Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקיפה ענקית בעזה ! 140 הרוגים של חמאס עד כה.

שניר106
שימו לב! השרשור הזה בן 5536 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא פקפקתי בו לרגע.

החוסיין זה השם של סבא שלו מקניה אם אני לא טועה.

ממש כמו שאינך קורא לנשיא האמריקאי הקודם בשם ויליאם ג'פרסון קלינטון, כך גם אינך אמור לקרוא לנשיא הבא ברק חוסיין אובאמה. יש לי הרושם שלא היית טורח להזכיר את שמו האמצעי אילולא הוא היה מעורר אצלך קונוטציות מסויימות :?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מעניין יהיה לשמוע את העמדה ההודית שגם סובלת מאוד מהטרור (שלרוב מגיע מפקיסטן).

לא רק זה. אותי למשל מקומם שהרוסים שסובלים מהטרור הצ'צ'ני, לא לומדים על בשרם ומוכרים נשק לאירן ועוד מעיזים לגנות את ישראל. כל אלה המבקרים את ישראל - קודם שיעמידו את עצמם במציאות שבה חיו תושבי הדרום עד היום, ואז שיעזו לפתוח את הפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי למשל מקומם שהרוסים שסובלים מהטרור הצ'צ'ני, לא לומדים על בשרם ומוכרים נשק לאירן ועוד מעיזים לגנות את ישראל.

גם ישראל מוכרת נשק במקומות בהם מתבצעים מעשי טבח, כך שאנחנו לא יכולים להתלונן על ה-רוסים/סינים וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הרוסים מעניין הכסף האירני והנפט. לא ממש מעניין אותם שום דבר מעבר לכך.

מצד שני גם ישראל מוכרת נשק לכל מיני מדינות ו"צבאות" באפריקה שהם לא הכי "ידידותיים" .

אסף

כרגיל - שמר הקדים אותי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

אני קורא את השרשור הזה כבר תקופה, עם חלק מהדעות אני מסכים ועם חלק לא , לכאן או לכאן

אינני קיצוני וכמו שאני מאחל לתושבי ארץ ישראל בצפון ובפרט בנוגע להיום, בדרום אני מאחל לתושבי העם הפלסטיני (לא ארגוני הטרור), כאלו שאין להם שום חלק בטרור .

יש צורך לשים לדבר הזה סוף, ולא יקום ולא יהיה מדינה בעולם שאזרחיה חיים בטירוף יום יומי של טילים שנוחתים עליהם.

כלוחם וכמפקד, שהפצע שלו עוד טרי, אני מחזק את הפעולה, מקווה לשלומם של חבריי וחיילי שלוחמים שם ומקווה שנפשות חפות מפשע יפגעו כמה שפחות

עריכה: באש מטפלים באש חזקה יותר

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה ממש משנה, כי רוסיה היא מדינה ממש אובייקטיבית... (רמז: לא היא לא!)

הרוסים חייבים שיהיה להם מישהו להאשים ושיהיה להם אויב. זה חלק מהתרבות וזו הצורה שבה השלטון שומר על הכוח שלו. אין מה לעשות עם זה עד שיגיע הרגע שבו לאזרחים יישבר והם יבחרו בדרך אחרת.

לצערנו, הגישה כלפי ישראל לא תשתנה.

עריכה: מסכים עם BENJ ב100%.

גם אני מאחל שלום לכולם, חוץ מאלו שלא רוצים בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי רוסיה הצבועה : יש לסווג אותה בתור מדינה שחברה בציר הרשע, כי היא הדלק של הטרור.

בנוסף אחרי מה שהם עשו בגרוזיה, אין להם שום זכות בעולם להגיב גם אם צה"ל יהפוך את עזה למגרש חניה.

פוטין מנסה בכוח לחזור לימי הקומוניזם והמלחמה הקרה באמצעות שלטון הק.ג.ב שלו.

הגישה שלהם אף פעם לא תשתנה כלפי ישראל , ככה זה שמספקים לאירן\סוריה וכו' כורים וחומרים גרעיניים.

אגב, הנשק הישראלי שהיה בידי הגרוזינים עשה להם בית ספר.

אלעד ,

לגבי אובמה זאת הייתה הלצה בלבד.

ידוע שהוא נוצרי הדוק.

2001 Opel Astra 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר אני רואה את הצביעות העולמית כלפי ההתגוננות של ישראל אחרי 8 שנים של טילים על העורף, אני מבקש להזכיר למטיפים הרבים שלנו את עברם הקרוב והרחוק...

טורקיה אשר משנה את עורה עם עליית האיסלם, היא זו שצריכה לבקש סליחה מ 1,500,000 אשר היא חיסלה.

צרפת אשר קצרה באש מקלעים אלפי אזרחים באלגיר..

רוסיה האחרונה אשר צריכה לצייץ עם הניסיון להכחיד את צצניה, וההתקפה על גרוזיה..

אנגליה אשר נוטה לשכוח את מעשיה בצפון אירלנד

ולגבי מדינות ערב, פשוט אין טעם לפרט את הפשעים שהם עושים כלפי האחים שלהם עצמם..

הצביעות העולמית פשוט חוגגת, אהי אומר שאם כבר אנחנו צריכים לאכול את הדג המסריח אז לפחות שתהיה סיבה טובה , אין לסכן חיילים בכניסה קרקעית של חי"ר, שורה של D9 גז וקדימה , הפעם צריך לשים לזה סוף.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה להתרגש, רוב המדינות האלה "מגנות" את פעולת ישראל בשביל לצאת מידי חובה, אף אחת מהן לא באמת מתכוונת לזה.

לדעתי צריך לדחוף קמפיין עולמי שיסביר לעולם שעכשיו זה אצלנו ואם הם לא ישתפו פעולה בריסון התופעה, בקרוב זה יהיה אצלם.

בדיוק כמו שקרה עם תרבות חטיפת המטוסים, מטעני חבלה, מתאבדים ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה להתרגש, רוב המדינות האלה "מגנות" את פעולת ישראל בשביל לצאת מידי חובה, אף אחת מהן לא באמת מתכוונת לזה.

לדעתי צריך לדחוף קמפיין עולמי שיסביר לעולם שעכשיו זה אצלנו ואם הם לא ישתפו פעולה בריסון התופעה, בקרוב זה יהיה אצלם.

בדיוק כמו שקרה עם תרבות חטיפת המטוסים, מטעני חבלה, מתאבדים ועוד.

שלומי , כאחד אשר נמצא הרבה מאוד באירופה, שום קמפיין לא יעזור.

האירופאים לא מוכנים לפתוח את האוזנים ולהקשיב לכל דבר אשר יפריע להם באידיליה שבה הם חיים.

גם התגברות האיסלם עדין לא מעירה אותם , ולצערי רק פיגועים קשים יעירו את אירופה בדיוק כפי שקרה בארה"ב..

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצביעות העולמית פשוט חוגגת, אהי אומר שאם כבר אנחנו צריכים לאכול את הדג המסריח אז לפחות שתהיה סיבה טובה , אין לסכן חיילים בכניסה קרקעית של חי"ר, שורה של D9 גז וקדימה , הפעם צריך לשים לזה סוף.

בידיוק!

די עם ההתייפיפות והבכי על הריגת אנשים חפים מפשע.

to finish first first you have to finish

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל כתב:

לא האמנתי שאני אי פעם אסכים איתך במשהו, אבל זה קורה.

:mm_yeah:

הוצאת לי את המילים מהפה !

CX25GTI - אותי הוא מפתיע לטובה, כבר פעם שניה :wink:

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5536 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...