Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדיח כלים בוש - הייתם מוסיפים 20% (600 ש"ח) ליבואן רישמי?

Nakamichi

פוסטים מומלצים

בתאריך 10.6.2024 בשעה 18:22, Nakamichi כתב:

השאלה האם לדעתכם יש פה הצדקה להוסיף תשלום ליבואן רישמי?

לא בדיוק נמקתי את דעתי אז כותב שוב.

הניסיון שלי אומר שברוב המוחלט של המקרים המוצרים האלו לא צריכים שרות בשנת האחריות.

אז נגיד נקח מקרה קיצוני. השרות של היבואן הרשמי הוא אחלה והיבואן המקביל לא נותן שרות בכלל. 

מכיוון שהסיכוי שאני אזדקק לשרות באחריות הוא נמוך מאוד אבל 600 ש"ח אני חוסך בטוח, אני מוכן להמר על העדר שרות.

כאמור זה מקרה קיצוני לצורך דוגמא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, falou כתב:

תכין צילום לגיבוי. לא הייתי שם 600 ש״ח על... מדבקה.
אפשר גם עם טוש שחור עמיד למים לשחזר את הכיתוב.

לא הבנת את המסר שלי. אני המלצתי לחפש מדיח כלים בייבוא מקביל אבל לשים לב שגם

ביבוא מקביל יש כאלה שמגיעות עם כיתוב באנגלית ויש כאלה בפולנית או עם מדבקה בעברית.

• רעיון טוב! 1

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Buki כתב:

זו מכונת הכביסה שנרכשה מיבוא מקביל עם כיתובים בפולנית.

IMG_20240611_185036.thumb.jpg.2d120348ebd41d6eb942cb944319a2c8.jpg

אמנם אשתי פולניה אבל נשבע לך שלא זו הסיבה שאני לא צריך תרגום... זה דיי ברור.

ואגב אני מזהה כאן 9 תוכניות שימושיות מתוך 13 ועוד 2 מנהלתיות (ריקון מים וסחיטה). 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא סיפר בכלל, אבל מניח שזה כן יכול להפריע לאנשים מסויימים.

חוץ מזה אני פולני במקור אז חייב לקטר...

• מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Buki כתב:

הם מחוייבים לספק מדבקה, זה משהו שהטכנאי שמגיע אמור לעשות כשהוא מתקין.

ואם לא, מתקשרים ומבקשים שישלחו בדואר או משהו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, sperial כתב:

רדפתי אחריו מספר חודשים. גילה חוסר מוכנות לקיים את חובותיו.

כיוון שאני לא מסתובב בבבתי משפט, ולא אבזבז יום עבודה בנסיעה לבית המשפט בת״א (הרי תביעה חייבת להיות מוגשת בקרבת כתובת הנתבע), הרמתי ידיים.

כזוג צעיר היה לי אותו הדבר עם תדיראן.

המקרר הגיע עם דפקט במדחס שהרעיש כמו טרקטור ואני סירבתי לפתיחת הלחמות נחושת במקרר חדש.

חצי שנה כל פעם קבעו להחליף מקרר וניסו להחליף מדחס עד שהתייאשתי, התקשרתי למנהל השירות הארצי ואמרתי לו שתדיראן הגדולה הצליחה להכניע זוג צעיר שכל חטאו היה לבקש מקרר תקין וחדש כמו שהזמין ושיחליפו את המדחס אבל יותר שום מוצר שקשור לתדיראן לא ייכנס אליי ואזהיר את כל סביבתי מהם.

אחרי יומיים תיאמו איתי הבאת מקרר חדש.

לפני 5 שעות, Buki כתב:

גוגל לנס והכל בעברית. 

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.6.2024 בשעה 18:22, Nakamichi כתב:

זה המדיח: Bosch SMV4HAX40E

https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=1099356

עלותו ביבוא מקביל 2500 ש"ח בערך - שנה אחריות.

יבוא רישמי 3100 בערך - שנה אחריות. יש אפשרות להוסיף עוד שנתיים אבל זה בתוספת תשלום.

ממה שראיתי גם הדגם של היבוא המקביל מיוצר בגרמניה והפער לא זניח למוצר בסדר גודל הזה של המחירים. 

השאלה האם לדעתכם יש פה הצדקה להוסיף תשלום ליבואן רישמי?

