Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לכולם יש את החבר המבאס הזה, ואם לכם לא, אנחנו צריכים לדבר...

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בלת״ק

מעולם לא הבנתי מה הערך שאנשים שואבים מלבאס אחרים.

לא מדבר על אי הסכמה, לא מדבר על עצה, לא מדבר על ביקורת בונה - מדבר על סתם להרוס. 

מעבר שלא הבנתי את זה, אני לא מבין בריבוע למה לעשות את זה בפורום - הרי כל הפואנטה של פורום זה לייצר קהילה דרך מכנה משותף כלשהו, ׳להרים׳ ללמד לעזור ולפרגן אחד לשני בשביל לשפר את החוויה הכללית. מה התשואה/ערך שאתה מקבל מסתם לבאס בן אדם זר? 

כמה קטן אתה צריך להיות בשביל להרגיש גדול דרך הרס לאנשים זרים?

קיצר, אחלה פוליסה. קהילה בונים דרך חיזוק, לא דרך ביאוס.

• אהבתי 6
  • רעיון טוב! 1

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 141
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הרבה פעמים זה לא ה"מה" אלא ה"איך", וכיוון שמדובר בממשק אינטרנטי כתוב מול זרים לא תמיד פשוט להבין איך יתקבל בצד השני. אישתי תבין את השטויות שלי, כאן בפורום מישהו עלול להבין לא נכון ולהפגע. 

די מצריך להיות PC, שלא כולנו אוהבים או יודעים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, sperial כתב:

אישתי תבין את השטויות שלי

בגלל זה היא התחתנה איתך, ואנחנו לא. 

לא בשביל לבאס או משהו...

• מצחיק 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיקר שהיא לא מתבעסת.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמלק לא קראתי את כל השרשור.
לא מוצאת חן בעיני הגישה לחסום מישהו כי הוא כתב "הודעה מבאסת". אני בעד חופש ביטוי כל עוד הוא במסגרת החוק. וזה בעדינות. משתדל לא לכתוב מעבר. שרשורים כאלה (הנוכחי) מוציאים לי את החשק. ולא בטוח שהם מזמינים יותר משתתפים לפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת התלבטתי אם להגיב בת'רד הזה או לא, אני כבר לא פעיל כמו פעם אבל עדיין נהנה לקרוא ת'רדים פה ושם.

אני לא חסיד גדול של סתימת פיות, בטח לא כשהיא מאחורי מעטה עמום של "המנהלים יפעילו שיקול דעת".

יש לנו מערכת עם לייקים ודיסלייקים - אם הקהילה לא אוהבת הודעות מבאסות, שיצביעו בכפתור ה "רעיון גרוע" ומתחת ליחס מסוים של הצבעות המערכת פשוט תסתיר את התגובה, כמו בפייסבוק.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, BassDriver כתב:

אני בעד חופש ביטוי כל עוד הוא במסגרת החוק. וזה בעדינות.

כלומר, אני יכול לתת לך עצה לשמן את הברקסים באוטו ב-WD40 אם הם חורקים, ולהוסיף שלפי דעתי אתה מטומטם, כי זה במסגרת החוק?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Morningstar כתב:

האמת התלבטתי אם להגיב בת'רד הזה או לא, אני כבר לא פעיל כמו פעם אבל עדיין נהנה לקרוא ת'רדים פה ושם.

אני לא חסיד גדול של סתימת פיות, בטח לא כשהיא מאחורי מעטה עמום של "המנהלים יפעילו שיקול דעת".

יש לנו מערכת עם לייקים ודיסלייקים - אם הקהילה לא אוהבת הודעות מבאסות, שיצביעו בכפתור ה "רעיון גרוע" ומתחת ליחס מסוים של הצבעות המערכת פשוט תסתיר את התגובה, כמו בפייסבוק.

דיסלייקים זה מדד מאוד לא אמין לדעתי. 

