Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקיפה ענקית בעזה ! 140 הרוגים של חמאס עד כה.

שניר106
שימו לב! השרשור הזה בן 5520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שי , צר לי אבל אתה טועה , הפצצת והבערת דרזדן , הייתה מכוונת מראש ליצירת אפקט ההפחדה באוכלוסיה

האזרחית , וכנקם על הפצצת ערי בריטניה ע"י גרמניה הנאצית .

ולא התייחסתה על קישור המושג נאצי לפיתרון הסופי :idea:

הנאצים לא ידועים לשמצא עקב המלחמה , היו ויש עמים שנלחמו יותר גרוע .

הנאצים ביצעו את "הפיתרון הסופי" שהוא , אסיפת היהודים ומיעוטים נוספים מכל רחבי אירופה , וצפון אפריקה .

הם אספו אותם העלו אותם למחנות ריכוז , ואז השמידו אותם .

לא קראתי ולא ראיתי תשובה בודדת אשר אמרה , בואו נאסוף את כל הערבים מירדן , מצרים ,סעודיה וכו' ונטפל בהם .

הפוך הוא , מבקשים להתנתק מהם זו היום הבקשה , שיחיו את חייהם ואנו את שלנו .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

התייחסתי בדיוק לזה. כשאתה קורא להפצצת אוכלוסייה אזרחית והשמדתה רק בגלל שהיא עזתית אתה מיישם את אותו הפיתרון (וזה לא משנה אם זה באמצעות טיל או תאי גזים).

נתת את דרזדן כדוגמא אז בדוק גם איזה אחוז מהאוכלוסייה נפגע (אני נשוי למורה להיסטוריה:hihi:)

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי , אצלי אחוזים זו סטטיסטיקה, אבדות באנשים ונזק כן :idea: ( כי כל מקרה הוא פרטי )

אז שיעור קל במספרים - ( לי יש מורות פרטיות )

אז אתה מסכים כי הבריטים ביצעו הפצצת אזרחים בכוונה - לכן מעכשיו במקום לכנות פעולה זאת נאצית

נקרא לה ג'נטלמניות בריטית .

דרזדן - ב-13 בפברואר החלה הפצצת העיר על ידי הבריטים.

בגל הראשון, מטוסי המוסקיטו מגרסת הקרב הצניחו מטעני מגנזיום מאיר לשם סימון המטרות ומטוסי מוסקיטו מגרסת מפציץ הקרב השליכו כ 500 ק"ג של מטרות-ציון. 254 מפציצי לאנקאסטר שחדרו דרך צרפת, הגיעו לדרזדן והשליכו 500 טון חומרי נפץ, ו 375 טון פצצות תבערה (סה"כ 200,000 פצצות תבערה). הפצצות המרסקות היו במשקל 250 ק"ג עד 2 טון כ"א (הפצצות של 2 טון יכלו להרוס רובעים שלמים).

שלוש שעות מאוחר יותר הגיע הגל השני של המפציצים ואחרי גל זה כל מרכז העיר עלה בלהבות.

למחרת, הגיעו 431 מפציצים אמריקניים מסוג B-17S שהיו מוגנים על ידי 784 מטוסי מוסטאנג P-51 והטילו 771 טון פצצות. מאחר והעיר בערה, הגל האחרון שמנה 60 מטוסים טס לפראג והטיל עליה 153 טון פצצות.

אין הערכה מדויקת על מספר הקורבנות בהפצצה זו. בתחילה העריכו שמספר ההרוגים נע בין 25,000 ליותר מ-60,000, אולם ההערכה המקובלת כיום היא שמספר הקורבנות היה בין 25,000 ל-40,000. הסיבה לטווח רחב זה של ההערכה היא שבעיר התרכז מספר גדול של פליטים שברחו אליה ועובדי כפייה שהועסקו בה, ולכן לא היה מידע מוסמך על מספרם האמיתי של תושבי העיר. האוכלוסייה שנפגעה הייתה אוכלוסייה אזרחית.

הנזק לרכוש היה נרחב: מתוך 28,410 בתים בחלקה המרכזי של העיר, נחרבו 24,866 בתים. שטח של 15 קמ"ר הוחרב עד היסוד.

המשך ב

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%A4%D7%A6%D7%A6%D7%AA_%D7%93%D7%A8%D7%96%D7%93%D7%9F

אז הבריטים הנאורים שהביאו את הקידמה לישראל "קצת נאצים" או שלא היתה להם ברירה , או שפשוט רצו לנקום , ואולי להרתיע , ואולי הם צודקים , העובדה - הם עשו זאת :idea:

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי, רצית פעולה צבאית אז קיבלת פעולה צבאית שלפי דעתי חוץ מלהרוג כמה אנשי חאמס (שזה מצויין) והפצצה של כמה מנהרות לא השגנו לבנתיים כלום.

