Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוסיה VS אוקראינה. 2022 - 2023 - 2024

avargel

פוסטים מומלצים

ציטוט

"If you ask me, I would say far too slow, far too late and definitely not enough," Ihor Zhovkva, deputy head of President Volodymyr Zelenskiy's office, said.

Ukraine is also not happy with the pace of weapons deliveries from the West, he said.

"We are definitely not satisfied," Zhovkva said in response to a question after his speech.

"Had we been satisfied, we would have begun the liberation of Mariupol immediately and thrown away Russian forces from Donbas," he said. "We believe in promises."

https://www.reuters.com/world/europe/senior-ukraine-official-says-eu-sanctions-russia-still-not-enough-2022-05-31/

זה דברים שמעצבנים אותי.
אף אחד לא חייב להם כלום. 

האזרח האירופאי יפגע מההחלטה על הנפט ובסופו של דבר על הגז.

האזרח האירופאי והאמריקאי ישלם על הנשקים שנשלחים לאוקראינה.

והגישה חזרה?

"מעט מדי מאוחר מדי"
"לא מרוצים ממה שאנחנו מקבלים"

תגידו תודה שנותנים לכם ועוזרים לכם.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, David32 כתב:

https://www.reuters.com/world/europe/senior-ukraine-official-says-eu-sanctions-russia-still-not-enough-2022-05-31/

זה דברים שמעצבנים אותי.
אף אחד לא חייב להם כלום. 

האזרח האירופאי יפגע מההחלטה על הנפט ובסופו של דבר על הגז.

האזרח האירופאי והאמריקאי ישלם על הנשקים שנשלחים לאוקראינה.

והגישה חזרה?

"מעט מדי מאוחר מדי"
"לא מרוצים ממה שאנחנו מקבלים"

תגידו תודה שנותנים לכם ועוזרים לכם.

אתה מתרגש יותר מידי בקלות. זה מה שמדינות עושות בזמני מלחמה, וזה ממש לא משהו חדש.

https://www.history.com/news/wwii-us-entry-secret-british-campaign-mi6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם האזרח האירופאי לא יעשה את הדברים האלו, ואם האוקראינים לא יהרגו כדי להגן על מדינתם, האזרח האירופאי יצטרך להתמודד עם דברים הרבה יותר גרועים בעתיד. סה"כ יש פה עסקה קשה ולא נעימה שהיא הכרחית לשני הצדדים.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, garicho כתב:

מה הקשר בין זה למה שרשמתי?

אם אתה רוצה להגיד שזה עוד בקשה שלהם לעוד נשק - אוקיי. אפשר גם להגיד "תודה אבל נשמח לעוד".

חוץ מזה, כול הזילזול ברוסים, ובסוף הצבא הגדול באירופה צריך רכבות על גבי רכבות על גבי רכבות של ציוד כדי איכשהו להתמודד איתו. ועדיין זה לא מספיק.

לגבי מתרגש יותר מדי בקלות - נמאס לי מההאשמות האלה כאילו האירופאים אשמים בהכול. לא שולחים מספיק נשק, לא מוותרים על גז ועל נפט, לא באים להילחם עם האוקראינים, עכשיו אפריקאים הולכים לגווע ברעב בגלל פוטין אבל גם האירופאים אשמים כי לא מספיק סנקציות ולא מספיק נשק ולא באים ושוברים את המצור עם ספינות משלהם. 

בסופו של דבר מלחמה שלכם ואף אחד לא חייב לכם כלום. פוטין מאיים על רעב באפריקה? רק הוא אשם. בטח שלא האירופאים.

אותי זה מעצבן, אותך לא. 

Just now, nitch כתב:

האזרח האירופאי יצטרך להתמודד עם דברים הרבה יותר גרועים בעתיד.

כאילו פוטין יגיע עד האוקיאנוס האטלנטי? לא נראה לי.

חוץ מזה, בשביל זה יש נאטו, ופה יש מדינה שהיא לא בנאטו.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הכל פוליטיקה ומנופי לחץ. לא שהם באמת לא מכירים תודה אלא יש לאדון משימה שצריך לבצע והוא משתמש בכלים שעומדים לרשותו.
באמת שאתה מתרגש סתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, David32 כתב:

כאילו פוטין יגיע עד האוקיאנוס האטלנטי? לא נראה לי.

יש עוד כמה דברים באמצע בין זה לבין הגעה לאטלנטי כמו הנאצים. 

