Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקיפה ענקית בעזה ! 140 הרוגים של חמאס עד כה.

שניר106
שימו לב! השרשור הזה בן 5513 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שמר , בא נסגור על זה שהזיכרון שלך בוגד בך..

נתניהו קרא לפני, במהלך, ואחרי הבחירות לכינון ממשלת אחדות, זאת עובדה.

הסיבה היחידה להקמת ממשלת אחדות הוא מצבה הקשה של ישראל במישור הכלכלי עקב המצב בעולם כולו, ובמישור המדיני ביטחוני , עקב ניהול כושל של עיניני המדינה על ידי קדימה \ עבודה.

להזכיר לך מר שמר היקר , ממשלת השמאל בראשות קדימה\ מערך יצאו ל2 מלחמות ב 3 שנים, אכן הישג נאה לאילו שרוממות השלום בגרונם.

2 מלחמות עם אפס (00000) השיגים.

אתה לא חושה שבעת הזאת , יש חובה ולו מוסרית לשתי המפלגות הללו לנסות ולמזער את הנזק שהם גרמו על ידי כינון קואלציה יציבה עם הליכוד, וזאת על מנת לפחות להביא ליציבות כלכלית ולמנוע סחטנות אשר מתלווה לממשלה צרה ?

אולי גם כדי לשנות את שיטת הבחירות, כדי שבפעם הבאה תהיה הכרעה, וממשלה תוכל למשול מיד לאחר הבחירות ?

לא מצדיק ??

השנאה לימין פשוט מעבירה אותך על דעתך, ואתה מרבה עקב כך להשתמש בשואה ובנציזים להדגשת הנקודות שלך.

הסיבה היחידה שבגללה הם מחפשים את קדימה היא הצורך שיהיה מישהו להאשים אותו אח"כ בנסיגה ובהתקפלות של הממשלה אל מול הלחץ העולמי - תמיד טוב שתהיה איזו ציפור לבנה בסביבה כדי שאפשר יהיה להאשים אותה בבגידה במולדת ובכך שאילצה את ביבי לצאת משכם וג'נין, והכריחה את ליברמן לוותר על כיבוש עזה ועל חיסול החמאס.

תזכיר לי בבקשה מי היה בשילטון ב 3 שנים האחרונות ?

קדימה \ עבודה יכלו לחתום שלום עם כל מדינות ערב סביב במשך הזמן הזה, יכלו להגיע לפשרה עם הפלסטינים , יכלו אבל לא הגיעו..

למה ?? , מובן שביבי אשם גם בזה, אבל למה הם לא חתמו?

למה היונה הצחורה , נטולת הרבב , והמאותרגת על ידי התקשורת ציפי ליבני, למה לא נחתם הסכם שלום ??

בכיתם במשך חודשים על הממשלות השמאלניות שמוליכות את ישראל לאבדון, עכשיו יש לימין הזדמנות פז לתקן את כל קלקולי השמאל, לחסל את החמאס, לזיין את הערבים, לשפר את הכלכלה, להבריא את מערכת המשפט, לסדר את הצבא ולהעיף את בוגדי השמאל למחנות ריכוז, כיאה לבוגדים.

שוב הנאצים , שוב לזיין..

לזיין כמו שממשלת ישראל זיינה את הלבנונים ב 2006 ?

או כמו שהיא זיינה את הפלסטינים בעופרת יצוקה ?? , על כאילו זיונים אתה מדבר ??

נכון, יש לימין עוד הרבה מה ללמוד מהשמאל..

כשאתה מדבר על כלכלה, אתה מדבר על השיתוק שאחז בממשלה ברגעים קריטים אילו, שהשר בראון עוסק רק בפוליטיקה , ומזניח את כלכלת ישראל ?

מה פתאום אתם רצים אחרי ציפי, ורוצים את אהוד? צבועים מגעילים. פשוט מחליא (אפרופו חלאות, קחו חודש ומופז/הנגבי חוזרים ל"בית" בליכוד. אז יהיה לכם יותר קל).

ראשית, חוץ מהיועץ המשפטי, ומשטרת ישראל, אולמרט לא מבוקש על ידי אף גורם פוליטי.

שנית, אף אחד לא רץ אחרי היונה הצחורה, הציבור הבין מזמן שהיא מעדיפה את טובת הפלסטינים כלפי אילו של העם שלה עצמה.

אצל ליבני, 2 מדינות ל 2 עמים זה המכשול היחיד להקמת ממשלה.

לא 40,000 עובדים שפוטרו בחודשים האחרונים.

לא תושבי הדרום אשר ממשיכים לספוג טילים

לא המשבר הכלכלי שבפתח, כלום רק הפלסטינים...

אכן אתה צודק, מחליא, מחליא באמת לראות את אחת האחראיות למצבה העגום של ממשלת ישראל, מתחמקת מלקחת אחריות על מעשיה ומעשי ממשלתה , ובורחת לאופוזציה.

אני מקווה שהציבור הרחב, אשר חפץ בממשלת אחדות כיוון שהוא מבין את גודל המעמד וגודל ההחלטות אשר עומדות בפתח, אני כולי תקווה שהוא יכה את ליבני בבחירות הבאות.

