Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקיפה ענקית בעזה ! 140 הרוגים של חמאס עד כה.

שניר106
שימו לב! השרשור הזה בן 5521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עקב הנתק , והפחד של הנהגת החמאס , הם מתחבאים ולא יוצרים קשר עם הפעילים שלהם .

אז עכשיו 17:30 השמיעו ברשת ב' הודעה של אחד הבכירים שלהם , האומר שהם בחיים .

ממש חשוב מאוד

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני חוזר בחזרה לדעתי המלומדת על רעיונותיך המגוחכים, אתה עד כדי כך תלוש מהמציאות שאתה לא מבין שהפגז הראשון שיורד על אוכלוסיה אזרחית והורג כמות גדולה של אזרחים (אפילו לא אלפים כמו שכבודו הפאשיסט מפלל) ולמחרת המבצע הסתיים.

לסיכום מר חיימי ,ברגע שאתה כותב כזאת שורה

אתה באופן אוטומטי נהפך לגרוע בדיוק כמו אחרון החמאסניקים/חיזבאלון.

להזכירך, גם הם מתווחים אוכלוסיה אזרחית בכוונת תחילה להשגת מטרתם.

סליחה אדוני הנאור אבל ירד לך האסימון מאוחר (לצערנו אתה לא היחיד אבל אתם הופכים למיעוט שמאבד את הרלבנטיות, לא רק את הרוב שכבר מזמן אינכם)

תן לי להגיד לך שנית ולצערי בלי ניקוד :-

נכון , אנחנו צריכים לרדת , לרמתם , כל הדרך מתל קסילה (רמת אביב). רק כך יתחיל הפיתרון (וחסוך ממני את יציאותיך המתקשרות למילה).

לאותה רמה שבה נוצחו הנאצים-ראה החפים מפשע בדרזדן,המבורג , והיפנים-גם בהירושימה היו ילדים ונשים אבל היה שם טרומן , שלא מתקשר בהיסטוריה למפלצת, שהיה צריך לקבל את ההחלטה. אצלנו (בינתיים) אין מנהיג כזה . אין ברירה,- יהיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו שם לב לכל הטמבלים שמתקשרים לחברים כאשר הם בטלויזיה ומתחילים לחייך למצלמה? שמתי לב שזה קורה הרבה באשקלון, אני יודע שיש שם אנשים לא מתורבתים. ( אני אשקלוני ) אבל הי, נופל טיל ואתה מחייך לחברים שלך בשידור חי? ערסים !:shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצאת משהו יותר חכם ויעיל להגיד?

מה שעכשיו אמרת היה מאוד טיפשי ובכלל לא במקום. סליחה, כנראה חצי מהמדינה היטלרים קטנים לפי הדעות שלך.

אתה הרי יודע שמלא שונאים ערבים, אז עכשיו אתה נזכר לקרוא להם "היטלרים"?

רק אחרי שאנחנו נכנסים בהם אתה אומר את זה?

פעם הבאה תחשוב פעמיים לפני שאתה פולט שטויות.

תסלח לי, אבל אתה מגוחך. א-ת-ה זה שאמר שצריך להרוג את כל הערבים, ואתה טוען שאני לא מצאתי משהו יותר חכם ויעיל להגיד?

אז בחזרה אליך - מה שאתה אמרת על הערבים היה מאוד טיפשי ולא במקום. אתה יכול לשנוא את כל הערבים כמה שתרצה (אם כי גם זה מטומטם), אבל להרוג את כולם? אתה באמת לא מבין למה זה הופך אותך להיטלר קטן?

ואתה עוד מעז להגיד שאני פולט שטויות...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ותן לי סיבה לאהוב אותם? אני בטוח שהם לא ממש מתים עליי.

תראה בעזה: חמאס מפגיז אותנו! חפים מפשע עוזרים להם.

פה בישראל: כולם מפגינים נגדינו והם חיים בנינו וכשזה הפוך הם לא עושים כלום, אצבע לא מזיזים.

אז על מה יש לי לאהוב אותם?

ואל תגיד לי היטלר. כי זה נהיה "טרנד" לקרוא לאנשים ששונאים ערבים (ונגד הדיעות שלך) היטלר.

Kia Sportage, 2014 

Mazda 3,  2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אמרתי שאתה צריך לאהוב אותם? אתה יודע, לא שונאים כל מי שלא אוהבים. תזכור שמאות אלפי אנשים שם סובלים מדי יום, גם הם בני אדם. ויש להם מספיק סיבות טובות למה הם לא מתים עליך - אתה (כלומר העם שלך ושלי) מדכא אותם במשך עשרות שנים, כולא אותם במחנות פליטים, מונע מהם המון דברים שלך יש וגורם לכך שהם נאלצים להישען עליך בשביל לחיות.

אגב, אם מישהו חף מפשע אז הוא לא עוזר לפושעים, כך שתבדוק את עצמך.

