Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהיגה מתקדמת...

a®iel
שימו לב! השרשור הזה בן 7865 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

והאם יש בכלל טעם לקורסים המתקדמים עם רכב אוטומטי ?

אין חשיבות לסוג התיבה - אפשר להפיק המון מהקורסים גם עם רכב אוטומטי.

אני למשל, עשיתי קורס החלקה עם משאית של כ10 טון...

למה? דרישות הצבא.

דווקא כיף לעשות 360 מעלות עם משאית ;-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה כיףףףףףףףףףף לעשות 360 עם הפעלת אגזוז ברקס :D

אפילו משאית עם הנאה אחורית יכולה להיות מהנה !! :D :D

NOOOOOOOT

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני אמור לעשות את הקורס הזה על משאית בצבא .... ניראה לי דפקה נחמד .

ובלי קשר , ביום חמישי האחרון קרה לי מקרה מפחיד מאוד אם המשאית בצבא , נסעתי לי אם המשאית באיזור תעשייה של פ"ת ליד רחוב שנקר ,עמדתי ברמזור שמיד אחריו יש סיבוב לא חד במיוחד , שתי שניות אחרי שאני יוצא מהרמזור עליתי על כתם ע-נ-ק-י !! של שמן או דלק שלא ראיתי והמשאית פשוט ניזרקה לי בצורה שהורידה לי את הלב לב*צים !!

הגעתי למצב שבו המשאית מחליקה על הצד ותופסת כמעט את כל רוחב הכביש (שתי נתיבים)

רק היתפללתי שאני לא ימעך איזה רכב בדרך .

כמובן שהדבר הזה לקח בדיוק שלוש שניות ,אבל באותו הרגע זה ניראה כמו נצח!!

הודענו על הכתם שמן הזה לעיריה , אני מקווה שהם טיפלו בזה במהרה ...... מה שלא ממש

ניראה לי ... :x

במיוחד אחרי המקרה הזה אני מאוד ישמח לעבור את הקורס הנ"ל ...

דוד .

HU - RFX 9210

AMP - SONY XM-222

SPL 500W MONOBLOCK

REAR - KENWOOD KFC M6930

COMPONENT - MOREL DOTECH 6 MK2

SUB - BAZOOKA 10 " ELW1014

הותקן בsound FX .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

אז ככה עם עוברים את הקורס הבסיסי באחד מבתי הספר לנהיגה מתקדמת

ניתן להמשיך לקורסים הבאים בתור

גימקאנה וכבישים מפותלים??????

ובאיזה בתי ספר ניתן לעשות את המשך הקורס הבסיסי גימקאנה והמפותלים

וכמה כל אחד מיהם עולה

מכיוון שאני לומד בימים אלו אני לא יכול להפסיד בית ספר אז בחנוכה אני מתכנן לגשת לעשות קורס בסיסי ואחרי זה ארת קורס ההמשך

עמית

נולדתי עם הגה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה כמה פרטים, בתקווה שזה יעזור :

1. הקורס הבסיסי הוא לדעתי חובה לכל נהג ונהג בארץ. גם אלו שבטוחים שאם הם יודעים להחליק עם הרכב שלהם הם כבר לא צריכים ללמוד כלום, אני מודיע שלא רק שהם טועים, הם מונעים מעצמם את הצ'אנס לפקוח את העיניים ולהבין עד כמה הם לא יודעים !!

2. הקורס הבסיסי לא מעניק תעודת חסינות מפני תאונות לאף אחד. אבל, הוא כן פוקח את העיניים, הוא כן נותן נק' למחשבה, הוא כן מעשיר את הידע, הוא כן מאפשר להתנסות במצבי חירום באופן סטרילי, הוא כן מאפשר לחוות את המצבים הללו בליווי מדריך שמסביר הכל, הוא כן מלמד איך לזהות את המצבים לפני שהם קורים, והכי חשוב הוא כן מלמד כיצד לנהוג בכביש באופן שיקטין מאד את הסיכוי להסתבכות במצבים כאלו.

3. הקורס הבסיסי כולל המון נושאים ותחומים המועברים בזמן קצר יחסית (יום אחד). יש גבול לכמה שניתן ללמוד, וכמו כן צריך זמן בכדי להפנים את הדברים בכדי שיהיה ניתן להמשיך הלאה.

4. הקורס המתקדם הכולל את הג'ימקאנה, מלמד דברים נוספים המתבססים על ההבנה של מה שנלמד בקורס הבסיסי. הג'ימקאנה מאפשרת לעשות שימוש באלמנטים שנלמדו תוך שילובם בכיף ובסוג של תחרותיות מהנה.

5. קורס הכבישים המפותלים הינו קורס מסוג אחר לגמרי. הקורס הזה הוא קורס נהיגה ספורטיבית ואינו מתאים למי שאינו מתעניין בנהיגה מסוג זה (נהיגה "נמרצת" לא נחשבת :wink: ). בקורס הזה לומדים את כל הדברים שלומדים בביה"ס לנהיגת מרוצים בחו"ל - כולל כל הטכניקות. מטרת הקורס הינה ללמד כיצד לנהוג מהר יותר תוך שימוש וניצול טוב יותר של הרכב ויכולותיו ומבלי לפגוע במעטפת מקדמי הבטיחות הדרושים בכביש הציבורי. במילים אחרות, כשמסיימים את הקורס יודעים לנהוג נכון, מהר ובטוח, מבלי לעשות שום דבר מסוכן, מבלי להתקרב למגבלות, ומבלי להיכנס למצבים בעיתיים למרות המהירות הגבוה יותר.

6. הקורס הבסיסי נדרש על מנת להירשם לקורס בכבישים המפותלים. עם זאת, אין הכרח לעבור גם את קורס המתקדמים מאחר ובקורס הכבישים המפותלים לא עוסקים בהחלקות ומצבי חירום כלל.

7. קורסים בסיסיים ומתקדמים מתקיימים רק בימי שישי, אך לא בכל יום שישי.

8. קורסי כבישים מפותלים מתקיימים בימי שבת בשעה 8 בבוקר !!

לפרטים נוספים, ניתן לפנות אלי.

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7865 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...