Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

סדרה נוספת שברצוני להמליץ עליה היא UPLOAD

סדרת מד"ב עתידנית שמתרחשת ב2033 קצת על גבול ההמורסטי על עולם שבו אחרי שמתים ניתן להמשיך לחיות בעולם וירטואלי ולתקשר עם העולם האמיתי.

פרק קצרים של 25-30 דקות.

https://www.imdb.com/title/tt7826376/?ref_=nv_sr_srsg_0

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 16 שעות, R'n'B כתב:

סדרה נוספת שברצוני להמליץ עליה היא UPLOAD

סדרת מד"ב עתידנית שמתרחשת ב2033 קצת על גבול ההמורסטי על עולם שבו אחרי שמתים ניתן להמשיך לחיות בעולם וירטואלי ולתקשר עם העולם האמיתי.

פרק קצרים של 25-30 דקות.

https://www.imdb.com/title/tt7826376/?ref_=nv_sr_srsg_0

ממש בטעות הורדתי את כל העונה, למה בטעות? מכיוון שאני סולד מכל סרט\סדרה שבתיאור שלו מופיעה המילה "קומדיה". 

לא יכולתי להוריד את העיניים, פרק אחר פרק אחר פרק :) 

עריכה אחרונה על ידי omricn
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Gangs of london. 

וואוו איזו סידרה. ראיתי את הפרק הראשון והוא היה חתיכת סרט של שעה וחצי שלא עוצר לשניה.

ועם חצי מהקאסט הבריטי של משחקי הכס.

בינתיים מדהים.

עריכה אחרונה על ידי bobi
  • מעניין 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

רק אותי הסדרה "הריקוד האחרון" ממש אבל ממש משעממת? לא מבין למה כולם עפים עליה כל כך.. איפה זה ואיפה "טייגר קינג".

לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, Bob Ross כתב:

רק אותי הסדרה "הריקוד האחרון" ממש אבל ממש משעממת? לא מבין למה כולם עפים עליה כל כך.. איפה זה ואיפה "טייגר קינג".

על טעם וריח...

בעיני מדובר באחת מסדרות התעודה הטובות ביותר שנעשו בזמן האחרון, לא רק על ספורט, אלה בכלל.

מה שכן, היו כמובן דברים שהם לא נכנסו אליהם לעומק. מאוד מומלץ לקרוא את הספר שדיברו עליו בפרק השישי - The Jordan Rules....

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק ראיתי פרק 9, גם לראות את רגעי האושר והנצחונות עדיין עושים לי צמרמורות, לא מבין איך בכלל משווים אותו לשחקן אחר ובכללי את כל שושלת הבולס של הניינטיז.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיימתי לראות אתמול את "the last dance" ובתור אחד שהיה ילד באותה תקופה (יליד 93) ורק הכיר את ג'ורדן כדורסלן על ולא מעבר ואינו צופה בNBA כלל, הסדרה הזאת ממש ריתקה אותי.

זה בעיקר הוכיח בפעם המי יודע כמה, שיכולת כזאת זה שילוב של כישרון ומוטיבציה. לא חסרים מלא דוגמאות לכל מיני ילדי פלא או כאלה שפרצו לתודעה ונעלמו כי הראש שלהם לא היה מסודר או כי לא עמדו בלחצים.

כישרון לא יוביל אותך לפסגה, התמדה כן.

שאלה לחובבי הNBA פה, ראיתי שמאז הפרישה של ג'ורדן ופירוק אותה קבוצה, הבולס לא זכו באליפות. אבל האם הם נשארו קבוצה שמתחרה על האליפות ומגיעה לשלבי ההכרעה או שהיא הדרדרה לגמרי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, garicho כתב:

על טעם וריח...

בעיני מדובר באחת מסדרות התעודה הטובות ביותר שנעשו בזמן האחרון, לא רק על ספורט, אלה בכלל.

מה שכן, היו כמובן דברים שהם לא נכנסו אליהם לעומק. מאוד מומלץ לקרוא את הספר שדיברו עליו בפרק השישי - The Jordan Rules....

העריכה כן מהודקת . הצילום יפייפיה. קטעי הארכיון טובים. אבל לא יודע, לא התחברתי..

אני חייב לשאול את אלו מכירים טוב את הדרמות /שהתחוללו אז כי אני שובר את הראש - למה לע***ל בעלי השיקגו בולס פיטרו את המאמן אחרי שהוא העניק להם שני אליפויות ברצף, ואחרי שמייקל גורדון השחקן הכי טוב של הקבוצה אמר להם מפורשות שהוא רוצה שהוא יישאר? לא מבין לי מה השיקול הכלכלי פה. ולראייה לאחר פיטורו שיקגו בולס כבר לא זכתה עוד באליפויות. ועוד הם פיטרו תותחים כבדים כמו דניס רודמן, מה עבר להם בראש?? לא מובן. 

