Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסיפור המוזר שקרה לי היום גניבת רכב

xlr2
שימו לב! השרשור הזה בן 5618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אני הייתי רואה רכב נגנב גם אני הייתי מתקשר למשטרע, אבל למהלא צעקת מהחלון על הבנאדם או עשית משהו?

אני יודע שאם זה היה הרכב שלי לא משטרה ולא נעליים, רץ אליו גם בתחתונים ומבריח אותו כמו חתול רחוב.

שודד בנקים בפוטנציה8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גולש חדש בפורום שלום רב, לפי נוסח הודעתך ניתן להבין שאין היא רצינית כלל.

אולי מספיק להגן על המשטרה בכל מקרה ומקרה.

זה שפותח השרשור לא יודע איך להביע עצמו בכתב בצורה נורמאלית, לא אומר שהמשטרה לא מתעלמת מאזרחים שמתקשרים אליה ומבקשים עזרה.

פותח השרשור- לא מבין למה ציפית? אם משהו פורץ לי לרכב אני קופץ ומונע (או לפחות מנסה) ממנו לעשות כן. גם אם המשטרה היו שולחים ניידת זה לא היה עוזר כי זה לוקח יותר מדי זמן.

עריכה- רק עכשיו ראיתי שהרכב לא שלך.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם בכלל הרכב היה של הערס והוא פשוט שכח מפתח בפנים ונעל ואז כשהיה צריך לנסוע גילה את זה התעסק אם הרכב באמצע הלילה הצליח לפתוח את הרכב ונסע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם האחרונה שהתקשרו מאיתוראן לצלצל שהרכב נעלם מהמפה קמתי שורטס בלבד רצתי למטבח תפסתי מערוך הכי גדול שמצאתי ורצתי החוצה לחלא את החלאות שיגעו לי ברכב.

מסתבר ששכחו את האור דלוק בתוך הרכב המון שעות מה שפרק את המצבר והרכב נעלם מהמפה.

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור המוזר פה הוא שלפותח השירשור גנבו רכב מתחת לאף והוא לא עשה כלום כדי לעצור זאת

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור המוזר פה הוא שלפותח השירשור גנבו רכב מתחת לאף והוא לא עשה כלום כדי לעצור זאת

בן

למה לא? הוא צילצל למשטרה.

או שזה נראה לך צעד הזוי? ואם כן - שאל את עצמך למה זה נראה לך ככה (לך ולכותבי הפוסטים ברוח זו)!

אחרי הכל - מה הצעד הבא?

שיצא החוצה לעשות פוטרולים בלילה אולי?

ואולי יקים עמותה נוספת להאכיל עניים?

או אולי יקים על חשבונו ביה"ס לילדים עם מוגבלויות?

או יספק תרופות שמחוץ לסל או מימון להשתלות למי שהקופה לא מממנת אותו?

פשיטת הרגל של המדינה בכל תחום כמעט, כולל ביטחון אישי באדיבות האימפוטנטיות של המשטרה אכן דוחפת אזרחים מחוסר ברירה לאלטרואיזם כדי להקל קצת על חלשים.. אבל זה לא הופך את מה שקורה לבסדר או כורח המציאות.

נטל המס הכולל של כל אחד מאיתנו קרוב ל85% מההכנסה (כולל מיסים ישירים ועקיפים), ואפשר היה לחשוב שבכסף הזה אנו זכאים לשירותי בסיס כמו בריאות, חינוך ובטחון אישי ברמה סבירה. אבל אנחנו הישראלים כלכך מטומטמים שלא רק שאנחנו לא שמים לב איך שודדים אותנו בלי תמורה, אנחנו חושבים שזה ממש בסדר ועוד באים בביקורת למישהו שלא מחליף את המשטרה בזמנו הפנוי..

ומה היה קורה אם הבחור היה יורד למטה וחוטף סכין בבטן?

המדינה בטח לא הייתה רבה איתו אם הניתוח בסל או לא, וביטוח לאומי היה רץ לממן לו ימי מחלה ואולי גם נופש באילת...

