Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

סיימנו עכשיו לראות את the boys, אחלה של סדרה. במיוחד עם כל סדרות גיבורי העל הבנאליות והצפויות של מארוול, זה בהחלט משהו יוצא דופן ומרענן. גם מי שגיבורי על הם לא כוס התה שלו בהחלט יכול להנות.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני לא זוכר אם המלצתי על The Mandalorian אבל בתור גיק Star Wars הפינלה של העונה השניה החזיר אותי לגיל 10 עם צמרמורות וקולות מוזרים שעד עכשיו עוד לא נרגעתי.

מומלץ לא רק לגיקים, גם לחובבי מד"ב ואפילו מערבונים 😁

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

the mandalorian זה הדבר היחיד הטוב שיצא מהפרנצייז' של star wars בשנים האחרונות(אולי חוץ מהסדרת האנימציה clone wars שלא ראיתי אבל מהדיווחים ברשת היא ממש טובה)

מעין חזרה לשורשים, עם סיפור יחסית קטן, גיבורים שקל להתחבר אליהם, בימוי חכם וביצוע נהדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

כאן11 משאירים אבק לכולם, יס, הוט,  hbo,netflix.

חזרות, סדרה מעולה. אולי הסדרה הכי טובה שנעשתה פה בישראל בשנים האחרונות.

מוצא את עצמי צוחק כמעט בכל פרק.

לבנון, סדרה תיעודית על מלחמת לבנון הראשונה. פשוט מעולה, ומרתקת.

לא יודע מי אחראי בכאן11 על התוכן, אבל הוא פשוט מוכשר בטירוף, ופוגע בול עם המון סדרות. שאפו.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ על The wilds באמזון, על חבורה של נערות שמתרסקות על אי בודד.

זאת לא סדרת אקשן והשרדות נוסח לוסט, אלא משהו יותר מפותח. מומלץ, אחת הסדרות הטובות ביותר השנה.

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחת הסדרות הכי מרעננות ומקסימות שיצאו בשנים האחרונות, במיוחד מי שגדל על הסרט.

ניהנה מכל שנייה ורק רוצה שהיא לא תיגמר. (אבל מעט ילדותית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, לגמרי הופתעתי לגלות ציון 8.7 בIMDB, למרות שאני חושד בקנוניה כלשהי שקשורה בכל סדרת נטפליקס שיוצאת בזמן האחרון עם ציון מאוד גבוהים, לעיתים קרובות ללא צדק. אבל בהחלט יש מצב שאתן לזה צ'אנס, הבצורת גדולה

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

Masum אחת הסדרות הטורקיות האיכותיות שראיתי בשנים האחרונות.

ההתפתחות שלהם בקולנוע ממש מדהימה. העלילה עשויה היטב עם משחק אמין במיוחד Haluk Bilginer.

אני עד היום מדבר על הסדרה הזו במפגשים שונים, וזה אומר הרבה. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צופה עכשיו בעונה השניה של האנה Hanna באמזון. משובחת כמו העונה הראשונה. למי שלא מכיר, הסדרה עוקבת אחרי ילדה בשם האנה שברחה מתוכנית השבחה גנטית לילדים מתנקשים. זה חידוש טלויזיוני שמבוסס על סרט (די בינוני) באותו השם שיצא ב 2011.

הסדרה בכמה רמות יותר טובה מהסרט. מומלץ.

עריכה אחרונה על ידי bobi
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

The Rookie (סדרת משטרה קלילה להעביר איתה את ארוחת הבוקר ולא יותר) חזרו לעונה 3, אחרי 2 פרקים התחלתי לחשוב ואז בדקתי. הם נהיו WOKE, שופר של BLM.
סדרת משטרה על כמה שהמשטרה חרא :|, בקיצור - תראו שתי עונות ואת הפרק הראשון, גג שני של השלישית ותעצרו.

מן הצד השני, מי שלא ראה Chicago Fire ואת השותפה שלהם Chicago PD (יש גם שיקאגו מד, שזה סוג של ER, אז פחות עניין אותי), אני ממליץ - עשוי היטב.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...