Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקיפה ענקית בעזה ! 140 הרוגים של חמאס עד כה.

שניר106
שימו לב! השרשור הזה בן 5521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כיהודי מאמין, לי אישית קשה עם המשפט "בנפול אוייבך אל תשמח".

מחד, יש סיבה להיות עצוב על מותה של כל ברייה בעולם.

מצד שני- אני מאמין שכל אחד מאיתנו- כולל אותך, רוני, כולל את כל מי שהביא את המשפט הזה לפני (שמר) וכולל כל אדם שחי בשדרות\ עוטף עזה בתקופה האחרונה (7 שנים) היה מרגיש אושר לנוכח העובדה ש"נכנסים בהם סוף כל סוף"

עריכה:

בעקבות מדבקה שראיתי על רכב (מצ"ב תמונה- קרדיט ל"שחרון")- אני הולך מחר להדפיס מדבקות כאלה בדיוק.

אם מישהו רוצה לקנות גם- שישלח בה"פ מס' טלפון ואני אחזור אליו כשאהייה בבית העסק.

אני אשמש כ"צינור" בלבד. ללא רווח על המדבקות.(לכל הספקנים)

א. אני לא מרגיש אושר על זה שנהרגים אנשים. נקודה. אני שומר את האושר שלי לדברים אחרים.

ב. הסטיקר הזה לא רק מגעיל, נתעב, מכוער ובזוי, הוא גם מבזה את דגל המדינה ואותך בתור בנאדם. פשוט גועל נפש. אני המום שאתה שמח להסתובב עם דבר כזה ברחוב - בלי התחשבות באף אדם אחר (כולל ילדים, כפי שבגירה כבר ציין). תתבייש.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני, עם כל הכבוד (ויש - לא בציניות), אני סבור שלאיש מאיתנו אין את הזכות המוסרית לשפוט את ההתנהגות של אנשים שחיים שנים תחת מטר קסאמים.

הזכות לשמוח, לרקוד על הגגות, להדביק סטיקרים, לחלק סוכריות - הזכות הזו נקנתה בהרבה רגעים של אימה, סבל וחרדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. אני לא מרגיש אושר על זה שנהרגים אנשים. נקודה. אני שומר את האושר שלי לדברים אחרים.

ב. הסטיקר הזה לא רק מגעיל, נתעב, מכוער ובזוי, הוא גם מבזה את דגל המדינה ואותך בתור בנאדם. פשוט גועל נפש. אני המום שאתה שמח להסתובב עם דבר כזה ברחוב - בלי התחשבות באף אדם אחר (כולל ילדים, כפי שבגירה כבר ציין). תתבייש.

רוני

א. גם אני לא שמח מעצם המוות של הפלסטינאים. תאמין לי שאם הייתה דרך שלא כוללת הרג, אני הראשון לתמוך בה.

מצד שני- זו הדרך היחידה בנק' הזמן הזו.

ב.כמו שכתבתי לבגירה, זכותך המלאה להחזיק בדעה משלך.(ראה תגובתי לבגירה.)

אני מזמין אותך, בשיא הרצינות, על חשבוני ליומיים שלושה בשדרות.

לא כי חס וחלילה אני מאחל לך או למישהו מוות, אלא כי אני משוכנע שאחרי שתפנים את המציאות בה עוטף עזה חיים כבר 7 שנים.

כי יש ילדים שאין להם ילדות נורמלית.

שמגיל 5 הם שומעים רק בומים ובר מצווה הם לא יכולים לעשות כי אף אחד לא יבוא לעיר מוכת קסאמים.

כשתבין זאת, וכשתבין שסטיקר כזה או אחר לא ישנה את חינוכו של ילד (ההורים הם שיתנו את הטון) אולי תצליח לראות את העולם דרך העיניים של "אנחנו נז#%ן אותם".

זה כמו "אנחנו ננצח", רק יותר קולע למטרה.

מחפש ווספה לחלקים\חלקים לווספה לטובת פרוייקט.

כשאין סוס, גם חמור טוב. (רק שלא יהייה פרד)

לא בשביל כולנו הנשימה הבאה מובנת מאליה- לחץ לפרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאשים אותך ידידי היקר.