כל כניעה לגחמות שלו מפורשת ע"י פוטין כהזמנה לעוד. היה צריך לעצור אותו מזמן, אבל עדיף מאוחר מאשר לעולם לא.

• אהבתי 1

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מדוע מתייחסים בכלל לפליטים מאוקראינה. שטח המדינה הזו גדול פי 30(!) מישראל. הם פשוט יכולים להעביר אזרחים לעורף. 

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אתה חושב שבעורף יש מספיק מיטות, גגות, ושירותים לאכלס ולטפל במיליוני אנשים? זה בערך לקחת את כל האוכלוסיה המקומית ולהכפיל אותה פי כמה בין לילה.
או שאתה מציע לאוקראינים לאכלס את הפליטים בשטחים בגדולים והפתוחים של מערב אוקאינה?

עריכה אחרונה על ידי Gavrik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, Keyser כתב:

הם פשוט יכולים להעביר אזרחים לעורף. 

בשביל ש"הם" יעבירו אזרחים לעורף צריך ממשל מתפקד (כולל כוחות משטרה) ושירותים אזרחיים פעילים. בשבועות הראשונים של המלחמה כל המערכת האזרחית קרסה לחלוטין באוקראינה, לא היה מי שיפנה אף אחד לשום עורף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא לא בדיוק ״קרסה״, הממשל שם ידע טוב מאוד שהולכת להיות פלישה. אם הם היו מפנים אזרחים מראש הצבא האוקראיני היה נשאר 1:1, מה שהיה מוביל לכיבוש מהיר. לכן הם אמרו עד היום האחרון ״כולם להשאר בבתים - הכול יהיה בסדר״. 

בלי קשר יש חלק משמעותי מהפליטים שניצל את ההזמנות ו״נמלט״ מאזורים שעד היום אין בהם שום לחימה…

עריכה אחרונה על ידי Giant_TA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Giant_TA כתב:

היא לא בדיוק ״קרסה״, הממשל שם ידע טוב מאוד שהולכת להיות פלישה. אם הם היו מפנים אזרחים מראש הצבא האוקראיני היה נשאר 1:1, מה שהיה מוביל לכיבוש מהיר. לכן הם אמרו עד היום האחרון ״כולם להשאר בבתים - הכול יהיה בסדר״. 

לפנות אזרחים ולהתקפל משטחים בריבונות שלך כי גורם אגרסיבי כלשהו שטען שוב ושוב "אנחנו לא הולכים לפלוש אנחנו לא הולכים לפלוש" עלול לפלוש?

אף מדינה לא עושה דברים כאלו ואין סיבה שתעשה. אולי גם היו מחלקים לרוסים הזמנות ומגלגלים שטיח אדום עבורם במעבר הגבול?

*בין זה לבין התפנות ממקומות שהאויב מתקדם אליהם אחרי ביצוע הפלישה ותחילת המלחמה יש הבדל עצום, אז בבקשה לא להגיב ב "אז למה התחילו להתפנות מקייב אחר כך?"

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שמפריע לך במה שהוא רשם ? אני מנסה להבין איך היה מתבצע "הכיבוש המהיר של אוקראינה" אם נגיד כן היו מפנים אזרחים מראש. פתאום הניסיון ההשתלטות המגוכך של הרוסים בעזרת כוחות קומנדו של שדה התעופה ליד קייב כן היה מצליח ? או שרשראות האספקה מרוסיה עד לקייב כן היו עובדים הפעם ? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר דיברנו על זה בשרשור לא פעם אחת על ההבדלים בין צורת הלחימה עכשיו לבין מה שהיה בהתחלה(מתי שחשבו שלא באמת יהיה צריך להילחם), אין לי כוח לחזור על זה.

בגדול, אם האוקראינים לא היו נלחמים במוד של חמאס ופורסים עמדות בבנייני מגורים עמוסים באזרחים, משתמשים בבתי ספר ובתי חולים כ״מגן״ ובקיצור מנצלים את האוכלוסיה האזרחית, הם היו מפסידים כבר מזמן. 

יש לי 2 חברים בארץ שהמשפחות שלהם בחרקוב, אתה יודע למה חלק גדול מהמשפחה שלהם כולל הורים עדין שם? כי לא נותנים להם לברוח!

אתה יודע למה? כי אם האוקראינים יתנו לאזרחים לצאת משם, הצבא הרוסי יקח את העיר מהר מאוד.

עריכה אחרונה על ידי Giant_TA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...