Jump to content

netanel_b

 • פרסום הודעות

  416
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

1 נייטרלי

אודות netanel_b

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  אל תשאל שאלות, לא תשמע שקרים.
 1. עם הנהיגה בארץ הזאת, התחבורה הציבורית, המיסים על מים ועל אוכל, מס הכנסה, מע"מ, מלחמות בפנים ומלחמות מבחוץ ושרי ממשלה גנבים או סתם טיפשים ולא אכפתיים - למות מסיגריות זה הדבר האחרון שצריך להדאיג אותנו.
 2. Muzic4Ever יש מדבקות שקופות מונועות את החום בהרבה יותר יעילות מהמדבקות השחורות הרגילות, בדקתי אותן בעצמי וזה אמיתי לגמרי, אתה לא חייב להשחיר את החלונות ברכב. מה שכן הם יותר יקרות, יש בנתניה באזור התעשייה הישן חנות של השחרת חלונות והוא מחזיק גם את המדבקות האלה אבל אני די בטוח שכל מקום שמבצע הדבקות והוא טיפה יותר רציני מסתם באסטה ברחוב מחזיק כאלה.
 3. הקפצה. עמדתי לשלם את הדו"ח באתר משטרת ישראל. כדי לשלם את הדוח צריך להקיש את מספר הודעת תשלום הקנס ולאחר מכן נפתח חלון עם הפרטים שהיו בדוח. מספר הרישיון ותעודת הזהות כתובים נכון, אבל מספר הרכב הוקש לא נכון בספרה האמצעית ובמקום 5 כתבו 3. בדוח גם ניתן לראות תיקון של הספרה אבל גם לי לא ברור אם זה 5 או שלוש. מכיוון שלא חתמתי על הדוח, ובגלל שלא ניתן להבין מהדוח מהספרה ובכלל עשו טעות בקליטה של הדוח במשטרה, האם יש עילה לביטול הדוח? אם כן מה הפרוצדורה? ד"א עבר יותר מחודש ממועד קבלת הדו"ח. תודה.
 4. מצטער על ההתלהמות, הבנתי את ניסוח החוק לא נכון כנראה. העניין הוא שפניתי לעזרה ובמקום זאת קיבלתי ביקורת שלא הייתה נחוצה. שביט, תודה על התיקון ומצטער על סעיף שתיים בהקשר לדו"ח, אין לי בעיה לשלם אותו ככתוב בחוק, רציתי רק לדעת אם באמת בוצעה עבירה ומכאן הכותרת על דו"ח שנוי במחלוקת. בהקשר לאותה עברה, אני אכן מתכוון לעשות משהו על צורת ההתנהלות של אותו שוטר ועל סעיף האישום בדו"ח, הוא לא התנהג יותר טוב מעבריין תנועה בן 17 עם מערכת כריזה.
 5. 1. דו"ח יחידי שלי מה5 שנים האחרונות. 2. אתה באמת הדפוק היחידי פה, אם היית משקיע מאמץ לקרוא את השירשור במקום לקרוא לעצמך "בוגר" היית רואה שלפי הסעיף הזה: שהביא רועי, מותר לעצור בתחנת אוטובוס,אם רוחב הכביש המקביל אליו הוא יותר מ12 מטרים. אייזיק - שים לב שישנו יוצא מן הכלל בחוק. כלומר, יש מקום להתלהמות שלי. 3. ילד או לא ילד, לפי תפיסת ההגיון שלי,ב50%מהכבישים בתל אביב אתה מוכרח לנסוע על נתיב תחבורה ציבורית כדי להתשמש ברוב הפניות שם, אז למה להוריד נוסעים במפרץ עם אזור עצירה המיועד לכך יראה ככזה שונה? 4. הקלטתי בלבד את השוטר בגלל טון הדיבור אליו הוא פנה אליי, וצורת ההתנהלת הלקויה ביותר שלו - עובדה, הוא לא נתן לקרוא את הדו"ח, טען ב"אני לא יודע" למרות שהוא נציג חוק והוא ידע לעצור אותי ובנוסף רשם שעברתי על תקנה של גרימת עיכוב בתנועה במקום עצירה בתחנת אוטובוס, זאת בגלל שכנראה הוא ידע שרוחב הכביש המקביל הוא מעל 12 מטרים. אם היית ש לב-כפי שכתבתי, השוטר גם נצמד אליי מאחור וכמעט נכנס בי תוך כדי שהוא משתולל עם הרמקול של הכריזה. 