באמת שלא. לכל אחד מאיתנו זכות להביע את רגשותיו ודעותיו, גם ע"י סטיקרים.

אני לא יודע עם איזה מפלגה אתה מזדהה, אני יכול לומר לך (בשיא הרצינות) שלא פעם הסטיקרים של מר"צ עושים לי בחילה. אמיתי לגמרי.

בכל מקרה, אני מבסוט מהתוצאה:

המדבקה מחוררת וניתן לראות דרכה.

(צולם בניד, המצלמה לא הייתה עלי)

"אנחנו ננצח" היה נראה יותר טוב אבל בכל זאת יצא לך לא רע:twisted:

to finish first first you have to finish

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Status, הבעיה כאן היא שאתה עיוור למה שבאמת קורה ובגלל שחינכו אותך לראות רק את הצד שלך, אתה לא יכול להחשיב אותם לבני אדם.

אתה לא תקשיב לעובדות כשיגידו לך אותן ואתה לא יכול לקבל ערבי באדם השווה לך.

אתה גזען בדיוק כמו משטרים מסוימים בהיסטוריה, אתה לא רוצה שלום אמיתי וזאת בעיה לכולנו.

בגלל אנשים כמוך (משני הצדדים) אין לנו שלום.

אם כולם היו חושבים כמוך, ההרוגים פה היו מגיעים למליונים לפני הרבה זמן.

אני לא שמאלני, אפילו מאוד רחוק מזה, ואני אפילו לא מגנה את הפעולה שיש כרגע כי זה מה שנכון מבחינה מדינית, אבל לאחל לאחרים שימותו רק בגלל העם שלו הם שייכים? תתבייש לך.

לא אמרתי שאני לא רוצה שלום, פשוט כמו שזה נראה לאף אחד מהם לא ממש בא לחיות יחד איתנו והם בעד להעיף אותנו לים.

אין לי בעיה עם הערבים כבני אדם, יש לי בעיה איתם כשהם מתחילים לירות עלינו קסאמים וכשהם באים לפה להתאבד, אז אל תספר לי סיפורים על גזען ולא גזען.

הביטוי "בים" שרשמתי ששם יש להם מקום הוא סוג של אמירה שנבעה בעיקר מכעס רגעי, אך על כל פנים אני מעדיף שאזרח ערבי ימות מאשר חייל יהודי שלנו ובקו הזה אני ממשיך לדבוק (תגיד מה שתגיד).

אני לא יודע מה איתך, אבל כשאני רואה משפחות שלמות יושבות בחדרים ממוגנים ולא יכולות לנהל אורח חיים נורמאלי זה מרתיח אותי, בייחוד כשרוב התושבים בעזה (אשר לא משתייכים לחמאס) תומך בפעולות אלה נגדנו.

מי שאוכל לבד, אוכל יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתך, אבל כשאני רואה משפחות שלמות יושבות בחדרים ממוגנים ולא יכולות לנהל אורח חיים נורמאלי זה מרתיח אותי, בייחוד כשרוב התושבים בעזה (אשר לא משתייכים לחמאס) תומך בפעולות אלה נגדנו.

או משפחות בוכות בגלל שאיזה מחבל התפוצץ באמצע עיר יהודית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני, עם כל הכבוד (ויש - לא בציניות), אני סבור שלאיש מאיתנו אין את הזכות המוסרית לשפוט את ההתנהגות של אנשים שחיים שנים תחת מטר קסאמים.

הזכות לשמוח, לרקוד על הגגות, להדביק סטיקרים, לחלק סוכריות - הזכות הזו נקנתה בהרבה רגעים של אימה, סבל וחרדה.

יש לו זכות לעשות מה שהוא רוצה, זו מדינה דמוקרטית. אבל תסלח לי, אין שום קשר בין העובדה שהוא חי תחת מטר קסאמים, לבין חוסר הרלוונטיות, הוולגריות והסתם גועל-נפש שהסטיקר הזה מייצג. ותנסה שנייה להפריד את הסטיקר מכל הסכסוך הישראלי-פלסטיני. נסה להתייחס אליו רק כסטיקר - לא נראה לך שהוא בזוי? אני מתבייש בשביל מי שחשב עליו, ועצוב שהוא החליט לשים אותו על דגל המדינה באופן כזה נתעב.

