Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקיפה ענקית בעזה ! 140 הרוגים של חמאס עד כה.

שניר106
שימו לב! השרשור הזה בן 5521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ואחד קפץ לבקר אצלי היום.

בדיוק נכנסתי לשכונה כשהיתה האזעקה ושני בומים אדירים נשמעו. טיל אחד בין הבנין שלי לבנין השכן ועוד אחד ברחוב מקביל. למזלנו ללא נזק משמעותי או נפגעים פרט לנפגע חרדה אחד.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

והנה גם אני בתוך כל תושבי ב"ש "זוכים" לתענוג של הרקטות...

פחד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכן אני מקווה ש"אנחנו נזיין אותם". אם הייתה לי מולטיפלה הייתי כותב "אנחנו נזיין אותם כל כך חזק שהם לא יצליחו ללכת יותר בחים שלהם". מה אני אעשה, הפונטו פחות רחבה.

אני גם מקווה לראות את הסטיקר הזה על כל רכב בארץ.

כמו שרשמתי לך במקום אחר- הסטיקר הזה לא במקום.

אתה גורם להצתת אש, מספיק שתעבור עם הרכב ליד מקום "בעייתי" וזה יכול להצית הפגנה אלימה מצידם. עדיף לשמור על פרופיל נמוך ותן לרמטכ"ל המצויין שיש לנו להחליט אם "לזיין" אותם או לא.

עידכון קטן:

אבא שלי עובד באוניברסיטה פה בבאר שבע.

הגיע לאיזה בניין, וראה מלא דפים שפוזרו ורשום שם: "מוות לכל היהודים מהערבים".

עכשיו, כל אלה שפה שמגינים על "חפים מפשע" מה תגידו עכשיו?

נו, אז מה? למה אתה מתרגש משטויות?

אני נכנסתי לשירותים אתמול בטכניון בחיפה, כשרציתי לצאת שמתי לב שהיה רשום על הדלת מבפנים: "הערבים הם נטל למדינת ישראל. הם כמו מחלת הסרטן"...

אז כמו שאתה רואה זה הדדי. כמובן ברחתי משם שלא יחשבו שאני כתבתי את זה בטעות...

לא אמורים לשאול אותם.

ואיך תעשה דבר כזה? הריי ברגע שתתחיל להעלות 50 מהם לאוטובוס בדרכם ל.. (?), כל הערבים הישראלים יקומו, והתוצאה תהיה מלחמת אזרחים בתוך ישראל. ואז מה, תיקח את חיל האוויר שיפציץ אותם? כל מדינות ערב יפציצו אותנו חזרה.

לא חוכמה להגיד "תעיפו אותם", שנינו יודעים שזה לא מציאותי, במיוחד לא בישראל של שנת 2009.

מה שצריך לעשות זה להכניס את מג"ב, וכל מי שזורק אבנים או בקבוקי תבערה לשלול לו את האזרחות ולגרש אותו מהמדינה. בפועל המשטרה הכושלת שלנו "עוצרת" אותם, מכניסה אותם לאוקטביה ונוסעים לתחנת המשטרה. שם עושים להם "נו, נו, נו" ומשחררים אותם. זה לא הולך ככה.

חבר מתקופת הצבא עובד כרגע כמאבטח כעבודה המועדפת. לפני כמה ימים קיבלתי הודעה בהולה במסנג'ר:

"אבטחנו הופעה לחנוכה בוואדי בחיפה. פתאום באו 500 ערבים עם דגלים ואבנים, החלו להשחית מכוניות ורכוש. ברחנו על נפשנו ומיד הגיעו מג"ב משום מקום. אל תשאל איזה בלאגן היה..."

מה אתה חושב שעשו להם? פיזרו אותם עם זרנוקי מים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם יודעים מה הפתרון למהומות? לעשות מה שצרפת עשתה שהיו אצלה מהומות: צנזורה על התשקורת.

כן כן. צרפת הנאורה זה מה שהיא עשתה.

ואנחנו צריכים ללמוד מהם להטיל צנזורה על התקשורת וככה לא יהיה להם לגיטימציה להמשיך כי זה מלהיב אותם.

היום המנהיג החזק בעולם זה פוטין ולא יעזור כלום אני תופס מהבחור.

