Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמלצר/אופל ישראל - חלום בהקיץ או חזון שיתממש ?

orankohn
שימו לב! השרשור הזה בן 5006 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלמה שמלצר , שקיבל לאחרונה את הזיכיון לשמש כיבואן אופל בישראל , מכריז באופטימיות שחצנית כי תוך חמש שנים

אופל יהפוך למותג השלישי הנמכר בישראל , לאחר מאזדה ויונדאי.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3962356,00.html

מצד אחד , שמלצר לא טירון ולא פראייר בתחום הרכב , כך שלא כדאי אוטומטית לזלזל בהכרזותיו, אבל מצד שני אני ממש מתקשה

להסכים עם תחזיתו המהפכנית. ומדוע ?

עם ישראל , ביחוד בתחום הרכב , הוא שמרן ובעל דעות קדומות , וניזון משמועות ותדמיות. מי סופר את אופל ?

דבר ראשון זה לא יפאני , או אפילו קוריאני.

שנית , רכב שדבקה בו תדמית חוסר אמינות, ירידת ערך וסחירות ירודה, הגם ללא הצדקה אובייקטיבית , גורלו נחרץ.

שלישית , תמהיל רכבי אופל אינו כולל את ה"נוסחא המנצחת" למר ישראלי - רכב משפחתי 4 דלתות עם בגאז' , אוטומטי

מנוע 1600 בתמחור תואם למתחרות.

כך שלדעתי תחזיתו תתבדה בגדול , ואין בקביעתי זו לחוות דעה שלילית על איכות וכדאיות רכישת רכבי אופל השונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני מניח כי גילך צעיר

אופל הייתה פעם רכב מאוד פופולרי בישראל

כך שיש לו צ'אנס

עם ישראל לא שמרן

עם ישראל הולך על מחיר זול אוטו גדול והרבה תוספות

תן לו את זה +אמינות גרמנית ותראה.

הוא לבד קליינט לאלפי מכוניות בליסנג ובהשכרה אז הוא כבר מתחיל במספר יחידות מכובד.

אם אופל בחו"ל יתנערו מלפיתת GM וכאן יקים רשת מוסכים לא של UMI בכלל טוב

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוק הרכב הישראלי מגלגל כל שנה כ- 200K מכוניות.

אומדן צי הרכב של חברת שלמה סיקסט מוערך בכ- 60K-70K מכוניות.

אם שמלצר יחליט לרענן את כל צי הרכב של החברה בשנה אחת (מה שאני בספק אם יקרה כי לא כולם רוצים אופל ולאופל אין דגם רלבנטי בכל סגמנט) + יעורר מאוד את המכירות למגזר הפרטי של אופל, אז יש לו סיכוי...

אני גם לא חושב שזה יקרה, אני חושב שהכנסת אופל לשמיניה הראשונה של מותגי הרכב הנמכרים ביותר בישראל תהווה הצלחה.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה שלום,

הנחתך לא כ"כ מדוייקת.

בנוסף ,זה שרכב היה פופולרי לפני מספר עשורים אינו ערובה להצלחה מסחרית נוכחית. ראה דוגמה לחברת פיאט שבשנות

השבעים והשמונים הייתה שחקן דומיננטי בשוק הרכב בארץ. הגם שרכביה , בפרט בשנים האחרונות מצויינים וזוכים להצלחה

רבה באירופה , בארץ המכירות מדשדשות עקב תמהיל מוצרים מעט שונה מהקונצנזוס הפופולרי(רובוטי,ידני,קטן) ועקב תדמית אמינות וסחירות ירודה (ושוב ללא הצדקה ריאלית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מי שרואה היום באירופה את האינסיניות המרשימות את האסטרות החדשות ( דמיון מטריד כמעט לסיאט לאון ) את המריבה החדשה והמדהימה בעיצובה, מבין מיד שכל מה שחסר לאופל בארץ זה שיווק אגרסיבי. בענין הזה לשמלצר יש קבלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח כי גילך צעיר

כך שיש לו צ'אנס

+1

אופל קדט היה רכב אמין ביותר ופופולארי לא רק בארץ, אלא גם באירופה.

עם ישראל , ביחוד בתחום הרכב , הוא שמרן ובעל דעות קדומות , וניזון משמועות ותדמיות. מי סופר את אופל ?

דבר ראשון זה לא יפאני , או אפילו קוריאני.

קוריאני? ואנחנו מדברים על סטיגמות? אתה זוכר מה היה לפני I30? ואם כבר, אז מה עם "איכות גרמנית"? :wink:

שלישית , תמהיל רכבי אופל אינו כולל את ה"נוסחא המנצחת" למר ישראלי - רכב משפחתי 4 דלתות עם בגאז' , אוטומטי

מנוע 1600 בתמחור תואם למתחרות.

ומה עם גולף? גם באירופה אסטרה היא מתחרה ישירה שלו.

