Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקיפה ענקית בעזה ! 140 הרוגים של חמאס עד כה.

שניר106
שימו לב! השרשור הזה בן 5521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לארנון ו-nitch

אני לא מרבה לבקר בפורום זה ואני מתקשה להבין את מה שאתם משדרים , רציתי לדעת היכן אתם גרים והאם עברתם חוויה דומה לתושבי הדרום של היום או תושבי הצפון שלפני שנתיים , עליהם אני נמנה ??

אתם מודעים מה היה קורה עם המצב היה הפוך , והאוייב היה חזק מאיתנו משמעותית ?

לא היו מפציצים אותנו ?

היו נותנים לתקשורת הזרה חופש תנועה כמו בלבנון ובעזה ?

אתם מעדיפים את האזרחים התמימים של עזה שלא יפגעו ומתעלם מאזרחינו ?

אתם לא חושבים שאין לנו ברירה , עם כל הצער של פגיעה בחפים מפשע ?

הזיכרון שלכם כל כך קצר ?

אני מודה שלא קל לי עם המצב המסובך הזה , אתמול גוייס הבן ואני לא יודע עם יצא לכם לחוש חוויה דומה ,אך כשאני קורא פה תגובות לא אחראיות ומתממות כשלכם לא נותר אלא להבין שאתם חיים בבועה מאוד קטנה ומה שמנחה אותכם זו ראייה צרה ללא הבנה בסיסית מה יקרה לנו אם נאמץ את דעתכם !

אני לא מתכוון להתנצח אתכם בהמשך ובהחלט מצפה שתראו את כלל הקשיים באיזור ולהתייחס לתגובות צירי הרשע כמו ראש עיר חדש שנתפס עד כה כדמות לחיכוי והערצה !!

מישל

אני לא יודע מה אתה חושב שדעתי היא, אבל בשביל לקצר לך את העניינים, אני תומך במבצע, אבל אני נגד הרג מכוון וחסר אבחנה של אזרחים כפי שמציע אייל.

אני גר כרגע בחו"ל (אל תדאג, הכלכלה הישראלית מרוויחה מזה יופי יופי), אבל אכלתי בחיים שלי מספיק רקטות. נולדתי וגדלתי בנהריה, לא הייתה אצלינו בעיה של מקלט מוזנח, פשוט כי ביקרנו בו כל כמה חודשים. חייתי תחת איום רקטות 24 שנים, זה בערך פי 3 ממה שתושבי הדרום חוו.

צבא עשיתי, הרבה יותר ארוך ממה שחייבים, ויצא לי להיחשף לכל מיני דברים מעניינים על שכנינו הנחמדים.

במלחמה נעתי בין אירוח של כ10 בני משפחה בדירת הסטודנטים שלי במרכז, מילואים, עבודה ונסיעות ליליות לצפון (בלילה לא ירו) בשביל להביא דברים מהבית. יצא לי גם להישאר שם קצת תחת ירי.

אני מקווה שעכשיו אתה חושב שיש לי זכות דיבור. הנסיון שלך להציג אותי ואת ארנון כמנותקים קצת מזנה את הדיון.

בכל אופן, זה טיפשי לראות את מה שקורה כרגע בשחור ולבן. ישראל צריכה לעשות כל מה שנדרש על מנת לעצור את ההתקפות הבלתי פוסקות משטחי עזה. זה לא אומר שצריך לזנוח את ערכי המוסר ולטבוח באזרחים, שכן אז אנחנו לא נהיה טובים יותר מחמאס, ולא תהיה לנו שום הצדקה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני לא יודע מה אתה חושב שדעתי היא, אבל בשביל לקצר לך את העניינים, אני תומך במבצע, אבל אני נגד הרג מכוון וחסר אבחנה של אזרחים כפי שמציע אייל.

גם אני אעשה את זה קצר, הצבא (לטעמי) מתאמץ מידי לעשות פעולות כירורגיות. ככול שהפעולה כירורגית יותר כך חיילי צה"ל מסתכנים יותר.

בברירה שבין שלומו של חייל אחד שלנו או מאה בצד השני (כולל אזרחים) אני מעדיף את החייל שלם ובריא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נגד הרג מכוון וחסר אבחנה של אזרחים כפי שמציע אייל.

