Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוסיה VS אוקראינה. 2022 - 2023 - 2024

avargel

פוסטים מומלצים

לפני 22 דקות, gadik6 כתב:

מקווה שלמישהו מחדלי האישים במערב זה יחלחל לראש בקרוב, והם ישכילו להוריד את פוטין מהעץ עליו הוא טיפס, לפני שהם יגררו את כל העולם למשבר חמור עוד יותר.

דווקא נראה ששולץ ומקרון מבינים טוב מאוד מה המצב.

הם נוהגים להזכיר את זה שגם אחרי המלחמה אירופה תצתרך לחיות עם רוסיה ביחד, שזה נכון. אין שום תרחיש סביר  שבוא רוסיה נעלמת או משהו.

אתה מציע שיפסיקו את ההספקה לגמרי? אז פוטין יצא 100% צודק. וגם ככה שולץ לא מאשר את כול ההעברות שלכאורה מדינות אירופה רוצות לעשות.

אני לא מבין את כול המשחק סביב צירוף אוקראינה לאיחוד... 

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, gadik6 כתב:

זלנסקי מתחיל להזכיר לי את ערפאת במוקטעה במהלך חומת מגן. חיילים ואזרחים אוקראינים נהרגים מדי יום, במזרח הרוסים כותשים את אוקראינה ומתחילים לצבור הצלחות, וזלנסקי עסוק בדיבורים על "ניצחון" במלחמה ובלהיראות קשוח במדי צבא.

1655483736032.jpg

זלנסקי בניגוד לערפאת נבחר באופן דמוקרטי.

ונכון לרגע זה נראה שהעם תומך בו.

לפני כשעה, gadik6 כתב:

זלנסקי מתחיל להזכיר לי את ערפאת במוקטעה במהלך חומת מגן. חיילים ואזרחים אוקראינים נהרגים מדי יום, במזרח הרוסים כותשים את אוקראינה ומתחילים לצבור הצלחות, וזלנסקי עסוק בדיבורים על "ניצחון" במלחמה ובלהיראות קשוח במדי צבא.

1655483736032.jpg

זלנסקי בניגוד לערפאת נבחר באופן דמוקרטי.

ונכון לרגע זה נראה שהעם תומך בו.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, gadik6 כתב:

נכון, כי המצב שיש עכשיו בכלל לא מקרב אותנו למלחמת עולם שלישית.

א) היום לא פוטין ולא המערב כבר לא יכולים לרדת מהעצים שהם טיפסו עליהם, אז אי אפשר לוותר כך או כך.

ב) נגיד ובמערב מתקפלים, זורקים את אוקראינה מתחת לאוטובוס, מה נראה לך שפוטין יעשה? יגיד "טוב סבבה" ויחזיר את הכוחות לבסיסים שלהם? לא נראה לי.

יותר סביר שהוא יראה שעובד לו, יתחיל להזרים "עזרה הומניטרית" לאוקראינה בצורת החיילים ש"באו לעשות שלום", ויתחיל לתכנן את ה"מבצע צבאי מיוחד" הבא.

לפני שעה, gadik6 כתב:

ובוא ספר לי באיזו גישה המערב נוקט כרגע, להקריב את אוקראינה כדי להראות כמה הם חזקים מול רוסיה?

איך הם מקריבים את אוקראינה בדיוק?

אני רואה שמזרימים לשם נשק ותחמושת, אם זה הרעיון שלך להקרבה, אז הוא לא משהו.

להקריב זה לזרוק כבשה לזאבים, כדי שיתרחקו מהבית שלך. בדוגמא הזאת, אתה קודם מצייד את הכבשה בAK47 ותחמושת ומלמד אותה להשתמש בו, והופך אותה בעצם לכבש שמירה.

אולי לא הדבר הכי מוסרי לעשות כלפי הכבשה, אבל הכבשה כבר נמצאת במקום הלא נכון בזמן הלא נכון, אז הדבר הכי טוב כלפי הכבשה ועצמך זה לצייד אותה באמצעי הגנה עצמית.

לפני שעה, gadik6 כתב:

לגבי השאלה שלך - תגדיר מה זה לפרוס שטיח אדום מול פוטין (לצרף את אוקראינה חזרה לרוסיה, לוותר על דונבאס, להימנע מצירוף אוקראינה לנאט"ו?) ואז אני אוכל להתייחס לזה.

להיכנע לדרישות של פוטין.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, gadik6 כתב:

נכון, כי המצב שיש עכשיו בכלל לא מקרב אותנו למלחמת עולם שלישית.

ובוא ספר לי באיזו גישה המערב נוקט כרגע, להקריב את אוקראינה כדי להראות כמה הם חזקים מול רוסיה?

לגבי השאלה שלך - תגדיר מה זה לפרוס שטיח אדום מול פוטין (לצרף את אוקראינה חזרה לרוסיה, לוותר על דונבאס, להימנע מצירוף אוקראינה לנאט"ו?) ואז אני אוכל להתייחס לזה.

עזוב  מה הוא מגדיר. יותר מעניין מה לדעתך זלנסקי כן צריך לעשות בתגובה לפלישה צבאית במטרה לכבוש את המדינה שלו ? 

עריכה אחרונה על ידי borisYalzin
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קמפיין אוקראיני נגד ישראל: "לא מטפלת בחיילינו". בי-ם זועמים: "סגנון לא מקובל" (ynet.co.il)

השלב הבא: אוקראינה זועמת שחטיבת גולני לא מניעה את הנמ"רים ומתחילה בנסיעה לעבר דונייצק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשכרה דוגמה מצויינת ל-"נוֹתְנִים לוֹ אֶצְבַּע וְהוּא רוֹצֶה אֶת כָּל הַיָּד".