ובאשר להיטלר - זה פשוט מאוד. אתה אמרת שהיית רוצה להרוג את כל הערבים. כלומר לבצע טבח בכל העם שלהם, למחוק את הגזע שלהם מעל פני האדמה. המממ... נשמע לך מוכר? הייתי קורא לך אנטישמי אבל אני מקווה שלפחות את העם שלך אתה לא שונא...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומרים:

"צריך להרוג את הערבים ,אין להם זכות קיום, צריך להיכנס בהם חזק ולהרוג אותם מבלי לפחד מהעולם " וכו'..

אני אישית חושב שצריך להעיף את החמאס מהשלטון ולשים שם מישהו שיכול עליהם ,ושישלוט בתושבים שם,ויקים מדינה פלסיטנית כמו שהיה אמור להיות.

:mm_yeah:

הפיתרון הוא לא להרוג את כולם, אלא רק לגרום להם שיהיה להם שלטון נורמלי שלא רוצה להרוג אותנו ולתת להם מדינה.

ואמיל, ההשוואה בינך והיטלר היא לא כל כך מופרכת.

אתה מאמין בכך שצריך להשמיד עם. זה לא כמו היטלר?

אתה גזען שלא מתבייש בזה ואומר שהם רעים מטבעם והפיתרון היחיד הוא להרוג אותם. לא כמו היטלר?

אתה לא רואה אנשים כבני אדם רק בגלל המוצא שלהם. אני צריך להמשיך?

אתה לא עושה עניין גדול מהפצצת ילדים ונשים שלא עשו לך כלום, למרות שאולי חינכו אותם לא להאמין לשקרים של החמאס. התמונה מובנת?

הדעות שלך הן כמו של היטלר.

אתה לא רואה פיתרון חוץ מלהרוג ולא אכפת לך אם אלו גברים, נשים, קשישים או ילדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, אם מישהו חף מפשע אז הוא לא עוזר לפושעים, כך שתבדוק את עצמך.

ובאשר להיטלר - זה פשוט מאוד. אתה אמרת שהיית רוצה להרוג את כל הערבים. כלומר לבצע טבח בכל העם שלהם, למחוק את הגזע שלהם מעל פני האדמה. המממ... נשמע לך מוכר? הייתי קורא לך אנטישמי אבל אני מקווה שלפחות את העם שלך אתה לא שונא...

רוני

ומי בדיוק פושע במדינה ? אתה מתכוון שאני חף מפשע שעוזר לפושעים ?

אני לא רוצה סתם להרוג את הערבים, יש לזה סיבה.

ואיך אתה אומר "למחוק את הגזע שלהם" הערבים עצמם, לבנון, מצרים, סוריה לא מוכנים לקבל אותם, אז על מה יש לדבר פה?

אם הם לא רוצים אותם אז למה שאני ארצה?

אנטישמי אני לא. אני אוהב את העם שלי, אין עליו!

יוסי, אני אומר פיתרון להרוג אותם? אתה אומר את זה כאילו לא ניסו פיתרונות אחרים. די להיות כאלה צדיקים וכאילו אתם הכי טובים העולם!

"אתה לא עושה עניין גדול מהפצצת ילדים ונשים שלא עשו לך כלום, למרות שאולי חינכו אותם לא להאמין לשקרים של החמאס. התמונה מובנת?"

אולי, יש לה פה תפקיד ענק! אולי חינכו אותם ככה, אולי.

Kia Sportage, 2014 

Mazda 3,  2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני

רוני, היטלר למד את הפטנט אצלנו. חפש קצת בתנ"ך את הציווי לגבי עמלר (ואני אחסוך לאלה שמתקשים. הציווי היה להרוג את כולם כולל נשים, זקנים וטף ולהכרית את זרע העמלק).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב, לא נגיע איתך לכלום בזמן הקרוב.

אולי כשתתבגר ותתחיל לחיות בעולם האמיתי תשים לב שיש עוד אנשים חוץ ממך וגם עמים אחרים הם בני אדם.

עם המשפט "מוות למחבלים" אני מסכים ב100%.

עם המשפט "מוות לערבים" אני ממש לא מסכים. זה ההבדל בינינו.

מבחינתי אתה שפל בדיוק כמוהם בגלל הדעות שלך. אתה לא יכול לראות את המציאות כפי שהיא ואין לך כבוד לחיי אדם מחוץ לעם שלך. בושה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער אדוני ה"חכם" שאני לא ברמה שלך.

נתראה עוד כמה שנים, נראה מה יהיה הסוף, שלנו ושל הערבים פה במדינה.

המציאות היא שבנתיים מפציצים אותנו, והערבים שמחים פה ויוצאים נגדינו.

שיהיה לנו ערב שקט!

Kia Sportage, 2014 

Mazda 3,  2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומי בדיוק פושע במדינה ? אתה מתכוון שאני חף מפשע שעוזר לפושעים ?

אני לא רוצה סתם להרוג את הערבים, יש לזה סיבה.

ואיך אתה אומר "למחוק את הגזע שלהם" הערבים עצמם, לבנון, מצרים, סוריה לא מוכנים לקבל אותם, אז על מה יש לדבר פה?

אם הם לא רוצים אותם אז למה שאני ארצה?

אנטישמי אני לא. אני אוהב את העם שלי, אין עליו!