גם אני נגד !!!

אני מקווה שעכשיו אתה חושב שיש לי זכות דיבור. הנסיון שלך להציג אותי ואת ארנון כמנותקים קצת מזנה את הדיון.

אם כך אתה בהחלט מבין את גודל הסיוט והסבל שהמופגזים חשים במשך 7 שנים !!

בכל אופן, זה טיפשי לראות את מה שקורה כרגע בשחור ולבן. ישראל צריכה לעשות כל מה שנדרש על מנת לעצור את ההתקפות הבלתי פוסקות משטחי עזה. זה לא אומר שצריך לזנוח את ערכי המוסר ולטבוח באזרחים, שכן אז אנחנו לא נהיה טובים יותר מחמאס, ולא תהיה לנו שום הצדקה.

אתה טוען שצה'ל זנח את ערכי המוסר - מתי לאחרונה היית נוכח בתדריך או משהו דומה לזה כדי לקבוע שצה'ל לא ערכי ?

בוא תן לנו פתרון יצירתי להלחם בחמאס שמסתתר במסגדים, בתי חולים וכדומה...?? ?

למען הסר ספק, אני בהחלט מבין ומרגיש כמוך כאשר ילדים וחפים מפשע נפגעים , אך מה שאני מבין ומרגיש שכאשר ילדינו נפגעים אתה לא מרגיש כמוני !!!!

מישל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גר כרגע בחו"ל (אל תדאג, הכלכלה הישראלית מרוויחה מזה יופי יופי), אבל אכלתי בחיים שלי מספיק רקטות. נולדתי וגדלתי בנהריה, לא הייתה אצלינו בעיה של מקלט מוזנח, פשוט כי ביקרנו בו כל כמה חודשים. חייתי תחת איום רקטות 24 שנים, זה בערך פי 3 ממה שתושבי הדרום חוו.

צבא עשיתי, הרבה יותר ארוך ממה שחייבים, ויצא לי להיחשף לכל מיני דברים מעניינים על שכנינו הנחמדים.

במלחמה נעתי בין אירוח של כ10 בני משפחה בדירת הסטודנטים שלי במרכז, מילואים, עבודה ונסיעות ליליות לצפון (בלילה לא ירו) בשביל להביא דברים מהבית. יצא לי גם להישאר שם קצת תחת ירי.

אל תכניס לי מלים לפה.

אזרח שמוכן לסייע לחמאס ולאחסן במרתף ביתו , טילים ונשק, אשר קיבל שיחת טלפון/פלייר מן האוויר על כוונה להפציץ את הבית - ולא לוקח את משפחתו ועוזב את ביתו - צריך להיות מופגז בכל מקרה.

פעיל בכיר בחמאס שלא ננקוב בשמו אשר קיבל שיחת טלפון בה התבקש לפנות את נשותיו וילדיו מביתו , ומעדיף להשתמש בהם כמגן אנושי - צריך להיות מופגז. במיוחד כאשר ידוע שהוא מדי פעם הוא שולח את אחד מילדיו "התמימים" לבצע פיגועי התאבדות.

הם פשוט מנצלים את ההומאניות של הצבא על מנת להתחמק ומשתמשים שימוש ציני באזרחים כמגן אנושי.

אני לא מוכן בשום פנים ואופן לסיכון חיי חיילים ישראלים , גם במחיר פגיעה בחייהם של אזרחים פלסתינים שתמימותם מוטלת בספק גדול. (וגם אם חס וחלילה "לא נהיה יותר טובים מהחמאס מבחינה ערכית" שזאת התבטאות מגוחכת)

מכאן ועד הרג חסר אבחנה של אזרחים - הדרך ארוכה מאוד.

מה שאמרתי לגבי הורדת פליירים מהאוויר למקומות שבהם לא תבוצע הפגזה, נאמר מתוך הגיון ברור שמחבלי החמאס יתרכזו (יחד עם אזרחים) באזורים "הבטוחים" כביכול.

אם היו יורים לי טילים על הבית והופכים את חיי לגיהנום , לא במשך שנים, אלא במשך ימים, הייתי רוצה שתבוצע פעולה בעוצמה הגדולה ביותר, ולא היו מעניינים אותי דברים כמו ערכיות ופלצנות.

