Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך לשטוף נכון רכב כהה ,לבד?

שימו לב! השרשור הזה בן 5744 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שריטות לא רק פוגעות בברק של הרכב אלא בשכבת הגנה של הרכב (הלקה)

כך שצבע יכול להפגע בקלות, יהיה יותר קשה לנקות את הרכב בעתיד ומקדם חלודה.

לא צריך ניסיון בניקיון הרכב אך חשוב להקפיד על ציוד מתאים ויעודי לכך.

S2000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תשטוף לקראת הערב,בשעות שהשמש כבר מתחילה לרדת.

ופשוט תעביר עם ג'ילדה חלק חלק,בזמן האחרון התחלתי להשתמש במיקרופייבר לניגוב וזה עושה אחלה עבודה למען האמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק :-)

אני רכשתי לעצמי כמה מטליות שכאלה בארה"ב...

עולם אחר לחלוטין ביחס לג'ילדות סינטטיות ולג'ילדות מעור צבי.

איך קוראים למוצר הזה?

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב כהה רצוי לשטוף במקום מוצל או חשוך, בטח לא תחת שמש ישירה.

ניגוב עם מייקרופייבר איכותי לא משאיר סימני ייבוש.

אני אישית משתמש בשמפו של "טריטמנט" שמכיל ווקס.

הרכב עצמו עובר ווקס פעם בחודש,

וחונה מכוסה בחנייה מקורה,

כך שניקיון של פעם בשבוע מסתכם בד"כ ב"העברת מטלית" וזהו.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה רעיון כל כך טוב עם עיתון. זה לא שורט?

ועוד איך ששורט, ישר אחרי ניגוב עם עיתון מול השמש רואים את כל השריטות שזה עושה על השמשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עושים את זה בעדינות בצורה שלא יהיה קימוטים על העיתון אז לא !!! יוצא ממש טוב !!!

אגב לגבי הפרסום פה בתגובות של קאר-פלאן, מישהו השתמש בפלאש-דאש שלהם לניקוי הקונסולה וחלקי הדמוי-עור ברכב?

איך המוצר?

הפלאש דאש חומר מדהים מחזיר חיים לדמוי עור לפלסטיק וכד'. השתמשנו בו ברכב בן 30 שנה עם סקאי מקורי, הוא היה ממש דהוי ומת ובעזרת הפלאש דאש הוא נראה כמו חדש !!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עיתון לא שורט זכוכית. זכוכית היא חומר קשה בהרבה מחתיכת נייר מסכנה + השילוב של הספרי שעושה אותה עוד יותר רכה.

אם לא הוצאת את הסיכות זה כבר סיפור אחר! :wink:

גילעד

:turn-l:מכונאי וחשמלאי אופנועים מוסמך :turn-l:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפלאש דאש חומר מדהים מחזיר חיים לדמוי עור לפלסטיק וכד'. השתמשנו בו ברכב בן 30 שנה עם סקאי מקורי, הוא היה ממש דהוי ומת ובעזרת הפלאש דאש הוא נראה כמו חדש !!!!

תודה רבה, הוזמן...

אם לא טוב, זה באחריותך!! :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכוכית נשטרת כל הזמן בנסיעה, שריטת הזכוכית עם מגבות שונות לא יעשו שום נזק משמעותי.

בכל זאת מומלץ להשתמש שוב במגבת מייקרופייבר, לזכוכית זה גם טוב.

S2000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנגב את כל החלונות וגם את הפנסים עם עיתון ,אבל לא נראה לי שזה שורט ,כי העיתון רטוב והחלון אחרי שטיפה הוא בלי ליכלוך.

נגמר לי השמפו...על מה אתם ממליצים?משהו מהום סנטר או איס או רק קרפלן?

קניתי ווקס של "ראלי" בצבע הלבן ב30 שקל באייס ,איך הוא? יותר נוח מהטרטל ווקס הירוק?(שבכלל לא נוח ולאחרונה השאיר לי סימנים לבנים על הצבע)

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5744 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...