Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקיפה ענקית בעזה ! 140 הרוגים של חמאס עד כה.

שניר106
שימו לב! השרשור הזה בן 5521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה רוצה להאמין שאם רק ניתן להם שטחים הסכסוך יפתר? אשריך, לצערי העובדות אינן מחזקות את התיזה שלך.
תגיד, זה קטע כזה של אנשי ימין לשמוע רק את מה שהם רוצים לשמוע?

סרוק שניה את השרשור ותן לינק למקום שבו אמרתי שאני מאמין ש"אם רק ניתן להם שטחים הסכסוך יפתר".

אתה יודע מה? סרוק שניה את השרשור ותן לינק למקום שבו אמרתי משהו, כלשהו על השיטה שבה הסכסוך יפתר.

אם, במקרה, לא תמצא שאמרתי משהו כזה, תרגיש חופשי להתנצל בזמנך החופשי.

יש לציין שאני כבר קיבלתי אזהרה + התראת מערכת על תגובות "גזעניות" לפני כמה ימים.

למרות שנאמרו פה בשרשור דברים יותר חריפים ממה שאני אמרתי , לא ראיתי תגובות נמחקות ונערכות.

זה כי כל מנהלי הפורום היו בהפגנה של יפי הנפש בת"א.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני נורא רציתי ללכת להפגנה ולזרוק על יפי הנפש ביצים אבל אז התחרטתי והחלטתי שעדיף לעשות עם הביצים משהו יותר מועיל מלבזבז אותם על חבורה של %@#$*.

עשיתי סלט ביצים, יצא בנז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד, זה קטע כזה של אנשי ימין לשמוע רק את מה שהם רוצים לשמוע?

סרוק שניה את השרשור ותן לינק למקום שבו אמרתי שאני מאמין ש"אם רק ניתן להם שטחים הסכסוך יפתר".

ראשית - תרשה לי לתקן אותך, נדמה לי שההגדרה "איש ימין" ממש איננה מתאימה לי, רק כדי להראות לך את גודל הטעות, אז בבחירות האחרונות הצבעתי בעבור עמיר פרץ המושמץ.

זה עדיין לא גורע מיכולתי לשים בצד את כל הרטוריקות המתלהמות, לבחון באופן ענייני את העובדות ולהגיע למסקנות לפי העובדות ולא לפי החלומות שלי או לפי הפנטזיות של אנשי השמאל - שכאמור כבר קיבלו מנדט להביא שלום לפי דרכם וכשלו באופן מחפיר.

דבר שני - זה מה שאני הבנתי ממשל הזבוב שלך, אם זו לא היה הנמשל - אז מה כן?

אגב, את הסרט "להיות שם" בכיכובו של פיטר סלרס ראית? גם שם היה מספר סיפורים שכל אחד הבין מהם את מה שרצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אמרת במפורש שלדעתך צה"ל צריך לפזר כרוזים שקריים כדי לגרום לאוכלוסיה אזרחית להגיע למקומות איסוף בהם יפגשו טיל מונחה (ואל תתפתל עכשיו ותגיד שלא כיוונת לכך). אולי יש לך זכרון קצר, אז בוא וניזכר יחד במשנתך:ואז גם הוספת:ואם ה"חלאות" שיתרכזו באיזורים שאתה מתכוון להפציץ הם אך ורק אזרחים?

זה מעניין אותך? מה פתאום.

אתה רוצה לרצוח, וכמה שיותר. לא מעניין אותך אם מדובר במבוגרים ("בטח תיכף יהיו חמאסניקים"), בנערים ("עוד שנה שנתיים יהיו חמאסניקים") או בילדים בגיל של הבן שלי, בני שנתיים, בקושי יודעים לעמוד או לדבר ולא מבינים שהמציאות שהם מכירים מגיל אפס היא לא העולם האמיתי ("בטח יהיו חמאסניקים עוד 15 שנה. עדיף שימותו עכשיו").

תמונה של ילד בן 5 עם רובה ביד לא מספיקה לך? סרטונים של אימונים של ילדים בני 10+ לטרור לא מספיק ברורה לך?

אז מה אם המציאות שהם מכירים זה לא העולם האמיתי. הם הולכים להחזיק נשק ולירות ביהודים? כן? אז להרוג אותם!