שילכו לכל אלה שהבטיחו להם גב במלחמה מול רוסיה, שבוע שעבר היה גם מאמר שביקשו הלוואה של 500M$ עם טענה שזה סכום קטן בשבילנו בזמן שמדינות  גדולות בהרבה הלוו להם פחות.

שבוע הבא עוד ידרשו טנקי סימן 4 עם מעיל רוח... 

https://www.ynet.co.il/news/article/rkbsxfpy5

ציטוט

ישראל היא לא המדינה היחידה שאליה פנו האוקראינים. יפן העניקה לאוקראינה הלוואה של בגובה 600 מיליון דולר, גרמניה העניקה 300 מיליון יורו וקנדה העניקה 800 מיליון דולר.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

500 מיליון דולר הלוואה זה באמת כסף קטן יחסית, לא מזמן הבאנו 500 מיליון שקל מענק לרשות הפלשתינית כדי שלא יחסר לאבו מאזן לשלם משכורות למחבלים ומשפחות המחבלים.

אבל, לתת הלוואה למדינה שהיא באופן דיי קונסיסטנטי נגדנו בכל פורום בינלאומי?

אה שיט, עשינו את זה עם הרשות הפלשתינית, חוץ מזה שהיא לא מדינה, עשינו את אותו חרא.

אנחנו גם מטפלים במחבלים הפצועים שלהם. אז למה אוקראינים לא?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-ISSUE זה לא מתן ההלוואה אלא אופן הבקשה והתבטאות שלהם בדרישה (וזה לא הפעם הראשונה ולא האחרונה) וליראות את הקמפיין מהתגובה הקודמת לא ממש מוסיף להם.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, m3x7r3m3 כתב:

500 מיליון דולר הלוואה זה באמת כסף קטן יחסית, לא מזמן הבאנו 500 מיליון שקל מענק לרשות הפלשתינית כדי שלא יחסר לאבו מאזן לשלם משכורות למחבלים ומשפחות המחבלים.

אבל, לתת הלוואה למדינה שהיא באופן דיי קונסיסטנטי נגדנו בכל פורום בינלאומי?

אה שיט, עשינו את זה עם הרשות הפלשתינית, חוץ מזה שהיא לא מדינה, עשינו את אותו חרא.

אנחנו גם מטפלים במחבלים הפצועים שלהם. אז למה אוקראינים לא?

לא צריך לטפל באלה ולא באלה.
אם יש חצי מיליארד דולר פנוי שיביאו לפצועים של צה"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, hwgeek כתב:

ה-ISSUE זה לא מתן ההלוואה אלא אופן הבקשה והתבטאות שלהם בדרישה (וזה לא הפעם הראשונה ולא האחרונה) וליראות את הקמפיין מהתגובה הקודמת לא ממש מוסיף להם.

לפני 3 דקות, יובל .מ. כתב:

לא צריך לטפל באלה ולא באלה.
אם יש חצי מיליארד דולר פנוי שיביאו לפצועים של צה"ל.

נראה לי שאצטרך לחזור להוסיף תגית [ציניות] [/ציניות]

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאני בעד אוקראינה והכל, אבל הפעם באמת הגזימו

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחשבה שניה, איזה מין שם אוקראיני זה "דליל"?

• מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האורקאינים (הטעות במקור), באים בטענות גם למדינות אירופה (גרמניה למשל - שהם לא מספיק נחמדים לפליטים שלהם ולכם הפליטים עוזבים) ואף האשמות חמורות יותר:
https://euroweeklynews.com/2022/06/15/ukraine-blames-german-chancellor-olaf-scholz-for-deaths-of-ukrainians/

האירופה גם כך על סף מיאוס בדרישות וטענות של אוקראינה. גם בארה"ב עוד חודשיים -שלושה, בואכה בחירות לקונגרס וירידה חדה בתמיכה בדמוקרטים, יגברו קולות על הפחתה אם לא ביטול מוחלט בתמיכה כספית וצבאית באוקראינה.

• רעיון גרוע 1

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי בעיה שיגיעו לכאן חיילים אוקראינים לטיפול בתנאי שזה יהיה כמו במבצע "בני המקום - סוריים" (לא מצאתי את השם של המבצע המדויק), לדוגמה: שולחים את הפצועים לבית חולים יוספטל ושם יעסקו במלאכת העבודה הזו. מודע לעניין שרוב המומחים נמצאים דווקא במרכז אבל צריך לחזק איכשהוא את בתי החולים בקצוות הארץ.

אני מעדיף שיתנו להם עזרה ממשית כמו ניתוחים לפצועים מאשר לשלוח דולרים. 

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, fatboy1340 כתב:

האורקאינים (הטעות במקור), באים בטענות גם למדינות אירופה (גרמניה למשל - שהם לא מספיק נחמדים לפליטים שלהם ולכם הפליטים עוזבים) ואף האשמות חמורות יותר:
https://euroweeklynews.com/2022/06/15/ukraine-blames-german-chancellor-olaf-scholz-for-deaths-of-ukrainians/

האירופה גם כך על סף מיאוס בדרישות וטענות של אוקראינה. גם בארה"ב עוד חודשיים -שלושה, בואכה בחירות לקונגרס וירידה חדה בתמיכה בדמוקרטים, יגברו קולות על הפחתה אם לא ביטול מוחלט בתמיכה כספית וצבאית באוקראינה.

אף אחד באירופה לא יפסיק לתמוך בהם, כל עוד הם מחסלים אורקים רוסים. האירופאים (ובמיוחד המזרח אירופאים) אוהבים לראות רוסים מתים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...