Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוסיה VS אוקראינה. 2022 - 2023 - 2024

avargel

פוסטים מומלצים

לפני 28 דקות, RK כתב:

פוטין באמת נהנה מתמיכת העם

למה כשאני אומר את זה קוראים לי פוטינואיד?

אני מסכים עם רוב מה שרשמת, חוץ מכמה דברים קטנים, אבל הם לא באמת משנים הרבה, גם אם הם מצדיקים חלקית את הגישה הזאת או מראים שהמצב בעייתי ברוסיה שונה.

בכלליות דרך המחשבה המערבית שהשבלונה המערבים מתאימה לכולם - כנראה איננה נכונה. בטח שלא במזרח.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, MiniMiz3r כתב:

נכון. היא רק אמרה שהיא רוצה לשחרר את העם האוקראיני מהשלטון הנאו-נאצי המושחת והמסומם שיושב בקייב ולקחת בחזרה את כל מה שברית המועצות נתנה לאוקראינה, כולל העצמאות שלה. זה נאמר על ידי פוטין עצמו בנאום הטלוויזיוני שלו בפברואר.

הנה הנאום המקורי. באיזו דקה הוא אמר שהוא רוצה לקחת את כל מה שבריה"מ נתנה?  (אגב, אם אתה יודע קצת היסטוריה, אתה אמור לדעת על "מתנה" שחרושצ'וב העניק לאוקראינה בשנות ה-60) באיזו דקה הוא דיבר על לשלול עצמאות של אוקראינה?

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, David32 כתב:

למה כשאני אומר את זה קוראים לי פוטינואיד?

מי קרא לך ככה? 

לצערי, משיחות עם קרובים ברוסיה יש שני סוגים - שטופי המוח מצד אחד וכאלה שעברו לדבר בקודים (כמו בתקופת ברית המועצות) מצד שני.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, fatboy1340 כתב:

אגב, אם אתה יודע קצת היסטוריה, אתה אמור לדעת על "מתנה" שחרושצ'וב העניק לאוקראינה בשנות ה-60

באותה נימה צריך לזכור את המתנה שהעניק סטאלין לאוקראינים בשנות ה30.

עריכה אחרונה על ידי Gavrik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי, אופס. טקטיקות של החמאס:

https://www.amnesty.org/en/latest/news/2022/08/ukraine-ukrainian-fighting-tactics-endanger-civilians/

ציטוט

Ukraine: Ukrainian fighting tactics endanger civilians
- Military bases set up in residential areas including schools and hospitals 
- Attacks launched from populated civilian areas
- Such violations in no way justify Russia’s indiscriminate attacks, which have killed and injured countless civilians

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל ... אבל... הם נלחמים על העצמאות שלהם אז כל האמצעים כשרים.....

מלחמה זו טרגדיה מכל הצדדים, עצוב מה שקורה שם, לצערנו זה ביזנס חשוב לכל תעשיות הנשק והמדינות מאחוריהן עם הרצונת והאינטרסים שלהם... לאף אחד מהם לא באמת איכפת מהרס חיי האזרחים- בסוף זה הכל עניין של הכסף/כוח/פוליטיקה 😔.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט. האזרחים שם הם רק כלי משחק ב"מלחמה" של המערב מול רוסיה, וחלקם מתחילים להבין את זה. מה זה שווה ששולחים לך נשק מערבי מתקדם כשכל העיר שלך הרוסה ואין לך מה לאכול או מקום לישון בו.

תוסיף לזה את זלנסקי, שהכניסו לו לראש שהוא מלך ספרטה, וקיבלת מתכון מנצח לחורבן אוקראינה.

בעקבות ה"הצלחה" של המלחמה באוקראינה, ארה"ב כבר מכינה לנו את העונה השנייה - סין VS טאיוואן.

אם זה יתחיל אז לאף אחד באמת כבר לא יהיה איכפת ממה שקורה באוקראינה.

לפני 38 דקות, David32 כתב:

שמעתי כבר הרבה סיפורים, ממקור ראשון, על התנהלות "לא מוסרית" באוקראינה, החל מהרג אנשים שחושדים בהם שהם משת"פים (לא הצבא או המשטרה, אלא אנשים "רגילים" שחושדים בשכנים שלהם), ירי לא מכוון של טילים על אוכלוסיה אזרחית של עצמם (ככה זה כשמגייסים את כל מי שרק אפשר), אלימות כלפי כל מי שמעז לדבר על "שלום" עם הרוסים (אצלם אין מרצ או שלום עכשיו מקומיים) ועוד.

