Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקיפה ענקית בעזה ! 140 הרוגים של חמאס עד כה.

שניר106
שימו לב! השרשור הזה בן 5519 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

dorki אני לא דואג.

כמו שהם לא דואגים כשהם זורקים עלינו קסאמים.

כמו שהם לא דואגים כשהמחבלים ה"גברים" מתפוצצים באוטובוסים.

כמו שהם לא דואגים כשהם שמים מטעני חבלה ליד חיילים.

לא דואג.

Kia Sportage, 2014 

Mazda 3,  2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב מאוד, הגיע הזמן !

מצידי שיהיו שם 5000 הרוגים. אם זה מה שיעצור את ההתקפות שלהם עלינו, זה מה שאני מאחל להם. הם לא רוצים להפסיק, זה מה שהם יקבלו (רק מאחל שמישהו לא ישתפן שם למעלה)

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו החג באמת שמח !

ובנימה אופטימית זו, אני ממליץ להמתין לערב, משהו אומר לי שהולך להיות קצת יותר קסאמים,והרבה יותר הרוגים בקרב אנשי חמאס.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי כבר קראו לבסיס. חולה או לא חולה, חייב ללכת :evil:

בע"ה שניתן להם בראש. שלא יידעו מאיפה זה בא להם. שניכנס באמא שלהם (סליחה על הבוטות).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נא לשים לב לכך שמספר ההרוגים הוא לפי דיווחי הפלסטינאים, מה גם שיש לישראל מספיק ניסיון עם Pallywood...

מצמץ, שבספק שמספר ההרוגים הוא כמדווח (לטוב או לרע, אנחנו הומניים מידי כדי לאשר פגיעות במטרות מרובות באנשים...גם אם מדובר במחבלים...).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומצאתי זמן ללכת להורים של החברה בקרית גת.

איך שאני יורד במדרגות (החלטנו קצת לצאת לטייל) יש אזעקה.

כל הבניין יוצא החוצה לחדר מדרגות ומתחיל לצעוק כאילו הולכים לשחוט את כולנו.

אחרי כמה שניות נגמרת האזעקה ואין בום.

אני חושב שעד עכשיו לא מצאו את הנפל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניר - סתם בנימה מצחיקה , מזכיר את המערכון של זהו-זה , במלחמת המפרץ הראשונה " הפצצה החכמה "

הפצצה שהאמריקאים ירו על החיילים העירקים , מושונוב וגוב , והם צעקו עליה ,רוחי מן הון .( לכי מכאן )

היא התביישה נפגעה ונעלבה , כי היא חכמה , זזה והתפוצצה בצד :lol:

האמת - צריך הרבה סבלנות ואורך רוח , וזה לא בושה לפחד , ומי שמפחד אפשר שיעזוב למקום שקט לבנתיים .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5519 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...