אין לי סבלנות למטומטמים מסוגך, שבטוחים שהם טובים יותר מכל אחד אחר.

אין לי סבלנות למלמולי "יפי-נפש" מצידו של אוויל שבכלל לא מבין מה זה אומר.

אין לי כח לאנשים שמסוגלים לחשוב 10 דקות קדימה (וגם זה במאמץ) ולא מבינים שלכל צעד שאנחנו עושים תהיה השפעה מתגלגלת גם כשהילדים שלך ילכו לצבא.

כן..אם נעשה את זה פעם אחת כמו שצריך אז ההבאים שיילכו לצבא לא יצטרכו להלחם.

לי כן כואב על תושבי ישראל שחיים במציאות בלתי אפשרית כבר שמונה שנים, אבל אני -בניגוד אליך- מנסה לחשוב גם איך יראו שמונה השנים הבאות שלהם.

שוב..אם נפעל כמו שצריך אז הם יהיו שקטות מקאסמים וכל שאר הטילים למינהם.

אותך כל מה שמעניין זה שנשתולל ונתחרע ונפוצץ ונחריב - ובאופן כללי, "נראה להם מה זה!".

לא סגור על ה"להשתולל ולהחריב" אבל בהחלט מסכים עם ה"נראה להם מה זה".

התגובות באדום.

to finish first first you have to finish

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכאמור כבר קיבלו מנדט להביא שלום לפי דרכם

צודק, יגאל עמיר אפילו טרח והביא את המנדט באופן אישי. :evil:

יואב פרופיל 21,

כן..אם נעשה את זה פעם אחת כמו שצריך אז ההבאים שיילכו לצבא לא יצטרכו להלחם.

נשמע די מעניין, הפתרון הסופי הזה שאתה מציע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נורא רציתי ללכת להפגנה ולזרוק על יפי הנפש ביצים אבל אז התחרטתי והחלטתי שעדיף לעשות עם הביצים משהו יותר מועיל מלבזבז אותם על חבורה של %@#$*.

עשיתי סלט ביצים, יצא בנז.

מסכים לגמריי. אנשים שמפגינים בצורה כזו נגד המדינה שלהם ומראים כזו אהדה כלפי הצד השני צריכים לחשוב טוב אם הם חיים בצד הנכון של הגדר.

to finish first first you have to finish

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שמה שמעניין בשרשור הזה (ובכל המלחמה הזאת) הוא שלראשונה מזה הרבה מאוד זמן יש קונצנזוס בעם - כולם תומכים בפעולה. אפילו כל השמאלנים המושמצים (היום כל מי שלא קורא לרצח ערבים הוא שמאלני, מסתבר, שלא לומר "שמאלני מז***") חושבים שהיא נחוצה וחשובה. הקונפליקט הכמעט יחיד מתייחס לעניין העקרוני של היקף הלחימה, כשנראה לי שצד אחד קורא לחיסול רחב היקף, בלי ניסיונות להתחשב יותר מדי בריכוזי אוכלוסיה, בעוד הצד השני בסך הכל מבקש לעצור רגע ולחשוב על מה אנחנו מדברים - אנחנו לא חיות, אנחנו לא רוצחים - אנחנו בסה"כ רוצים לחיות בשלום. זה הרי לא ריאלי (או הומני) להרוג את כולם או לגרש את כולם. צריך להגיע למצב בו אפשר לחיות לצידם מבלי שצד אחד מאיים על השני, וזו בדיוק מטרת המבצע הזה.

אני, לפחות, משתייך לצד שהייתי רוצה לקרוא לו "יותר הומני" (שלא לומר "יותר הגיוני") - זה שמבין שמהצד השני נמצאים גם בני אדם, ולא רק רוצחי חמאס בפוטנציה. גם אני מאמין שהפעולה הזו חשובה ונחוצה מאין כמוה, אבל אני לא צריך את שאר העולם שיזכיר לי שמהצד השני יש אנשים כמוני וכמוכם, שרבים מאוד מהם רק רוצים לחיות בשלום. ברור שאנחנו צריכים לשים את חיי לוחמינו ואזרחינו בראש, אבל אסור לנו לאבד צלם אנוש בתהליך.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמעו אנשים, אתם אופטימיים אם אתם חושבים שהסכסוך הזה ייפתר אי פעם בדרך כזו או אחרת.

