Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקיפה ענקית בעזה ! 140 הרוגים של חמאס עד כה.

שניר106
שימו לב! השרשור הזה בן 5560 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כתבה טיפשית מצד אחד אבל יש בה דבר אחד נכון - בגלל שהתקשורת נותנת במות לדעות שונות ומשונות, אז מקשה עלינו את המשא ומתן עם האויבים שלנו.

אם למשל התקשורת אומרת שאסד מוכן לשלום רק אם הוא יקבל בחזרה את רמה"ג, ואז עיתון מסויים מפרסם סקר מטעם "שקר כלשהו" שהעם מוכן לנסיגה מהגולן תמורת שלום - אז גם בצד השני שומעים את זה ומקשיחים עמדות.

מצד שני, זה באמת מכשיר את הדעות של האנשים לגבי ויתורים טריטוריאליים (בשנות ה-70 הרעיון של לוותר על השטחים נראה הזוי, לאחר מכן לוותר על מזרח ירושלים נשמע הזוי, ועכשיו רמה"ג).

לפחות החוק הבינלאומי לצידנו, וקובע שאם ארגון פועל מתוך אוכלוסיה אזרחית, אז הוא אחראי לזה שהאוכלוסיה נפגעת.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

Support Israel -

WE NEED YOUR HELP !!!

http://www.israel-vs-palestine.com/gz

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם למשל התקשורת אומרת שאסד מוכן לשלום רק אם הוא יקבל בחזרה את רמה"ג, ואז עיתון מסויים מפרסם סקר מטעם "שקר כלשהו" שהעם מוכן לנסיגה מהגולן תמורת שלום - אז גם בצד השני שומעים את זה ומקשיחים עמדות.

מה גם אסור שזה יקרה (לותר על רמת הגולן). בשום פנים ואופן לא. אחרת, באמת אכלנו אותה ו"הלך" עלינו. משום שברמת הגולן יש לנו עדיין יתרון מסויים על החיזבאללה\מי שלא יהיה בגבולות. יש לנו אפשרות להשקיף משם על כל האיזור ממספר מקומות מה שנותן לנו את היתרון (לא אציין שמות של מקומות כאלו כאן). אם הם יקבלו את הגולן בחזרה, זה לא יסתיים בזה. זה יסתיים בקטיושות לת"א.

בכל אופן, מה שטוב במלחמה הזאת שלא נותנים לעיתונאים לחפור לעומק ולדעת יותר מידיי (בניגוד למלחמה הקודמת).

ושוב, כמו שרובנו אומרים, אם כבר נכנסו, אז להכנס עד הסוף ולהשיג את המטרה. לא לתת לדעות הקדומות להשפיע עלינו ולא על ההחלטות המפגרות והתמוהות של האו"ם להשפיע (מפגרות משום שכל איש חמאס אומר "מוות לכל היהודים להשמיד את כולם" ואנחנו רק רוצים הפסקת אש מצידם ולא לחסל את כל עזה, ועדיין האו"ם נגדנו משום מה). ואני לא מדבר בתור אחד שמשקיף מהצד, אני מדבר בתור אחד שגם נמצא שם רוב הזמן (היום לא, זה נכון), וגם "טוחן" בניגוד לשירות הרגיל שלי, אבל אני בעד ומוכן לתת מעצמי הכל על מנת להשיב שקט לדרום, גם אם זה אומר לשהות שם חודש ויותר ברציפות. ותאמינו לי, שרוב (אם לא כל) החיילים כך.

שיהיה בהצלחה.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוסיין רוצה לצאת בכח מאובמה.

http://news.walla.co.il/?w=/2/1414750

מקווה מאוד שזה לא יקרה בשום אופן.

ואם חמאס נהיה רלוונטי , אז למה לא אל-קעידה? :roll:

2001 Opel Astra 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי אובמה זאת הייתה הלצה בלבד.

ידוע שהוא נוצרי אדוק.

אתה יכול להשתמש בתירוץ הזה פעם אחת. כשאתה מתחיל להזכיר את שמו האמצעי כבר כמה פעמים, כשברור מעבר לכל ספק שאינך עושה זאת בהקשר חיובי, אתה יכול לטעון הכל מלבד הטענה שמדובר כאן בהלצה.