5. מי אמר שאני ילד? אתה זה שמתלהם כמו תינוק בן 17 שרק הוציא רישיון ורוצה להוכיח שהוא יודע הכל והוא בוגר. למי ששאל. כתוב בדוח שעברתי על תקנה 21 (ב) (3) - עיכוב או הפרעה לתנועה, כשבפועל הוא רשם לי את ל הדוח במשך רבע שעה בתחנת אוטובוס עצמה, כלומר הדו"ח לא נרשם מתוך אידיאל שהוא מתקן את העולם טיפה טיפה, אלא - "אני אז** את האיביזה הצהובה הזאת על שעצרה מלפני בתחנת אוטובוס ומעכבת אותי לקניות של שבועות." אייזיק, יש להתקע בנתיב השמאלי למשך עשרות ק"מ ויש לעצור בדיוק ל10 שניות לתת לבנאדם להכנס לרכב ולחגור ולנסוע, מיותר לציין, שאני משתמש במראות, איתותים ואורות חירום נכון? כי אני עדיין מודע שאני עומד במקום סואן. אם היה מגיח אוטובוס מאחורי לא הייתי עומד באמצע התחנה, אלא ממשיך טיפה יותר לשוליים ואזזז כן היה מקום לדוח, אבל לא היה נגרם עיכוב לתנועה - כן בקטע הזה אני עובר על החוק, אבל עדיין לא מפריע לאף אחד! בנימה יותר אישית! פעם ראשונה שאני פותח שירשור על נושא כזה(וכן הוא לווה בחששות כבדות בדיוק מסוג הוויכוח הזה - על כלום). אנשים כתבו במפורט פיקסל על פיקסל שיש יוצא מן הכלל בחוק, ועדיין היה נראה לשניכם הגיוני להתלהם ללא סיבה לפני שהשקעתם קריאה בשאר התגובות לפניכם, ועוד מטיפים מוסר, ומגיעים למסקנה שכל עובר על החוק הוא ילד קטן שרק הוציא רישיון וחושב שהעולם נגדו, לצרוך העניין, אפילו איחלתי לשוטר חג שמח כשהוא עזב את הרכב, אני בטוח שמכיוונכם הייתה יוצאת ברכה מסוג אחר, אני לא מתלהם על העובדה שקיבלתי דו"ח אלא על הצורה בה קיבלתי אותו ועל חוסר קשר בין העברה לסעיף האישום. זוהי נטו קטנוניות לשמה, אני אנסה להעלות את ההקלטה, ואתה תוכל לשמוע בעצמך איך השוטר דיבר, כאילו מינימום הוא תפס אותי עם אלה קפיצית ביד תוך כדי איומים על עוברים ושבים.
 6. דבר נוסף ששמתי לב אליו בעת "חקירת" הכתב של השוטר, ש-בפרטי עדים, הוא לא רשם את החבר שהיה בתחנה! כשאני שולח בקשה להשפט עליי למלא את הסעיף בעצמי?
 7. אז שיוסיף תיקון לחוק - אם אני יוצא זכאי, אני דורש פיצוי מהמשטרה על עוגמת הנפש שבקבלת הדוח, הוצאות משפטיות, הפסד ימי עבודה, יחס (ברוב המקרים) מזלזל מהשוטר והתנצלות בכתב ממנו. מה, לא ככה?
 8. 500 ש"ח 4 נקודות, אין לי אפשרות לסרוק ולהעלות אבל, כתוב שביצעתי עברה על תקנה - 21 (ב) (3). הפרעה לתנועה או משהו כזה - כשאני במפרץ אוטובוסים! אני לא יודע אם זה טווח של 12 מטר, אבל מדובר על תחנה שבינה לבין האי-תנועה ממולה יש שלוש נתיבים.
 9. ביום שלישי האחרון נסעתי מכיון תחנת הרכבת של בית יהושוע לכיוון רמת פולג (נתניה), לאלו מכם שמכירים את האזור, יש תחנת אוטובוס הממוקמת לאחר צומת איקאה לפני הירידה לכביש החוף (כביש 553). חבר חיכה לי בתחנת האוטובוס הנ"ל וכאשר הגעתי אליה על פי חוק האטתי בליווי איתותים וידה ידה ידה. לפני שבכלל הספקתי לעצור לגמרי כדי שהוא יוכל להכנס לרכב עמדה מאחורי ניידת סמויה שצפרה לי להתקדם - היה ברור לעין שמישהו מנסה להכנס לרכב! אך הוא נצמד אליי תוך כדי צפירות ומאלץ אותי להתקדם. חבר שלי רץ אליי ונכנס