Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקיפה ענקית בעזה ! 140 הרוגים של חמאס עד כה.

שניר106
שימו לב! השרשור הזה בן 5521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתם יכולים להרגע , אף אחד מחברי אותה "מסיבת הרחוב" - מושג שנכתב בהלצה על התאגדות של קבוצת אנשים שעמדו וצפו במאורעות בהתלהבות - לא פתח חפלה, לא הוציא קלאצ' וירה באויר ולא צעד ברחובות העיר עם "מגאפון" ( ככה כותבים? ) וצעק לזרוק את הערבים לים.

בסך הכל קבוצה של אנשים שכבר לא יכולים לסבול יותר את המצב , שיצאו מהבית ואמרו " יש !" איזה נהדר , נכנסים להם באמאמאמאמאמאמאמא.

אתם רוצים להאשים אותנו ב"ניוון מוסרי" ושאר סופרלטיבים....תאשימו , למי אכפת ?

אתם לא חיים במצב הזה , אתם לא מכירים את המציאות הזאת - אתם לא מבינים כמה מה שראינו היום היה נדיר !

וכמה זה "שימח" אותי , רציתי להגיד "אותנו" - אבל מסתבר שאני אידיוט , אז לפחות אם אני אידיוט אני אהיה אידיוט לבד - כי תושבי עוטף עזה בכלל לא אידיוטים ואני לא מדבר רשמית בשמם.

שבת שלום , חודש טוב ורק שקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אך הנאיביות, הנאיביות...

בשנת 1994 הייתי באופוריה, הרגשתי שהינה אנו עומדים בפתחו של שינוי היסטורי, שקץ הסיכסוך הישראלי/ערבי נראה באופק.

אבא שלי נקט בגישה של עוכר שמחות, הוא נזכר באירועים שחווה בשנת 48, טענתו הייתה שאין אמונה בערבים ו"אתה תראה שהכל יתפוצץ לנו בפנים".

עניתי לו שהוא חי את העבר והזמנים השתנו.

ניד ראש מלא ברחמים הראה לי בדיוק מה הוא חושב.

1996 מנהרת הכותל, חצי מלחמה, הגדה בוערת ומחבלים מעיפים אוטובוסים באוויר.

ספטמבר 2000, אינתיפאדת אלאקצה פורצת "בשל" ביקורו של אריאל שרון בהר הבית, מאות הרוגים, אוטובוסים מתפוצצים וטרור על ימין ושמאל.

אז התחלתי להבין שהקונספציה קרסה - וויתורים עולים לנו בדם, הרבה דם.

והינה באה ההתנתקות, תמכתי בה כי האמנתי שיש צורך לייצב קו, לא האמנתי שהמהלך יביא שקט.

גם ההתנתקות (כצפוי) לא הביאה את השלום, "מתוני" הפת"ח ניגפו בפני אנשי החמאס, אירן התיישבה לנו ברצועת עזה.

אז כן, נאמר ש"בנפול אויביך - אל תשמח", אבל חיוך ענק של שביעות רצון מונח על פני.

סוף סוף נזכרו אצלנו ש"בתחבולות תעשה לך מלחמה", הפצצת מטה המשטרה בשעת טקס סיום קורס הקצינים שלהם הראתה שאין כוונה לבזבז פצצות כשהמטרה מקובצת במרוכז ושאפשר להשיג תוצאות יפות גם בפצצה אחת.

עוד כמה מתקני צבא שהופצצו על יושביהם לימדו אותי שהפעם ברק לא מתכוון לבזבז פצצות על שדות ריקים.

טוב שאפילו הוא הבין סוף סוף עם מי יש לנו עסק.

הפעולה הזו לא תביא את השלום, אבל איסמעיל הניה יחשוב טוב טוב לפני שעוד קאסמים יעופו לעברינו.

גם זה משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"הקם להורגך, השכם להורגו"

ולא צריך להוסיף מילה

גם תואר ממכללת טיזנבי או ממרכז האקדמי מוצמוץ זה תואר אקדמי....

בעלים גאה של: חיפושית 74, ZX 93, דייהטסו טריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרשה לי לקרוא לך אטום ופרימיטיבי.

אתה לא יכול להגיד דבר כזה כי זה לא לגיטימי להגיד את זה.

מה זאת אומרת "יש להם זכות קיום בים?".

בן כמה אתה?

יש לך מושג מה הולך שם?

אתה יודע מה חושבים האנשים שמפציצים את הבתים שלהם? אתה יודע מה חושב ההוא שהחמאס מאיים עליו אבל מבחינתו הוא היה בא לגור פה?

כמו שאצלנו יש חארות, אצלם יש אנשים טובים.

אני לא יודע מה רלוונטי הגיל, אבל מבחינתי כל ערבי שימות עדיף על חייל יהודי שלנו.

החיילים שלנו הפכו להיות סוג של הפקר בזמן האחרון והגיע הזמן שזה יפסק, מה גם שההפקר הזה מתחיל מגישה שבה קודם מתחשבים באנשים שיושבים בעזה ואז בחיילים שלנו.

מי שאוכל לבד, אוכל יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יודע מה? לא רלוונטי הגיל.

עשית צבא? ראית פעם בן אדם מת?

אני עשיתי צבא, בגזרה שהיום מופיע בחדשות. וראיתי הרבה "דברים" בזמן השירות שלי.

עדיין אני תומך בזה.

