Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקיפה ענקית בעזה ! 140 הרוגים של חמאס עד כה.

שניר106
שימו לב! השרשור הזה בן 5521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שלושה ימים שלחתי תגובה לכתבה על חיסול הניה, ב- YNET

דוד.

חיסלו את הנייה ?!:shock:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מקווה שיכתשו את החלאות האלה, בלי רחמים, בלי היסוסים.

חייבים לרסק אותם אחת ולתמיד, גם במחיר פגיעה באזרחים תמימים שהם לא כ"כ תמימים.

כמו כן, מאזן גנאים המתחנחן בתוכניות הספורט השונות והקורא לדו קיום, הראה היום את פרצופו אמיתי בהפגנות בסכנין,

אנשים כמוהו צריכים להכנס מאחורי סורג ובריח, שלא לדבר על עונש יותר רציני בעוון בגידה במדינה.

להלן דבריו של ראש עיר בישראל: (מקור: YNET)

""זו התהלוכה הגדולה ביותר בתולדות העם הפלסטיני בישראל", הכריז ראש העיר סכנין, מאזן גנאים. "אחוז הצפיפות בעזה הוא מהגבוהים בעולם, אך למרות זאת המטוסים של חיל האוויר הישראלי מפציצים ורוצחים חפים מפשע. אני קורא לישראל להפסיק את המלחמה מיד ולהסיר את המצור. אני שולח ברכה לתושבי עזה, שעומדים בפני מכונת הכיבוש הישראלית - תחי פלסטין, שבירתה ירושלים ויחי השהידים". זו התהלוכה הגדולה ביותר בתולדות העם הפלסטיני בישראל", הכריז ראש העיר סכנין, מאזן גנאים. "אחוז הצפיפות בעזה הוא מהגבוהים בעולם, אך למרות זאת המטוסים של חיל האוויר הישראלי מפציצים ורוצחים חפים מפשע. אני קורא לישראל להפסיק את המלחמה מיד ולהסיר את המצור. אני שולח ברכה לתושבי עזה, שעומדים בפני מכונת הכיבוש הישראלית - תחי פלסטין, שבירתה ירושלים ויחי השהידים".

מי יתן וכל חיילי צה"ל יחזרו הביתה בשלום. (אני כבר הורדתי את המדים מהבויידעם)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיילים שלנו נכנסו! אמן שיחזרו הבייתה שלמים ובריאים בעזרת השם.

ולגבי המקרה היום בסכנין:

אני רק מגיע למסקנה שלערבים משהו לא טוב בראש. הם צעקו היום בסכנין "מוות לישראל".

הם לרגע שוכחים שהם "ערבי-ישראל" והם חיים בישראל.

אם "מוות לישראל" אז מוות גם להם.

לגבי אותם שמגוננים על אזרחים בעזה.

בואו נחשוב ככה: ישראל מודיעה מראש על זה שהולכים להפציץ את עזה. אזרחים וחמאסניקים בורחים-לא טוב.

אם לא מודיעים, אז פוגעים באזרחים ובחמאסניקים.

אז מה עושים?

Kia Sportage, 2014 

Mazda 3,  2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מטיל את הכרוזים האלה דווקא במקומות שבהם לא עומדים להפציץ, כדי לרכז את החלאות באיזורים שכן מועדים להפצצה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב שאתה בהייטק ולא במקומות אחרים.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לבוס שלו לקבוע אם זה טוב או לא.

עם רמה כזו של קור רוח ,כושר ניתוח ומחשבה רציונלית אולי הבוס היה מעדיף עובדים קצת יותר בינוניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי חבל שהוא בהייטק ולא במקום אחר, פצצת טון אחד מסדרת לנו לפחות עוד כמה רגעי שקט.

תעשה לי טובה, אנשים שחיים במדינה שלנו, מקבלים הפלייה "מתקנת" באוניברסיטאות במקומות עבודה וכו' וכו' עומדים כאן וצועקים מוות לישראל(!?) באיזה מדינה זה קורה? תראה לי מדינה אחת שלא ישימו אנשים כאלו בכלא\בכסא החשמלי:x

אבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן.

