Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, ינואר-מרץ 2007

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 6295 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בצומת ירקון ניצפה אופנוע MZ שאני רואה אותו כל פעם שאני עובר בצומת כניראה יותר משנה קשור לאחד הרמזורים, הוא ניראה נטוש אם כי אני לא בטוח.

באחד הרחובות של הוד השרון ניצפה מה שניראה כמו פורד אבל דגם שאני לא מזהה :oops:, זה ניראה משהוא בין קורטינה MK2 לבין MK3, בהתחלה אפילו חשבתי על מוריס מרינה אבל המוריס יותר קטנה אני חושב, מה אתם אומרים ?

אופיר

ה-MZ בצומת ירקון נוסע, ועוד איך! ממש לא מובן הסיפור שלו, אבל הוא כל הזמן בא ונעלם, פשוט איך שהוא נראה ומקום שבו חונה מטעה! נראה לי, שהוא שייך למישהו, שכל בוקר או ערב אוספים אותו מהצומת למשאית או משהו, אז הוא משאיר את האופנוע, ואחרי זה מחזירים אותו והוא נוסע איתו הביתה. בכל מיקרה- ממש לא נטוש.

לגבי האוטו- אז הקדימו אותי, זה באמת "קרייזלר" אירופאי...

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 352
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בגבעתיים גם נצפה בעבר נטוש בחצר טרנזיט כמו בתמונה שצילמת אבל בגירסת גרר שזה משהו די נדיר לפי דעתי האחרון שנשאר בארץ מהשנים האלה.

3 הרכבים הראשונים נצפו באחד הרחובות בגבעתיים.

הצהוב נראה לא רחוק.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגבעתיים גם נצפה בעבר נטוש בחצר טרנזיט כמו בתמונה שצילמת אבל בגירסת גרר שזה משהו די נדיר לפי דעתי האחרון שנשאר בארץ מהשנים האלה.

אדום?

ככל הידוע לי, יש לפחות עוד אחד כזה, במצב לא רע (לפחות ככה אני זוכר אותו), הבן אדם שומר אותו, או לפחות שמר עד לא מזמן). הגרר האדום מאאאאד חלוד- ברמה, שדורשת פחחות ייסודית, אבל מצד שני- בגלל, שזו משאית בעצם, אז לא חייבים "גימור מושלם"- בעיקר עבודה איכותית, ככה שיש סיכוי לדעתי להיסתדר עם הפחחות לא בסכום האסטרונומי. אגב, הוא דיזל. אני בינתיים לא מנסה אפילו לגעת בו- גדול עליי כרגע, מקווה שאו שישרוד עד שאתפנה לזה (כמעט לא סביר בקרוב), או שיימצא מישהו, שיקח על עצמו את הפרוייקט הזה, כמובן אם בכלל הבן אדם יסכים/יוכל למכור אותו!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטרנזיט הזה דווח עלי ידי בעבר, הוא באיזור נחלת יצחק.

אכן, והוא מאד חלוד, דורש המון עבודה, ומשמש כרגע כמחסן של מישהו- מצידי, שישאר ככה, לפחות בזמן הקרוב, עד שאני אתפנה לנושא הטרנזיטים...:?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצהוב נראה לא רחוק.

באמצע של השמשה יש סמל של המועדון [אני חושב].

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעין הוד, ליד מסעדת אבו יעקב, סוסיתא קוביה בצביעת כחול לבן דהויה.

נראית שלא נוסעת, אם כי שלמה. מספר מתחיל ב 111.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.carsforum.co.il/vb/attachment.php?attachmentid=81645&d=1174494972

אסקורט מסחרית

אפשר להגיד האמא של הפורד קונקט

יש עוד אחת כזאת במצב נסיעה בכפר עין ראפה (מי שמכיר ליד אבו גוש)

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

VW גולף דור 1,עומדת באותו מקום כבר כימעט 6 שנים.

לא קצת חלודה,מחר אני ילך לצלם אותה,והבחור שהיתעניין סליחה שלא עניתי פשוט לא היה לי זמן פנוי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסקורט מסחרית

אפשר להגיד האמא של הפורד קונקט

יש עוד אחת כזאת במצב נסיעה בכפר עין ראפה (מי שמכיר ליד אבו גוש)

בעבר דיווחתי על אחת כזו בחצר בפרדסיה. אם יש מעונינים אני אוכל אולי לצלם ולהעביר כתובת בפרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6295 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...