בנוסף ,זה שרכב היה פופולרי לפני מספר עשורים אינו ערובה להצלחה מסחרית נוכחית. ראה דוגמה לחברת פיאט שבשנות

השבעים והשמונים הייתה שחקן דומיננטי בשוק הרכב בארץ.

פיאט הייתה פופולראית, כאשר כמעט ולא היו יפנים בארץ. זוכרים את החרם הערבי?

היה לי ניסיון של 3 שנים עם UMI. ביזיון אחד גדול ומתמשך. מקווה שעכשיו זה יהיה שונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע עם מקום שלישי אבל הוא יהיה בין המובילים

קחו בחשבון את העובדה

כל "מכירה" של אופל לצי שלו זה פחות מכירה למזדה וליונדאי מהם הוא רוכש היום כמויות.

יהיה מעניין הוא מצד אחד הסינים מצד שני ולא ירחק היום ונשמע על מבצעי מכירות של מאזדה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח כי גילך צעיר

כך שיש לו צ'אנס

עם ישראל לא שמרן

עם ישראל הולך על מחיר זול אוטו גדול והרבה תוספות

תן לו את זה +אמינות גרמנית ותראה.

הוא לבד קליינט לאלפי מכוניות בליסנג ובהשכרה אז הוא כבר מתחיל במספר יחידות מכובד.

אם אופל בחו"ל יתנערו מלפיתת GM וכאן יקים רשת מוסכים לא של UMI בכלל טוב

איזה דגמים גרמו לירידת המכירות של אופל ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת פוטנציאל, יש לו מוצר טוב ביד.

ככה שהכל תלוי בשיווק\תמחור המכוניות.

וללא ספק נשמח לראות פה גרסאות opc וכו' אבל מבחינה כלכלית לא שווה לו, יקנו 3 מכוניות כאלו בשנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת חולק על דעת הרוב פה ,חוץ מציי הרכב שלו קשה לי להאמין שיהיה לרכבים האלה שוק פה ,

אין שום בשורה באופלים הרגילים והאמת כמעט בשום אופל אין בשורה ,

סיכוי גדול נגד היפנים ממש אין לו , והמזג אויר בישראל לא עושה כל כך טוב לאופלים , מנסיון העבר !

ימים יגידו !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי מדובר ביצרן מעולה שסבל עד כה משיווק גרוע ביותר של יבואנית שחשקה נפשה בדייהולטים.

מצד שני, עניין המחיר גם שיחק עד עתה גורם משמעותי באי הצלחת היצרן בארצנו בשנים האחרונות.

הנוסחא המנצחת היא שיווק אגרסיבי + מחיר מנצח, עם דגש על מחיר מנצח. וזה משהו שאני מתקשה לראות מתקיים (תלוי בעיקר ביצרן, פחות ביבואן).

אם המחיר יהיה הגיוני ושווה ערך למלכות המכירות פה בארץ, אזי יש תקווה. אחרת, גם פרסומות של 24 שעות שבעה ימים בשבוע לא יעזרו.

ובנימה אישית, הייתי מאוד רוצה לראות קצת יותר אופל על הכבישים (מבחינת נוחות הנסיעה, אוכלת הרבה יצרנים אחרים, וביניהם לא מעט אירופאים).

Kia Niro, 1.6 (141), Hybrid Crossover, Rich Espresso, 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והמזג אויר בישראל לא עושה כל כך טוב לאופלים , מנסיון העבר !

ימים יגידו !

זה לא פעם ראשונה שאני שומע את זה :

ואני חייב להבין מה הקשר למזג האויר ?

מה חם לבלוק שעשוי ממתכת ?

צינורות גומי נמסים אחד אחרי השני ?

האגזוז אומר לעצמו "די נמאס לי אני חוזר לאירופה " ?

מה חם למערכת עד כדי כך שהיא מחממת את הדיסק לנקודת הרתיחה ומשגרת אותו בכינון ישיר לשוטר שיושב בסקודה ונוהג עם יד אחת ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה שומה את זה ולא בפעם הראשונה , זאת אומרת שיש דברים בגו'

מעבר לזה באמת לאופלים שהגיעו בזמנו לארץ היה חם מידי והם לא תיפקדו כל כך טוב , וכל 40,000 קמ' היו צריכים

להחליף להם גומיות למובלים ,

אז שלא יעבדו עלינו !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה דגמים גרמו לירידת המכירות של אופל ?

ללא ספק, האומגה השניה הייתה רכב מחורבן ביותר!

אין שום בשורה באופלים הרגילים והאמת כמעט בשום אופל אין בשורה ,

סיכוי גדול נגד היפנים ממש אין לו , והמזג אויר בישראל לא עושה כל כך טוב לאופלים , מנסיון העבר !!

באופלים בהחלט יש בשורה! הקורסה, האסטרה, האינסיניה והמריבה, כולן מכוניות מצוינות שנחשבות באירופה לרכבים מהשורה הראשונה (כסא 23)!

בקשר לאקלים הישראלי, היה עדיף שלא תעלה בפורום כ"כ מכובד קשקוש שכזה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5006 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...