כמובן שזה לא זוכה לחשיפה כי המטרה (מלחמה ברוסיה) מקדשת את האמצעים. אם זה היה קורה אצלנו במהלך מלחמה עם שכנינו, אז כבר היו קולות להקים ועדות חקירה, בארץ ובחו"ל.

עריכה אחרונה על ידי gadik6
  • אהבתי 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל הוא שלנו כיום אין באמת בעיה קיומית.
חמאס לא יכול למחוק אותנו מעל פני האדמה ואנחנו נלחמים איתו יותר כמטרד ולא כסכנה אמיתית לקיום המדינה.
כנ"ל השכנים שלנו.
לבנון לא יכולה לבוא ולהרוס אותנו, סוריה בגם בטוח שלא, ואיראן מתנהלת במלחמת פרוקסי וכל עוד אין להם פצצה שהם יכולים לשנע בצורה טובה אלינו, הם לא סכנה מיידית.

תאמין לי שגם אנחנו עשינו דברים גרועים כשהמדינה היתה בסכנה אמיתית בכמה מהמלחמות.

זה מה שקורה כשאתה בסכנה.

אף אחד לא טוען שהאוקראינים הם טלית שכולה תכלת אבל זה עם שממדינה לא הכי מתקדמת בעולם, שהותקף על ידי רוסיה, אחד הכוחות הכי אכזריים שקיימים במאה ה21, שנשבעה למחוק את הזהות שלו.

אי אפשר באמת לבוא אליהם בטענות.

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שנתקלתי בכתבה בטעות, לי היה ברור ודיברנו על זה פה לפני 100 עמודים, אבל עוד אישוש של המציאות זה גם טוב.

לפני 10 דקות, gadik6 כתב:

החל מהרג אנשים שחושדים בהם שהם משת"פים

על זה בכלל אני לא רוצה לדבר. מתגאים בהרג של אנשים עם דעה שונה. 

לפני 11 דקות, gadik6 כתב:

ירי לא מכוון של טילים על אוכלוסיה אזרחית של עצמם (ככה זה כשמגייסים את כל מי שרק אפשר)

אצלינו, עם תותחנים מאומנים, לפעמים מגיעים למצבים מאוד קרובים ולא נעימים. אז כשמדברים על בלאגן, אין לי ספק בכך.

לפני 2 דקות, יוסי פרנקוס כתב:

אף אחד לא טוען שהאוקראינים הם טלית שכולה תכלת

דווקא יש כאלה שכן, הרבה, זאת התעמולה...

SlowRide כתב:
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי נו באמת... כאילו אנחנו תלית שכולה תכלת.

כאילו אצלנו לא הורגים/תוקפים "בוגדים" שמעיזים לדבר על שלום.

כאילו אצלנו לא היו תקריות דו"צ ופגיעה באוכלוסיה אזרחית.

כאילו אנחנו לא טבחנו בכפרים ערביים וטיטאנו את זה מתחת לשטיח.

כאילו שאנחנו לא השתמשנו בתשתיות אזרחיות למלחמה מתוך מצוקה.

אין לי מושג איזו שטיפת מוח צריך לעבור כדי לחשוב כ"כ עקום, הם נלחמים על עצם הקיום שלהם ואתם נתפסים לזה שהם "לא משחקים לפי כללי המשחק" (כאשר גם הצד השני ממש לא בוחל באמצעים).

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, יוסי פרנקוס כתב:

ההבדל הוא שלנו כיום אין באמת בעיה קיומית.
חמאס לא יכול למחוק אותנו מעל פני האדמה ואנחנו נלחמים איתו יותר כמטרד ולא כסכנה אמיתית לקיום המדינה.
כנ"ל השכנים שלנו.
לבנון לא יכולה לבוא ולהרוס אותנו, סוריה בגם בטוח שלא, ואיראן מתנהלת במלחמת פרוקסי וכל עוד אין להם פצצה שהם יכולים לשנע בצורה טובה אלינו, הם לא סכנה מיידית.

תאמין לי שגם אנחנו עשינו דברים גרועים כשהמדינה היתה בסכנה אמיתית בכמה מהמלחמות.

זה מה שקורה כשאתה בסכנה.

אף אחד לא טוען שהאוקראינים הם טלית שכולה תכלת אבל זה עם שממדינה לא הכי מתקדמת בעולם, שהותקף על ידי רוסיה, אחד הכוחות הכי אכזריים שקיימים במאה ה21, שנשבעה למחוק את הזהות שלו.

אי אפשר באמת לבוא אליהם בטענות.