קניתי פעם מכונת כביסה אלקטרולוקס פתח עליון  שיכולתי לקנות אותו דגם ב20 אחוז פחות

יבואן רשמי\מקביל

מה שקניתי היה תוצרת צרפת עם פלסטיקה איכותית לעומת הזולה תוצאת פולין עם פלסטיקה "שבירה" ודלת שנפתחת במכה לעומת בהדרגה 

אז יכול להיות שזו הסיבה להבדלים במחיר (ארץ יצור \איכות שונה) קשה לדעת אבל לקניה של פעם בכמה שנים הייתי הולך על יבואן רשמי ולו רק מחמת הספק 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Buki כתב:

אני יודע שחייבים אבל זה לא מספיק הפריע לי בשביל שאעשה עם זה משהו...זה שטויות.

זה פחות בשבילך (פולני כבר אמרת) אלא יותר להסביר לפות"ש שגם אם הוא מקבל מכונה עם פולנית, הוא יכול לבקש מדבקה.

עריכה אחרונה על ידי Ooga
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מדיח כלים של בוש מסדרה 4 . אין כיתוב קריטי על הכפתורים למעט שני הכפתורים החיצוניים : reset , start .אז אין בעיה לקנות אחד פולני. יש ציורים. קניתי במקרה כזה מדיח לפני חודש. במקרה יבואן רישמי. לא חושב שיש פה יתרון לרישמי. היה לי לפני זה מדיח של סימנס שהתקלקל אחרי 5 שנים. נחש מי מייצר את מדיחי סימנס... 

לכן , אם אין תקלה בשבוע הראשון, סביר להניח שהמדיח ישרוד כמה שנים. 

החיסרון העיקרי בסדרה 4: גוף החימום והמנוע : הם מק"ט אחד. תבין לבד מה יקרה כשהמדיח כבר לא יחמם. 

לגבי ויכוח מגירת הכלים.: סדרה 4 נחשבת יוקרתית יותר ולכן תגיע עם מגירה עליונה לסכום כדי להתגאות במקום ל 14 מערכות כלים. סדרות 2,3 יגיעו עם סלסלה ופחות מערכות. בבחינה בשבועות האחרונים אני רואה שהמדיח מתקשה לנקות את הסכום שרחוק מהמרכז של המדיח. כלומר , פיזור ממטרה בינונית  דווקא פה צדק מי שטען שיש מהירות ויתרון לסלסלת סכום במגירה תחתונה. 

חסרון נוסף : נראה שבוש ויתרו על מגירת prewash . כולם כנראה עם קפסולות ורק אני עם סבון נוזלי. שטיפה מקדימה עם סבון נותנת תוצאה מצויינת . 

הערה : תמיכה ב wifi ממש מיותרת.  

עריכה אחרונה על ידי save
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Buki כתב:

הניסיון שלי אומר שברוב המוחלט של המקרים המוצרים האלו לא צריכים שרות בשנת האחריות.

.

הניסיון שלי שונה, אם כי אני חייב לומר שאצלי כל המכונותֶפתח עליון.

המכונה הקודמת שלי - בוש - התחילה לנזול אחרי פחות משנתיים. משכתי אותה עד סיום האחריות המורחבת (6 שנים), אבל הטכנאים היו בני בית אצלנו.

לפניה היתה קריסטל  - הושלכה אחרי שנתיים - לפני תום האחריות - כי רקדה בכל חדר הכביסה (ושלי גדול) והרכישה כמו שדה תעופה בשעות העומס, ואף טכנאי לא תיקן אות.

ולפניה אלקטרולוקס שדווקא פעלה יפה 4 שנים, אבל אז נכנסה ללופ של תקלות שלא היה מבייש מכוניתֶצרפתית מוזנחת.

אז, עקרונית, אם מדובר בהרחבת אחריות אמיתית, כנראה שיש מקום לשלם. אבל אם זה רק בשביל הכותרת ״יבואן רשמי״ אני לא רואה הצדקה לתוספת שמגלמת 1-2 ביקורי טכנאי, עדיף לשלם כאשר יש צורך. 

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ממליץ על מדיח בוש עם יבואן רישמי אם המבצע של ₪200 לאחריות 5 שנים פגוש לפגוש היה ממשיך. לצערי המבצע נגמר וקוצר ב 30.4.2023  ולכן כבר לא משתלם.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, פריג'י כתב:

אגב אני מזהה כאן 9 תוכניות שימושיות מתוך 13 ועוד 2 מנהלתיות (ריקון מים וסחיטה). 

Jeans זה לא חוכמה... 😜

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...