מה?

אתה מדבר עכשיו על עזה? על ישראל? על ערבים שם? פה? על אפליה מתקנת? על חופש הביטוי?

יש לך בכלל מושג, או שהכנסת את המוח לניוטרל ואתה סתם צורח בשביל הכיף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב שאתה בהייטק ולא במקומות אחרים.

תן לבוס שלו לקבוע אם זה טוב או לא.

עם רמה כזו של קור רוח ,כושר ניתוח ומחשבה רציונלית אולי הבוס היה מעדיף עובדים קצת יותר בינוניים.

עם צדקנות והתייפייפות כמו שלכם לא נגיע רחוק, לפעמים צריך לדעת להוריד את הכפפות ולומר את מה שכולם חושבים בלי לעשות יותר מדי חשבון לאף אחד.

אני לא יודע איפה הייתם בצבא ומה הרקע שלכם, אבל בואו נגיד שפעם הצבעתי מרצ+אהוד ברק (לפני יותר מ10 שנים) ולאחר מידע רגיש מאוד אליו נחשפתי ברמה יומיומית בשירות הקבע והסדיר שלי וגם במילואים (כולל הבריחה הפחדנית מלבנון בה נכחתי) אותו אפשר לכנות - "האמת שלא רואים דרך התקשורת השמאלנית" , הדיעות שלי השתנו מן הקצה אל הקצה.

בקיצוניות צריך לטפל תוך שימוש בקיצוניות, אחרת נמשיך לדשדש במקום.

זה עובד מצויין גם בהייטק דרך אגב.

אנשים שמורידים את הראש ונותנים לדברים לעבור לידם באדישות,תוך תבוסתנות מובנית ושמירה על פוליטקלי קורקט , כנראה לא יגיעו רחוק, לא בהייטק ולא במקומות אחרים, גם אם הם מנהלי פורומים דגולים.

לדעתי חבל שהוא בהייטק ולא במקום אחר, פצצת טון אחד מסדרת לנו לפחות עוד כמה רגעי שקט.

תעשה לי טובה, אנשים שחיים במדינה שלנו, מקבלים הפלייה "מתקנת" באוניברסיטאות במקומות עבודה וכו' וכו' עומדים כאן וצועקים מוות לישראל(!?) באיזה מדינה זה קורה? תראה לי מדינה אחת שלא ישימו אנשים כאלו בכלא\בכסא החשמלי:x

אבי.

:mm_yeah:

מסכים במאת האחוזים.

לא יתכן שאזרחים סוג ז' יקבלו תנאים של אזרחים סוג אלף-אלף ואזרחים סוג אלף אלף יקבלו ז'.

בתקופת לימודיי , עקב שירות מילואים פעיל, נכשלתי בקורס חשוב שנאלצתי לחזור עליו, בלי שום התחשבות וכמעט הודחתי מהלימודים , כאשר במקביל סטודנט ערבי נכשל בכל הקורסים במהלך הסמסטר בציונים מבישים (למרות תגבור חינם שהוא קיבל, מעונות חינם, מחשב נייד , מלגה מלאה ולא יודע מה עוד) פשוט הועבר הלאה באמצעות אפלייה מתקנת. סטודנט שכמובן לא עשה צבא, לא תרם למדינה,וגם לא התבייש להפגין נגד המדינה ולשרוף את דגל המדינה - היה לו הרבה זמן פנוי לשרוף דגלים מאחר וכל הוצאותיו ממומנות ע"י המדינה , בזמן שאני עבדתי ולמדתי בשעות לא שעות כדי לממן את התואר.

אני מאוד מרוצה מהמצב כרגע בעולם ובמדינה, הציבור עובר התפכחות, זה גם יחלחל בשלב מסויים לכל יפי הנפש באשר הם.

כן.

מה?

אתה מדבר עכשיו על עזה? על ישראל? על ערבים שם? פה? על אפליה מתקנת? על חופש הביטוי?

