Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיית סחיבה הונדה סיוויק 1.8 2013

moti37
שימו לב! השרשור הזה בן 677 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הסוויק 1800 היא כבדה. ביצועים יפים אבל לא וואוו. אכן, המנוע מתחיל להגיב בסל"ד מעל ל 3,000 סיבובים. ורק כדרך אגב, לשנת 2010 היצרן מבקש שמן בצמיגות 0W-30 כצמיגות המעודפת עליו. אני יודע שלשנת 2016 היצרן מבקש 0W-20. המוסכניק שלי תמיד זועף בי מדוע אני מביא שמן בצמיגות הזאת כאשר אני בא לעשות טיפול החלפת שמן באמתלה שזה שמן יקר ומיותר. לטענתו אפשר גם 5W-20 ו 5W-30 במדינה שלנו. מה לעשות שאני פדנט ונצמד למה שכתוב ברכב?

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע טוב ומבורך,

תשים תוסף דלק, ואם תוכל הכי טוב לשים את התוסף על מיכל כמעט מלא ולגמור את הדלק עוד באותי יום עד הסוף ממש.

דבר שני, רכב חייב נסיעות ביעירוניות. אמנם יותר רכבי דיזל וטורבו, אבל גם בנזין...

פשוט תרד לבינעירוני עדיף נסיעה של כשעה עם עליות, לאמץ את הרכב על סלד גבוה.

תעדכן.

אין עוד מלבדו!!!

אבא תודה על הכל!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 677 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...