אזרח שומר חוק ומצפוני צריך לקרוא למשטרה, זו חובתו, ובזה ידידנו עמד. וכל מי שחושב שהיה צריך לעשות יותר, מוטב שישאל את עצמו קודם איך הגענו למצב הזה, ואם זה מצב רצוי.

HFturbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד, אחלה דמגוגיה בגרוש הבאת לנו פה.

המשטרה, גם אם הייתה סופר-מן לא יכולה להגיע מרגע שאתה מתקשר ועד שהגנב יגנוב את האוטו, יש פה עניין של 2-3 דקות והגנב יעלם עם האוטו ולכן יש גם איזה ערבות הדדית בין אדם לחברו שבשעת צרה נעזור אחד לשני, שאם הוא רואה שפוגעים ברכוש חברו אז הוא יכול להדליק אורות (הוא הרי ראה את הגנב בלילה מהחלון) ולצעוק "גנב...גנב...".

אני רק מקווה שאם חו"ח הוא יהיה עד לתאונת דרכים עם נפגעים הוא לא יתקשר למד"א וימשיך לנסוע לדרכו או שאם הוא יראה אונס אז הוא יתקשר למשטרה וימשיך לדרכו.

אני מבטיח לך שאם את המינימום הזה הוא היה עושה, האוטו עדיין היה עומד על מקומו ואפילו לא היה צריך להטריח את המשטרה בזוטות.

בסטיה מהנושא: אשמח אם תסביר לי איך הגעת ל 85% ?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי האישית, במידה ואינך מסוגל לעשות צעד דרסטי ממש כמו לרדת למטה ולהבריח אותו ,מכל סיבה שהיאלפחות לעשות צעד פעוט כמו לזרוק עליו ביצה או שקית מים או כדורגל או כלב

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק מקווה שאם חו"ח הוא יהיה עד לתאונת דרכים עם נפגעים הוא לא יתקשר למד"א וימשיך לנסוע לדרכו

בוא נגיד ככה, אם הוא לא חובש מוסמך/אח/רופא וכו' - זה בדיוק מה שהוא צריך לעשות, כי כל דבר אחר יכול להזיק יותר מלהואיל.

אני מבטיח לך שאם את המינימום הזה הוא היה עושה, האוטו עדיין היה עומד על מקומו ואפילו לא היה צריך להטריח את המשטרה בזוטות.

אתה יכול להבטיח מה שאתה רוצה (אפרופו דמגוגיה בגרוש), אבל גניבת רכב זה לא זוטות לפחות ע"פ החוק הישראלי, ועצם העובדה שאתה חושב שלבקש מהמשטרה לעשות את עבודתה זו הטרחתה שלא לצורך - מדברת בעד עצמה.

בסטיה מהנושא: אשמח אם תסביר לי איך הגעת ל 85% ?

על אף הטון הידידותי (שלא בפעם הראשונה יש לציין) בו בחרת לפתוח את תגובתך, שבגינו לא נראה לי שצריך להיות אכפת לי יותר מדי אם תשמח או לא.. הנה ההסבר:

אמנם, נטל המס הכולל בממוצע בישראל הוא כ40% בממוצע לנישום, שחציה במיסים ישירים וחציה בעקיפים.

יחד עם זאת, למעמד הבינוני, שמצטמצם היום לשני העשירונים העליונים, קרי משקי בית שהכנסתם הכוללת היא לפחות 19,000 ש"ח (ברוטו!) לחודש, הנטל האפקטיבי גבוה בהרבה, ומגיע בנקודות קיצון עד לכ-85%, וזאת הן בשל נטל המס הישיר הגבוה משמעותית לבעלי משכורות גבוהות (ככל שאפשר להגיד ש9,500 ברוטו זה גבוה..), ובשל דפוסי הצריכה השונים הכרוכים בנטל מס עקיף (מע"מ, מכס, מס קניה, היטלי היצף וכו') של עשירונים אלו.

HFturbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולכם באמת גיבורים גדולים.

