Jump to content

אמיל221

 • הודעות

  1,467
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי אמיל221

 1. מחפש גגון לקיה ספורטאז' 2014 כאשר המוטות שעל הגג צמודות לגג.
 2. ברשותי ספורטאז' 2014 יש לי פסי רוחב בגגון, איך אפשר לצבוע? איזה צבע מומלץ? איך אני יודע איזה צבע יתאים בדיוק? זה עם חלון בגג אז חייב לפרק
 3. בוקר טוב גגון ספוג לגג פנורמי האם בעייתי? להניח עגלת תינוק בלבד קיה ספורטאז' 2014
 4. שלום לכולם, אחרי שניפחתי מספר פעמים את הצמיגים כולל גלגל רזרבי, מנורת לחץ אוויר עדיין דלוקה, גם אחרי נסיעה ארוכה. היום עשיתי סריקה לאיתור תקלות ואלה התקלות שנמצאו ברכב. מה הם אומרים ומה הטיפול?
 5. שלום לכולם ברשותי קיה ספורטז' 2014 עם גג פנורמי. האם אפשרי לדעתכם להשתמש בגגון ספוג? אם לא, באיזה גגון מומלץ להשתמש? המטרה היא לשים עגלה של תינוקת ולחזק את זה עם רצועת רצ'אט. תודה רבה.
 6. שלום לכולם, ברשותי קיה ספורטז' 2014 הפסים של הגגון (נראה לי זה גגון) מתקלפים והצבע ירד. כיצד ניתן לבצוע או אפילו להדביק מדבקות? אם כן איזה מדבקות מומלצות? האם ניתן להוריד את הגגון הזה ?
 7. ערב טוב, ברשותי קיה ספורטז' 2014 נורת לחץ אוויר דלוקה, היום ניפחתי את הצמיגים אך הנורה לא יורדת. איך אפשר לאפס את הנורה? או שזה מסמן על תקלה אחרת?
 8. לפי הנתונים היבשים הבאגז' גדול בקיה ספורטז', יותר גדול בכל אופן ממה שיש לי עכשיו במאזדה 3.
 9. יש לך אולי את השמות של הכיסאות בטיחות, דגמים? האמת צרפתיות פחות חיפשתי. אולי סטיגמה אבל לא רוצה לקחת סיכון. האופציות שבאמת מעניינות וחקרתי לעומק כולל בדיקה של רוחב הרכב, באגז' , זה נירו או ספורטז'. גם cx5 סבבה בנתונים אבל פחות. אולי באמת אחפש כיסאות יותר צרים .
 10. 2 מבוגרים, גילאים 5, 3 ותינוקת
 11. נסיעות לירושלים מבית שמש, מספר פעמים בשבוע. מידי פעם מחוץ לעיר בנוסף. נסיעות רגועות, לא מחפש תחרויות
 12. שלום חברים, ברוך השם המשפחה גדלה וכך גם הרכב. מחפש רכב עם באגז' גדול (מבצעים נסיעות מחוץ לעיר וכולל מזוודות ועגלה), עם מקום מאחור ל-2 כיסאות בטיחות (גרקו וצ'יקו למי שמכיר) ואדם מבוגר / 3 כיסאות כולל אחד מהם דונה. יודע שהבקשות קצת חריגות או שלא, אבל התקציב הוא עד 70000. חשבתי לכיוון קיה ספורטז' שנתון 2015 שיחסית עונה לדרישות, או קיה נירו אבל פחות בתקציב. חשוב גם הנושא של הדלק שיהיה יחסית חסכוני. מה אתם ממליצים לדרישות? קיים משהו כזה בכלל?
 13. שלום חברים, אני מעוניין לקנות קיה נירו 2016. עד כמה שידוע לי, שיש אחריות ל-5 שנים והאריכו לאחרונה ל-7 שנים. האם ניתן להאריך מעבר ל-7 שנים בתשלום שנתי? אם כן, איפה ניתן לברר על הנושא הזה? תודה רבה.
 14. חברות שמכבדות את עצמן יתנו את הנתונים של עומק מגנט. אני צריך לדעת ברכב עצמו, לפרק ולמדוד כל אחד יודע, שאלתי אולי מישהו שניסה בעבר יודע ויכול לעזור. אחלה תגובה
 15. שלום רב, ברשותי מאזדה 3 שנת 2010 רמקולים קדמיים הם 5/7 , במידה וארצה לשנות לרמקול 6.5, מספר שאלות: 1. מה העובי של הרמקול (המגנט) המקסימלי כדי שיתאים לרכב הזה ולא יצור בעיות? 2. מה העובי המומלץ לעץ שעליו ארכיב את הרמקול? תודה רבה
 16. SONAX Engine cold cleaner זה הדגם.. לא רשום כלום.
 17. חג שמח לכולם, לאחר קריאה באינטרנט, ראיתי שניקוי מנוע מומלץ לעשות עם מסיר שומנים מיוחד. רכשתי אחד כזה של חברת sonax. איך ממליצים לעשות את זה בצורה הכי נכונה ובטוחה שלא אפגע במשהו? תודה רבה.
 18. שלום לכולם. מבקש לקבל חוות דעת על קומפוננט של חברת נקמיצ'י מדגם nse-cs1617 אמורים להתחבר למערכת מולטימדיה ברכב, ללא מגבר. איך מבחינת האיכות של הרמקולים, החברה הזאת, האם יתאים להרכבה במאזדה 3 2010? תודה רבה.
 19. מה דעתכם על מאזדה 6 בשנתון הזה? למשפחה עם ילדים, מבחינת גודל באגז', אמינות, טיפולים?
 20. נו ומה אתה רוצה להגיד בזה שאתה חבר צעיר שאתה ממש זוכר שדיברו על זה? יכולים לדבר על מאה רכבים, אני מדבר ספציפית על הדגם והשנתון הזה. תגובה מיותרת חבר
 21. צהריים טובים לכולם, אני מחפש מאזדה 3 ספיריט (4 דלתות מנוע 2000, 150 כ"ס). בודק מחירון, כל הרכבים מעל המחירון, הייתכן ש"נהוג" את הדגם הזה למכור מעל המחירון?
 22. שלום רב, מחפש רכב סקודה אוקטביה 2011. שמעתי על הרבה בעיות גיר, האם זה באמת כך ונכון? איזה דגם מומלץ בשנתון הזה? המטרה רכב משפחתי עם ילדים, אמין וחסכוני בדלק.
 23. שלום חברים אפשר לקבל חוות דעת על פולקסווגן ג'טה 2010 מבחינת תחזוקה, טיפולים, דלק הרכב מיועד למשפחה אז כמו כן באגז' הגודל ובכללי. תודה רבה על הסיוע
 24. שאלה נוספת, איזה פילטר אוויר יש ברכב הזה? הכוונה גודל, הבנתי שיש שני סוגים, מה המדויק?
×
×
 • תוכן חדש...