Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקיפה ענקית בעזה ! 140 הרוגים של חמאס עד כה.

שניר106
שימו לב! השרשור הזה בן 5536 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנגליה אשר נוטה לשכוח את מעשיה בצפון אירלנד

מה עם פוקלנד ש"בבעלותה" ?!

"האימפריה הבריטית של הוד ממלכתה" אוהבת להשאיר סכסוכים במוקמות שהיא דרכה בהם.

הודו (סכסוך על חבל קשמיר בין הודו ההינדית לפקיסטן האיסלמית).

צפון אירלנד.

המזרח התיכון.

ריב מתמשך בין ארגנטינה לאנגליה על בעלותה של איי פוקלנד.

וכו'.

2001 Opel Astra 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ביום שתבין שהסכסוך כאן הוא על בסיס ציונות ולא גזענות, אולי תחדל לראות את המצב בצבעים של שחור ולבן.

גם המטיפים הקיצוניים ביותר בכל האיסלם מטיפים דברי שנאה על היהודים אבל זה רק כלי בכדי לשלהב את ההמונים, הם בעקרון מעוניינים לראות אותנו מחוץ לישראל ולא מושמדים עד האחרון שבנו.

קבל דוגמא לתוצאותיה של דרשה ששלהבה את ההמונים.

אבל עזוב, אנחנו שמחזיקים בדיעות ימניות (כל דבר שהוא מרצ וימינה) סובלים ממצח נמוך, הבנה מוגבלת וחוסר יכולת לנתח את הניואנסים של המטיף המוכשר.

כשהוא קורא לג'יהאד אז מיד מופיע "מומחה" מטעם ארגוני השלום שמסביר לציבור הנבער שהכוונה איננה למלחמת קודש - חלילה, הכוונה במינוח ג'יהאד היא שכל איש יצא לג'יהאד עצמי כדי לעשות לביתו.

רק אני צר אופקים שכמוני מבין את הפשט, הפלאח האנאלפבת ששומע את הדרשה, מצליח מיד להבין את הכוונה הנסתרת שבדברי המטיף הליברלי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להתלהם מפה ועד הירח אבל הרוב המוחלט של כל הפעולות האלימות כנגד יהודים בישראל בוצע ע"י אירגונים שרוצים את הטריטוריה לעצמם ולא ע"י יחיד/המון משולהב שיצא מדרשה של איזה בן בליעל עוכר ישראל שקרא לטבוח ביהודים.

פעולות של יחידים ללא כל ארגון הם בודדות ונדירות (2 הטרקטוריסטים מירושלים ועוד דוקר בירושלים לאחרונה הם דוגמאות מהזמן האחרון אבל בכל השנים שעברו זאת תופעה נדירה מאוד).

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת הייתה "שף" במטבח של מסעדה או אולם אירועים :?: ( או כנראה הייתה "שף" פרטי :roll: )

מעבודתי עם עובדים מכל צבעי הקשת במטבח :idea: , אנחנו מדברים .

והם מוסרים לי מידע על ההטפות במסגדים , על ההורים האוסרים עלייהם ללכת למסגד , על הלחץ החברתי כן ללכת למסגד ,

אתה מבין את את זה מר bagira הנכבד .:brickwall:

אתה מה זה מנותק מהמציאות , הטפה , שטיפת מוח , כן עובדת , והחברה הצעירים מבולבלים .

אתה מכיר את " קיקרו " כי אם לו - בקש משמר שיעדכן אותך .

לך להתלחם בבקשה , ואחר כך חזור וספר לנו איך זורקים עלייך פרחים .( כי הרי לא זורקים אבנים בכבישים ) :shock:

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פשוט המום מעצם העובדה שאתה רואה ומתרכז בטפל ולא בעיקר (וגם לא נעלם מעיני שיש לך איזה ביקורת או תובנה אישית עלי).

העיקר הוא שהם עבדו ביחד איתך, לא היה לך חשש לעבוד איתם בסביבה משופעת בסכינים חדות ואפילו פיתחתם קישרי קרבה מסוימת (אני לא אעיז להגיד קשרי חברות) שהם מרשים לעצמם לספר לך בגלוי על הלבטים והקשיים שלהם.

עבדתי הרבה עם ערבים ואם זה גרם לי למשהוא זה רק משהוא חיובי של לראות את האדם שמאחורי הכותרת "ערבי" ויש לי חדשות בשבילך, הוא בדיוק כמוך וכמוני.

והערה אחרונה, לפני שאתה נתלה באילנות גבוהים כמו קיקרו...תלמד לאיית

אתה מכיר את " קיקרו " כי אם לו - בקש משמר שיעדכן אותך .