אבל מבחינתי כל ערבי שימות עדיף על חייל יהודי שלנו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בכלל לא מאמין לספירת הגופות שלהם. שקרנים בני שקרנים. אני מניח שרק 10% מזה נכון.

כשהייתי ברפיח (לפני שרבין ופרס הכושלים נתנו להם רבים, ורק היו זורקים עלינו בקת"בים), נקתקלתי בכל מיני מתחזים מצידם.

מצד שני, עזרתי לטפל בכאלה שנפצעו. אפילו ניתוח שדה ביצענו.

אח, חוף הים בעזה היה מהמם...

אגב, גם המיתוס על הילד שצה"ל הרג הוא שטות מוחלטת. ראיתי את כל ההוכחות לכך, עוד לפני שהוקרנו בטלוויזיה הצרפתית...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד, גם אם הוא מתנגד לחלוטין לכניסה לעזה - לא מייחל לחייל יהודי מת. מצד שני - לרצות להרוג ערבי (בגלל שהוא ערבי) מזכיר תקופות אפלות בתולדות העולם, בעיקר כבני העם היהודי. יש הבדל בין לרצות לחסל מחבל או מישהו שזומם להרוג אותך, לבין לרצות במותו של ערבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד, גם אם הוא מתנגד לחלוטין לכניסה לעזה - לא מייחל לחייל יהודי מת. מצד שני - לרצות להרוג ערבי (בגלל שהוא ערבי) מזכיר תקופות אפלות בתולדות העולם, בעיקר כבני העם היהודי. יש הבדל בין לרצות לחסל מחבל או מישהו שזומם להרוג אותך, לבין לרצות במותו של ערבי.

אז כנראה שלא הבנת באמת מה רציתי להגיד.

תמיד אתה שמח שתמונות ההרג והפרעות הן מהצד השני ולא אצלך, וכשיש ערבים שמשתפים פעולה עם החמאס אפילו בדברים הקטנים ביותר זה מרתיח (לפחות אותי).

נ.ב

עוד לא שכחתי את התמונות מעזה אחרי שהפגיזו אותנו במלחמת לבנון ה2, כאשר מאות ישראלים היו תחת תופת והפגזות ללא הפסקה. מה עשו בעזה?, ילדים חילקו סוכריות, היו חגיגות ברחובות מצד ההמון הערבי ללא קשר לחמאס ותושבי המקום התראיינו לתקשורת, שיבחו את נסראללה והתקיפה על ישראל ופיללו להרבה הרוגים.

מי שאוכל לבד, אוכל יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Status, הבעיה כאן היא שאתה עיוור למה שבאמת קורה ובגלל שחינכו אותך לראות רק את הצד שלך, אתה לא יכול להחשיב אותם לבני אדם.

אתה לא תקשיב לעובדות כשיגידו לך אותן ואתה לא יכול לקבל ערבי באדם השווה לך.

אתה גזען בדיוק כמו משטרים מסוימים בהיסטוריה, אתה לא רוצה שלום אמיתי וזאת בעיה לכולנו.

בגלל אנשים כמוך (משני הצדדים) אין לנו שלום.

אם כולם היו חושבים כמוך, ההרוגים פה היו מגיעים למליונים לפני הרבה זמן.

אני לא שמאלני, אפילו מאוד רחוק מזה, ואני אפילו לא מגנה את הפעולה שיש כרגע כי זה מה שנכון מבחינה מדינית, אבל לאחל לאחרים שימותו רק בגלל העם שלו הם שייכים? תתבייש לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, גם אני נמנה על "צמאי הדם" ששמחים על הפגיעות בעזה.

צא מהסרט של בן העם היהודי, יש מולנו ישות תומכת טרור ואני שמח על כל פגיעה בה.

את התיעוב (שרובנו) חשים כלפיהם - הם קנו בצדק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוכן לצאת מהסרט, בדיוק כמו שהמשפחה של אבי הייתה שמחה לצאת מאותו סרט, רק שהרגו את רובה בגלל היותה מהעם היהודי, אי שם בתחילת שנות ה-40 של המאה שעברה.

אם לא הבנת, אין לי שום בעייה עם פגיעה בישות תומכת הטרור. יש לי בעייה עם הצדקת (ו)פגיעה בערבי (או פלסטיני) באשר הוא ערבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב שמר חבל על הזמן. יש כאלו שאין להם אפילו את היכולת הקוגניטיבית להבין את ההבדל בין שמחה על הרג לבין הצדקת הפעולה. זו בדיוק הסיבה שבחצי שנה האחרונה (עד לפני 5 ימים) נמנעתי מהשתתפות בכל דיון מתלהם בנושא זה או אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע האם אני נכלל בתוך אותם אנשים שאביב מדבר עליהם - אבל באמת שאני פשוט לא מבין למה לא להיות מאושר עד הגג על פגיעה קשה בתשתית הטירור ברצועה ?

אם היה אפשר להשבית רק את קנים מהם נורים הטילים , הייתי שמח מאוד על כך - אבל אלו חלאות האדם שבהם אנו טובחים כרגע - שמניעים את מכונת ההרג הזאת.

אם מותם של אותם אנשים יחסל את המכונה - אז אני מכריז בריש גלי שאני מבסוט לגמרי על מותם של אותם 200 OR SO פעילי טירור.

ידידי - אתם לפעמים שוכחים מול מי אתם עומדים פה.

אף אחד לא הורג אותם "כי הם ערבים" או "כי הם חיים בעזה" - אלא כי הם טרוריסטים , רוצחים וחלאות אדם !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...