Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לכולם יש את החבר המבאס הזה, ואם לכם לא, אנחנו צריכים לדבר...

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שעה, Derish כתב:

ככה ניהלו אנשים עד לפני 15-20 שנה. היום בתי הספר הטובים למנהל עסקים כבר מלמדים טקטיקות אחרות ופחות דיקטטוריות. אמנם ניהול צוותים יעיל עדיין נסמך על מישהו אחד שחותם על החחלטה, אבל התהליך שיתופי יותר ושואף לקונצנזוס במקום הורדת פקודות. ובמקרה של סנקציה או פעולה משמעתית - הסבר ברור מדוע היא ננקטה עם אפשרות ערעור, לפחות בהנחה ומדובר בחבר צוות מבוסס ולא איזה עובד קבלן זמני. 

מן הסתם הקונטקסט של הפורום שונה - המודרטורים עושים את תפקידם בהתנדבות ולא בתשלום, היוזרים לא עובדים אצלם, אין יעדים משותפים וכו'. אבל הפואנטה שלי היא שמי שכותב פה הרבה שנים ראוי ליחס קצת יותר שקול מיוזר רנדומלי שנרשם לפני יומיים. לטוב ולרע, הקהילה נבנתה על ידי אנשים שונים עם דעות וסגנונות דיבור שונים, לכן לתת להם התראות מזלזלות בסגנון 'לא מוצא חן בעיניך - אל תבוא לפה' זה לא לעניין.

בוא, Let's get something straight, זה שפתחתי שרשור על הנושא ו"הזהרתי" שלא יהיו מופתעים לא אומר שעכשיו המנהלים ישבו כל היום ומי שלא יחסום לפחות שני מבאסים בשעה יפוטר מניהול. זה פשוט עוד כלל, שיאכף בדיוק כמו שנאכפים הכללים האחרים.

לא כי דריש אמר למישהו פעם אחת ש"אל תקנה ואג, זה לכוסיות" (לא יודע אם באמת אמרת את זה, לצורך הדיון האקדמי) או כי פבל העליב מישהו ואמר לו שלהחליף אגזוז זה למפגרים, או כי פאלו קרא למישהו טמבל. אלא כשברור מעל לספק סביר שאותו משתמש רוצה לפעול שלא על פי הכללים. 

לגבי ההקבלה לעבודה, זה נחמד, אבל לא מחזיק מים. אני לא מנהל את הגולשים, אין לנו מטרות משותפות, אתם לא מחויבים לי בכלום ולהיפך, ואני לא משלם לכם משכורת. 

אם כבר הולכים על הקבלות, אז אתם כמו אורחים בלונה פארק/גן חיות שלנו. אנחנו צריכים לשמור על תקינות התשתית כדי שיהיה לכם כיף, ואתם צריכים לשמור על הכללים כדי שלאשר המבקרים גם יהיה כיף. חופש הביטוי היא זכות חשובה מאוד, אבל היא לא מנצחת את זכות הכלל לאווירה נעימה. לפחות לשיטתי.

ואחרי כל זה, הפואנטה שלך לחלוטין מתקבלת, ולחלוטין נדחית על הסף. 

משתמש ותיק אכן צריך לקבל יחס שקול, כי הוא כבר פה והוא חבר והוא תרם מהידע שלו, ולירוק לו בפרצוף זה dick move. אבל... גם מצופה ממנו שידע את כללי החברה (Society) שלנו ויתנהג בהתאם. 

וגם.... משתמש חדש עדיין לא מכיר את הנהלים והחוקים ובוא, הפורום הזה הוא אחד המקומות היותר מנוהלים מבחינת ורמת שיח שאני מכיר בישראל, בטח שיותר מפייסבוק/טוקבקים (לא מכיר פורומים אחרים, יכול להיות שגם שם זה דומה). 

מכיר את המערכון של לואי CK על Of course but maybe? אז אותו דבר.

ברור!! ברור שצריך להתייחס לחברים ותיקים בצורה יותר שקולה. ברור! אבל אולי.... הם כבר היו צריכים לדעת שאנחנו נגד douchebaggery. 

וברור!!!!! ברור לגמרי שמשתמש חדש לא צריך לקבל יחס מקל. ברור! אבל אולי... אם נתנהג אליו כמו חבורה של זיינים, הוא לעולם לא יהפוך למשתמש ותיק...?

• אהבתי 2

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 141
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני כשעה, פבל כתב:

זה שפתחתי שרשור על הנושא...

השרשור המקורי שלך הוא זכרון עמום, אנחנו בעמוד 9 וזה מכבר החלפנו נושא. עכשיו יש פה דיון פילוסופי.

לפני כשעה, פבל כתב:

אם כבר הולכים על הקבלות, אז אתם כמו אורחים בלונה פארק/גן חיות שלנו.

כן, רק שבסצנריו הזה אנחנו החיות שבלעדיהן לא יהיה לך גן. ואם מדי פעם יש פה איזה ג'ירפה, אז מה - תגיד לה לא להיות ג'ירפה? זה כמו להגיד לשועל לא לרדוף את ארנב ולתרנגולת לא לדגור את ביצים. 😅

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Derish כתב:

כן, רק שבסצנריו הזה אנחנו החיות שבלעדיהן לא יהיה לך גן. ואם מדי פעם יש פה איזה ג'ירפה, אז מה - תגיד לה לא להיות ג'ירפה? זה כמו להגיד לשועל לא לרדוף את ארנב ולתרנגולת לא לדגור את ביצים. 😅

אז אנחנו נהיה הגן בלי הג׳ירפה. לא נורא. לפעמים אין ג׳ירפה זה בדיוק מה שכל החיות האחרות צריכות בשביל קצת שלווה נפשית.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבו. ג'ירפה זה לא בשבילכם. עדיף להשקיע בדירת 2.4 שועלים.

