Jump to content
קיבלנו דיווח על בעיה בחידוש מנויים. אם חוויתם בעיה דומה, שלחו הודעה פרטית למשתמש "פבל" ונעזור לכם

ROEI-A

 • פרסום הודעות

  1,849
 • תאריך הצטרפות

כל מה שפורסם על ידי ROEI-A

 1. מישהו חיבר מצלמה למטען של טלפון עם 2.4A? שזה יותר גבוה מהזרם של המטען של המצלמה?
 2. אני לפני קניית מצלמה וראיתי שהמטען לרכב שמגיע איתה הוא 1.5A , וברכב יש לי מטען עם 2 יציאות של 2.4A בגלל הטלפון, האם לא יהרוס אותה לחבר למטען הכפול של הטלפון?
 3. בוקר טוב, מישהו יכול לתת חוות דעת על אחת מ2 הדגמים? https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=29975&site-search=1 https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=30080&site-search=1
 4. בוקר טוב, יש לי יונדאי איוניק עם מולטימדיה אנדרואיד של כלמוביל ללא פריצה. למערכת הזו יש בעיה בדיבורית bluetooth , המערכת מקושרת למכשיר והרבה פעמים ברגע ששיחה נכנסת השיחה לא נשמעת דרך המערכת אלא דרך הטלפון או לפעמים בזמן שיחה נכנסת שיחה ממתינה ופתאום השיחה עוברת לטלפון. 2 הבעיות האלה קורות באופן לא קבוע ולכן קשה להראות את זה כשמגיעים למרכז שירות. המכשיר הוא סמסונג גלקסי S9. מישהו עוד נתקל בבעיות דומות במערכת הזו?
 5. מישהו יודע כמה עולה לחדש את החבילת גלישה של הרכב דרך כלמוביל?
 6. לא כתוב שם בשום מקום שזו אותה מערכת של fly audio כמו שמתקינים בארץ באיוניק. לי נראה שזה מערכת מקורית של היצרן, שים לב שמדובר באיוניק EV ויכול להיות שהיא מגיעה עם מולטימדיה מקורית מהיצרן. בארץ מביאים אותם ללא מולטימדיה מקורית ומחליפים את המערכת.
 7. איך אפשר לבדוק את זה מהמערכת עצמה?
 8. מישהו יודע מה המפרט הטכני של ה MGCOL2? מעבד? כמות ROM? RAM?
 9. אולי תפרט דגמים ומספרים של מדידות שמדד בכל הדגמים לצורך ההשוואה לחברי הפורום
 10. לא כדאי להתעסק עם סטים כאלה של "שלטי נוחות" לנעילה מרכזית. קיים ברכב נעילה מרכזית מקורית עם שלט מפתח של הרכב. המתקין שהייתי אצלו אמר שלא כדאי להתעסק עם חלקים אוניברסליים כי לכל רכב יש מנוע שהצורת התקנה שלו שונה ואוניברסלי צריך קצת התעסקות עם ההתקנה שלו כדי להתאים את המנוע והמליץ להשיג מקורי מפירוקיה שיצא זול יותר מאשר חדש שעלותו גבוה. אי אפשר להחליף בין הצדדים כי המנוע בצורה שונה. כנראה שאזמין אחד חדש שמתאים לרכב (העתק של המקורי) מ aliexpress.
 11. הייתי לפני שבוע אצל מישהו שמתעסק עם התקנות של נעילה מרכזית ואביזרי רכב שבדק שמגיע חשמל לשם והוא גם חשב שצריך להחליף את המנוע. בינתיים עדיין לא מצאתי אחד אחר אבל פתאום שמתי לב שזה חזר לעבוד אבל אחת לכמה ניסיונות זה מפסיק, אבל רואים שיש תזוזה כאילו שזה מנסה לנוע ולא מצליח ואם מנסים שוב אחרי כמה זמן זה כן זז. יכול להיות שאחת לכמה ניסיונות המתח שהוא מקבל משאיר אותו למצב פתיחה קבוע או נעילה קבוע?