יוסי, אני אומר פיתרון להרוג אותם? אתה אומר את זה כאילו לא ניסו פיתרונות אחרים. די להיות כאלה צדיקים וכאילו אתם הכי טובים העולם!

"אתה לא עושה עניין גדול מהפצצת ילדים ונשים שלא עשו לך כלום, למרות שאולי חינכו אותם לא להאמין לשקרים של החמאס. התמונה מובנת?"

אולי, יש לה פה תפקיד ענק! אולי חינכו אותם ככה, אולי.

לא, אני מתכוון לכך שאם חמאס מפציצים אותנו, וחפים מפשע עוזרים להם - אז הם לא חפים מפשע... הגיון פשוט.

בנוגע למדינות ערב השכנות - העניין לא פשוט כפי שאתה מתאר אותו, אבל נורא קל לפשט אותו בשביל הדמגוגיה שלך...

ולהזכירך, גם הערבים הם מהגזע השמי..

ומה זה משנה אם חינכו מישהו להאמין למשהו או לא? אני באמת לא מבין למה אתה חותר.

רוני, היטלר למד את הפטנט אצלנו. חפש קצת בתנ"ך את הציווי לגבי עמלר (ואני אחסוך לאלה שמתקשים. הציווי היה להרוג את כולם כולל נשים, זקנים וטף ולהכרית את זרע העמלק).

נו, אתה יודע שזה לא רלוונטי, מה גם שלעמלק זה הגיע, הם היו באמת חארות :wink:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לי שניה להסביר לך משהוא בלוגיקה ותשב על זה קצת ותחשוב לעומק בבקשה:

מוסכם לחלוטין שהחמאס הוא אירגון טרור צמא דם ומתועב שיורה על אזרחים חפים מכל פשע, נכון?

עכשיו בא נמשיך, אתה והפשיסט השני שעונה לשם חיימי רוצים שצהל יירה למרכזי אוכלוסיה ויהרוג כל מה שזז שם, גם זה נכון, נכון? (ואיך תתכחשו לזה, זה כתוב פה בפורום).

אז מה המסקנה המיידית של 2 המשפטים האלה?

אתה כבר מבין לבד?

מצליח?

אני אעזור לך, אם צה"ל יעשה מה שאתה וחיימי רוצים הוא אוטומטית יהפך לצבא טרור, צמא דם ומטועב וזה על פי הסטנדרטים שאתה קבעת!

ומאחר ואתה תומך במעשים שלו אז אתה אוטומטית כבר לא חף מפשע והירי עליך מוצדק, שוב זה על פי הסטנדרטים שלך וזה המלכוד הידוע כמלכוד 22.

אז תעשו לי טובה, תגדלו, תתבגרו, תשתדלו להיפטר מהדעות המעוותות האלה ותנו לצה"ל לעשות את העבודה בלי העצות המבריקות שלכם.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד 3 נפילות בב"ש, לא נעים להתעורר בבוקר עם אזעקת צבע אדום.

אז בפעם הבאה תהייה ער בשעות האלו :wink:

אותי בכל מקרה תפסה האזעקה באמצע הרצאה. בדיוק שניה אחרי שאמרתי לחבר שלי "בדוק אם יש אזעקה השורה הראשונה בורחת הכי מהר" פתאום אנחנו שומעים "אווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו..." (אזעקה למי שלא הבין :-P ).

דרך אגב, הם באמם ברחו הכי מהר. :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיזהר בגירה,

סליחה אדוני הנאור אבל ירד לך האסימון מאוחר (לצערנו אתה לא היחיד אבל אתם הופכים למיעוט שמאבד את הרלבנטיות, לא רק את הרוב שכבר מזמן אינכם)

יש בעם הזה מספיק חארות שישמחו להפוך אותך ללא-רלוונטי, כמו שהפכו את אמיל גרינצווייג ל-לא רלוונטי, כמו שהפכו את רבין, כמו שכמעט הפכו את פרופ' שטרנהל.

האנשים הללו ישמחו, אם לא תיישר קו מוחלט עם דיעותיהם ואמונתם, להוריד אותך מהכביש, לשלול לך את הרשיון, לשלול ממך את האזרחות, ולשלול ממך את הזכות לחיות. הערבים הם רק השלב הראשון. אח"כ הם יעשו אותו דבר לחברי "בצלם", ואז למצביעי "מרצ", אח"כ ל-3 שיצביעו למפלגת העבודה, מייד אח"כ למצביעי "קדימה", הליכוד, וכן הלאה, לכל מי שיעז שלא להצביע למפלגה הנציונאל סוציאליסטית (אופס, סליחה איציק על ההשוואה הנוספת, מה לעשות שמבחינתי, ההם עם צלבי הקרס, ההם עם הדגל הירוק של החמאס וההם עם הדגל הצהוב והאגרוף הקמוץ הם אותו דבר? כולם ישמחו לראות אותי (ואנשים אחרים שרק רוצים לחיות בשלום האחד עם השני) מתחת לאדמה או תלוי בכיכר השוק).

אצלנו (בינתיים) אין מנהיג כזה . אין ברירה,- יהיה.

כמו שאמרתי - דיקטטורה חשוכה במיטבה.:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...