Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

לפני 23 שעות, bobi כתב:

אני צופה עכשיו בעונה השניה של האנה Hanna באמזון. משובחת כמו העונה הראשונה. למי שלא מכיר, הסדרה עוקבת אחרי ילדה בשם האנה שברחה מתוכנית השבחה גנטית לילדים מתנקשים. זה חידוש טלויזיוני שמבוסס על סרט (די בינוני) באותו השם שיצא ב 2011.

הסדרה בכמה רמות יותר טובה מהסרט. מומלץ.

ראיתי את העונה הראשונה היה אחלה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 10 שעות, shellcase כתב:

The Rookie (סדרת משטרה קלילה להעביר איתה את ארוחת הבוקר ולא יותר) חזרו לעונה 3, אחרי 2 פרקים התחלתי לחשוב ואז בדקתי. הם נהיו WOKE, שופר של BLM.
סדרת משטרה על כמה שהמשטרה חרא :|, בקיצור - תראו שתי עונות ואת הפרק הראשון, גג שני של השלישית ותעצרו.

מן הצד השני, מי שלא ראה Chicago Fire ואת השותפה שלהם Chicago PD (יש גם שיקאגו מד, שזה סוג של ER, אז פחות עניין אותי), אני ממליץ - עשוי היטב.

Chicago Fire איתי כבר כל כך הרבה שנים, אני לא זוכר את החיים שלי ללא הסדרה הזו. אני כבר כל כך invested בדמויות, שחקנים ובשיקגו עצמה שאני לא יודע מה אעשה כשהיא לא תחודש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו רואים בימים האחרונים Designated Survivor ואני ממש מופתע ממנה לטובה.

עלילה מעניינת ומותחת, מתפתחת מאוד מהר (אפילו מהר מדי, אולי), משחק טוב.

ממש מבסוט עליה.

שאלה מביכה - איך רואים סדרות חוץ מאשר בנטפליקס בימים אלו?

פעם הייתי עובד עם טורנטים, אבל אחרי שPIRATE BAY הפסיק להיות זמין אני כבר לא מוצא את הידיים והרגליים. מעבר לזה, טורנטים זה במחשב, והמחשב לא יודע להוציא 4K ואז הכל נראה חרא על הטלויזיה :(

מה הפתרון הנפוץ? סטרימר? משהו אחר? 

איך מורידים סדרת וכו? (מדהים כמה נטפליקס ניוון אותי...)

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני עם רספברי פיי עם קודי, טוב ל90% מהדברים (למרות שלאחרונה סדרות הפסיק לעבוד לי, למישהו יש פיתרון?)

סדרות מחו"ל אני מחפש עם אקסודוס, ג'נסיס או נפטון רייזינג, ישראליות הייתי רואה דרך סדרות (שכבר לא עובד) או דרך עידן פלוס (יש VOD מאוד נוח)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הייתי צריך להסתמך רק  על נטפליקס (למרות שאני מעריך אותה) מצבי היה גרוע בתור חובב קולנוע.  נטפליקס עשה עבורי מהפיכה, ללא ספק. אם פעם הייתי צריך להתעסק עם טפטים/תקצירים/תמונות/תרגומים וכד' כדי ליהנות מחוויה קולנועית מושלמת, לפעמים יום שלם התעסקות בהעברות להארד דיסקים חיצוניים, היום אני כמעט ולא מתעסק עם זה.

עדיין כדי להעשיר את החוויה שלי, אני חייב סטרימר שייתן לי גם איכות בלו ריי או לכל הפחות HD עבור סרטים

כי התכנים בנטפליקס בהחלט לא מספקים. אבל ביחד עם נטפליקס וסטרימר אני מסודר לחוויית קולנוע מושלמת. (כמובן מערכת מתאימה, מסך בגודל הנכון, ואפשר להישאר בבית בכיף)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתר סדרות כבר לא נתמך בקודי, הם יצרו אפליקציה לרוב הפלטפורמות, לדעתי היא פחות טובה ממה שהיה בקודי, אבל לפחות זה עובד.

למי שבקטע של טורנטים יש את rarbg שיש שם הכל מהכל ובאיכויות גבוהות. עם מעט עבודת תשתית ומספר תוספים פשוטים ניתן להגיע לרמת נטפליקס מבחינת קלות שימוש

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Talgaz כתב:

פעם הייתי עובד עם טורנטים, אבל אחרי שPIRATE BAY הפסיק להיות זמין אני כבר לא מוצא את הידיים והרגליים. מעבר לזה, טורנטים זה במחשב, והמחשב לא יודע להוציא 4K ואז הכל נראה חרא על הטלויזיה :(

זה פשוט מאוד - Plex על המחשב ו Plex על הטלויזיה החכמה (או סטרימר טוב).