 12. הסתכלתי שוב, הכיפוף קיים גם בצד השני אז כנראה שככה החלק אמור להיות. אין שם נזילות צבע זה פשוט היה רטוב וכנראה שבגלל שהצבע התרומם אז נכנס משהו מתחתיו. אם היה נזילות של צביעה כבר הייתי רואה את זה ביום של המסירה, בדקתי את האוטו טוב מכל נקודה אפשרית. בכל מקרה אני אגש למוסך המרכזי של היבואן בשבוע הבא ואני מקווה שאקבל טיפול בבעיה בלי התנערות מאחריות.
 13. לא ראיתי הבדל גוונים. בדקתי טוב בשמש ביום של המסירה. לא שולל אופציה שעשו תיקון מושלם כמעט לרמה שאי אפשר לראות בעין. בדרך כלל אני כן מצליח לראות אל רכבים אזורים שבהם עשו תיקון צבע אבל פה לא ראיתי שום הבדל בברק של הצבא או השתקפות עליו בשמש.
 14. נשמע לי לא סביר שזה יקרה בלי להשאיר שריטות על הטמבון.
 15. התקשרתי לשירות לקוחות של היבואן. אמרו שאין להם דרך לדעת אם הרכב עבר תיקון לפני המסירה ורק במוסך של היבואן יוכלו לבדוק את זה. קצת מוזר לשמוע תשובה כזו.
 16. אני יודע שגרניק לא אמור לגרום לדברים כאלה בצבע. תמונה נוספת שמראה את האיזור שבו הקילוף
 17. אין לי מושג אם נעשה תיקון שלא דווח. אני לא חושב שזה ממכה של צדי' כי זה בנקודה נמוכה שבדרך כלל דלתות של צדיקים פוגעים גבוה יותר. איך אני יכול לברר אם נעשה פה תיקון של היבואן לפני המסירה?
 18. בוקר טוב לכולם, אתמול בערב שמתי לב להתקלפות של צבע ברכב. הרכב בדיוק שנה על הכביש, לא עבר אף תאונה אצלי או תיקון כלשהו. נסיעות כביש רגילות בכמות סבירה להגיע מנקודה A ל B . עבר רק 15 אלף ק"מ ניקוי ידני ללא גרניק או חומרי ניקוי באיכות גרוע. רק שמפו יעודי לרכב עם כפפה רכה. ממה יכול לקרות דבר כזה? האם הגיוני שיקרה דבר כזה לרכב חדש? הקילוף באזור שבין הפגוש האחורי לכנף מעל הגלגל.
 19. שלום, חשבתי אולי לשדרג את המערכת המקורית של הרכב למערכת מולטימדיה אנדרואיד. מצאתי את הדגם הזה https://www.aliexpress.com/item/Funrover-Car-Radio-Multimedia-10-1-Android-8-0-car-dvd-audio-stereo-player-Navigation-for/32948709416.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.68b42e0ebDqjRr שהמחיר שלו נראה סביר. מישהו החליף את המערכת המקורית למערכת כלשהי? אם הולכים על מערכת אנדרואיד, יש איזה דגשים שאתם ממליצים עליהם במאפיינים של המכשיר? חברות סיניות ידועות?
 20. פירקתי את זה ולא נראה שמשהו משוחרר שם
 21. שלום, התחילה אצלי בעיה שאחת הדלתות האחוריות לא נפתחת או נסגרת לפי הנעילה המרכזית. רואים לפעמים שהכפתור נעילה עושה תזוזה מאוד קטנה אבל לא נפתח או נסגר. פעם בכמה עשרות ניסיונות הוא נסגר אבל נשאר במצב הזה(מקרה די נדיר, רוב הזמן זה גם לא קורה). מה יכולה להיות התקלה? מישהו מכיר בעל מקצוע אמין בחיפה לתקן תקלות מהסוג הזה? הרכב הונדה אקורד 2005.
 22. ROEI-A

  נזילה בניאגרה

  אתה מתכוון לגומיה שבין הניאגרה למנגנון עצמו?
 23. ROEI-A

  נזילה בניאגרה

  הנזילה היא מהמקום שיוצאים ממנו המים לתוך האסלה. נראה לי שהמצוף תקין כי זרימת המים מפסיקה בזמן ולא זורמים משם מים לאחר מכן.
×
×
 • תוכן חדש...