Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקיפה ענקית בעזה ! 140 הרוגים של חמאס עד כה.

שניר106
שימו לב! השרשור הזה בן 5521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם הם כל כך בעד הרשות הפלסטינית, אני הייתי מחיל עליהם את החוק הפלסטיני, ובעיקר את החוק שמתייחס לדרך הטיפול בבוגדים. אני מבטיח לכם שאחרי שהנידון הראשון היה מקבל את עונשו, פתאום הם היו בורחים כמו עכברים בחזרה למאורות שלהם.

בושה וחרפה! בגלל אירועים כאלה, אני מרגיש אמפתיה גדולה יותר כלפי תושבי עזה ממה שאני אי פעם ארגיש כלפיהם.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הגיע לאיזה בניין, וראה מלא דפים שפוזרו ורשום שם: "מוות לכל היהודים מהערבים".

.

תראה כמה חתיכת נייר כזאת מעצבנת אותך ועכשיו תסתובב קצת ותבדוק כמה גראפיטי שאומר "כהנא צדק" אתה מוצא.

למה אתה כ"כ רגיש לכזה סוג של הצהרה גזענית ומגעילה בזמן שאתה מוקף הצהרות נגדיות גזעניות ומגעילות באותה מידה שמעולן לא חשבת למחוק או להצהיר משהוא כנגדן?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תכניס מילים לפי ואל תנסה להציג אותי כקיצוני ואטום.

לי אישית כאב לשמוע על הילדות שנהרגו בעזה. כאב לי עשרות מונים לשמוע על ההרוגים באשדוד, באשקלון ובשאר המקומות.

אבל תענה לי על דבר אחד,אתה באמת ובתמים לא מרחם על אמא שחזרה הביתה וגילתה שהוא התמוטט על 5 בנותיה?

מרוב התלהמות שכחת לקרוא מה כתבתי :)

תודה ליין-מן.

מחפש ווספה לחלקים\חלקים לווספה לטובת פרוייקט.

כשאין סוס, גם חמור טוב. (רק שלא יהייה פרד)

לא בשביל כולנו הנשימה הבאה מובנת מאליה- לחץ לפרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

bagira

כי הם חוצפנים, בגלל זה אני מתעצבן.

הם כפויי טובה שכמה שלא עושים בשבילם הם לא אומרים "תודה" ושותקים.

מי הם כאלה בכלל שיפגינו נגד פעילות צה"ל? מפריע להם שייסעו לעזה לעזור להם, בכייף!

ולגבי כהנא צדק, אני לא כזה יודע מה היו הדעות שלו, לא ממש בקיא בזה.

עד כמה שאני יודע אבל שהוא בעד להרוג כל ערבי שיש, אבל מאוד בעד.

אני בדעותיו.

שוב פעם, אני לא יודע מה היו כל התוכניות שלו, אבל בשנאה כלפיי ערבים אני בדעותיו כי אין

מה לעשות, אם לא אנחנו ניכנס בהם אז הם ייפרקו אותנו ואל תגידו שלא.

Kia Sportage, 2014 

Mazda 3,  2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשם שינוי אין צעקות מצד המערב להפסיק את הפעילות.

אפילו יש תמיכה דיי נרחבת מצד אירופה.

ארה"ב - נראה לי שבוש רק חיכה לרגע הזה..

מי ששומעים שמהם בעיקר אלה הקהילות הפלסטיניות בעולם + מדינות ציר הרשע + הגייס החמישי המקומי..

2001 Opel Astra 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בורקה, זה היה סבא שלו, לא אבא שלו.

אמיל:

באמת שאין לי אלא להצר על כך שאתה תומך במוצהר באדם שדיעותיו ורעיונותיו לא היו מביישים את המשטר הנאצי.

הנה לך קצת רקע על האדם שאתה כל כך מעריץ: http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%90%D7%99%D7%A8_%D7%9B%D7%94%D7%A0%D7%90

תנועת כך חרתה על דגלה את רעיון הגירוש בכוח של ערביי ישראל, ודגלה במדינת הלכה - ניהול המדינה על פי חוקי ההלכה והמשפט העברי, ומתן קדימות לחוקים אלו על פני חוקי הכנסת.