לפחות אל תתמם.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד ,

דבר ראשון ,הייתי מעדיף לראות את מקיין ולא אותו.

לא פקפקתי בו עד לפני מספר ימים, אבל דברים משתנים.

בכל מקרה , לפתוח הידברות עם החמאס (אפילו חשאית) זה על אותו משקל שישראל תפתח ערוץ הידברות עם אל קעידה.

נשמע לך הגיוני ?

2001 Opel Astra 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שרובנו אומרים, אם כבר נכנסו, אז להכנס עד הסוף ולהשיג את המטרה. לא לתת לדעות הקדומות להשפיע עלינו ולא על ההחלטות המפגרות והתמוהות של האו"ם להשפיע (מפגרות משום שכל איש חמאס אומר "מוות לכל היהודים להשמיד את כולם" ואנחנו רק רוצים הפסקת אש מצידם ולא לחסל את כל עזה, ועדיין האו"ם נגדנו משום מה).

תראה, אני ממש לא שמאלני והתקיפה בעזה מוצדקת בעיני, אין לי שום בעיה עם פעולות הצבא עד כה - להפך.

אבל בוא ונראה איך הדבר מצטלם לטלוויזיה, אל מול נפגעי הלם, תינוקת שנשרטה ורקטות שנוחתות בשטחים פתוחים (וטוב שכך) - רואים בצד השני מראות של חורבן טוטאלי, עשרות ומאות הרוגים, עיי חורבות ומכות אדירות שמונחתות על הצד החלש שבסכסוך (חלש אבל אשם).

מי שלא מתעמק בפרטים רואה מלחמה אסימטרית והסמפטיה הולכת אל האנדרדוג. העובדה שהחלש בסכסוך הוא גם הצד מחרחר המלחמה - נעלמת בים המידע ותמונות ההרס שמגיעות משם.

אז אל תתפלא כי אלו הן עובדות החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעל 5 אלף קסאמים נורו לעבר שדרות בלבד(!!!). זה כבר אומר הכל. להם יש נפגעים? לא מעניין. כי לנו יש נפגעים כבר 8 שנים. הגיע הזמן לשלם על כל קסאם וקסאם שנשלח לארצנו הקטנה. דיי, נמאס. כל אחד מצטדק פתאום, והאו"ם, חבורת האפסים האלו (ואני רושם אפסים כי מי שנגד המדינה שלי בלי לראות ולהבין מה קורה פה, הוא אפס), פתאום נזכר לצאת מהכלוב נגדנו. איפה הם היו 8 שנים? בגלל שאף אחד לא זעק אליהם הם העלימו עין? בגלל שתושבי שדרות כבר "התרגלו" למצב שבו המדינה לא עוזרת להם והמשיכו לחיות רגיל בצל מטח הקסאמים כי לא נותרה להם ברירה אחרת? איפה הם היו 8 שנים? שתקו כמו דגים (ובוא נגיד שאם היו התערבויות פה ושם, שאולי היו ואני לא זוכר, אז זה לא היה בסדר גודל כמו היום, שהם ממש מתנגדים בכל תוקף לתקיפה שלנו). מצטער, אני לא קונה את זה. אלו הן עובדות החיים, שאנחנו חיים בפחד גדול, ועד שזה לא יגיע לכל אחד ואחד מאיתנו, אנחנו לא נתעורר?! באמת שהגיע הזמן לעצור את זה.

נ.ב

אנחנו לא אשמים (מצד אחד, מצד שני ייתכן וכן) שעם כל המשאבים והכסף והעזרה שהבאנו להם, במקום לעשות "ארץ מלבלבת" בעזה, הם יצרו מיני צבא נגדנו. מה עם התושבים שלהם? הבנתי שהחמאס כביכול שולט שם. אבל אם אתה לא רוצה אותם, מיליון וחצי אנשים יכולים לצאת כנגד 15 אלף חמומי מוח. מה היה קורה? היה מתבצע טבח עם? לא נראה לי. אז היום הם בוכים. שייבכו, הם אשמים גם.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה , לפתוח הידברות עם החמאס (אפילו חשאית) זה על אותו משקל שישראל תפתח ערוץ הידברות עם אל קעידה.

נשמע לך הגיוני ?