לא מעניין אותו מכלום וראיתם לפני כמה זמן שהם תקפו את גאורגיה כל כתב שבא להיכנס ישר איימו עליו בנשק.

כמו שצריך. לא שיש לי משהו נגד כתבים פשוט יש דברים שלא צריך להראות במלחמה כי זה מכין את האויב למתקפת נגד.

אני רוצה לראות את מדינות העולם סובלות רבע ממה שאנחנו סובלים ותראו מה ילך שם. בלונדון אסור להשים רעלה...רק שתבינו

יש בעזה הרבה מסכנים זה נכון, אז כמו שהם יודעים לעשות הפגנות נגד ישראל ולזרוק אבנים, שיעשו הפגנות נגד חמאס (את זה

עד היום לא ניראה לי שיש או היה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום עומדת להיות הפגנה בעד הפעולה וגם הפגנת נגד.

לי יש שיעור עם מרצה ערבי שתמיד מביע דעות אנטי-ישראליות, שהולך להתדרדר למכות לפי הלך הרוחות בימים האחרונים, אם הוא ועוד כמה אנשים יגעו בנושאים מסוימים.

אתמול קניתי כרטיס 8GB למצלמה שלי ואני מתחיל לתעד כל מה שקורה בספירה הציבורית הקרובה אלי ואני מעלה הכל לרשת.

יש לי דילמה אם ללכת להפגנה, שכמו כל הפגנה תהיה טיפה אלימה, או להישאר בהרצאה של החלאה הזה ולתעד עד כמה קיצונית האוניברסיטה שלי בדעות שלה, שכבר הגיעה למצב פשוט בלתי נסבל (אוניברסיטת חיפה).

הכי גרועה היא העובדה שמי שמנהל את המפלגות הערביות והאנטי-ישראליות באוניברסיטה הם סטודנטים יהודים שמאלנים קיצוניים שלא מאמינים בזכות הקיום של היהדות, לא מאמינים בסיבת הקיום של ישראל ורק רואים את הסבל של הצד השני.

אני לא בן אדם אלים אבל אם היום סטודנטים מסוימים יתחילו להגיד דברים אנטי-ישראלים בשיעור, אני לא אשלוט בעצמי כמו שבבוע שעבר (נתתי צעקה, השתקתי אותם ואז שתקתי), אלא אני אתקוף מילולית את הדעות שלהם ואזכיר להם את מה שהם אמרו ברדיו לפני יומיים.

(אחד הסטודנטים שם אירגן את ההפגנות בחורב ואחרי זה דיבר ברדיו ויצא הכי אידיוט שבעולם, ואני הקלטתי את זה כדי להשמיע לו אחר כך כמה שהוא אידיוט).

אגב, למי שאמר שאני מרחיק עד הצפון בשביל לצלם, זה לא נכון, סתם נסעתי לאסוף את גיסתי מהעבודה ובדרך נתקלנו בזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה ברור שייקח מעט זמן עד שהעולם יהיה נגד ה"שואה שהיהודים עם F-16 עושים נגד ילדים עם אבנים"

האוייב הוא לא הבטון והברזל וגם לא רק החמאס . האוייב הוא כל העזתים.

לבתים צריך לתת לעמוד.הרס בתים נראה רע.

רק תלול מסלול לתוך מקורות הירי יבהיר לעולם שעד עכשיו הקפדנו מאד בחיי אזרחים וכמה נהרגים אם אנחנו עושים כמו החמאס.

ולחמאס צריך להגיד שאנחנו נלחמים על הכבוד שלנו.לא על שטויות כמו חיים נורמליים ואבידות שהטילים גרמו. זאת לא שפה שהם מבינים. רק מונחים של החברה הערבית כמו "כבוד" ו"כמו גברים" ייגרמו שייקחו אותנו ברצינות .ואם זה יעלה בחיי כמה אלפי שהידים-גדולים/קטנים/נשים,- מעליש,כולו מן אללה. רק כך.

גם בעולם ייראו מרגמה קטנה,לא אוגדות טנקים , נגד טיל.

ותמונות הזוועה ? כולם שקרים מבוימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוייב הוא לא הבטון והברזל וגם לא רק החמאס . האוייב הוא כל העזתים.