רוב ההודעות בהן נתקלתי שהיו עם דיסלייק לא היו פוגעניות, אלא סתם חוסר הסכמה או ויכוח בין מספר חברי פורום. 

למעשה, ראיתי גם הרבה הודעות שעוברות בדיוק על החוק בשרשור הנ"ל מלאות בלייקים, כי היו כמה שהסכימו עם הפוגע. 

בקיצור, לדעתי זה מדד מאוד לא אמין לאיכות/נכונות/פוגענות ש הודעה, אלא יותר לכמה אנישים מסכימים ו/או לא מסכימים עם הכותב. או נוטרים לו טינה. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ת׳אמת... גם פוטין התקין כל מיני תקנות שנועדו למנוע מהרוסים להתבאס. במערב קראו לזה צנזורה, כמובן שתמיד יהיו לצידו לוחכי עשב עם תא מוח בודד שמה שתגיד ההנהלה או ירום הודו השליט הוא לא פחות מדבר אלוהים חיים. 

ת׳כלס התגובות הן חלק מהמציאות שבה אנחנו חיים, אסור ואי אפשר להתנתק מהם, גם אם לא כולם מסכימים איתם... יודעים מה? אפילו אם הרוב לא מסכימים איתם. אתם רוצים רק תגובות מפרגנות? תשנו את שם הפורום לקבוצת דובוני אכפת לי או חיבוק חד קרן. בלי תגובות אותנטיות תהיה לנו פה חשיבת יחד, חסרת פלורליזם וכן... ביקורת, שהיא לפעמים מבאסת אבל פותחת את צ׳אקרות למחשבה ביקורתית וזאת בתנאי שהיא נעשית באופן מכובד ומנומק כמובן.

ה"הברקה" הקומוניסטית הזו לא רק שתוריד מאיכות הפורום ותפגע באותנטיות שלו אלא גם תמנע מחלק מהאנשים לכתוב פה (כנראה שזה לא הפסד גדול)

היות והפורום של אבא שלי ואני לא קובע את המדיניות אז קטונתי.

• רעיון טוב! 2
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, BassDriver כתב:

אמלק לא קראתי את כל השרשור.
לא מוצאת חן בעיני הגישה לחסום מישהו כי הוא כתב "הודעה מבאסת". אני בעד חופש ביטוי כל עוד הוא במסגרת החוק. וזה בעדינות. משתדל לא לכתוב מעבר. שרשורים כאלה (הנוכחי) מוציאים לי את החשק. ולא בטוח שהם מזמינים יותר משתתפים לפורום.

מה, לדעתך, היא "תגובה מבאסת" שלא מצדיקה חסימה? 

האם, לדעתך, זה סבבה ששרשור התייעצות לפני רכישת רכב שאתה תפתח יסטה אחרי 4 הודעות לויכוחים על האם עדיף ללמוד רפואה או להשקיע את הכסף? האם זה סביר בעינייך לתת יד חופשית למשתמשים שבאופן קונסיסטנטי מסיטים שרשורים ומוציאים את כל החשק מלדבר על דברים מעניינים בתחום הרכב (מזכיר - המטרה שלשמה קם האתר הזה)? האם סביר בעינייך לא להגביל אותם בשום צורה?

לפני 10 שעות, Morningstar כתב:

מה שניקו אמר. מערכת הלייקים לא מספיק אמינה כדי לשמש כפילטר. אנשים עושים לה יותר מדי Abuse. 

לפני 6 דקות, סולל הדרך כתב:

ת׳אמת... גם פוטין התקין כל מיני תקנות שנועדו למנוע מהרוסים להתבאס. במערב קראו לזה צנזורה, כמובן שתמיד יהיו לצידו לוחכי עשב עם תא מוח בודד שמה שתגיד ההנהלה או ירום הודו השליט הוא לא פחות מדבר אלוהים חיים. 