אם תרצה או לא תרצה, בשלב כלשהו אנחנו נאלץ לקיים עמם דיאלוג. המטרה שלנו היא להגיע לנקודה שבה הדיאלוג הזה ייפתח כשהחמאס נמצא בנקודת שפל חסרת תקדים, באופן שיבין שיש לו ברירה או לדבר איתנו ולהכיר בנו, או לחדול מלהתקיים.

כדי להחזיר את גלעד שליט - אנחנו נהיה חייבים לדבר איתם.

כדי לוודא שלא יהיו עוד קסאמים מהרצועה - אנחנו נהיה חייבים לדבר איתם.

כדי להשיב את הסדר ברצועה על כנו - הבנת את הרעיון.

שים לב שגם ממשלת ישראל אמרה במוצהר שאין מטרתה למוטט את החמאס, אלא רק להכניס אותו קצת לפרופורציות.

ככל שתקדים להבין שזה הכיוון שאליו הדברים הולכים - כך ייקל לך.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חמאס לא מחליטים כלום לבד, הם מקבלים הוראות מאירן וסוריה (הידועים בשם "ציר הרשע"), דיאלוג איתם זה בעצם דיאלוג עם אירן וסוריה, עכשיו דמיין אותנו מדברים עם אירן וסוריה, דמיין לעצמך איזה דיאלוג יתחולל שם.

כרגע כל עזה ותושביו הם כלי בידיהם של אירן וסוריה, כלב השמירה שלהם הוא החמאס, לא מעניין אותם כלל האבידות בעזה כל עוד זה משרת את האינטרסים שלהם, הזכויות והאינטרסים של הפלסטינים שחיים שם זה הדבר האחרון שמעניין אותם, זכור לי שהמעברים היו נפתחים מיד היו תוקפים אותם אם איזשהיא פעולת טרור על מנת שיסגרו שוב, אני שואל אותך אם היה חשוב להם האינטרסים של העם הפלסטיני הם היו גורמים לסגירת המעברים שוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון: 780 הרוגים פלסטינים, 3300 פצועים, נכון להיום.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שואל אותך אם היה חשוב להם האינטרסים של העם הפלסטיני הם היו גורמים לסגירת המעברים שוב?

האינטרסים של העם הפלסטיני ממש לא מעניינים את הנהגת החמאס:

רעב, מחסור בעזה? מצוין - כי זה ממחיש את עוולות ה"כיבוש".

אין חשמל? נהדר - כך מראים את הקייס ה"צודק" של העם הפלסטיני.

עשרות הרוגים מפגז טועה? הללויה !!! זו כבר סיבה לחגיגה, לפתיחת בקבוק יין טוב ולהרמת כוסית לחיים, תראו איזה תמונות משדרים לעולם, איזו תעמולה איזה יופי.

אם טובת עמם היתה בראש מעייניהם אז הם לא היו תוקפים את מעברי הסחורות, לא היו גורמים לישראל להחשיך את עזה וגם לא היו מפעילים את המחבלים שלהם מתוך ריכוזי אוכלוסיה אזרחית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תרצה או לא תרצה, בשלב כלשהו אנחנו נאלץ לקיים עמם דיאלוג. המטרה שלנו היא להגיע לנקודה שבה הדיאלוג הזה ייפתח כשהחמאס נמצא בנקודת שפל חסרת תקדים, באופן שיבין שיש לו ברירה או לדבר איתנו ולהכיר בנו, או לחדול מלהתקיים.

כדי להחזיר את גלעד שליט - אנחנו נהיה חייבים לדבר איתם.

כדי לוודא שלא יהיו עוד קסאמים מהרצועה - אנחנו נהיה חייבים לדבר איתם.

כדי להשיב את הסדר ברצועה על כנו - הבנת את הרעיון.

שים לב שגם ממשלת ישראל אמרה במוצהר שאין מטרתה למוטט את החמאס, אלא רק להכניס אותו קצת לפרופורציות.

ככל שתקדים להבין שזה הכיוון שאליו הדברים הולכים - כך ייקל לך.

למה אתה כותב בלשון עתיד? יש לך ספק כלשהו שיש שיחות בין ישראל לחמאס, או לחזבאללה?

לא כל מה שמוצהר בפומבי ו/או לעיתון באמת קורה בשטח. אויבים מדברים ביניהם, גם אם זה לא מפורסם בראש חוצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5560 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...