לך להתלחם בבקשה ,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה לא ברור - אז השגיאות במקור :idea: על משקל ההטפה שלו , ולהתלהם ( להתלחם )

כתבתי - שאל את שמר , הוא היה מוצא את העוקץ :wink:

עריכה - מוציא את המוץ - כדי שלא תשאר עם האכר , ולא עם העיקר .

ובאמת די , אתה צודק ואני טועה , עזוב .

החיים שלך טובים משלי , אני חי בישראל - אתה כנראה חי במקום אחר וטוב יותר .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבדתי הרבה עם ערבים ואם זה גרם לי למשהוא זה רק משהוא חיובי של לראות את האדם שמאחורי הכותרת "ערבי" ויש לי חדשות בשבילך, הוא בדיוק כמוך וכמוני.

בדיוק כמוך וכמוני למרות הזנב והקרניים?

באגירה, זה מאבק אבוד מרקאש. ליין מן וחבריו יודעים שהטפה עובדת מניסיון. תראה מה זה עשה להם.

כל זמן שאנשים יתייחסו לאנשים אחרים כקבוצה הומוגנית ולא כפרטים אינדיבידואליים המצב לא ישתנה.

אני עובד עם אנשים מהגדה ומעזה (סוחרים וקבלנים) שאת חלקם אני מכיר מגיל 0 מהתקופה שאבא שלי עבד עם אבא שלהם והיינו בני בית אחד אצל השני ועד תחילת המבצע עוד היינו בקשר טלפוני. חלק לא מבוטל מתושבי הרצועה לא רוצה את החמאס ואת הטרור ורוצה רק לחיות בשקט רק חבל שהחלק הזה מדוכא אצלם בכוח ואצלנו זוכה להתעלמות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נגמרו לך הטיעונים אז אתה רץ לעזרה לשמר (איך בדיוק אתה רואה שהוא עוזר לך, קראת הודעות שלו בנושא?) או לפילוסוף מיליטנטי שדעותיו הקיצוניות לא השיגו לא כלום והוא בסוף נרצח (מי אמר כהנא?)?

שאלתי אותך שאלה, איך לא פחדת לעבוד עם ערבים בסביבת עבודה עם סכינים ופתאום אתה הוא זה שמתלהם על חוסר הבנתי על השנינות הרבה שבה אתה כותב ועל כמה אתה מתוחכם (לא).

אני לצערך דוקא מכיר את קיקרו, אין לי מושג למה אתה רומז ולאיזה ציטוט ידוע שלו אתה מתכוון (אני מקווה שלא לכל הביזיון העלוב עם קטילינה ותליית תומכיו ללא משפט,כי להעריך כזאת התנהגות לא מוסיף לך כבוד)אבל אם כבר בעניין, תרשה לי לצטט לך אמרה ידועה מאוד שלו :

"מי שאינו מונע את הרוע מעודד אותו."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל זמן שאנשים יתייחסו לאנשים אחרים כקבוצה הומוגנית ולא כפרטים אינדיבידואליים המצב לא ישתנה.

אמירה נכונה אך חסרת קשר לוויכוח.

הטענה היא שבמגזר אוכלוסיה מסויים ישנם כאלה שהולכים למסגדים, במסגדים ישנם מטיפים שבחלקם מטיפים לשלום ואחווה וחלקם האחר מטיף לשינאה והרס.

בתוך קהל המאזינים למטיפים שמפיהם נוזל רעל, ישנם כאלה שרק כועסים, אחרים שונאים וישנם כאלה שעושים מעשה.

נדמה לי שהבעיה העיקרית היא דווקא אצלך - אתה מסרב להכיר בעובדה שלצד אנשים מהשטחים שהם בני בית אצלך, ישנם גם אחרים שלא יהססו לרצוח אותך בדם קר.

גם לאלה וגם לאלה אין קרניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנושא היה ההטפה , ושטיפת המוח .

מבחינתי אין אבחנה בין אם מוסלמי , יהודי שמאל או ימין .:idea:

כאשר כתבתי ש שמר יתרגם את דברי "קיקרו" זה היה מתוך הערכה , ולא קפיצות התלחמות בשנית .

"קיקרו" היה ידוע כנואם מוכשר - אך ללא קשר לדיון או הנאום בו עסק - הוא תמיד סיים את דבריו במשפט

ולדעתי צריך להרוס את קארתגו "קרתגו" קרת החדשה - העיר שממנה יצא חניבעל .