אחד מהחוקים שהציע היה "אזרח מדינת ישראל יכול להיות רק בן העם היהודי". לפי הצעתו, לא-יהודי שיקבל את מרות היהודים ויסכים לשלם מס ולוותר על זכותו לכהן בכל תפקיד שררה לא ייחשב לאזרח אלא ל"גר תושב". חוק נוסף, למניעת התבוללות, גזר עונש מאסר על יהודי וערבייה או ערבי ויהודייה שיבואו במגע מיני או בקשר נישואין. לפי תומכיו, הצעות אלו נלקחו מתוך ספרי ההלכה, ובעיקר מספרו של הרמב"ם "משנה תורה", אך מתנגדיו כינו אותן "חוקי נירנברג" עקב דמיונם, לטענתם, לחוקים בהם אסרו הגרמנים על יהודים להיות אזרחי גרמניה או להתחתן עם גרמניות. פעולותיו ודבריו של הרב כהנא עוררו פולמוס עז בקרב רבנים, חרדים כדתיים לאומיים, כשחלק ניכר מהם מתנגדים להם, כשהטענה הרווחת נגדו היא כי הוא מתעלם מהמקורות המסורתיים הרבים המצדדים בסובלנות ובזהירות ביחס לאומות העולם.

מוטיב שכיח בהצעותיו לסדר היום היה מחאתו כנגד מפגש והתערבבות בין יהודים לערבים. הוא הביע דעתו כי סכנה גדולה צפונה בתשוקתם של סטודנטים ערבים לבוא במגע אינטימי עם עמיתותיהם היהודיות. כל אלו העלו בלב רבים טענות והשוואות לתעמולה הנאצית כנגד יהודים המבקשים לטמא את "הגזע הארי".

צה"ל החליט אף הוא להלחם בתופעה. בחודש אוקטובר 1985 הקדישה תחנת גלי צה"ל יום שידורים למאבק בגזענות ובכהניזם. כן פורסם למפקדים תדריך מיוחד המתייחס בשלילה לכהנא ולתנועתו, וזאת בשל "הסכמה עם מוסדות המדינה ועם הרוב המכריע בחברה כי המסרים של כהנא הם גזעניים..."

בקיצור, ציטוטים יש מפה ועד הודעה חדשה. אני במקומך הייתי מתבייש מאוד.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מה להתבייש.

אני אמרתי שאני לא יודע ממש את דעותיו ורק שהוא לא אהב ערבים.

גם אני לא ממש חולה עליהם, אז לא צריך להשוות אותי לאף אחד אחר, אמרתי אני לא יודע מה דעותיו.

2 פיצוצים באיזור ב"ש (שמענו כנראה בב"ש).

הגיע גם אלינו.

Kia Sportage, 2014 

Mazda 3,  2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו לנסות לדבר לקיר :brickwall:

תגיד, אתה גם מקשיב לעצמך לפעמים? אתה מעריץ באופן עיוור אדם שאינך אפילו יכול לעמוד על טיבו.

גרוע מכך: כשמעמתים אותך עם האמת אודותיו, אתה מבחירה ממשיך לגלגל עיניים ולטעון שאינך יודע עליו דבר.

אם הייתי כותב כאן מה אני חושב עליך, הייתי נאלץ למחוק לעצמי את התגובה ולהכניס אותי למעקב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לי מה זה קשור עכשיו?

כשאני הגבתי לא ידעתי כל כך הרבה מידע עליו לעומק כמו שעכשיו. ובאמת לא ידעתי מה אתה רוצה ממני עכשיו?

אתה מצחיק אותי בזה שאתה בכוח רוצה להגיד שאני ידעתי ומכחיש את זה.

ולא נראה לי שאתה מכיר אותי ממש בשביל לכתוב עליי משהו או לשמוע את דעתך.

Kia Sportage, 2014 

Mazda 3,  2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אגיד לך מה אני רוצה ממך:

גרוע מכך: כשמעמתים אותך עם האמת אודותיו, אתה מבחירה ממשיך לגלגל עיניים ולטעון שאינך יודע עליו דבר.

ולא נראה לי שאתה מכיר אותי ממש בשביל לכתוב עליי משהו או לשמוע את דעתך.

זה בסדר, גם מההתרשמות המועטה שקיבלתי עליך הבנתי שאין לי עניין להעמיק את מערכת היחסים ביננו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה תמונות מההפגנה היום בכרמיאל :

ד"א, גם היום כפרים מסביב לכרמיאל התפרעו וזרקו אבנים.

IMG_6616.jpg

IMG_6612.jpg

IMG_6607.jpg

IMG_6610.jpg

IMG_6630.jpg

חבר מועדון החמש.

Mazda MX5 nc2 2010 RHT

BMW ///M235i M Performence 2014 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...