Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקיפה ענקית בעזה ! 140 הרוגים של חמאס עד כה.

שניר106
שימו לב! השרשור הזה בן 5521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אני , בדעת bagira ו שמר .( וכידוע , לא תמיד :idea: )

בעת מלחמה נלחם , נגן על עצמנו , וכמובן נפגע באוייבנו - אבל חובה עלינו להשאר בני אדם אנושיים .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אין לי שום בעייה להחזיר כפליים למישהו שפועל כנגדי (או כנגד מדינת ישראל), ויהיה זה מוסטפה, מוחמד, או מוישה-מאיר (מעניין אם הייתם חוגגים אם צה"ל היה מפציץ איזה שכונה של סאטמר. דיעותיהם זהות לחלוטין לאלה של החמאס).

קבל התחייבות:

אם הסאטמרים יהפכו באופן אקטיבי ליישות תומכת טרור, אני אתמוך באותה התלהבות בכל סנקציה נגדם כולל הפעלת הצבא על כל המשתמע מכך.

מספיק הוגן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ליברמן היה רואה את התגובות פה הוא היה מרביץ לעצמו

זה בסדר, גם לייבוביץ, כל אחד וגיבור התרבות שלו :roll:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(מעניין אם הייתם חוגגים אם צה"ל היה מפציץ איזה שכונה של סאטמר. דיעותיהם זהות לחלוטין לאלה של החמאס).

כל אחד זכאי לחשוב מה שהוא רוצה. השאלה היא מה הוא עושה עם זה...

לא זכורים לי חסידי סאטמר מתפוצצים באוטובוסים בירושלים ות"א, מפוצצים בתי מלון הומי-אדם בנתניה, יורים לעבר רכבים חולפים, מניחים מטעני צד לרכבים אזרחיים/צבאיים ו/או יורים פצצות מרגמה, קטיושות ושאר טילים בייצור עצמי.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבל התחייבות:

אם הסאטמרים יהפכו באופן אקטיבי ליישות תומכת טרור, אני אתמוך באותה התלהבות בכל סנקציה נגדם כולל הפעלת הצבא על כל המשתמע מכך.

מספיק הוגן?

+1

אין שום קשר לנאצים, כשרואים פלסטינים קופצים משמחה על הגגות לאחר פיגוע מוצלח בישראל אז כולם מצקצקים בלשון ואומרים "איזה ברברים".

פתאום כשזה עובר לצד השני מביאים קפה וכסאות ועושים מסיבת גן על רקע זיקוקי הדי-נור המאאאאגניבים :?

אז נכון, תמיד יעמוד הטיעון שאצלנו זה אזרחים ואצלם זה (בעיקר) מחבלים אבל עדיין אני רואה טעם לפגם בשמחה על מוות של אנשים.

כשהשמחה באה ממישהוא מהמרכז/צפון, אני רואה בזה ברבריות לא פחותה מהפלסטינים על הגגות, מצד שני, כשהשמחה מגיעה ממישהוא שחי בקו התפר ואוכל קסאמים בוקר, צהריים וערב כבר 8 שנים, אני בהחלט יכול להבין באיזה צורה את השמחה ואם לא להבין, בהחלט לא לגנות.

כבר הבהרתי את הנושא בתגובות קודמות ואף טרחתי להדגישו - אף אחד לא התחיל בחגיגות המוניות.

אם המתקפה הייתה מתוכננת וידועה לנו , לא היית רואה אף אחד בכלל יוצא מהבית.

אבל כשמתחילים פיצוצים ואין אזהרה רשמית של כוחות הביטחון ( שאנו מקבלים ב"ביפרים" )וגם אין כלום בתקשורת...למי שחיפש.

אנשים יוצאים החוצה לנסות לברר מה קורה וכשהם רואים שבהפתעה גמורה המבצע המיוחל החל והחל חזק , הם שמחים.

שמחים שסוף סוף עושים משהו - יהרגו...לא יהרגו... - זה לא באמת משנה לנו.

מה שאתם לא מבינים הוא שבדיוק אותו הדבר קורה בנפילה מאוד מאוד קרובה , אלה שאז ברגע שמישהו מצליח לדלות מידע במי בדיוק הקאסם פגע , מתחיל סרט רע , של לרוץ ולהתפלל כל הדרך שהבית שהוכרז כבית שחטף פגיעה ישירה - היה ריק.

אותה ההתקהלות בדיוק, שמקורה בחוסר מידע וחוסר אונים.