יש לך בכלל מושג, או שהכנסת את המוח לניוטרל ואתה סתם צורח בשביל הכיף?

אולי תגיב על הציטוט של ראש עירייה בישראל במקום להסתכל דווקא על הפרטים הלא מעניינים?

האירועים האחרונים רק מבהירים מה שידענו כבר מזמן.

אין הבדלים בין שם לפה.

ערביי ישראל והפלסתינים - אחד הם. פשוט לערביי ישראל יש יותר סבלנות.

אם מנהיג ערבי ישראלי- אחד המתונים ביותר, קורא להקמת מדינת פלסטין שבירתה ירושלים, כאשר הוא בתור תושב ישראל, בירתו היא כבר ירושלים, אז זה אומר הכל, לא?

לא יתכן שאנשים שלא נאמנים למדינה, ישאו תעודת זהות כחולה ויהנו ממגוון פריבילגיות כגון : ביטוח לאומי.

לכן מושגים כגון חופש הביטוי לא אקטואליים כאן.

אני מקווה שההתנהלות במבצע הזה תיראה יותר כמו התנהלות תוך שימוש בגיר ידני/DSG ולא כמו שימוש בAL4 :)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם אייל בכל מילה בנושא.

עכשיו חזרתי מהבסיס, הקפיצו אותנו ב-11 בשביל להכין חגור עם אפודים, ווסטים, וקסדות ללוחמים,

הם מגיעים ב-6 בבוקר לקחת את זה ויורדים לרצועה.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחל הצלחה ללוחמים, שיעשו את העבודה שלהם כמו שצריך עם מקסימום פגיעות ושיחזרו בריאים ושלמים.

אמן.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם צדקנות והתייפייפות כמו שלכם לא נגיע רחוק, לפעמים צריך לדעת להוריד את הכפפות ולומר את מה שכולם חושבים בלי לעשות יותר מדי חשבון לאף אחד.
אני מבין שנחמד לראות את העולם בצבעי שחור ולבן.

זה עושה את החיים קלים למי ששונא לחשוב מחשבות קשות (וגם למי שלא מסוגל) - אבל מה לעשות שהעולם סביבך צבוע בצבעי אפור, גם אם אתה לא מת על זה.

אתה הצעת לפזר כרוזים במקומות שלא מתכוונים להפציץ בהם, כדי "לרכז את החלאות" (להלן: האזרחים שאליהם הכרוזים מיועדים) "באיזורים שכן מועדים להפצצה".

סוג כזה של חשיבה יש גם בצד השני, אצל אלה שאומרים "כל היהודים חיילים ומטרות לפיגוע" וגם "איטבאח אל יהוד". גם שם יש אנשים שרואים את העולם בשחור ובלבן, ואלה אנשי חמאס\ג'יהאד איסלמי וכיוב'. גם לנו ולגם להם יש דפוקים שבטוחים שתיאור הבעיה הוא סופר-פשוט, ושאילו רק היה להם מספיק חומר נפץ, הבעיה היתה נפתרת.

ובכן, לישראל יש מספיק חומר נפץ, ואני אומר לך שבלי שום קשר לתבוסתנות שלי, הבעיה לא תיפתר (ודרך אגב, גם אני שייך לאלה שתומכים במבצע שמתקיים כרגע. רק בניגוד אליך, אני מסוגל לראות תמונה קצת יותר מורכבת. כנראה שהיכולת הזו לא מוגבלת רק לתיבות הילוכים).

אני לא יודע איפה הייתם בצבא ומה הרקע שלכם, אבל בואו נגיד שפעם הצבעתי מרצ+אהוד ברק (לפני יותר מ10 שנים) ולאחר מידע רגיש מאוד אליו נחשפתי ברמה יומיומית בשירות הקבע והסדיר שלי וגם במילואים (כולל הבריחה הפחדנית מלבנון בה נכחתי) אותו אפשר לכנות - "האמת שלא רואים דרך התקשורת השמאלנית" , הדיעות שלי השתנו מן הקצה אל הקצה.
דבר עברית. הרמזים האלה אולי מרשימים אותך.