גם אני אעשה את זה קצר, הצבא (לטעמי) מתאמץ מידי לעשות פעולות כירורגיות. ככול שהפעולה כירורגית יותר כך חיילי צה"ל מסתכנים יותר.

בברירה שבין שלומו של חייל אחד שלנו או מאה בצד השני (כולל אזרחים) אני מעדיף את החייל שלם ובריא.

מסכים. תימצתת בצורה קצת יותר אלגנטית את מה שאני מנסה לומר.

ואחרון חביב, ארנון , אני לא חושב שמן הראוי שאגיב לתגובה כה מתנשאת ומזלזלת, ביום שתלמד להבין שלא תמיד דעתך היא הנכונה , ההתבטאויות שלך יתנו קצת יותר כבוד לחברי פורום אחרים.

זה נחמד להיות אינטיליגנט ולחשוב על רבדים נוספים מעבר לדברים הפשוטים, אבל במקרה הזה פשוט אין צורך. כל הגישות התבוסתניות כבר נוסו ונכשלו.

אולי תספר לנו מה אתה מציע לעשות? במקום מה שאתה מציע לא לעשות? שוב להשתמש בכח מוגבל ששוב באמת לא יוביל לשינוי מהותי?

הרי ברור לך שפעילי ובכירי החמאס ברגע שיודעים איזה מקום יופגז, סוחבים איתם לשם את האזרחים כמגן אנושי תוך הסתמכות על כך שהמדיניות תהיה כמו זו שאתה תומך בה?

עוד לא קיבלתי ממך תגובה לגבי נאום של ראש עיר בישראל.

נ.ב. עידן ומישל , תומך גם במה שאתם אמרתם.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, אתה לא יודע איך עזה מנוהלת ואיך שלטון הטרור שם עובד. אין פה עניין של הסכמה או של רצון אלא של החלטה של שלטון הטרור. שים לב באיזו קלות הפכה מיסת חג המולד שתוכננה שם להפגנה בלי שאף אחד העז למחות. נראה לך סביר שאנשים דתיים יחליטו בהתראה של שעות לשנות את התפילה החשובה שלהם להפגנה מוסלמית בלי שאפילו קומץ יחליט כן לקיים את המיסה?

מה שכתבת לגבי התראה והשמדה הוא בהחלט מוסרי כי אתה נותן לדיירים לבחור אם להתפנות או לא ובין זה לבין להפגיז שטחים מיושבים בצורה עיוורת המרחק גדול.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, אתה לא יודע איך עזה מנוהלת ואיך שלטון הטרור שם עובד. אין פה עניין של הסכמה או של רצון אלא של החלטה של שלטון הטרור. שים לב באיזו קלות הפכה מיסת חג המולד שתוכננה שם להפגנה בלי שאף אחד העז למחות. נראה לך סביר שאנשים דתיים יחליטו בהתראה של שעות לשנות את התפילה החשובה שלהם להפגנה מוסלמית בלי שאפילו קומץ יחליט כן לקיים את המיסה?

מה שכתבת לגבי התראה והשמדה הוא בהחלט מוסרי כי אתה נותן לדיירים לבחור אם להתפנות או לא ובין זה לבין להפגיז שטחים מיושבים בצורה עיוורת המרחק גדול.

בוא תראה לי איפה כתבתי להפציץ שטחים מיושבים בצורה עיוורת.

כתבתי שצריך לעשות כל מה שניתן כדי להפציץ את המטרות יחד עם הטרוריסטים בתוכם, ואולי במצב קיצוני גם לנקוט במדיניות של הטעיה מכוונת. גם במחיר בפגיעה של מגן אנושי.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תכניס לי מלים לפה.

.

.

.

מכאן ועד הרג חסר אבחנה של אזרחים - הדרך ארוכה מאוד.

.

.

.

ארנון מכניס לך מילים לפה, מה?

בקיצוניות צריך לטפל תוך שימוש בקיצוניות, אחרת נמשיך לדשדש במקום.

הדרך ממש ארוכה עד להרג חסר אבחנה.