אז פעם אחת במקום לרוץ ב"אמוק" מזרחה , הלכנו ברוגע מערבה - אין לך מושג כמה זה היה משחרר. ובגלל זה אני לא מצפה ממך להבין את "השמחה" הזאת - שכל מה שהיא באמת הייתה היא ירידה דרסטית ברף החרדה בטווח הקצר ובתקווה בטווח הארוך וקצת "שיחרור קיטור".זה הכל.

ובקשר לסטיקר שכ"כ מתלהב ממנו, וולגריות זאת מילה שמגמדת את עליבות הנפש וההתקרנפות של הסלוגן ה"מוצלח" הזה, חבל שאין סמיילי מקיא בשביל להביע את מה שאני חושב על סטיקר שכזה!

האמת , סטיקר מיותר.

אני מוכן להתערב שהרכב צולם באשקלון :lol:

פתחו את ערוצי התקשורת , מעטים מי שהיום באזור הנגב המערבי - כולם פה ברחו.

אני לא מאלו שנלחצים מהמצב ובוודאי לא מאלו שבורחים - אני לא מנסה לצייר לכם תמונת מציאות שקרית, מנופחת מידי...של המצב המחורבן שאנחנו נמצאים בו. ממש לא.

אם היה זה מישהו אחר שכותב לכם , מאותם אנשים שהמצב משפיע עליהם חזק - הייתם אולי מקבלים תחושה של כמה זה "לא נעים" לגור פה כל כך הרבה זמן תחת האיום הזה.

ומעבר לאיום עצמו , שרק הלך והתגבר - מדובר על שחיקה , שנים על גבי שנים בלי מנוחה, וזה "עושה את שלו".

אני מצדד הפעם בפרנקוס בכך שצה"ל צריך לעבוד מהר , החלון של חג המולד - סילבסטר יגמר ואיך שלא תהפוך את זה "מריחה" של המבצע הזה לא פועלת לטובת אף אחד.

צה"ל צריך לזכור שתושבי האזור ברחו אתמול והיום , ולא לכולם האפשרות לעשות זאת לאורך זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובקשר לסטיקר שכ"כ מתלהב ממנו, וולגריות זאת מילה שמגמדת את עליבות הנפש וההתקרנפות של הסלוגן ה"מוצלח" הזה, חבל שאין סמיילי מקיא בשביל להביע את מה שאני חושב על סטיקר שכזה!

אני לא מאשים אותך ידידי היקר.

באמת שלא. לכל אחד מאיתנו זכות להביע את רגשותיו ודעותיו, גם ע"י סטיקרים.

אני לא יודע עם איזה מפלגה אתה מזדהה, אני יכול לומר לך (בשיא הרצינות) שלא פעם הסטיקרים של מר"צ עושים לי בחילה. אמיתי לגמרי.

בכל מקרה, אני מבסוט מהתוצאה:

המדבקה מחוררת וניתן לראות דרכה.

(צולם בניד, המצלמה לא הייתה עלי)

28Dec_0001.jpg

מחפש ווספה לחלקים\חלקים לווספה לטובת פרוייקט.

כשאין סוס, גם חמור טוב. (רק שלא יהייה פרד)

לא בשביל כולנו הנשימה הבאה מובנת מאליה- לחץ לפרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצדד הפעם בפרנקוס בכך שצה"ל צריך לעבוד מהר , החלון של חג המולד - סילבסטר יגמר ואיך שלא תהפוך את זה "מריחה" של המבצע הזה לא פועלת לטובת אף אחד.

צה"ל צריך לזכור שתושבי האזור ברחו אתמול והיום , ולא לכולם האפשרות לעשות זאת לאורך זמן.

זאת בדיוק גם ההרגשה שלי.

כל הישג שיהיה בימים הקרובים מהאויר יחסוך הרבה הסתבכויות וחיים מהכוחות עח הקרקע (אם/כאשר יגיעו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה לא קולט את הוולגרית ההמונית המגעילה של הביטוי הזה, בכלל בלי שום קשר על מי הוא מדבר ומה ההקשר.

זה פשוט לא מנומס לינהוג עם הביטוי הזה תקוע מול העיניים של הנוהגים מאחוריך, בטח לא כשיש ילדים ברכבים האלה.

מצד שני, מזל שלא כתבת שם "אנחנו נזיין אותם בתחת" :x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני, מזל שלא כתבת שם "אנחנו נזיין אותם בתחת" :x

חס וחלילה. ת@ת זו מילה גסה :)

את זעמם הם מביעים גם בצורה הזאת : :roll:

הם החלו לפרוץ את האתר ממלחמת לבנון :)

מחפש ווספה לחלקים\חלקים לווספה לטובת פרוייקט.

כשאין סוס, גם חמור טוב. (רק שלא יהייה פרד)

לא בשביל כולנו הנשימה הבאה מובנת מאליה- לחץ לפרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...