א. גם אני לא שמח מעצם המוות של הפלסטינאים. תאמין לי שאם הייתה דרך שלא כוללת הרג, אני הראשון לתמוך בה.

מצד שני- זו הדרך היחידה בנק' הזמן הזו.

ב.כמו שכתבתי לבגירה, זכותך המלאה להחזיק בדעה משלך.(ראה תגובתי לבגירה.)

לא כי חס וחלילה אני מאחל לך או למישהו מוות, אלא כי אני משוכנע שאחרי שתפנים את המציאות בה עוטף עזה חיים כבר 7 שנים.

שמגיל 5 הם שומעים רק בומים ובר מצווה הם לא יכולים לעשות כי אף אחד לא יבוא לעיר מוכת קסאמים.

כשתבין זאת, וכשתבין שסטיקר כזה או אחר לא ישנה את חינוכו של ילד (ההורים הם שיתנו את הטון) אולי תצליח לראות את העולם דרך העיניים של "אנחנו נז#%ן אותם".

זה כמו "אנחנו ננצח", רק יותר קולע למטרה.

תודה על ההזמנה. אני רק לא מבין איך זה רלוונטי לכל העניין. החיים בשדרות או בכל מקום אפוף קסאמים לא קשורים כהוא-זה לסטיקר המטופש הזה. ולא, זה ממש לא כמו "אנחנו ננצח". יותר כמו "אנחנו חבורת ניאנדרטלים ואנחנו נזיין לערבים הבני-זונות האלה ת'תחת". וואו, איזו גאווה לאומית אני חש כשאני כותב את המשפט הזה :-P

ועכשיו, אם תסלח לי, אני צריך ללכת לרקוד סביב המדורה ולצעוק "הו-הא מי זה בא, ראש הממשלה הבא" לכיוונו הכללי של יוסי בובליל.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Simon , הזמנות תמיד היו ( ויפה מאוד שאתה מצטרף להזמנות ! ) - אבל כולם פקה פקה. כל עוד לא יחייבו אותם להגיע לפה בצווי 8 , כל הדברנים הגדולים לא יבואו לפה - שזה סבבה ומובן לחלוטין. ל-ח-ל-ו-ט-י-ן. למה שמישהו בדעתו השפויה ירצה לבוא לפה?

אני אומר - אם לפחות הם לא רוצים לבוא , להרגיש על בשרם... ואז לבקר את תושבי האזור - שלא יבקרו בכלל ! כל עוד תושבי האזור מתנהגים בגבולות ההגיון בהתאם לנסיבות.

אני היום בן 19 , וכמעט לא זוכר מה זה "חיים בלי קאסמים" - כל מי שקטן ממני פשוט גדל לתוך זה , אני עוד יכול להזכר "איך היה לפני"...עצוב.

(לטעמי הסטיקר...לא לעניין , אבל זה כל כך חסר חשיבות שממש לא אכפת לי )

המסר שלי לאומה ( ציטוט מה"חתימה" במסנג'ר ) -

חברים יקרים....אהממממ אהמממ ...חדל לרחם עלינו - יש לנו ממ"ד ויש לנו עראק - WE WILL SURVIVE !!!!! - תתמכו בצבא ,אנחנו על הכיפאק !

האמת...ממש תענוג להיות פה כרגע , כל מי שמיותר התחפף...התנדף לו...

אין תורים בסופר , בבנק , בדואר, לא שמעתי צבע אדום כבר יומיים.

ונראה שהפעם הישוב שלי ( קיבוץ מפלסים ) הפעם פשוט "קרוב מידי" לרצועה , פעם ראשונה שזה אשכרה נחשב ליתרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כולם, אני לא מתלונן כאן על הכוונה שמאחורי הסטיקר, אלא על מה שהוא מעיד עלינו והמשמעות שנותנים לכל העניין.

אם אני רואה סטיקר בסגנון הזה בהקשר אחר, למשל מישהו עם סטיקר של הפועל ושכותב "אנחנו נזיין את מכבי" בגדול על האוטו, זה בוטה ומגעיל באותה מידה כמעט.