אני לא מבין מה אתה רוצה להגיד, ואיך זה קשור להפצצת אזרחים (ששם איבדתי אותך).

בקיצוניות צריך לטפל תוך שימוש בקיצוניות, אחרת נמשיך לדשדש במקום.

זה עובד מצויין גם בהייטק דרך אגב.

אם היה עולה כסף לדבר שטויות, היית מתרושש.

בהיי-טק (ובכלל בחברות מסחריות) מושקעת כמות אדירה של מחשבה בהבנת המתחרים ובהכנת תוכניות מפורטות להתמודדות איתם.

אף חברה בהיי-טק לא יוזמת צעדים חד-צדדיים ומקווה שאולי, במקרה הם יצליחו ואחר-כך טומנת את הראש באדמה במשך שמונה שנים ומקווה שהמתחרים שלה יעלמו.

אנשים שמורידים את הראש ונותנים לדברים לעבור לידם באדישות,תוך תבוסתנות מובנית ושמירה על פוליטקלי קורקט , כנראה לא יגיעו רחוק, לא בהייטק ולא במקומות אחרים, גם אם הם מנהלי פורומים דגולים.
תודה על הדאגה, אך היא מיותרת (ואם היית רואה את גליון קורות חיי היית מסכים).

הסיבה שאין צורך לדאוג לי היא כיוון ש(בין השאר), אני חושב. מפעיל את המוח. כדאי לך לנסות גם.

מקסימום תמיד תוכל לחזור לצרוח "איטבח אל יהוד".

אה, סליחה. "מוות לערבים".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לארנון ו-nitch

אני לא מרבה לבקר בפורום זה ואני מתקשה להבין את מה שאתם משדרים , רציתי לדעת היכן אתם גרים והאם עברתם חוויה דומה לתושבי הדרום של היום או תושבי הצפון שלפני שנתיים , עליהם אני נמנה ??

אתם מודעים מה היה קורה עם המצב היה הפוך , והאוייב היה חזק מאיתנו משמעותית ?

לא היו מפציצים אותנו ?

היו נותנים לתקשורת הזרה חופש תנועה כמו בלבנון ובעזה ?

אתם מעדיפים את האזרחים התמימים של עזה שלא יפגעו ומתעלם מאזרחינו ?

אתם לא חושבים שאין לנו ברירה , עם כל הצער של פגיעה בחפים מפשע ?

הזיכרון שלכם כל כך קצר ?

אני מודה שלא קל לי עם המצב המסובך הזה , אתמול גוייס הבן ואני לא יודע עם יצא לכם לחוש חוויה דומה ,אך כשאני קורא פה תגובות לא אחראיות ומתממות כשלכם לא נותר אלא להבין שאתם חיים בבועה מאוד קטנה ומה שמנחה אותכם זו ראייה צרה ללא הבנה בסיסית מה יקרה לנו אם נאמץ את דעתכם !

אני לא מתכוון להתנצח אתכם בהמשך ובהחלט מצפה שתראו את כלל הקשיים באיזור ולהתייחס לתגובות צירי הרשע כמו ראש עיר חדש שנתפס עד כה כדמות לחיכוי והערצה !!

מישל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארנון, אני משער שהכוונה של אייל בנושא הכרוזים היא שכמו שהתושבים דואגים להתפנות מהאיזורים לפני ההפצצה- כך גם המחבלים.

זה יפה שאתה חושב בצורה מורכבת, גם אני חושב כך ולכן מאמין ויודע שאסור להפציץ שם "קולקטיבית", אלא צריכים להיות ממוקדים בתכלית.

אבל אני שואל אותך משהו אחר:

מה יקרה ביום שלאוייבנו תיהיה אותה עוצמה צבאית כמו שיש לנו ?

הרי זה ברור לך שביום שלאירן יהיה גרעין (בצורה מבצעית), ישראל כנראה תחדל מלהתקיים ? (סתם דוגמא).

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...