לפני 13 שעות, Derish כתב:

השרשור המקורי שלך הוא זכרון עמום, אנחנו בעמוד 9 וזה מכבר החלפנו נושא. עכשיו יש פה דיון פילוסופי.

YARN | Come on man, that was like three days ago | The Lonely Island -  Great Day | Video clips by quotes | 7734262d | 紗

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית חושב שיש הבדל בין שפה לא נאותה - קללות, ירידות וכו'

לבין קרקוע למציאות - רכב ספורט בתא למשל, או סתם שאלות של צעירים שמבזבזים כסף במדינה יקרה כמו שלנו

אבל זו רק דעתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, arik100 כתב:

לבין קרקוע למציאות - רכב ספורט בתא

הנה, כאן אתה טועה. 

אתמול שוחחתי עם מישהו שמחזיק בחניה בבניין בת"א ארבעה רכבי ספורט שכל אחד מהם בנפרד מפיל לך את הלסת. עד כדי כך. 

אז כן. קרקע המציאות שלך שונה. 

• אהבתי 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במה אני טועה? אני יודע שזה קיים.

השאלה היא אם מותר לנו לחוות דעה בצורה מנומסת בפורום, או כל מילה שאולי לא חיובית היא לא במקום?

למשל מי שחי מהפרוטה ליד ורוצה רכב יוקרה כנראה אני לא אמליץ לו על כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי עד עמוד 4.

אז אם מישהו שואל על אגזוז זרימה חופשית על פיאט אונו (איפה בכלל מוצאים כאלו בחיים?), מותר לנסות להוריד אותו מזה?

מצד אחד זכותו לשים ויש שיגידו שזה גם מוסיף לרכב, מהצד האחר ברור שזה רק בשביל "המוזיקה".

זה מזכיר לי את התלונות בעיר שלי, נערים (כנראה) נוסעים ומרעישים ברחובות הראשיים ב-2 בלילה.

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, arik100 כתב:

למשל מי שחי מהפרוטה ליד ורוצה רכב יוקרה כנראה אני לא אמליץ לו על כך.

יש הבדל בין "לא אמליץ לו לקנות", שזה בעצם לא להגיב, לבין "אמליץ לו לא לקנות" , שזה להגיב ולענות לו על משהו שהוא לא שאל.

וזה מה שמנסים לעשות פה, כי בשנים האחרונות זה קורה יותר מידי, ויש גם אנשים מסויימים שמרבים בתגובות כאלה.

הדוגמא הראשונה שעולה בראשי היא של הבחור הירושלמי שרצה לקחת את הב.מ.וו שלו לטיול נהיגה באירופה, וכולם "המליצו" לו לשכור אוטו חדש ובטוח יותר, בפחות כאב ראש ובלאגן...

וזה עוד בפורום רכב 🤦🏻‍♂️

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, שביט כתב:

הדוגמא הראשונה שעולה בראשי היא של הבחור הירושלמי שרצה לקחת את הב.מ.וו שלו לטיול נהיגה באירופה, וכולם "המליצו" לו לשכור אוטו חדש ובטוח יותר, בפחות כאב ראש ובלאגן...

אני אישית הייתי מקבל עצה כזאת בהבנה.

לשכור רכב הרבה יותר בטוח וזול מאשר לסחוב לטיול באירופה ב.מ.וו. שנת 92

image.png.b959593a7dada6c7d9abcf4b7e3f1fa3.png

• אהבתי 1
  • מצחיק 3

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה די כמו לשאול עם איזה חבית כדאי לעבור את מפלי הניאגרה...

יצליח? אולי

חוויה תישאר לו? בטוח

רעיון טוב? כנראה שלא.

וזה היופי של הפורום, אפשר לשאול הכל מהגדלת פין (ותיקי הפורום לא ישכחו) ועד אגזוז לחץ. כל תשובה היא לגיטימית גם אם היא מבאסת 

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, vadim6385 כתב:

אני אישית הייתי מקבל עצה כזאת בהבנה.

לשכור רכב הרבה יותר בטוח וזול מאשר לסחוב לטיול באירופה ב.מ.וו. שנת 92

פספסת.

שמתי מרכאות ב"המליצו" כי ההמלצות האלה היו מיותרות.

אדם שואל סט שאלות ספציפיות על איך להביא את האוטו שלו לאירופה- במה זה כרוך, דרך מי כדאי וכמה זה עולה.

הוא יודע שזה עולה יותר מלשכור גולף 21 בגרמניה. הוא יודע שזה כרוך בטופסיאדה ובלאגן.

אבל הוא לא שואל האם לעשות את זה, אלא איך. וזה ההבדל.

אתה לא עונה למישהו ששואל איך להוציא את האוטו הפרטי הישראלי שלו לגרמניה "עדיף לך לשכור שם, יותר פשוט". כי הוא לא שאל את זה.

להגיד "אני הייתי מקבל את ההמלצה הזאת בהבנה" זה לא נכון וזה סותר, כי מראש לא היית שואל שאלה כזאת.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...