אני אישית, גם אם זה היה הרכב שלי, לא הייתי מנסה להבריח גנב בעצמי מהסיבה הפשוטה שעדיף לי בטוח לאבד רכב מאשר לקחת הימור בין לא לאבד כלום (אם הגנב יברח) לבין סכין בבטן ועדיין לאבד את הרכב (אם הוא יחליט לעמוד על שלו).

כמו שאמר לפני HFturbo, אדם סביר מצפה שהמשטרה תתמודד עם דברים כאלה. אני יורד לטייל עם הכלב כמעט כל יום בסביבות 12-1 בלילה ובחצי מהפעמים בערך אני רואה ניידת משטרה. הניידות מסתובבות, לא עומדות בתחנה, אין שום סיבה שהם לא יוכלו להגיע למקום האירוע תוך 2-3 דקות.

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי האישית, במידה ואינך מסוגל לעשות צעד דרסטי ממש כמו לרדת למטה ולהבריח אותו ,מכל סיבה שהיאלפחות לעשות צעד פעוט כמו לזרוק עליו ביצה או שקית מים או כדורגל או כלב

בן

או פסנתר או פיל או סלע... הגזמת קצת

עזבו אתכם, המשטה בישראל היא רק תפאורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לפותח השרשור.

אין ספק שההתנהלות שאתה מציג כאן מצד משטרת ישראל היא מחפירה ואין שום תירוץ כולל "המשטרה שלנו על הפנים" וכו' שניתן לומר על מנת להגן עליה.

אני בתור אזרח מודאג לא רוצה שפקידות כאלו יענו לי לטלפון בשעת צרה.

כל השיחות ל-100 מוקלטות ונשמרות בארכיון.

יש למשטרת ישראל גוף שנקרא פניות הציבור. הוא מטפל במקרים כאלו (להבדיל ממח"ש, שפעילותו שונה).

הגשת התלונה היא פשוטה וניתן לעשות זאת דרך אתר האינטרנט של המשטרה.

אני מבקש ממך לקחת דקה או שתיים ולהגיש להם תלונה בנדון.

אני מבטיח לך מניסיון שתלונתך תבדק ואם יימצאו שתלונתך מוצדקת ינקטו צעדים כאלו ואחרים.

לטובת כולנו.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על אף הטון הידידותי (שלא בפעם הראשונה יש לציין) בו בחרת לפתוח את תגובתך, שבגינו לא נראה לי שצריך להיות אכפת לי יותר מדי אם תשמח או לא.. הנה ההסבר:

אמנם, נטל המס הכולל בממוצע בישראל הוא כ40% בממוצע לנישום, שחציה במיסים ישירים וחציה בעקיפים.

יחד עם זאת, למעמד הבינוני, שמצטמצם היום לשני העשירונים העליונים, קרי משקי בית שהכנסתם הכוללת היא לפחות 19,000 ש"ח (ברוטו!) לחודש, הנטל האפקטיבי גבוה בהרבה, ומגיע בנקודות קיצון עד לכ-85%, וזאת הן בשל נטל המס הישיר הגבוה משמעותית לבעלי משכורות גבוהות (ככל שאפשר להגיד ש9,500 ברוטו זה גבוה..), ובשל דפוסי הצריכה השונים הכרוכים בנטל מס עקיף (מע"מ, מכס, מס קניה, היטלי היצף וכו') של עשירונים אלו.

מצטער, אמנם לא אני שאלתי אבל אני מתקשה להבין. אתה יכול לתת דוגמה קונקרטית לאדם או משפחה שנטל המס עליהם הוא 85%? כי אמנם המס פה גבוה בצורה מוגזמת, אבל אני מתקשה להאמין שבכלל היה מתקיים כאן מעמד בינוני אם נטל המס היה כזה :-P

מכל הידוע לי על משכורת של 9500 ברוטו משלמים מס של סביב 2000+ שקלים. גם אם תכפיל את הנתון הזה לא תגיע אפילו ל-50%. אז על מה אתה מדבר?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...