סרטים וסדרות שלא קיימים ב Netflix - טורנטים (מוריד הכל מ RARBG כיום) וזהו.

Plex יודע לעשות הכל לבד, מארגן לך "Netflix" פרטי משלך (הכל אוטומטי - פוסטרים, כתוביות, פסי קול, תקצירים, דירוגים, אופציה לקידוד מקומי ועוד מלא), אתה רק תוריד תוכן וזרוק אותו בקונטיינר הנכון. 

להוריד סדרות וסרטים שלא קיימים בNetflix היום זה סופר מהיר וקל.  ב5 דקות אני מוריד סרט של 8Gb, אין בכלל עניין של מאמץ. שלא לדבר על סדרות כאשר כל פרק הוא סביב ה4Gb.. מגיע הביתה, שם הורדה, מתקלח וכבר יושב לראות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Talgaz כתב:

'השמועה אומרת ש' יש בטלגרם פשוט מחפשים, יש טורנטים, ואם זו לא סידרה שהצילום בה הוא וואו או שאתה לא צופה בטלוויזיה גדולה - projectfreetv\123movies וכו'... (רק להיות מוכן לכל הפרסומות שיקפצו).

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נטפליקס באמת הפכה להיות פח אשפה. בקושי יש שם תכנים ראויים למבוגרים, אנחנו שומרים את המנוי בעיקר בשביל הילד.

אני בעיקר רואה אמזון שעולה גרושים, כ 5דולר בחודש. וטורנטים. יש אתר מעולה לטורנטים 1337x ותירגום יש מוויזדום סאבס שיש שם תרגום בעברית כמעט לכל דבר שמשודר. אני לפעמים סתם נכנס לשם רק בשביל לראות איזה דברים חדשים יצאו.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה זה לא תכנים (כלומר יש בעיה שאין קולנוע איכותי בשנים האחרונות, אבל זה דיון אחר) אלא בעיה של מתרגמים.

תחום שכמעט נעלם בשנים האחרונות מהרבה סיבות. לכן רוב מה שיש באתרי כתוביות נגזרים מנטפליקס.

לא נראה שזה הולך להשתנות בתקופה הקרובה, אלא רק להחמיר עם כניסתם של חברות סטרימינג חדשות. 

אבל עם רע בא גם טוב (והפוך, כמו בכל דבר בחיים) חלק גדול מהסרטים נרכשים על ידי חברות הסריטמינג.

רק לפניי כמה ימים נטפליקס רכשה את זכויות השידור הבלעדיים של הסרט Heart of Stone (גל גדות מנסה להיות ג'יימס בונד)   בהקרנת בכורה אצלם. (רק דוגמה, יש עוד רשימה ארוכה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוויזדום מצאתי תרגום לעברית כמעט להכל. 

אבל בזמן האחרון גם לא צריך את זה, כל הקבצים שמורידים מגיעים בילט אין עם תרגום באנגלית בתוך הקובץ של הסרט שניתן להפעיל דרך הנגן.

עריכה אחרונה על ידי bobi
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Talgaz כתב:

אנחנו רואים בימים האחרונים Designated Survivor ואני ממש מופתע ממנה לטובה.

עלילה מעניינת ומותחת, מתפתחת מאוד מהר (אפילו מהר מדי, אולי), משחק טוב.

ממש מבסוט עליה.

דסיגנייטד נחמדה, אבל באיזשהו שלב(לא על ההתחלה) שמתי לב שבאמצע הפרק לא קורה כלום, מורחים אותך כאילו אתה נוטלה על פנקייק, ואז תמיד, אבל תמיד! ב 4 דקות האחרונות של הפרק מרכזים את כל האקשן ופותחים לך את הסקרנות.

ברור לי שזה טריק ידוע, אבל משום מה בסדרה הזו זה מוחצן מאוד(לדעתי) וזה התחיל להציק לי.

מסכים שהעלילה מעניינת והמשחק טוב.

לגבי טורנטים, מצטרף להמלצה על rarbg.

עריכה אחרונה על ידי method
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מישהו ראה כבר את WandaVision?

הסדרה החדשה של מארוול בדיסני פלוס?

בידיוק פורסמה כתבה בויינט על כך שכבר שודרו 2 פרקים. אני מפחד שזה יהיה ארטיסטי והזוי מידי.

האם למישהו שצפה יש המלצה?

https://m.ynet.co.il/Articles/58744520

נרא

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...