אולי שתגדל קצת אופי, ותפסיק עם דף המסרים של ארד \ אדלר שהיא מדקלמת בכל ראיון, זה רק מצייר אותה בכול פעם באופן יותר ויותר נלעג.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

:mm_yeah:

דרך אגב, אתמול בלונדון את קירשנבאום התארחה הציפור וממש לא שכנעה, לאחר מכן היה דיון בנושא 2 מדינות ל2 עמים ומפת הדרכים והוסבר בדיוק מה מסתתר מאחורי המונחים האלה.הדיון היה בהשתתפות וייסגלס וגיורא איילנד, ראש המועצה לבטחון לאומי לשעבר שהעלה כמה הצעות מאוד מעניינות.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, ארה"ב ורוב מדינו אירופה היו שמחות למשבר כלכלי כמו בארץ. רק אתמול נהדאו ג'ונס השלים את הירידה שלו ל 50% מערכו לפני חצי שנה כך שמצבנו טוב בהרבה.

עם כל מה שאתה אומר אני לא מביןם למה קדימה/עבודה צריכים לשבת בממשלה. הם רק ימלאו משרדים יקרים ומיותרים כשאת התמיכה בשינוי שיטת הממשל אפשר בהחלט לעשות מבחוץ ובכל השאר ממילא ההבדלים גדולים מידי כדי לשבת יחד ולהגיע למשהו אופרטיבי (הרי כבר השכמנו שהסיבה לאי פתרון בעיות היא חוסר הנכוטנות לבחור דרך אחת וללכת בה עד הסוף בלי לזגזג).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחזרה לנושא:

מה אתם אומרים על כמויות הטילים המטורפות שנופלות בדרום בימים האחרונים , ללא פרסום כמעט בתקשורת ?!

אני מדבר על אזעקת צבע אדום נון סטופ בשדרות בימים האחרונים, וגראד שככל הנראה נפל היום בבאר שבע

וכמובן כל שאר ישובי האיזור.

האם תחת קדימה הנאורה קיים איפול תקשורתי על הוכחות חותכות לכשלון המבצע , או יותר נכון : חוסר היכולת למנף את המבצע להישגים מדיניים?

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לטיבי זכות קיום במדינה, או שאין לערבי הזה זכות קיום במדינה? גם נטורי קרתא שוללים את עצם קיומה

JER21D-_hh.jpg

JER23D-_wa.jpg

הם גם ביקרו בפרלמנט הפלסטיני, ואפילו הרחיקו עד אחמדינג'אד, אבל הם בסדר, כי הם מתפללים לאותו אלוהים שלך, ולא לכיוון מכה.

האמת שרק עכשיו שמתי לב למה שכתבת , :roll:

ולא !!!!!ממש אני לא אומר שהם בסדר, להפך!! הם יותר גרועים מפלסטינאים , ואין לזה הצדקה בוודאי לא שהם מתפללים לאלוהים,

לדעתי צריך להטיס אותם מפה לפני שמטפלים בפלסטינאים.

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבו אותכם קדימה או ליכוד, רוצים פטרון לבעייה הפלסטינית? תהפכו את המדינה ליומיים לדיקטטורה, תצנזרו את התקשורת ותעצרו כל כתב בתוך עזה או ברדיוס של 50 ק"מ לידה, אל תגידו לעולם לא קורה, ויום אחד תתעוררו ותראו שאין עזה או פלסטינים, ולא בדיוק אכפת לי איך זה קרה, העיקר שאין,ף ואני ישמח להתאורר לבוקר אחד כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
אייל, מדובר בתאונה עם נפגעים של רכב מקומי (מקומי =רכב עם לוחיות של הרשות). עצרתי על מדים בדרך הביתה ממילואים (כבר ללא נשק) להגיש סיוע ומקומי (מקומי=ערבי) תקע לי סכין בכתף.

פוניתי ברכב שלי ועם כל הציוד שלי למחסום אורנית ע"י מקומיים (מקומיים=ערבים).

ברור לחלוטין שמי שדוקר ישראלים באיזורים הנ"ל הם ב 99.9% בני מיעוטים ולכן לא ציינתי את זה.

אני לא מחפש ללבות את השרשור הזה שוב, אבל ברגע ששמעתי על תחקיר האירוע של רציחת שני השוטרים , ישר קפצה לי לראש הדוגמא של ידידינו שי שעצר לעזור לפלסתינים בצד הדרך וחטף סכין בגב.

אז שי,

מה יש לך לומר על צמד השוטרים שנהרגו לאחר שעצרו כמוך לסייע לפלסתינים שביימו פנצ'ר ? (אתה על מדים, הם על מדים)

האם הבנת סוף סוף את השורה התחתונה של הדברים שאמרתי או שצריך שיקרו עוד כמה מקרים כאלה?

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3686915,00.html

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רק מצדיק את ההצעה שלי.

גבול סגור. לא פתיחת מעברים, לא עקיפת מחסומים ולא נעליים.

גדר ומעבר גבול ימנעו חדירה חופשית של מחבלים, כמו במקרה הזה. אלה שינסו כן לעבור - יקבלו כדור באוויר (של הריאות), כמו כל אזרח מדינה אחרת שמנסה להסתנן לישראל, קירגיסטן או זימבאבואה.

הפתרון קיים, אבל מחייב את ישראל לויתור על שטח (אלא אם מישהו חושב שניתן היום לטרנספר בכח כמעט 2 מליון איש בלי להיכנס למלחמה עם מדינות קיימות) , בכדי לסגור את הגבול. כרגע אנחנו במצב של לא לבלוע ולא להקיא. מקדישים כוחות שיטור וצבא מתוך מחשבה מגלומנית שאפשר לעצור התקוממות אשר מתחבאת בתוך אוכלוסייה אזרחית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5513 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...