אני הייתי מטיל את הכרוזים האלה דווקא במקומות שבהם לא עומדים להפציץ, כדי לרכז את החלאות באיזורים שכן מועדים להפצצה.

מאחד שבטוח שהשמש זורחת לו מהתחת, כי הוא נוסע ב"מכונית העם", גר בצפ' ת"א וקורא להשמיד כל ערבי באשר הוא, הייתי מצפה לתגובה אחרת מ:

ואחרון חביב, ארנון , אני לא חושב שמן הראוי שאגיב לתגובה כה מתנשאת ומזלזלת, ביום שתלמד להבין שלא תמיד דעתך היא הנכונה , ההתבטאויות שלך יתנו קצת יותר כבוד לחברי פורום אחרים.

גם אם פעם הייתה לו פז'ו והוא הצביע למרצ. גם סיר חמין משובח שיישאר בחוץ יותר מדי זמן - יתקלקל, יירקב ויסריח.

אתה טוען שצה'ל זנח את ערכי המוסר - מתי לאחרונה היית נוכח בתדריך או משהו דומה לזה כדי לקבוע שצה'ל לא ערכי ?

בוא תן לנו פתרון יצירתי להלחם בחמאס שמסתתר במסגדים, בתי חולים וכדומה...?? ?

מישל, כנראה שלא קראת מספיק בעיון.

הטענה אינה נגד צה"ל, שאמנם עושה שימוש בכח רב מן הדרוש כרגע, אבל בהתחשב באופי המשימה ובמה שהכינו בצד שכנגד, השאיפה לשמור על כמה שפחות פגיעות בחייהם ובגופם של חיילי צה"ל, די מצדיקה את השימוש בכח הנוכחי.

עם זה - הקריאה של כל מיני טיפוסים כאן בפורום (וגם ברחוב הישראלי) להשמיד ולאבד כל ערבי באשר הוא, בגלל שהוא ערבי - מביאה את מי שקורא לכך בדיוק לאותו מקום בו עומדים חאלד משעל וכנופייתו (כבר כתבתי איפשהו בפורום שבסופו של דבר קיצוני הפלסטינים וקיצוני הימין הישראלי הם למעשה החברים הכי טובים בעולם, כי האינטרס המשותף שלהם הוא להמשיך את המלחמה הזו לדורי דורות).

שים לב שרוב העולם תומך לחלוטין (גם אם לא יאמר זאת בפה מלא בגלל הפוליטיקה) בפעולה הישראלית, כולל הפעלת הכח כפי שנראית כרגע מעל מסכי הטלוויזיה. לא זכור לי מתי ראיתי כתב ב-CNN שואל שאלות יחסית נוקבות את המרואיינים הפלסטינים בדבר אחריותם למצב הנוכחי, לא זכור לי מתי מדינות ערב (מצריים למשל) תמכו בפעולה נגד מי מהפלסטינים - כמו שהפעם יש כמעט תמימות דעים עולמית (שים לב לשקט היחסי מצד רוסיה) בעד פעולת צה"ל ונגד החמאס.

אם תעבור מפעולה צבאית נגד אלה שתוקפים אותך (כולל אלה שמגינים עליהם) ותעבור לטבח עם חסר אבחנה (לא כמו שצה"ל עושה, אלא כמו הציטוטים שהבאתי ודומיו) - תאבד את זכותך לפעולה כזו.

אני באמת ובתמים מאמין שזה לא יקרה, כי למרות הברבורים האינסופיים והדה-לגיטימציה של הפנאטים האלה, רוב העם מחפש את החיים בשלום ולא את המלחמה והנקמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיסלו את הנייה ?!:shock:

לא חיסלו את הנייה, וגם לא יחסלו.

הנייה הוא הערובה לשלומו של גלעד שליט.

עובדה שהוילה שלו עדיין לא הופצצה. כאשר גלעד שליט נחטף, הועברה אזהרה להנייה, שאם תיפול שערה

משערות ראשו של גלעד, ישלח הנייה ומשפחתו לשכב יחד עם השייך אחמד יאסין.

תאמין לי שכבר בערב שבת ידעתי שבשבת תיפתח הפעולה. עברה בראשי המחשבה לפרסם את זה כאן בפורום.

מסיבות מובנות נמנעתי (היה קשה להתאפק), ואני מנוע מלפרט בעניין.

