Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקיפה ענקית בעזה ! 140 הרוגים של חמאס עד כה.

שניר106
שימו לב! השרשור הזה בן 5536 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישר, לפני שאתה יוצא בהצהרות על האיסלאם לפחות תלמד עליו קצת.

הקוראן מציין בפירוש לא לפגוע ביהודים ולא לאסלם אותם בכוח (הוא מכנה אותנו "עם הספר").

הדבר נכון רק שאנחנו בסטטוס "אהיל איל דימא", המסולמי מצווה לא להמיר את דת היהודי אבל לקחת אותו תחת חסותו ולעשות אותו נחות ממנו, לעולם לא ישלוט יהודי על מוסלמי, תמיד היהודי ירכב על חמור והמוסלמי על סוס כך שהיהודי יראה נמוך ממנו ונושא כליו, גם על היהודי לשלם מס לשלטונות המוסלמיים, זו הבעייתיות באיזור שלנו, לא מקבלים את זה שתהיה פה מדינה לא מוסלמית שתשלוט על מוסלמים, כל עוד הם ישלטו עלינו זה יהיה תקין לא לפגוע בנו.

ברשותך שי ז. כמומחה לקוראן אולי תמצא לי ציטוט על קדושת ירושלים ואל אקצא בקוראן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גם בנוער החמאס אפשר להגיד אותו הדבר שהם מרגילים את הילדים לתיזוזים ועוד כמה שיעורי מורשת קרב נגד על הלחימה מול ישראל ובסוף יורים כמה כדורים בשביל למשוך אותם.

כל אימון צבאי באשר הוא נועד להכשיר את המתאמן לפגוע כי זה תפקידו של הצבא ולאורך כל תקופת קיום צה"ל אני לא זוכר אימונים כדי לפגוע בגוף לא ערבי.

זה מה שאתה מפספס! בגדנ"ע לא מכשירים אותך ללוחמה נגד ערבים.פשוט מכשירים אותך ללוחמה.

חוץ מזה מספיק להיות תמים ולחפש בקטנות,ילדים בני 10-15 שעושים תהלוכות של ממש עם נשק ויורים לאוויר זה לא "בסוף יורים כמה כדורים"..

to finish first first you have to finish

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אימון צבאי באשר הוא נועד להכשיר את המתאמן לפגוע כי זה תפקידו של הצבא ולאורך כל תקופת קיום צה"ל אני לא זוכר אימונים כדי לפגוע בגוף לא ערבי.

בגלל המצב אני הפעם :lol: עדין בתשובה .

אתה טועה , האימונים מיועדים למלחמה באוסטרליה .

אבל בגלל המצב ש ב 100 שנים האחרונות אנו מותקפים ע"י הערבים , החלטנו לדחות את המלחמה באוסטרליה .

רק נגמור פה את הסיפור עוד מאה מאתיים שנה , ותראה איך אנו מתאמנים נגד אוסטרליה ( יש לנו כבר צוללות )

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד הם ישלטו עלינו זה יהיה תקין לא לפגוע בנו.

ברשותך שי ז. כמומחה לקוראן אולי תמצא לי ציטוט על קדושת ירושלים ואל אקצא בקוראן.

איציק, זה בדיוק ההבדל בין ציונות ליהדות. אין לאף מוסלמי בעייה שתהיה יהודי בארצו ובמדינות ערב אין מס מיוחד על יהודים (בדיוק כמו שאצלנו לוקחים ריבית מיהודים למרות שזה מנוגד להלכה) וגם שתהיה חלק מהשלטון כל עוד אתה לא לוקח לו את המדינה.

אני לא מומחה לקוראן אבל יצא לי לקרוא אותו. ועכשיו תראה לי איפה ירושליים קדושה בתנ"ך או איפה בכלל יש קדושה של האדמה חוץ מהסנה הבוער.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישעיה ב' 1-4: "...והיה באחרית הימים נכון יהיה הר בית ה' בראש ההרים ונשא מגבעות,....כי מציון תצא תורה ודבר ה' מירושלים"

ואני אענה לך על השאלה שלי, ירושלים לא מוזכרת בקוראן כלל, זה הגיע יותר מאוחר בגלל מסעות הצלבנים שיהיה על מה להילחם.

שי אתה סתם מנסה לנסח את זה אחרת שזה ישמע יותר טוב, מבחינת המוסלמים אין מצב שתהיה מדינה באיזור הזה של העולם שהיא אינה מוסלמית, אין מצב כזה, לציונות אין בעיה עם זה שהערבים יחיו בתוכה או לצידה, מבחינת היהדות תמיד היו גרים בארץ והיחס אליהם צריך להיות בהתאם, כל הבעיה שלנו איתם, זו האלימות שלהם שלא מפסיקה עד שנכחד או נכנע לשלטון מוסלמי.

לחלק הנוצרי בלבנון יש התייחסות או איזשהו משקל בשילטון? הצחקתני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה בציטוט שלך מצויין שירושלים קדושה?