אני בטוח שלחמאס יש כמות נשק פי עשרות מונים ממה שחיל האוויר השמיד צילם ותיעד, כול ערב מציגים לנו את אותו סרט וידיאו עם הסבר ופעלולים שונים כיצד נראית מטרה מהאוויר וסימן צלב על המטרה וצילומים של שדרניים פופלאריים באיזורים 'חמים' לא השגנו כלום.

במידה והדרג המדיני מחליט להפסיק את המבצע בשלב זה אז לפי דעתי חוץ מלבזבז את כספי משלם המיסים וכספי הסייוע האמריקאי לא השגנו שום דבר !!!

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה השייכות של התשובה המאוד מגמטית ומסולפת הזאת לשרשור הזה?

מדובר שם על ערבים ישראלים.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מייל שנתקלתי בו ורציתי לשתף אתכם..

לא מפתיע אותי שאתה כותב אנגלית מלאה שגיאות. אבל למה לך להפגין את זה ? הרעיון הנשגב יובן גם בהוטנטוטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מרשה לעצמי לכתוב רק בשפות שאני יודע ושאין אלטרנטיבה עברית לאותו ביטוי. די נדיר,-עברית היא בין השפות היותר יעילות ומתחדשות.ודאי שיותר מאנגלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה השייכות של התשובה המאוד מגמטית ומסולפת הזאת לשרשור הזה?

מדובר שם על ערבים ישראלים.

אם תקרא את ההודעה הקודמת שלי תראה שהתייחסתי קודם לערבים ישראלים וחוץ מזה זה מייל שנתקלתי בו ורציתי לשתף, אתה באמת לא מבין את השייכות שלו לכאן? או שהוא לא מתיישב עם הדעה שלך?

"החיים הם מה שקורה לך בזמן שאתה עסוק בלתכנן תוכניות אחרות"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מפתיע אותי שאתה כותב אנגלית מלאה שגיאות. אבל למה לך להפגין את זה ? הרעיון הנשגב יובן גם בהוטנטוטית.

חיימי איזה מזל שאתה כאן, מה היינו עושים בלעדיך, טוב שיש מה לעשות בפנסיה (וזה כשלא מחפשים"ילדים זבי חוטם, דורסי זקנות" בכבישים), הבלשן המהולל ירום הודו. תתייחס לנושא לא לאנגלית שלי בבקשה ואל תהפוך את זה לנושא אישי , כי אישית אין לי שום דבר נגדך, (בעצם..:) )אבל אתה צודק ושיניתי את החתימה הייתה שם a מיותרת, באמת מה חשבתי לעצמי.אתה מוזמן מעכשיו לבדוק כל הודעה שלי ולחפש שגיאות תחביריות, תהנה.

"החיים הם מה שקורה לך בזמן שאתה עסוק בלתכנן תוכניות אחרות"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיימי איזה מזל שאתה כאן, מה היינו עושים בלעדיך, טוב שיש מה לעשות בפנסיה (וזה כשלא מחפשים"ילדים זבי חוטם, דורסי זקנות" בכבישים), הבלשן המהולל ירום הודו. תתייחס לנושא לא לאנגלית שלי בבקשה ואל תהפוך את זה לנושא אישי , כי אישית אין לי שום דבר נגדך, (בעצם..:) )אבל אתה צודק ושיניתי את החתימה הייתה שם a מיותרת, באמת מה חשבתי לעצמי.אתה מוזמן מעכשיו לבדוק כל הודעה שלי ולחפש שגיאות תחביריות, תהנה.

הכוון נכון, עוד מאמץ קטן וטאמדו מעוכדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי, רצית פעולה צבאית אז קיבלת פעולה צבאית שלפי דעתי חוץ מלהרוג כמה אנשי חאמס (שזה מצויין) והפצצה של כמה מנהרות לא השגנו לבנתיים כלום.

אני בטוח שלחמאס יש כמות נשק פי עשרות מונים ממה שחיל האוויר השמיד צילם ותיעד, כול ערב מציגים לנו את אותו סרט וידיאו עם הסבר ופעלולים שונים כיצד נראית מטרה מהאוויר וסימן צלב על המטרה וצילומים של שדרניים פופלאריים באיזורים 'חמים' לא השגנו כלום.

במידה והדרג המדיני מחליט להפסיק את המבצע בשלב זה אז לפי דעתי חוץ מלבזבז את כספי משלם המיסים וכספי הסייוע האמריקאי לא השגנו שום דבר !!!

ברור לחלוטין ששום פעולה צבאית או מדינית לא תמנע את היכולת לשגר. מטרת הפעולה היא ליצור תג מחיר שלא יהיה כדאי לשגר.