דוד.

דוד מזרחי נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחד שבטוח שהשמש זורחת לו מהתחת, כי הוא נוסע ב"מכונית העם", גר בצפ' ת"א וקורא להשמיד כל ערבי באשר הוא, הייתי

.

מה זה חשוב איפה אני גר כיום ובאיזה רכב אני נוסע ? זה לא עושה אותי שונה ממישהו שגר במקום אחר ונוסע ברכב אחר.

בניגוד לתושבי האיזור הזה, אני לא חי בסרט, גם לא באתי מהאיזור הזה , שעמוס לעייפה ביפי נפש כמו חלק מאלה שהגיבו בשרשור הזה.

עם זאת ,יש לי חברים קרובים (למעשה רוב החברים שלי) שגרים באיזורי ההפגזות, חלקם גרו בהתנחלויות שפונו במהלך ההתנתקות ועכשיו חוטפים אש במקומות אחרים, לראות את הסבל היום יומי נותן קצת פרופורציה.

כמובן שיש לי גם חברים שמאלניים ,שמפרשים, כמוך את האימרות האלה כאמירה גזענית שקוראת להשמדת עם ,

כאשר כל הכוונה היא לא לתת לערכי מוסר לעמוד כמכשול בדרך להצלחת המשימה, אלא רק בעדיפות שניה.

אני מסכים איתך לגבי ההסברה הטובה מאוד שיש במהלך מבצע זה, ולגבי החלק האחרון של הדברים שאמרת.

אפילו באל-ג'זירה (EN) שעקבתי אחריו אתמול, לא ראיתי תגובות מתלהמות נגד ישראל, אלא תגובות מוטות רק במעט.

כנ"ל בתקשורת העולמית (ביליתי את הלילה האחרון בצפיה בCNN/SKY/BBC וכו').

אף אחד כאן לא רוצה מלחמה ונפגעים, אבל צריך לגבות את המחיר הנדרש ולהוכיח לאיסלם הפונדמנטליסטי שהדרך שלהם היא לא הדרך הנכונה.

עם זאת שים לב מה אומרים הנציגים הפלסתינים בראיונות : רוב ההרוגים הם ילדים, ומתוך הפצועים מעל 1000 ילדים.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, כל המימולים שלך על "פטריוטיות" ו "שמאלנים" ו "יפי-נפש" לא מסווים את העובדה שאתה מקשפרץ שטויות, ואני ממש מתנצל שלא פגשת כאן רק עדת חמומי מוח שמוחאת כף לשטויות שלך בלי להבין מה אתה אומר.

אתה אמרת במפורש שלדעתך צה"ל צריך לפזר כרוזים שקריים כדי לגרום לאוכלוסיה אזרחית להגיע למקומות איסוף בהם יפגשו טיל מונחה (ואל תתפתל עכשיו ותגיד שלא כיוונת לכך). אולי יש לך זכרון קצר, אז בוא וניזכר יחד במשנתך:

מקווה שיכתשו את החלאות האלה, בלי רחמים, בלי היסוסים. חייבים לרסק אותם אחת ולתמיד, גם במחיר פגיעה באזרחים תמימים שהם לא כ"כ תמימים.
ואז גם הוספת:
אני הייתי מטיל את הכרוזים האלה דווקא במקומות שבהם לא עומדים להפציץ, כדי לרכז את החלאות באיזורים שכן מועדים להפצצה.
ואם ה"חלאות" שיתרכזו באיזורים שאתה מתכוון להפציץ הם אך ורק אזרחים?

זה מעניין אותך? מה פתאום.

אתה רוצה לרצוח, וכמה שיותר. לא מעניין אותך אם מדובר במבוגרים ("בטח תיכף יהיו חמאסניקים"), בנערים ("עוד שנה שנתיים יהיו חמאסניקים") או בילדים בגיל של הבן שלי, בני שנתיים, בקושי יודעים לעמוד או לדבר ולא מבינים שהמציאות שהם מכירים מגיל אפס היא לא העולם האמיתי ("בטח יהיו חמאסניקים עוד 15 שנה. עדיף שימותו עכשיו").

אין לי סבלנות למטומטמים מסוגך, שבטוחים שהם טובים יותר מכל אחד אחר.