מדובר על אחרית הימים שברור לכולנו שעוד לא הגענו לשם אז הצוטוט שלך לא רלוונטי (מעבר לזה שדבר ה' הוא לאו דווקא התורה שלנו).

בקרב היהודים תמיד היו גרים אבל תקרא את ההלכות לגבי גרים (דברים כמו חובה להשיך נשך מהגר ומהיהודי אסור וכו').

לחלק הנוצרי בלבנון אין שום חלק פעיל כי הם נוצרים ולא יהודים אבל ליהודים בעירק ובצפון אפריקה בהחלט היה חלק פעיל מאוד בשלטון.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירושלים מוזכרת מאות פעמים בתנ"ך ומשוייכות אליה כוחות עליון, מה שהופך אותה קדושה עבורנו, זה יוצר אינטרס לשים אותה בדרגת חשיבות גבוהה.

אני יודע מהורי שבסוריה לדוגמא היהודי היה מדוכא, בזמן מלחמות ישראל הוחרמו מקלטי רדיו מהיהודים, מי שנתפס עם מכשיר רדיו מאזין לחדשות ישראל הוכה קשות ונכלא על ידי ה"מודיעין הסורי", עוצר הוטל רק על היהודים, אסור היה להם להתאסף או לגלות גילויי שמחה, יחי ההבדל הקטן ממה שקורה כאן.

לעולם היהודי לא יהיה בעל השפעה בממשלות שלהם, הוא יוכל אולי במקרה הטוב לייצג את הקול היהודי, לא שמישהו ייחס לו חשיבות.

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאילו שכל מה שאתם אומרים על האיסלם, קוראן, יהדות ומסעי צלב ישנה משהו...

מתישהו, שתי מדינות יהיו פה, אין הרבה ברירה אחרת וככל ששני הצדדים ימהרו להפנים את הנושא כך ייטב לכולם.

עד כמה שזה לא נעים להגיד, כל מה שיקרה עד אותו הסכם מיוחל זה בסה"כ שיפור עמדות במשא ומתן, גם המלחמה הזו.

אנחנו הפנמנו את זה כבר ממזמן, אפילו הפלשתינאים הפנמו את זה לפני כמה שנים רק שהמנהיג הדגול שלהם הימר שהוא יכול להשיג קצת יותר עם עוד קצת אלימות וזה התפוצץ לו בפנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים איתך, אבל מצד שני אנחנו לא צריכים להיות רופסים וחלושים, לא לדגול בהלקאה עצמית ותמיד לחפש מה עשינו רע ובמה אנו אשמים, אנו צריכים לעמוד על שלנו אל מול האלימות ולהאמין בצדקתנו ובדרכינו, לא להתבייש במקורות שלנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק, אף אחד לא מתבייש בעמדות שלנו ואני לא פחות ממך בעד המבצע רק שאני נגד הרג או פגיעה מכוונת בחפים מפשע.

ההבדל ביננו הוא שאני אומר שזכותי לחיות פה בגלל שנולדתי ואני חי פה ולמעשה אני עובדה בשטח לא פחות ממה שהם עובדה בשטח ביו"ש ואתה טוען שזכותך להיות פה היא בגלל ספר שנכתב לפני 2000 שנים והצד השני בכלל לא מכיר בו.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר שהמקורות שלך ושלי הגיעו מלכתחילה לפה בגלל ספר שנכתב לפני 2000 שנה, ואם אתה מתכחש לזה אתה מתכחש למקורות שלך.

עוד הבדל ביננו, הרג חפים מפשע הוא באשמת הצד שני, ששכפציו עשויים ילדים ומשפחות, זו ההבדל בין הלקאה עצמית לאמונה עצמית, צה"ל לא הורג ילדים וחפים מפשע בכוונה תחילה, זו אשמת הצד השני בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, אין לי בעייה עם זה שאזרחים חפים מפשע נפגעים אם עשו את כל מה שצריך כדי למנוע את הפגיעה בהם רק כשילד נפגע אין פה עניין של מי אשם כי ילד הוא ילד בכל מקום וככזה הוא חף מפשע וכל פגיעה בו היא כואבת.

אל תשכח שהמקורות שבהם אתה משתמש כדי להצדיק את היותך פה מצדיקים גם את היות הערבים פה (ישמעאל הוא זרעו של אברהם שלו הובטחה לפי התורה הארץ).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו תמימות. איזו הלקאה עצמית.

מי שחושב שאזרחי מדינות ערב יקבלו אותו כאן...יתפכח מתישהו.

אנחנו נמשיך להילחם כאן על קיומנו, ואין לנו על מי לסמוך אלא על כוחנו בלבד. (שום אלוהים שבשמים ונעליים)

הסיבה היחידה בגללה כמה מדינות ערב היו "מוכנות" להשלים עם הקיום שלנו כאן הוא בגלל כוחנו. לא בגלל שפתאום הם הבינו שגם ליהודים מגיע משהו.

מדינת ישראל לא מעניינת אף אחד. ניסו לטבוח בנו חמישים שנים לפני שקמה המדינה.

חליק אנשים...

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5536 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...