ת׳כלס התגובות הן חלק מהמציאות שבה אנחנו חיים, אסור ואי אפשר להתנתק מהם, גם אם לא כולם מסכימים איתם... יודעים מה? אפילו אם הרוב לא מסכימים איתם. אתם רוצים רק תגובות מפרגנות? תשנו את שם הפורום לקבוצת דובוני אכפת לי או חיבוק חד קרן. בלי תגובות אותנטיות תהיה לנו פה חשיבת יחד, חסרת פלורליזם וכן... ביקורת, שהיא לפעמים מבאסת אבל פותחת את צ׳אקרות למחשבה ביקורתית וזאת בתנאי שהיא נעשית באופן מכובד ומנומק כמובן.

ה"הברקה" הקומוניסטית הזו לא רק שתוריד מאיכות הפורום ותפגע באותנטיות שלו אלא גם תמנע מחלק מהאנשים לכתוב פה (כנראה שזה לא הפסד גדול)

היות והפורום של אבא שלי ואני לא קובע את המדיניות אז קטונתי.

תקרא את השרשור שוב, ובתשומת לב. נראה לי ש"קצת" פספסת את הנקודה והרעיון מאחורי ההנחיה הזו. המטרה היא לא להיות מועדון דובוני אכפת לי שרק מאונן במעגל על כל שטות שעולה כאן, אלא שיהיה כאן שיח מכבד. ובמידה ורוצים להניא מישהו מלעשות משהו, אז לתת נימוק ענייני ולשחרר, ולא להמשיך לאכול ת'ראס במשך שמונה עמודים על כמה מה שאתה עושה זה גרוע ומה אתה צריך לעשות במקום, מבלי להסביר אפילו למה אתה אומר את מה שאתה אומר. 

• רעיון טוב! 3

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, falou כתב:

כלומר, אני יכול לתת לך עצה לשמן את הברקסים באוטו ב-WD40 אם הם חורקים

זו דוגמא קלאסית לעצה מטומטמת.

כולם יודעים ש wd 40 מתייבש בטמפרטורול של הבלמים ולכן עדיף גריז.

• מצחיק 5

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@סולל הדרךלפני כמה שנים נתתי למישהו דיסלייק וקיבלתי מההנהלה תגובה - שאלו אותי אם אני בטוח שאני רוצה לתת את הדיסלייק, כי זה פוגע במוניטין שלמשתמש אחר.

פה ושם חטפתי דיסלייקים - אתם רואים, אני ממשיך לקשקש כאן. לא נורא (אולי בעיני מישהו אחר כן נורא).

וסולל - צר לי לבעס אותך, יש איזו בעיה בעורך הטקסט שלך. אני מקבל את הודעותיך מהודרות ומיושרות למשעי, אבל עם מילים שנשברות בין השורות.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.10.2022 בשעה 20:36, falou כתב:

מנוהל ע"י פוצים קפוצי ישבן

image.thumb.png.710eafa85be50e0a341894494379eb7d.png

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני שעה, סולל הדרך כתב:

ה"הברקה" הקומוניסטית הזו לא רק שתוריד מאיכות הפורום ותפגע באותנטיות שלו

צנזורה קומוניסטית זה לומר לאנשים מה לכתוב ולהעיף את כל מי שלא כותב בדיוק את זה. כולנו נמצאים פה מבחירה, אף אחד לא מכריח אנשים להשתתף בדיונים ומכתיב להם מה לדקלם.

פשוט מבקשים לשמור על נושא הדיון בפורומים הרלוונטיים, לא רואה מה קומוניסטי בזה.

אתה לא יכול לעשות מה שאתה רוצה בפלטפורמה פרטית של מישהו אחר, בלי כללים זה יהפוך לפורום של זיוני שכל במקום פורום רכב.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוך גוטה...צנזורה זה קודם כל להגיד לאנשים על מה לא לכתוב.

זה אף פעם לא היה פורום של זיוני שכל

גם כאנשים ביאסו.

עכשיו אנשים ישמרו את הדעות לעצמם וכולנו נהיה הפי אבר אפטר.

• רעיון טוב! 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...