Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקיפה ענקית בעזה ! 140 הרוגים של חמאס עד כה.

שניר106
שימו לב! השרשור הזה בן 5533 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין פתרון בנוסח "שלום עכשיו" שדורשים את השלום לא "מחר" אלא "עכשיו".

אז מה כן יש לנו (ויש הרבה)?:

ניתן לבסס יחסי שכנות סבירים עם המדינות שסביבנו, מצרים, ירדן, סוריה ולבנון..

מצרים? ירדן ?? התעוררת מקומה של 30 שנה?

נשבע לך שעם מצרים (רק 30 שנה) וירדן (רק 13 שנים)יש שלום כבר כמה שנים טובות.

אתה יודע מה, הוא אפילו שלום מגניב (בכלל לא מעניין אותי חם או קר, העיקר שקט).

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

דע את אויבך.

מתוך אמנת החמאס:

תורגם ע"י המרכז למורשת המודיעין (מ.ל.מ).

ואת מצע הליכוד קראת (שתי גדות לירדן וכו')?

טוב שאתה מביא ציטוטים מתרגומים של גוף ניטראלי. תקרא פעם את הקוראן ותראה מה היחס שהמוסלמי מצווה לתת ליהודי.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי, עוד לא למדת שהוואקפים (כמו הרבנים, והכמרים/ארכיבישופים) דואגים לפרש כל דבר לפי האינטרסים והגחמות האישיות שלהם ?!

___

כמה לינקים להעביר לאנשים בעולם..

http://sderot.aish.com/SderotPetitions/MissilesFromGaza.php

http://sderot.aish.com/SderotPetitions/15Seconds.php

http://www.aish.com/jewishissues/israeldiary/Nowhere_To_Run.asp

http://www.aish.com/jewishissues/middleeast/Survival_Mode_in_Sderot.asp

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע את זה אבל זה קצת מוזר לבוא בטענות על הצהרות של הצד השני כשהממשלה הנבחרת שלנו מצהירה את אותו הדבר.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי - אתה קצת מבלבל אותי , מה אתה רוצה - פרחים על עזה במקום .

בסדר נוריד את הגבות :lol: מהשיר של ב"יתר ( זה לא מצע הליכוד )

ומה החמאס יוריד :?: אתה נהנה להלקות את עצמך :idea:

אייל :wink:

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצרים? ירדן ?? התעוררת מקומה של 30 שנה?

נשבע לך שעם מצרים (רק 30 שנה) וירדן (רק 13 שנים)יש שלום כבר כמה שנים טובות.

אתה יודע מה, הוא אפילו שלום מגניב (בכלל לא מעניין אותי חם או קר, העיקר שקט).

בגירה - כמה טוב שיש אותך בפורום!

אני מודה לך על שפקחת את עיני...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי - אתה קצת מבלבל אותי , מה אתה רוצה - פרחים על עזה במקום .

ממש לא פרחים ואני גם לא מצפה שהם יאהבו אותי. פשוט צריך להבדיל בין הצהרות לכוונות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטילים הגיעו ונחתו בלב אשדוד, 2 פצועים קשה מאוד.

עריכה: הרוג בנחל עוז.

תקדישו דקה, ותחתמו על העצומה למען סיקור הוגן של התקשורת העולמית.

http://www.honestreporting.com/a/breaking_point.asp

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי העצומה הזאת ממש תשפיע על משהו :roll:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להיכן נעלמו כל מגיני הפלשתים?

230 "חפים מפשע" נהרגו. למה אתם לא מתקוממים?

אה, הבנתי.

כי סוף סוף הבנתם שהם לא כאלה מסכנים? או שהתפכחתם למציאות בה הם לא חפים מפשע?

על הנפילה ליד מחלף חולות שמעתם?

לא? איך תשמעו? אתם חים בבועה.

תכף גם אליכם יגיעו הטילים, אולי אז תתפוצץ הבועה.

אם לא מהרקטה, אזי מהרסס.

אותו רסס שהרג ופצע אנושות באשדוד, באשקלון, בנחל עוז, בשדרות ובאופקים.

חיות האדם רוצחים את בני דתם, לא מנידים עפעף ומוסיפים "אם הם חיים בישראל- מגיע להם"

אה שכחתי- אלה מהדרום סתם טמבלים ולא יודעים כלום מהחים שלהם. אפילו ללימודים הם לא הולכים.

הרי ישראל היא מדינה קטנונית שמשחקת בקקה.

הפלסטינאים הם הבוגרים.

שמאלנים- תתעוררו!!!

תבינו עם איזה חבורה של חיות אדם לא מפותחות יש לנו עסק. משחקים איתנו ב"למי יש יותר גדול".

וכן,

123123123.jpg

מחפש ווספה לחלקים\חלקים לווספה לטובת פרוייקט.

