוב, אני קונה את המכשיר באילת באייבורי/ ksp

LG G2 רצוי 32GB.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...