לרכב כי בסופו של דבר הוא דחק אותי לשוליים. (השוטר) לאחר שהחבר נכנס לרכב הוא אמר לי להשאר במקום, ניגש אליי וביקש רישיון נהיגה, בליווי המשפט "אתה מקבל דו'ח". כשהוא חזר עם הדוח הוא שאל מה הפלאפון ואם יש לי מה להגיד, אמרתי לו שעצרתי במפרץ של תחנת אוטובוס כדי לאסוף נוסע. הוא רשם בדו"ח- "אספתי חבר" וביקש חתימה, ביקשתי ממנו לקרוא את הדוח לפני שאני חותם, הוא אמר "תקבל עותק", וחזרתי ואמרתי שאני רוצה לדעת על מה אני חותם לפני שאני חותם. הוא נתן את הדו"ח ורשם באזור החתימה "מסרב לחתום" ועוד ראשי תיבות - ב.ד שאלתי אותו - אם מחכה לי נוסע בתחנת אוטובוס מה אני אמור לעשות? מאיפה לאסוף אותו, הוא אמר "לא יודע" והלך. מכיוון שאני לא בקיא בחוקי תעבורה עד כדי כך, ושזו פעם ראשונה בה אני מקבל דוח תנועה, רציתי לדעת, אם יש משהו לא חוקי בהתנהלות שלי ובהתנהלות של השוטר. בנוסף, הכתב של השוטר לא קריא בעליל ולקח לנו שעה לפענח על מה הדוח ועד היום לא הצלחנו לקרוא את כולו. על כל מקרה, מרגע שהשוטר חזר עם הרישיון הקלטתי את כל מהלך השיחה עד לעזיבתו.
 10. ממליץ בחום על התותבים, אונייה זו בול התחושה שהייתה בהגה לפניהם, רון המליץ לי עליהם לפני כמה חודשים במהלך טיפול ועד היום אני מודה לו עליהם! תחושה הרבה יותר מדוייקת בנהיגה ובלי מריבות עם ההגה בכל האצה מהמקום.
 11. מצטרף להמלצה על התותבים, משנים פלאות את התנהגות הרכב - במיוחד ביציאה מהירה מעמידה ובתחושת ההגה. ממליץ בחום למי שיש לו את האפשרות להתקין אותם! ורון, אין מה לעשות גם אם אמא שלך הייתה לידך ברגע המעשה איכשהו האופנוע עדיין היה אשם!
 12. והכי קטע, זה שבנוסף לזה שהמשטרה ממש לא תעשה כלום בנידון(אני אתפלא אם הם אפילו יבואו לראות מה קרה) גם אסור לך לשים אזעקה מתריעה.
 13. בסוף עוד נגלה שיש "area 51" ישראלי לפי דעתי זו סתם פסיכולוגיה הפוכה של המשטרה כדי שאנשים ילחצו טיפה יותר גז וכך הם יוכלו לתת יותר דוחות. זה סתם ניחוש פרוע ולא מבוסס בעליל אבל בחיים לא יפטרו מחצית משוטרי התנועה, הגרעון בתקציב שייווצר יהיו עצום וגם כך כמו שנאמר פה, רוב השוטרים הם מתנדבים.
 14. החלפתי בטריה ולא התקנתי כלום.
 15. אם כבר דנים פה בבעיה של אזעקת ביפר אז נראה לי לגיטימי להתעלק קצת יש לי ביפר mvp 650 ובזמן האחרון היא התחילה לעשות קצת בעיות. כשאני לוחץ על הכפתור לפתיחה או לסגירה, השלט משמיע את הצפצוף של קבלת הפקודה אבל לא מעביר אותה לרכב, רק לאחר כמה לחיצות או המתנה קצרה הרכב מגיב. עד היום זה לא היה משמעותי מבחינתי והתעלמתי מזה. אתמול החלפתי את השלט לחדש(עשה את שלו) ותיאמתי בינו לבין ה"מוח" של האזעקה, הכל עבד פיקס ולא היו לי בעיות. היום בבוקר כשלחצתי על השלט לפתיחת הרכב שוב חזרה לי הבעיה, אבל הפעם האזעקה מסרבת להגיב. נאלצתי לפתוח את הדלת עם המפתח, להעיר חצי שכונה בזמן שאני משחק עם הסוויץ באטרף כדי לנטרל את המערכת. כיילתי את השלט לפחות 10 פעמים היום - גם דרך הסוויץ וגם דרך המוח אבל שום דבר לא עוזר השלט מסרב לזהות את הרכב. מישהו נתקל פעם בבעיה הזו ויודע כיצד לפתור אותה?
×
×
 • Create New...