פה הטעות שלך. רוסיה לא רוצה למחוק או להשמיד את אוקראינה (כמו שארה"ב לא רצתה להשמיד את אפגניסטן או את עיראק כשפלשה לשם), בעוד שהשכנים שלנו היו שמחים להשמיד אותנו אם רק הייתה להם את ההזדמנות, כך שאם כבר אז לנו יש יותר מוטיבציה או "הצדקה" להיות אכזריים כלפיהם, מה שלא קורה בשטח.

שנית, חיזבאללה ואיראן הם הרבה הרבה יותר מ"מטרד". הם אומנם לא יכולים להשמיד אותנו, אבל לגרום לאלפי הרוגים ולהרס של חצי מדינה בהחלט כן.

לפני 9 דקות, Gavrik כתב:

אוי נו באמת... כאילו אנחנו תלית שכולה תכלת.

כאילו אצלנו לא הורגים/תוקפים "בוגדים" שמעיזים לדבר על שלום.

כאילו אצלנו לא היו תקריות דו"צ ופגיעה באוכלוסיה אזרחית.

כאילו אנחנו לא טבחנו בכפרים ערביים וטיטאנו את זה מתחת לשטיח.

כאילו שאנחנו לא השתמשנו בתשתיות אזרחיות למלחמה מתוך מצוקה.

אין לי מושג איזו שטיפת מוח צריך לעבור כדי לחשוב כ"כ עקום, הם נלחמים על עצם הקיום שלהם ואתם נתפסים לזה שהם "לא משחקים לפי כללי המשחק" (כאשר גם הצד השני ממש לא בוחל באמצעים).

מה אתה מקשקש. בכל המלחמות האחרונות היו הפגנות "בעד שלום", נגד צה"ל, קריאות של חברי כנסת נגד המדינה ועוד ועוד. אני רוצה לראות מחר את השלום עכשיו האוקראיני מרים הפגנה במרכז קייב נגד המלחמה, אם לא שוברים להם שם את כל העצמות.

ובאיזה כפרים ערביים טבחנו וטיטאנו, טבח כפר קאסם?   אולי תחזור גם לתקופת המקרא ותזכיר איך שאול טבח בעמלק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לחלוטין רוצים להכחיד את אוקראינה כמדינה.
הם רוצים להפוך אותה לחלק מרוסיה.

פוטין אמר את זה באופן ברור.

אבל עזוב. אי אפשר להתווכח עם מישהו שהכוונות שלו הן לא להבין, אלא רק לתקוף עם טענות מופרכות לחלוטין.

ביביזם, טראמפיזם ופוטיניזם זה אותו דבר.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, יוסי פרנקוס כתב:

הם לחלוטין רוצים להכחיד את אוקראינה כמדינה.
הם רוצים להפוך אותה לחלק מרוסיה.

פוטין אמר את זה באופן ברור.

אבל עזוב. אי אפשר להתווכח עם מישהו שהכוונות שלו הן לא להבין, אלא רק לתקוף עם טענות מופרכות לחלוטין.

ביביזם, טראמפיזם ופוטיניזם זה אותו דבר.

כן כן, ביביזם, פוטיזם, שכחת פאשיזם. זרוק עוד כמה סיסמאות, זה יראה שאתה מבין.

בינתיים רואים כמה אתה מבין, עם הצהרות בסגנון "איראן היא לא סכנה מיידית", כשאנחנו כבר במערכה מולה בסוריה, בלבנון ובעוד מקומות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונתי למשהו ספציפי מאוד שמשותף לכל האנשים האלו:

- אוהבים כוח

- לא אכפת להם ממוסר או פגיעה באחרים כל עוד המטרה היא המנהיג העליון

- מאמינים בגירוש כל מי שלא מסכים איתם (לך לעזה, תמצא לך מדינה אחרת וכו')

- מתנהלים עם תיאוריות קונספירציה ועם "עובדות אלטרנטיביות", ומאמינים לדברים מופרכים לחלוטין שברור לכל אדם אחר שזו הטרלה

אני נמצא במספיק קבוצות פייסבוק כדי לראות את רמות ההכחשה והאטימות של אנשים כאלו.

זה מה שמביא אנשים לתמוך בעבריינים כדי שינהיגו אותם, גם כשברור לכל אדם אחר שאלו אנשים לא ראויים שלא אכפת להם בשום צורה מהעם, בין אם זה כולל הסתה מתמשכת נגד חצי מהמצביעים, ניסיון הפיכה ורצח של סגן נשיא או פלישה למדינה אחרת שנחשבת לאחות, תוך איבוד חיים של עשרות אם לא מאות אלפי אנשים.

אני עומד ב100% מאחורי מה שאני אומר.

זו תופעה תרבותית מעניינת.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...