Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך לשטוף נכון רכב כהה ,לבד?

שימו לב! השרשור הזה בן 5743 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

ברשותי הונדה סיביק בצבע כחול כהה, השאלה שלי היא איך לשטוף את הרכב כדי שיראה מבריק בלי סימני ייבוש (של מטלית יבשה).

הייתי רוצה לדעת איזה שמפו לרכב עדיף להשתמש.

איזה סדר פעלות נכון, כלומר האם לשים את השמפו והמיים לערבב לשטוף עם זה את האוטו ולנגב או האם לשטוף אחרי זה עם מיים?

איך ועם מה לייבש.

יש לציין שאני שוטף בבית עם דלאים ואין לי צינור מיים .

נכון לעכשיו אני שוטף את האוטו עם שמפו של "דלק" משהו עם תוספת ווקס, אבל ממש קשה לשטוף את זה בלי שישארו קצת סימנים מהשמפו או מיים,במיוחד רואים את זה בלילה במיוחד.

וגם שמשות עם איזה נוזל הכי כדאי לשטוף? כי כמו שאמרתי בלילה לפעמים רואים כאלה פסים שהם משגעים אותי .

תודה על העזרה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בגלל הצבע הכהה, אני ממליץ לשטוף לקראת הערב.

ממליץ בחום על השמפו של קארפלן.

חבר מועדון החמש.

Mazda MX5 nc2 2010 RHT

BMW ///M235i M Performence 2014 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

edan839 - יש לך תמונה של השמפו? ואיפה משיגים אותו?

ואני שטפתי את הרכב היום מ 4 ובצל ועדיין נשארו סימנים, אני פשוט פרקציוניסט בקטע הזה ואני רוצה שיהיה ממש חלק עם אופציה להעלמת השריטות המעצבנות שנראות רק בזווית מסויימת אבל זה בעיקר פוליש עושה.

יונתן עמיר- מה זה PLAS CHAMOIS?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי סוג של ג'ילדה, שם הום סנטר היא אבל באריזה שקופה ולא צהובה, יש הבדל?

מה שחשוב זה שהיא תהיה מסוגלת לספוג מים היטב. כשהן מתיישנות צריך להחליף אותן.

תשטוף את הרכב כרגיל. כשסיימת, תתחיל לייבש עם הג'ילדה, משטח אחד בכל פעם. ניגוב אחד, סחיטה וחוזר חלילה. אם המשטח מתייבש לפני שהגעת אליו תרטיב אותו שוב ומייד תנגב עם הג'ילדה. הג'ילדה פשוט סופגת את כל המים יחד עם המלחים שמשאירים את הסימנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שעד שאני מספיק להגיע לכל החלקים זה מתייבש לבד במיוחד בימים האלה

, כי אני שוטף מדלי ולא מצינור

קח ספוג, תשטוף אותו במים נקיים, ותמרח מים נקיים על החלקים לפני שאתה מנגב. המים ממיסים את המלחים ושניהם נספגים בג'ילדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, כאשר שוטפים את הרכב בשעה 7, אין בעיה לשטוף את הכל ואז ליבש.

כאשר שוטפים רכב בשעה 4, צריך לשטוף גג, ליבש, לשטוף מכסה מנוע, ליבש, ככה על כל שאר הרכב, אין ברירה.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג'ילדות שמוכרים בהום סנטר וברשתות דומות פשוט גרועות. הן בנויות משכבות של משהו צהוב שנראה כמו גילדה ובניהן חומר ספוגי לבן. גילדה טובה לא מורכבת משכבות אלה היא שכבה אחת. בקיצור שווה להשקיע במוצר טוב, הוא מחזיק לאורך שנים מנסיון.

המחמירים ילכו ויקנו ג'ילדה מעור צבי, אבל לא חבל על הצבי, בזמן שגילדה סינטטית עושה את העבודה היטב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'ילדה טובה עולה בסביבות ה100 שקל עדיף להשקיע בג'ילדה טובה מאשר ג'ילדה שרק תלכלך.מאוד חשוב

לעניות דעתי עדיף שתשמור את הכסף שלך למשהו יותר חשוב.

ג'ילדה אמורה לייבש, לא לנקות לכלוך. גם לא סבון.

סה"כ סמרטוט עם יכולת ספיגה גבוהה, לא צריך להגזים.

נראה לי שכתבתי מספיק בנושאי נקיון הרכב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5743 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...