אין מה לעשות אבל האמת כואבת :|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו כל השמאלנים המושמצים (היום כל מי שלא קורא לרצח ערבים הוא שמאלני, מסתבר, שלא לומר "שמאלני מז***")

לא כותבים "שמאלנים" - כותבים "סמולנים"... :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרטונים של אימונים של ילדים בני 10+ לטרור לא מספיק ברורה לך?

ראית פעם פעולות של תנועות הנוער שלנו ושל הגדנ"ע?

זה עוד לפני שבכלל דיברנו על זה שמדינת ישראל מאמנת באופן רשמי נערים בני 15 להילחם בערבים לא על בסיס התנדבותי אלא על בסיס כל מי שנמצא בתיכון במסגרת גדודי הנוער שלה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתם שאפילו מופעי ילדים כמו "הופה היי" היו עם נושא צבאי לפעמים.

אני זוכר פרק אחד שבו הם היו בטנק ורק דיברו על כמה הוא יכול להשמיד. בסוף הפקר עם עלו על מוקש ובפרק הבא הם הסבירו שהוא נגד מוקשים.

אף אחד מהצדדים פה לא חף מפשע, לא הם ולא אנחנו.

מה שצריך לעשות עכשיו הוא לנסות לנטרל את החשיבה המיליטריסטית של שני הצדדים, אפילו אם צריך לעשות את זה בכוח (כן, אני מודע לאירוניה ולאבסורד שבאמירה זו).

אני לא רוצה שהילדים שלי יגדלו באווירה צבאית ולא יידעו אם הם מגיעים לגיל 21 או לא, כי אולי המדינה תשלח אותם לקרב בגלל קונפליקט שאנחנו היינו יכולים לפתור כבר בימינו.

צריך להחזיר את השירים של הילדים שהיו לנו כשהיינו קטנים. להחזיר את הקסם שביומיום, לעשות את התרבות שלנו משהו ייחודי (דורה, דראגון בול Z, פוואר ריינג'רס וסדרות אחרות לא ממש עוזרות לנו).

צריך להחזיר קצת את התמימות.

מה שקורה כיום מעצב את התרבות של מחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להחזיר את השירים של הילדים שהיו לנו כשהיינו קטנים. להחזיר את הקסם שביומיום, לעשות את התרבות שלנו משהו ייחודי (דורה, דראגון בול Z, פוואר ריינג'רס וסדרות אחרות לא ממש עוזרות לנו).

צריך להחזיר קצת את התמימות.

יוסי, איזו תמימות היתה כשאנחנטו היינו ילדים?

סדרות כמו טום וג'רי שניסו להרוג אחד את השני, פופאי שהיה הולך מכות כל הזמן עם ברוטוס ומסתובב עם אוליב האנורקטית, אגדות כמו שלגיה שאימא שלה מנסה להרוג אותה, עמי ותמי על סבתות נחמדות שמנסות לבשל ילדים, כיפה אדומה על זאב שטורף ילדות, שירים שמעודדים לסובלנות כמו כושי כלב קט ואפשר להמשיך עוד.

היום הטלויזיה הרבה יותר עדינה לילדים ממה שהיה כשאנחנו היינו ילדים פשוט אז לא ראינו את זה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונה של ילד בן 5 עם רובה ביד לא מספיקה לך? סרטונים של אימונים של ילדים בני 10+ לטרור לא מספיק ברורה לך?

אז מה אם המציאות שהם מכירים זה לא העולם האמיתי. הם הולכים להחזיק נשק ולירות ביהודים? כן? אז להרוג אותם!

אתה יודע שזה הטיעון המוסרי שהחמאס משתמש בו בשביל לפגוע באוכלוסיה אזרחית בישראל?

הם אומרים ככה:

אם הוא בגיל צבא, אז הוא חייל - מותר להרוג אותו

אם הוא ילד - הוא יהיה חייל, אז מותר להרוג אותו

אם הוא איש מבוגר - הוא היה חייל, אז מותר להרוג אותו

(וכנ"ל לגבי נשים).

וגם הם משתמשים בטיעון השחוק של "הקם להורגך השכם להורגו" משהו בכל הרטוריקה הזאת קצת מעוות.

אני גם מוכן להתערב שרובכם לא תסכימו על הגדרה אחידה למונח "טרור".

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...