כשאין סוס, גם חמור טוב. (רק שלא יהייה פרד)

לא בשביל כולנו הנשימה הבאה מובנת מאליה- לחץ לפרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד פה לא אמר מה שאתה מנסה לייחס לשמאל.

אף אחד פה לא אמר שישראל משחקת בקקה או שבדרום אנשים לא הולכים ללימודים.

אתה תוקף את האנשים הלא נכונים.

לא ראיתי פה בפורום מישהו שמגנה את הפעולות בעזה או שאומר שישראל לא יכולה להגן על עצמה.

אתה יודע מה? בוא לא ניתן לעובדות לבלבל אותך, אתה כבר החלטת שכל מי שלא מסכים איתך בדיוק הוא בוגד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:)

על הראש הגנב בוער הכובע, מכיר?

מעניין שאני דווקא התכוונתי לכל אלו שלא הגיבו בשרשור.

אני דווקא מסכים עם חלק מתגובותיך. לא נורא, יצאת חומוס.

בתגובתי האחרונה לא תקפתי איש מהמגיבים. תקפתי את אלו שמילאו פיהם מים.

ולא אמרתי לרגע שכל מי שלא מסכים איתי בוגד, אל תכניס מילים לפי ואל תנסה להציג אותי כקיצוני ואטום.

לי אישית כאב לשמוע על הילדות שנהרגו בעזה. כאב לי עשרות מונים לשמוע על ההרוגים באשדוד, באשקלון ובשאר המקומות.

אני, בניגוד אלייך ובניגוד לחלק מן המגיבים, רואה את הדברים הנ"ל בLIVE.

כשהייתי קטן, תמיד רציתי להופיע בטלוויזה.

ואללה? הפעם הראשונה לא עשתה לי את זה, (הגראד באשקלון על קניון חוצות לפני מס' חודשים) גם לא הפעם השנייה, השלישית והרביעית.

אני מעדיף להופיע כ"יובל המבולבל" שמשחק עם ילדים ועושה שטויות מאשר כ"כוח מד"א שהגיע לזירה" שעוצר דימומים ומפנה פצועים.

אני מעדיף ללטף את ראש התינוק כשהוא עולה לישון ולא לכסות את גופתו שתישן שנת נצח.

אותי מרתיח אותו חלק מנותק, הזוי ושונא עמו שיש בעם שלנו, בעם שלי.

אותו חלק שקורא לרצוח את "נוער הזוועות"(נוער מר"צ- סטיקר של "לעצור את נוער הזוועות" עם ציור של 3 חורי קליע), אותו חלק שהולך להפגש עם אחמדיניג'אד ואף מתחבק ומתנשק איתו.

אותו חלק שבגללו הגענו למצב הזה.

לחלק הזה אני קורא "הסרטן של ישראל"

הוא מורכב מכמה וכמה חלקים: ארגון "בצלם" בראשם, ממש צמוד אליו הארגון הארור "מחסום Watch", חלק ממר"צ, נטורי קרתא, "גוש שלום" ועוד.(ארגונים ערביים לא מובאים כאן)

תקרא קצת כאן, אתר שמאל שנפרץ.

מתוך הכתבה:

חמור מכך, בספר החדש של עמוס הראל ואבי יששכרוף מספרים בכירי חמאס: "השמאל הישראלי ומחנה השלום שלכם הם אלה שעודדו אותנו בסופו של דבר להמשיך בפיגועי ההתאבדות. . . אנחנו ניסינו באמצעות הפיגועים ליצור שבר וסדקים בחברה הישראלית, ותגובת השמאל העידה שזו אכן הדרך". פעילות השמאל הקיצוני האלימה, הסרבנית והמסיתה, אינה רק עבריינית, אלא גם מסייעת לרצח ישראלים, גם אם לא מתוך כוונה. אלו העובדות, אך הפעילים אינם עורכים חשבון נפש בעקבות תוצאות מעשיהם.

כל מי ששם את עם אויביו לפני עמו הוא בוגד.

אני מעדיף את עמי, כולל השוטים, הנכים והפצועים שבו. מעדיף אותו ע"פ העם האויב, על חלק הארי שבו.

נראה את כל המוזכרים לעיל חיים 8 שנים במציאות כזו.

zSC0ehj8Pbw דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

וכן אני מקווה ש"אנחנו נזיין אותם". אם הייתה לי מולטיפלה הייתי כותב "אנחנו נזיין אותם כל כך חזק שהם לא יצליחו ללכת יותר בחים שלהם". מה אני אעשה, הפונטו פחות רחבה.

אני גם מקווה לראות את הסטיקר הזה על כל רכב בארץ.

ואני באמת מקווה לשמוע את ראש הממשלה, לא אכפת לי מי- משריד ועד מרזל, אומר על החמאס "אנחנו נזיין אותם".

רוב העם מקווה לזה עמוק בפנים, אני אומר זאת בראש מורם.