אין לי סבלנות למלמולי "יפי-נפש" מצידו של אוויל שבכלל לא מבין מה זה אומר.

אין לי כח לאנשים שמסוגלים לחשוב 10 דקות קדימה (וגם זה במאמץ) ולא מבינים שלכל צעד שאנחנו עושים תהיה השפעה מתגלגלת גם כשהילדים שלך ילכו לצבא.

אתה רוצה לשבור, לנתץ, להרוס, להחריב, לחסל, לגבות מחיר ועוד מני סיסמאות שאין לך מושג מה הן אומרות, איך משיגים אותן ומה הן משיגות.

לי כן כואב על תושבי ישראל שחיים במציאות בלתי אפשרית כבר שמונה שנים, אבל אני -בניגוד אליך- מנסה לחשוב גם איך יראו שמונה השנים הבאות שלהם.

אותך כל מה שמעניין זה שנשתולל ונתחרע ונפוצץ ונחריב - ובאופן כללי, "נראה להם מה זה!".

אני תומך במבצע הנוכחי בעזה, אבל מסיבות אחרות לגמרי ממך.

צה"ל ומדינת ישראל לא קיימים בשביל לרפא את רגשי הנחיתות שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארנון, מה שאמרת לגבי הילדים, נערים שם שעוד כמה שנים יהיו חמאסניקים.

אתה רוצה להגיד שזה לא נכון?

הרי אתה יודע שמאה אחוז אותם הילדים שרצים בחוץ כל היום יהיו בחמאס! אין מה לעשות.

זה משהו שבא להם מהבית-לשנוא יהודים ולהרוג אותם.

כל אלה שהיום בחמאס, הם צעירים בני 20+, עד לפני כמה שנים הם היו בני 10-11, וכנראה גם אז אתה חשבת שהם "לא יהיו בחמאס" , אבל מה, הנה הם בחמאס ומפציצים אותנו.

משום מה אתה מנסה להפוך את כולם פה לאנשים חארות, רעים, חולי נפש, אבל אותם אנשים שאתה חושב שהם כאלה הם רואים את האמת ואת העולם האמיתי.

אם לא ייפגעו באזרחים, אותם הילדים יהיו הדור הבא של המחבלים בעזה. אולי לא בשם "חמאס" אלא בשם אחר, אי אפשר לדעת.

אז אולי עדיף למנוע את זה עכשיו.

Kia Sportage, 2014 

Mazda 3,  2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארנון, מה שאמרת לגבי הילדים, נערים שם שעוד כמה שנים יהיו חמאסניקים.

אתה רוצה להגיד שזה לא נכון?

הרי אתה יודע שמאה אחוז אותם הילדים שרצים בחוץ כל היום יהיו בחמאס! אין מה לעשות.

זה משהו שבא להם מהבית-לשנוא יהודים ולהרוג אותם.

כל אלה שהיום בחמאס, הם צעירים בני 20+, עד לפני כמה שנים הם היו בני 10-11, וכנראה גם אז אתה חשבת שהם "לא יהיו בחמאס" , אבל מה, הנה הם בחמאס ומפציצים אותנו.

משום מה אתה מנסה להפוך את כולם פה לאנשים חארות, רעים, חולי נפש, אבל אותם אנשים שאתה חושב שהם כאלה הם רואים את האמת ואת העולם האמיתי.

אם לא ייפגעו באזרחים, אותם הילדים יהיו הדור הבא של המחבלים בעזה. אולי לא בשם "חמאס" אלא בשם אחר, אי אפשר לדעת.

אז אולי עדיף למנוע את זה עכשיו.

אתה פשוט חלאת אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לעשות? לא מתאים לך התגובות שלי אז אל תצפה.

אני אומר את האמת. זה שאתם מגנים על מחבלים בעיות שלכם.

ילדים הכוונה לבני 11-12+ לא לתינוקות.

והדוגמא שהבאתי לא מתאימה לך? או שפשוט הדעות שלי על ערבים לא מתאימות לך?

אתה מעדיף להגן עליהם? אז סע לעזה ותתחיל לעזור להם!

Kia Sportage, 2014 

Mazda 3,  2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...