עריכה אחרונה על ידי Bob Ross

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Bob Ross כתב:

אני חייב לשאול את אלו מכירים טוב את הדרמות /שהתחוללו אז כי אני שובר את הראש - למה לע***ל בעלי השיקגו בולס פיטרו את המאמן אחרי שהוא העניק להם שני אליפויות ברצף, ואחרי שמייקל גורדון השחקן הכי טוב של הקבוצה אמר להם מפורשות שהוא רוצה שהוא יישאר?

אתה לא עוקב, אבל ג'קסון לקח אחרי זה עוד 5 אליפויות עם הלייקרס...

מה שעבר לקראוס בראש זה שהוא, הג'נרל מנג'ר, מרכיב את הקבוצה, וכמו שעבד לו אז, יצליח לו עוד פעם. בד"כ אנשים אוהבים ליחס הצלחות לעצמם ולא לצירוף מקרים. זה טבע אנושי.

סדרה מומלצת: Feel Good של מיי מרטין. חמוץ, מתוק, ריאליסטי, ובעיקר, מאוד מאוד כנה. כל העניין הלסבי/טרנסג'נדרי מנקודת מבט ריאליסטית (סוגשל), לא מנופח מחשיבות עצמית ומוסרניות מתנשאה.

וגם מצחיק.

אבל לא לכולם. הומור מאוד... נישתי.

• אהבתי 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ביף של כל הקבוצה עם המנהל הכללי שהחליט שהגיע הזמן לרענן את הקבוצה וגם ענייני אגו שבמשך שנים רמסו אותו והוא זיהה הזדמנות להראות להם מה זה.

לא ברור למה הבעלים לא התנגד, אבל יש הרגשה שאנחנו לא רואים בסדרה את הסיפור מכל הצדדים, אני מאמין שיש שם עוד דברים מסתם מישהו שהחליט על דעת עצמו לפרק קבוצה משיקולי אגו, יש הרגשה שהסדרה מפשטת את הסיפור.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו שם הרבה מאוד סיפורים, כמו הסכמי שכר ב-NBA, יציאה לעונת לוקדאון ב-1999. בסופו של דבר עם כל הכבוד לג'ורדן (ויש הרבה), קראוס הוא זה שהצליח להביא את השחקנים הנכונים במחיר הנכון ולהביא 6 אליפויות. בעונה שהם היו בלי ג'ורדן הם הגיעו עד לגמר המזרח. ככה שבוא לא נקח ממנו את מה שהוא עשה. בנוסף, הוא כבר מת והשדרה נעשתה (ואושרה) על ידי ג'ורדן, ככה שצריך לקחת הרבה דברים משם בפרופורציה.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא מראים שהבעלים כן פנה לג'קסון בבקשה שישאר, אבל ג'קסון סירב כי לא רצה להתחיל את הכל מחדש (ודי בצדק).

הרעיון הכללי של הצערת הקבוצה הוא רעיון טוב כי השלד בהחלט כבר התחיל להזדקן, אבל הביצוע היה לוקה מאוד. אתה לא מחליף את כל השלד בבת אחת ומתחיל הכל מאפס, אתה צריך לעשות את זה בהדרגה ובתהליך מתמשך. מעבר ליכולת של אותה קבוצה, היה שם כמויות אדירות של ניסיון. ניסיון שצעירים יכולים רק ללמוד ממנו להשתפר.

בכל קבוצת ספורט מצליחה אתה תראה שחקנים ווינרים, כי זה מה שחדר הלבשה צריך. 

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אזהרת צפייה לסדרה על טד בנדי בנטפליקס - 

מה נסגר עם נטפליקס? הם התחלקו על הראש? מה הם מראים בסדרה הדוקו' על טד בנדי ועוד בטריילר, את הגופות  המרוטשות והשלדים של הקורבנות שלו?! מה עם איזה אזהרה לפניי?!

ראיתי דברים בתור חובש במד"א אבל המראות מהסדרה לא קלים בכלל ויישארו זמן מה בראש. 

ראו הוזהרתם למי שחושב לצפות בזה. אפילו אם רק תראו את הטריילר תחשפו ללא מעט gore

נ.ב

בעולם צודק  הרוצח הסדיסט השפל הזה היה צריך למות  לאט לאט, אצבע אחרי אצבע חיתוך פה חיתוך שם בעוד הוא בחיים. ורצוי היה להתחיל מאיבר המין. 

מוות מהיר ברעל היה מתנה עבור טד בנדי. חבל שלא סבל כמו הקורבנות שלו.

עריכה אחרונה על ידי Bob Ross

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...