מחפש ווספה לחלקים\חלקים לווספה לטובת פרוייקט.

כשאין סוס, גם חמור טוב. (רק שלא יהייה פרד)

לא בשביל כולנו הנשימה הבאה מובנת מאליה- לחץ לפרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מסתכלים אחורה לעבר ההסטוריה, אפשר לראות משהו שחוזר על עצמו כל הזמן,

הערבים מנסים תמיד לחסל אותנו, ולאף אחד לא אכפת, כל עוד הם מנצחים העולם שותק, ברגע שאנחנו מתחילים לכבוש אז פתאום קוראים להפסקת אש וכל זה, גם עכשיו, מלחמת לבנון השניה הופסקה כי לחזבאללה נגמר הנשק, אבל כשהיה לו הם הכו בכל הכח ולא עזר שום דבר לאף אחד.

ככה זה יהיה לתמיד , עד אשר יקום מנהיג מישראל , שיצהיר שהוא שם ז**ן על הסכמי אוסלו וכל ההסכמים המטומטמים שעשו "מנהיגים" ישראליים,ואני בכוונה שם מרכאות , כי אותם אנשים הם לא מנהיגים בכלל הם עשו נזק למדינה ורק רצו שיזכרו בספרים של ההסטוריה כאנשים שעשו משהו באמת חיובי.

ואותו מנהיג יחסל אותם פשוט ככה במלא מובן המילה ומה שמשתמע מכך , כי כולם שם בצד השני מתפללים להחרבת מדינת ישראל,

חברי הכנסת הערביים הם משתפי פעולה עם האוייב הפלסטיני, ואני בכוונה מדגיש האוייב , כי הם בחרו להם הנהגה של חמאס שחרטה על דיגלה את השמדת המדינה שלנו, והם בחרו אותם באופן דמוקרטי, אז לכל יפי הנפש שדוגלים בשמאל, התעוררו , ומהר, לפני 20 שנה זה היה רק אבנים שנזרקו ע"י ילדים בני 10 , לפני 15 שנה זה היה בחורים צעירים שמתפוצצים באוטובוסים,

והיום הילדים שהיו אז בני 13 ושרקו אבנים , כיום מפציצים בטילים את המדינה, איך הגענו למצב הזה?

תשובה פשוטה,

1. רבין - נתן נשק ,עשה להם פרלמנט ,נתן להם במה בין לאומית, למרות שבעצם הוא מנסה לעשות שלום עם השטן בעצמו, (ערפאת למי שכבר שכח).

2. פרס- בזמן הקצר שהיה ראש ממשלה עשה יותר נזק מאשר תועלת.

3. ברק- התקפל מלבנון בצורה בזיונית הפקיר את כח צד"ל שנשחטו לאחר מכן ללא רחמים בידי החיזבאללה. ובנוסף פירק את צה"ל וקיצץ בצבא באופן דראסטי "צבא קטן ויעיל" זה מה שהוא אמר ,נכון?

4. שרון - עשה משהו דומה רק בדרום הארץ, קרי תוכנית ההתנתקות, (מעניין למה הוא היום צמח פחות משנה לאחר שביצע את

התוכנית הוא קיבל ארוע , ממש צירוף מיקרים מוזר)

5. אולמרט-רץ למלחמה כשאין לו שום ניסיון בהנהגה של מדינה ושום ניסיון צבאי ברמה הדרושה, וכמובן יצא למלחמה עם צבא לא מוכן.

ולבנתיים חיזבאללה מתחזק חמאס מתעצם, ואנחנו לאט לאט דועכים.

באיזה מדינה יש מצב דומה אפילו למציאות שלנו? אף מדינה בעולם לא תשים אוייבים כמו הח"כים הערביים בפרלמנט שלה, אבל המדינה שלו היא דמוקרטית וליבראלית, וכל דבר צריך לעבור אלף אישורים מאלף אנשים מהיועץ המשפטי שצריך לאשר להוריד חסינות מהוועדה הזו מהוועדה ההיא, יותר מידי בירוקרטיה וסחבת.

לפי דעתי הצבא צריך להיות מעל החוק ולפעול על פי שיקול דעתו , ואין להעמיד לדין מפקד או חייל באשר הוא על פעולות שעשה בזמן השירות במהלך מלחמה או מבצע צבאי (כמו שעשו לקצין ההוא שהאשימו אותו בווידוא הריגה).

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שר החוץ הצ'כי: אני תומך בישראל כי זו האמת

"האמריקנים אינם היחידים שמעניקים גיבוי מלא לפעולה הצבאית ברצועה. בראיון שהעניק שר החוץ הצ'כי - שבעוד יומיים תהפוך ארצו לנשיאה התורנית של האיחוד האירופי - טען כי לישראל זכות מלאה להגן על עצמה, והטיל על חמאס את האשמה למספר ההרוגים הגבוה ברצועה "

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3647176,00.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5533 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...