אני בטוח שכמעט כולם פה יסכימו איתי באופן כללי, אבל במצב שיש עכשיו, קשה לאנשים להיות אובייקטיביים.

הסטיקר הספציפי שהראיתם הפך לסוג של סטיקר "קדוש" שאי אפשר לפקפק בו, כי פקפוק בסטיקר משמע פקפוק בפטריוטיות שלי.

זה בולשיט.

זה בוטה, זה מגעיל וזה ממש לא לגיטימי לחשוף ילדים לזה, מלחמה או לא מלחמה.

אין סיבה שילדים יראו סטיקר אלים ובוטה כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לו זכות לעשות מה שהוא רוצה, זו מדינה דמוקרטית. אבל תסלח לי, אין שום קשר בין העובדה שהוא חי תחת מטר קסאמים, לבין חוסר הרלוונטיות, הוולגריות והסתם גועל-נפש שהסטיקר הזה מייצג. ותנסה שנייה להפריד את הסטיקר מכל הסכסוך הישראלי-פלסטיני. נסה להתייחס אליו רק כסטיקר - לא נראה לך שהוא בזוי? אני מתבייש בשביל מי שחשב עליו, ועצוב שהוא החליט לשים אותו על דגל המדינה באופן כזה נתעב.

אתה מוזמן לקרוא שוב את כל ההודעות שכתבתי, מעולם לא כתבתי או רמזתי שהסטיקר הזה הוא כוס התה שלי.

אני אהיה יותר ספציפי - אני ממש לא אוהב אותו.

אבל, אני מבין מהיכן הוא צמח, אני מבין את הזעם, התסכול והסבל שהביאו את הסטיקר הזה לעולם - זה הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא היה טורקי... :lol:
קראת לי?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בולשיט.

זה בוטה, זה מגעיל וזה ממש לא לגיטימי לחשוף ילדים לזה, מלחמה או לא מלחמה.

אין סיבה שילדים יראו סטיקר אלים ובוטה כזה.

אני חושב שבמדינה שבה ילדה בת 8 סוחטת ילדה בת 6 הסטיקר הזה הוא לא הבעיה(או שתכף תגיד שבגלל הסטיקר זה קרה?).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פשוט אגיד שזה פשוט לא קשור.

דברים כאלו קורים בכל העולם. זה לא קשור לשנאת זרים ולגזענות.

אי אפשר לעשות את מה שעושים בארץ, שזה להגיד "אצלנו זה קורה". אצל כולם זה קורה, ובצורות הרבה יותר גרועות. כל תופעה, ואני מדבר על כל תופעה שהיא, מתרחשת באופן דומה בעוד מקומות בעולם. המצב פה יחסית טוב.

ממה שאני מבין מהדברים שלך, אתה שונא ערבים ואתה גם לא ממש אוהב את המקום שבו אתה גר.

אבל אם כבר נכנסת לזה, סטיקרים כאלו ורוח לוחמנית של ההורים והסביבה כדרך חיים, זה מה שנותן לגיטימציה לשטויות האלה שעושים ילדים מסוימים. ההורים שלהם גדלו על "אכלו לי, שתו לי, בואו נז**ין אותם!", וככה הם מחנכים את היחדים שלהם.

הילדות שעשו את זה ממש לא קשורות לבעיה הישראליתת-פלסטינית, אבל הן כן מפתחות נטיות אלימות בגלל הסביבה שלהן ובגלל שהן רואות שמשתמשים באלימות בחיי היומיום.

עם זאת, ברור שאין מנוס ממה שקורה כרגע בעזה, ניסו כבר הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין מה דוחפים פה נושא גזענות ונאציזם, מה הקשר מחט לתחת?

תסלחו לי מאוד, אנשים אוכלים חרא כבר 7 שנים כל יום, בוקר אחד התעוררו למתקפת הנגד שחיכו לה כלכך הרבה זמן, הם לא ישמחו? זה אסור? צריך לחשבן לאדון שמר שלא יקרא להם גזענים וישווה אותם לנאצים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...