לבתים צריך לתת לעמוד.הרס בתים נראה רע....ואם זה יעלה בחיי כמה אלפי שהידים-גדולים/קטנים/נשים,- מעליש,כולו מן אללה. רק כך.

האויב הוא כל העזתים, וצריך להשמיד את כולם עם ירי למרכזי אוכלוסיה שיהרוג אלפים אבל חו"ח לא יפגע בבתים ובבטון.

לא רק שדעותיך מגוחכות (אני מתאפק), לא רק שסדר העדיפויות שלך עלוב (שוב, אני נושך את שפתיי,עושה נפשי סלע, מפגין התעלות נפש ולא אומר לך מה דעתי האמיתית על הודעתך העלובה), אני פשוט אשמח לשמוע באיזה פגז לפי דעתך הרדודה מחמשים תותח בשביל לבצע את המטלה המעניינת הזאת.

אה, אולי נמלא את הפגזים שלך בציקלון B, זה בטח יעשה את העבודה, לא?

רק תלול מסלול לתוך מקורות הירי יבהיר לעולם שעד עכשיו הקפדנו מאד בחיי אזרחים וכמה נהרגים אם אנחנו עושים כמו החמאס.

.....

.

אני חוזר בחזרה לדעתי המלומדת על רעיונותיך המגוחכים, אתה עד כדי כך תלוש מהמציאות שאתה לא מבין שהפגז הראשון שיורד על אוכלוסיה אזרחית והורג כמות גדולה של אזרחים (אפילו לא אלפים כמו שכבודו הפאשיסט מפלל) ולמחרת המבצע הסתיים.

לסיכום מר חיימי ,ברגע שאתה כותב כזאת שורה

ואם זה יעלה בחיי כמה אלפי שהידים-גדולים/קטנים/נשים,- מעליש,כולו מן אללה. רק כך

אתה באופן אוטומטי נהפך לגרוע בדיוק כמו אחרון החמאסניקים/חיזבאלון.

להזכירך, גם הם מתווחים אוכלוסיה אזרחית בכוונת תחילה להשגת מטרתם.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולגבי כהנא צדק, אני לא כזה יודע מה היו הדעות שלו, לא ממש בקיא בזה.

עד כמה שאני יודע אבל שהוא בעד להרוג כל ערבי שיש, אבל מאוד בעד.

אני בדעותיו.

תגיד, אתה גם מעריץ את היטלר?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני ,מאז התקיפה אני שומע יותר ויותר אנשים שאומרים זאת.

אומרים מה? שצריך להרוג את כל הערבים? לא ציפיתי למשהו אחר. אנשים נותנים לכעס ולעצבים שלהם לפגוע בשיקול הדעת שלהם יום-יום, אז אתה מופתע שהם אומרים שטויות? למזלנו, אנחנו עוד איכשהוא אומה בעלת הגיון ועדיין לא יצאנו בהמונינו לרחובות לשרוף דגלי אויב ולשאת שלטים "מוות לכל הערבים" (לא אומר שלא היו יהודים שעשו את זה, אבל זה בוודאי לא זוכה לתמיכה נרחבת בציבור).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד, אתה גם מעריץ את היטלר?

לא מצאת משהו יותר חכם ויעיל להגיד?

מה שעכשיו אמרת היה מאוד טיפשי ובכלל לא במקום. סליחה, כנראה חצי מהמדינה היטלרים קטנים לפי הדעות שלך.

אתה הרי יודע שמלא שונאים ערבים, אז עכשיו אתה נזכר לקרוא להם "היטלרים"?

רק אחרי שאנחנו נכנסים בהם אתה אומר את זה?

פעם הבאה תחשוב פעמיים לפני שאתה פולט שטויות.

נ.ב.

אנשים שגרים בבאר שבע, אתם שומעים אזעקות?

אני לא שומע ופיקוד העורף לא עונים בטלפון, מה אתם ממליצים לעשות?

Kia Sportage, 2014 

Mazda 3,  2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומרים:

"צריך להרוג את הערבים ,אין להם זכות קיום, צריך להיכנס בהם חזק ולהרוג אותם מבלי לפחד מהעולם " וכו'..

אני אישית חושב שצריך להעיף את החמאס מהשלטון ולשים שם מישהו שיכול עליהם ,ושישלוט בתושבים שם,ויקים מדינה פלסיטנית כמו שהיה אמור להיות.

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...