לגבי הפסקה עכשיו אני מסכים איתך ב 100% שאם נפסיק עכשיו עשינו חור בים ואני מקווה שימשיכו עד שישיגו את המטרות שהצבנו לעצמנו לפני תחילת המבצע.

למרות שאנחנו מופגזים קשות (בינתיים טיל אחד כ 100 מטרים ממני כשתפס אותי בדרך ואחד בפתח הבית שלי על המדרכה) ושאשתי והבנות פליטות שמתאחסנות בגבעתיים אצל קרובי משפחה אני מוכן לספוג את זה אם המטרות יושגו ולמרות מה שאנחנו עוברים אני כואב כל פגיעה בילדים ובחפים מפשע בצד השני.

לרגע אני לא שוכח שגם בצד השני יש אנשים כמוני שכל פשעם הוא שהם נולדו בצד הלא נכון של הגדר ולא מגיע להם למות בגלל זה.

לאור טווח הרקטות (ולפי מה שדווח ברשתות זרות על הטיל היום באשדוד כדאי גם לך לוודא שהמקלט פנוי) טוב שמטפלים בבעיה היום ולא בעוד שנה כי אז גם גוש דן היה בטווח והיכולת האוירית שלונ היתה יותר מוגבלת בגלל אש נ"מ יעילה יותר.

כולי תקווה שהפעולה תסתיים במהרה ובצורה מוצלחת עם מינימום קורבנות משני הצדדים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך להבין שחיים תחתשלטון שבו מקימים יישובים שהם מחוץ לתחום עבורך על האדמה שלך ועוד סוללים כביש מיוחד רק להם שגורם לך לבצע עיקופים של קילומטרים, מחסומים, שמושיבים לך חיילים על גג הבית, שאתה צריך רשיון כדי לעבוד באיזור אחר ושלמעשה אין לך שום זכויות כשלכל הסביבה שלך יש זה ממש לא מצב שיכול להחזיק לאורך זמן וזו הסיבה שפרצה האינתיפאדה הראשונה. נכון שהם חיו יותר טוב ממה שחיו בירדן אבל שם הם היו שוים לכולם ואצלנו לא ובפער גדול מהאוכלוסיה הישראלית.

רמאללה והגדה הן לא גטו כי אליהן נכנסת סחורה באופן חופשי אבל בעזה כשאתה צר על האוכלוסייה ומונע כניסת מזון, מי שתיה (המים בברזים שם לא ראויים לשתייה), דלק ותרופות מכל מקור שהו ומונע מהאוכלוסייה לצאת אתה יוצר גטו (המילה גטו באה מהמילה בורגטו באייטלקית שפירושה שכונה. הנאצים שכללו אותה והפכו אותה לשכונה סגורה ליהודים בלבד שהם שלטו בגבולות וקבעו מה יכנס ומי יצא).

- אדמה שלהם? מי קבע שזו האדמה שלהם? אתה? יאסר עראפת? עז אדין אל קאסם?

- כל הכבישים העוקפים וסידורי הביטחון באיזורים הללו הם תוצאה של האלימות שלהם.

- "המצור" בעזה תוצאה של ממשלת החמאס שניצלה את המעברים להתחמשות ואינטרסים שלהם במקום לרווחת התושבים, אחרי ההתנתקות אנחנו לא אמורים לסבול מאלימות שלהם, ה"גטו" הזה הוא תוצאה של האלימות שלהם והכרח בטחוני עבור מדינתינו.

פחות או יותר את כל הבסיס למדינה (שים לב, לא ליישובים - אלה בהחלט הוקמו ע"י יהודים), כולל מוסדות שלטון, מוסדות מקומיים ומערכת חוקים. לפני כן היה כאן הפח'ה וכמה אפנדים מקומיים.

וואו ממש מרשים, הם הקימו כמה מבנים שיראו נוכחות של הממלכה באיזור והעתיקו לכאן את חוקי הממלכה, וואו ממש התקדמות רצינית, לרגע חשבתי שהם יבשו פה ביצות, סללו דרכים והקימו תחנות כוח או משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לחלוטין ששום פעולה צבאית או מדינית לא תמנע את היכולת לשגר. מטרת הפעולה היא ליצור תג מחיר שלא יהיה כדאי לשגר.

הבעייה לדעתי שאנחנו לא יכולים לייצר תג מחיר כזה כי המשגרים מתחפרים עמוק יותר ויותר בתוך אוכלוסייה אזרחית (בתי חולים וכו)

כלומר כדי להגיע אליהם תאלץ לפגוע באוכלוסייה אזרחית מה שיגרום ללחץ בינלאומי שיפסיק את המבצע

או כיבוש מחדש של הרצוענ וביצוע מעצרים, לא נראה לי שזו מטרת המבצע.

בקיצור אני לא בטו לאן המלחמה הזו מתקדמת אבל לא בטוח שנאהב את זה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...