וכך ההטפה ושטיפת המוח נמשכו ונמשכו - ובסופו של יום רומא הדמוקרטית כבשה את "קרתגו" הרסה אותה לעפר ואפר

חרשה את העיר וסביבתה ופיזרה מלח .

זו הייתה הפעם הראשונה בהיסטוריה המתועדת שאדם אחד , גרר אחריו אחרים ע"י הטפות ושטיפת מוח מתמידה .

ובנוגע לשאלות הקיטבג - רשמתי כי הם עובדים איתי , רשמתי את הדילמות על ההטפה במיסגדים שהם מספרים לי

אנחנו עובדים עם משפחתם מעל 30 שנה , והסברתי כי המשפחה אוסרת על הצעירים ללכת למסגד .

מה עוד :?: כן אני עובד אתם וטוב לי , כך עם כל עובדי - אבל להגיד שאין בעיה , סליחה .

אני מנהל מקום ויש לי אחריות על כלל המערכת , לכן אני עם היד על הדופק ומוכן לכל תרחיש .

אתם יכולים להמשיך ולשגות באשליות - תהנו מעולם מושלם , באמת בכייף

אבל שלא יהיו לכם אשליות שכולם מסכימים לדעתכם - פשוט מאוד לא

אבל יופי הנפש שלכם , ההתנשאות לגבי אחרים והנתונים המוסתים שאתם לא נותנים :lol: מאוד קופצים לעין .

חבל שאין לכם גם קצת יופי נפש ל "עניי עירכם" - ( זה גם מונח )

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובד עם אנשים מהגדה ומעזה (סוחרים וקבלנים) שאת חלקם אני מכיר מגיל 0 מהתקופה שאבא שלי עבד עם אבא שלהם והיינו בני בית אחד אצל השני ועד תחילת המבצע עוד היינו בקשר טלפוני. חלק לא מבוטל מתושבי הרצועה לא רוצה את החמאס ואת הטרור ורוצה רק לחיות בשקט רק חבל שהחלק הזה מדוכא אצלם בכוח ואצלנו זוכה להתעלמות.

זה שאתה עובד איתם מגיל 0 לא אומר כלום

יש היסטוריה שמוכיחה את זה - יפו שפעם הייתה הסמל לדו קיום יהודי-ערבי, אבל מה, גם היא נפגעה בעבר הרחוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים אותי עד כמה אנשים לא מוכנים לשמוע מה שאומרים להם.

די כבר!

הנה שיעור קטן בלוגיקה, למי שלא למד את זה בעבר, וגם למי שצריך רענון קטן.

מי שאומר שיש ערבים טובים, לא בהכרח אומר שהם כולם ככה.

מי שאומר שיש ערבים רעים, לא בהכרח אומר שהם כולם ככה.

אי אפשר להסיק כי כל הערבים טובים מאמירה כמו "אני עובד איתם מגיל 0". כל מה שאפשר להסיק מזה זה שיש ערבים טובים, וישנם אחרים שלא.

כולם מתווכחים על האם הערבים הם טובים והאם הם רעים.

בדיוק כמו שאמרו, אי אפשר להסיק שכולם טובים או רעים בגלל שהם לא קבוצה הומוגנית, בדיוק כמונו.

כמו שיש אנשים פה שהם פאשיסטים שאין להם בעיה עם רצח עם כי אנחנו "העם הנבחר", גם שם יש כאלו.

כמו שיש לנו אנשים שרק רוצים שלום בלי הרוגים בכלל, גם להם יש.

אצלנו יש גם את האמצע, שלפיו צריך להיכנס בהם חזק עד שייכנעו והחמאס ייעלם. אני משער שאצלם גם יש את אלו שרוצים להשמיד לנו את השלטון.

העניין הוא שיש המון צדדים בעניין הזה ואם ניקח את כולם כמקשה אחת, לא נגיע לכלום.

לפלסטינים רבים יש נכונות להוריד את החמאס מהשלטון, ולאחרים יש אינטרס שהוא ימשיך לשלוט.

צריך להפריד בין הקבוצות האלו ולהתייחס אליהן בצורה שונה.

לא יכול להיות שיהיו אנשים כאן בשרשור שיגידו שצריך להרוג ילד קטן ששייך למשפחה פלסטינית ששונאת את החמאס ומלמדת אותו לא לשנוא את ישראל כל כך.

למה שלא תתחילו כולם לקרוא את הכוונה האמיתית של מי שכותב כאן, במקום להתהלם ולהתווכח על דברים שאף אחד בעצם לא אמר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5536 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...