Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קושי במכירת רכב ידני

haimbinya

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

כבר תקופה של חודשיים הרכב מפורסם ביד 2.מדובר בקיה פיקנטו 2019 ידנית עם 110.000 ק"מ.(מקוריות השכרה)

הרכב עם היסטוריית טיפולים מלאה ובכל זאת קיבלתי אולי 2 טלפונים נראה לי שפשוט אנשים לא רוצים רק בגלל הגיר שהוא ידני(מאוד מאוד חסכוני אגב).

כבר שוקל לעשות טרייד וזהו

יש עצות מה לעשות כדי לקדם מכירה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להוריד מחיר, לשים תמונות מושכות (היה פה מדריך איך לצלם רכב למכירה, לדעתי נכתב ע״י בוקי). 

לא רק שהרכב ידני הוא גם מהשכרה. זה בעיה. 

יש מבחר כ״כ גדול של קיה פיקנטו 2019 אוטומט אז קשה לי להאמין שיש קהל יעד גדול של אנשים שירצו אותו דווקא בידני (ושוב, השכרה לשעבר). 

אתה יכול לנסות למכור למגרש אבל קח בחשבון שהמחיר שתקבל יהיה מאוד, מאוד נמוך (הם הרי צריכים להרוויח משהו). 

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא לא הגיר,

הבעיה היא 110,000 ק"מ לרכב מ 2019 ועבר של השכרה.

תוריד במחיר - תמכור

אגב, אם זיהיתי את המודעה נכון, גם התמונות שצירפת לא ממש עושות חשק. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני ראיתי את המודעה. 

אתה היחיד שמוכר גיר ידני בסינון לפי קיה פיקנטו שנת 2019 😅

35 אלף לרכב ידני שנת 2019 נשמע מחיר מעולה למי שמחפש מציאה. 

קרובי משפחה שלי מכרו 2015 (אוטומט) עם קצת פחות קילומטראז באזור ה 45 אלף. 

אולי תנסה לפרסם בקבוצות של סטודנטים / צעירים? 

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח כן.רכב באמת מעולה.יעלה עליו בקרוב סיכום תקופה.אני מוכר אותו רק בגלל שצריך להכניס עגלת תינוק ובפיקנטו השמיכה אפילו לא נכנסת :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר להיות הרכב מהשכרה ועם ק"מ גבוה (מבחינתי לא היה רלוונטי רק בגלל זה...), צריך לזכור שכמות הצעירים (שהינם בגדול קהל היעד הטבעי של הרכב - לא משפחה) שלומדים היום נהיגה על רכב ידני ולא מוגבלים לרכב אוטומטי הולכת ויורדת וקהל היעד של רכב כזה מצטמצם והולך

קיה ספורטאז' 2.0 ליסינג

סקודיאק דיזל Exclusive לזוגתי (כבר לא: יונדאי סנטה פה דיזל, אלתיאה דיזל - עדיין מתגעגעים)

ALFA ROMEO 75 TS - מוסבת כבר לא ☹️, מקורית כבר כן 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, haimbinya כתב:

חחח כן.רכב באמת מעולה.יעלה עליו בקרוב סיכום תקופה.אני מוכר אותו רק בגלל שצריך להכניס עגלת תינוק ובפיקנטו השמיכה אפילו לא נכנסת :(

לדעתי יהיה הרבה יותר כלכלי ונוח לרכוש עגלת תינוק במידות שנכנסות לתא המטען או בכלל להכניס את העגלה למושב האחורי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם תבדוק כמה נותנים בטרייד אין, אולי לא כזה נורא.

בלי קשר פיקנטו ידנית מהשכרה מייצר ישר קונוטציות שליליות. 

גם הרכב הכי זול מהרכבים שאפשר לשכור וגם אנשים שלא נוהגים ביום יום על ידני נהגו בה כנראה בדרך לא דרך. 

• רעיון טוב! 1

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע עם הרכב כל יום לעבודה 80 קמ, ומחפש 4*4 שיוכל גם לטייל(משבר גיל ה 30?)מודע לזה שההשכרה זה מרתיע אנשים.אם לא יימכר בסוף, יילך לטרייד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובקיזוז כול ההפחתות של הטרייד כמה ניראה לך תקבל עבור רכב שאתה לא מצליח למכור ב-35 אלף? 34 אלף? כניראה שתקבל משהו קרוב יותר ל-20 אלף. 

טרייד זה פיתרון לאנשים שרוצים ומוכנים לשלם על קבלת מפתח תמורת מפתח במהירות ומינימום מאמץ. פחות לאלו שלא מצליחים למכור את הרכב ומקווים שיושבים בטרייד אנשים שנולדו אתמול. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם ציבור גדול של אנשים (כמוני) שגם אם הייתה מפרסם ב 20K לא הייתי קונה בגלל ההשכרה.

תקופה של חודשיים זה לא הרבה זמן לשוק הידניות ברכב לא מושך. תוריד עוד 2-3 אלפים מהמחיר ותפרסם גם בפייסבוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה בעיות:

א. המיקום שלך - פריפריה על מלא, כך שאתה חשוף לקהל נמוך בהרבה מאשר אם היית גר במרכז.

ב. עבר השכרה

ג. קילומטראז' גבוה

ד. התמונות - תעשה טובה ותעביר שואב לפני שאתה מצלם תמונות, ושהתמונות יהיו אינפורמטיביות ומלאות... (תציץ במודעות אחרות כדי לקבל אינדיקציה)

ה. המנוע... 

עכשיו שמתי את עצמי בנעליים של מישהו שמחפש ידנית-קטנה, ונניח שהתבייתתי על פיקנטו. במחיר של הרכב שלך ואפילו טיפה מתחת, אני יכול לרכוש אמנם רכב ישן יותר (2016-2017) אבל עם המנוע 1.2 החזק יותר, עם קילומטראז' די דומה, ושהיה בידיים פרטיות. 

מי שירצה כמה שיותר חדש - יקנה ממך, ואולי תצטרך עוד קצת סבלנות בגלל סעיפים א' וב' שציינתי, ולהוריד עוד טיפה במחיר (לאיזור ה28-30, ברגע שמשנים קידומת זה גם עושה פסיכולוגית הבדל)

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...