Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרכב שטח [רכב השטח] הכי רציני שנהגתם בו

noam05
שימו לב! השרשור הזה בן 5280 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 88
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה מדבר על ה"פדראל" , שהיה ידוע כחמישיה.

פעם שמעתי שלפדראל יש רק מגבלה אחת - מגבלת נהג !

החמישיה יוצרה ע"י מפעל המשאיות פדרל ? חשבתי שע"י AMC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סופה משופרת. לא הרבה עוצר אותה, אבל על הכביש ההרגשה היא שההגה לא ממש מחובר לגלגלים, והגלגלים לא ממש מחוברים לכביש. באותה תקופה לא היה לי רשיון הרבה זמן, ואני זוכר שפחדתי לעבור את ה 60 קמ"ש איתה (לא הגעתי להילוך רביעי :-D).

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שטח הכי מפלצתי שנהגתי בו זה האמר h1 צבאי, יוצא לי לנהוג עליו די הרבה,ובכל פעם שאני עולה עליו אני מתרגש ומופתע מחדש מהכח שלו פשוט אין דבר שיכול לעצור אותו חוץ מ....

חוץ מחבורה של טירונים.:wink:

וברצינות- טום קאר 4 מקומות, עבר במקומות שלא חשבתי שיעבור בהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיוטה היילקס 4X4. פשוט לא יאומן העבירות של הרכב הזה בידיו של נהג מיומן.

אכן טנדר שיכול להתמודד עם מגוון מכשולים ונותן תפוקה טובה ביחס למחירו.

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כאן אף אחד בגיל שעוד זוכר את הג'יפ האמריקאי הקטן יוצא ויאטנאם ? ("חמישיה") העבירות שלו היתה מעולה. לא חושב שיש כיום רכב עם זויות גישה/נטישה כאלה.גם היחס כח/משקל היה מעולה,עם מנוע קטן ותיבה פשוטה בודדת. לא ברור למה האמריקאים השאירו את נישת הג'יפ הקל ריקה מאז ההאמר . מי שייצר דבר דומה ,אולי עם פשרה בדיפרנציל שתאפשר נסיעת כביש פחות מסוכנת , יימכור טוב במחיר הנכון. המתאימה לכך-טאטא . מנוע פיג'ו דיל 1.9

דווקא לדיפרנציאל יש תלונות? דיפרנציאל פתוח סטנדרטי, אופטימלי לנסיעת כביש.

החמישיה יוצרה ע"י מפעל המשאיות פדרל ? חשבתי שע"י AMC

שם הדגם הוא MUTT M151 והיצרן הוא פורד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"חוץ מחבורה של טירונים.:wink:"

חחח אכן יש בזה משהו נכון אבל אני כבר לא טירון, (עוד 4 חודש משתחרר)

והתמונות הם מהקורס נהיגה מבצעית שעשינו וזה לא אני ששקעתי!!

אבל אין ספק שהיה מצחיק,היינו צריכם לקשור 2 האמרים כדי לחלץ את האמר השקוע ואפילו הכננת עפה מהמקום!!

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה חולץ בידי 2 האמרים המצב טוב, יש מצבים שרק טרקטור מחלץ.

כנראה הייתה קרקע מוצקה במקום סמוך לשקיעה, מה שאפשר להעמיד שם את ההאמר המחלץ, אחרת גם המחלץ היה שוקע.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, כאיש שמבלה הרבה בשטח, באמת אין כמו דיפנדר, הייתי היום בטיול, היה דיפנדר מאוד מושקע (אולדמן, דרופקיט, נעילות דיפרנציאל, מיגון, כל מה שצריך), הכלי הזה פשוט מגהץ כל שטח ללא מאמץ.

בהחלט כלי לא רע לעבירות ברמות שהגיוניות לרכבים עם רישוי לכביש, אבל בין זה ובין "גיהוץ כל שטח ללא מאמץ" יש הבדל. אתמול נוכחנו בזה כשנהג מאוד מיומן בדיפנדר 90 עם שלוש נעילות דיפרנציאל ועם צמיגי שטח בגודל 32 אינטש נזקק למספר רב של נסיונות כדי לעלות שני מעלות שאשתי עם ההיילקס, עם נסיון אפסי בנהיגת שטח, עלתה אותם בקלילות, בלי דרמות ובלי עצירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכלי הכי רציני שנהגתי בו זה הכלי שאני נוהג בו עד היום ...

כיף אדיר!!

חוויה שונה לגמרי מה156 שהייתה לי לפני, ומהוולקן, ומהתמא טורבו וממה לא....

DSC00231.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחור שאני מכיר עשה לי סיבוב בדבר הזה ביערות שלנו פה באזור עוספיה/דליית אל כרמל. אחד הרכבים המהנים שנסעתי בהם. לא הרבה רכבי שטח עוברים את מה שעברנו איתו. היה חתיכת חוויה.

40033467xv1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5280 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...