Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוסיה VS אוקראינה. 2022 - 2023 - 2024

avargel

פוסטים מומלצים

לפני 11 דקות, Giant_TA כתב:

אתה באמת חושב שאני צריך להנדס כל פוסט שכתבת או לייק ששמת בשרשור של 160 עמודים? אתה חייב להבין שוקטור השנאה שלך לרוסיה והרוסים = למה שכתבתי.

אני פשוט מבין שברוסיה לא יתחלף השלטון ושבעל הבית שם אולי מהאנשים היחידים בעולם שבאמת מסוגל להשתמש באטום. לכן אני מקווה שזה יסתיים מהר וחבורת המשוגעים בקייב לא יביאו לחורבן יותר גדול. 

ומה שמציק לי זה שאין ספק שהממשל ברוסיה שקרנים גדולים וככה גם כולם חושבים, אבל השקרנים מאוקראינה זה ליגה אחרת ויחיסי הציבור להם הם זוכים בגעילה אותי...

אבל זה מה שעשית שתי הודעות אחורה, פתאום עכשיו קשה לך? נו באמת...

כן פוטין הוא האדם היחיד שנסוגל להשתמש באטום אבל האוקראינים הם המשוגעים בגלל שהם מתנגדים לו.

היגיון מעולם אחר יש לך... מול הדיאלוג שלך אפילו בצלם או שוברים שתיקה נשמעים פתאום הגיוני.

אגב אתה מדבר איתי על שנאה לרוסים אבל חצי מהפוסטים שלך נוטפים שנראה לאומית אנטי אוקראינית פרי היוצר של הםרופגנדה הרוסית

עריכה אחרונה על ידי Gavrik
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, MiniMiz3r כתב:

אני רוסי ויש לי משפחה ברוסיה. תחסוך ממני.

בתאריך 26.2.2022 בשעה 12:40, MiniMiz3r כתב:

חבל שהמערב לא מנצל את ההזדמנות הזאת שרוסיה עסוקה באוקראינה ומנחית פצצת אטום על מוסקבה

אז זלנסקי יהודי = אין אנטישמיות באוקראינה, או מה נסגר עם הרוסים כאן בפורום :ninja:

לפני 25 דקות, Gavrik כתב:

אגב אתה מדבר איתי על שנאה לרוסים אבל חצי מהפוסטים שלך נוטפים שנראה לאומית אנטי אוקראינית פרי היוצר של הםרופגנדה הרוסית

אין לי בעיה עם אוקראינים, כן יש לי בעיה עם פולנים מגליציה שקוראים לעצם ככה, או לפייק אוקראינים של המאה ה-21.

או לכל הפטריוטיות בשקל שלהם שכמו תמיד מונעת מאיפה יש יותר חלב. עם כל המלחמה שהם הובילו אליה, אני יכול לשלוח לך ראיון לפני שלוש שנים רשמי עם אריסטוביץ שם הוא אומר שהם מובילים את המדינה בכוח להתגרות ברוסיה עד שתהיה מלחמה, כי זו הדרך היחידה שלהם להצטרף לאיחוד ונאטו. הכול פוליטיקה ואינטרסים. הם לא רצו להיות מדינה ניטלית פטריוטית כי אין להם מה למכור... 

עריכה אחרונה על ידי Giant_TA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Giant_TA כתב:

אז זלנסקי יהודי = אין אנטישמיות באוקראינה, או מה נסגר עם הרוסים כאן בפורום :ninja:

גם סקייווקר השמיד את ה-death star למרות שאבא שלו היה עליו. אין מה לעשות, המשטר הרוסי הנוכחי צריך להמחק בלי שום אפשרות לחזור אי פעם.

אני מתנחם בזה שהצבא הרוסי הולך לספוג מהלומה כל כך קשה שהוא לא יהווה איום על מדינות אחרות למשך עשורים קדימה.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הירי של הs300 זה סוג של מסר שקשור לשרשרת המסרים והארועים כגון המסר המאיים של תדלוק המטוסים באויר שישראל ביצעה וכדומה ... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, MiniMiz3r כתב:

גם סקייווקר השמיד את ה-death star למרות שאבא שלו היה עליו

אהבתי. אבל זו בדיוק גם הבעיתיות בדיון - שהמציאות זה לא סקייווקר, מקגייור, קפטן אמריקה ושות... זה קצת יותר מורכב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להזכירכם ישראל הורידה בסוריה סוללה של s300 שירתה לעבר מטוסינו . המבוכה היתה כל כך גדולה כי אסד טרם שילם עליה . זה לא דבר זול בכלל. אולי מביך טיפה פחות מזה שירו והשמידו מטוס תובלה/ צילום רוסי בטעות בספטמבר 2018 . שוב צוות סורי. 

הגיעו להבנות עם רוסיה שחיילים רוסים ישלטו בירי s300 וישראל לא תשמיד את הסוללות עם דגש מיוחד על s400 . זה עבד עד לפני שבועיים אז הצוותים הרוסיים נקראו מהר לחזית באוקראינה. עכשיו שוב יש שם איוש סורי והברדק חוגג.

הנ"מ הרוסי התגייס כולו להפיל את הכטב"מ החדש שהאמריקאים סיפקו לאוקראינה.  מטוס סודי וחדיש שמעט ידוע עליו.  אימת החמקנות. 

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 47 דקות, MiniMiz3r כתב:

עם צבא של שכירי חרב שיכורים שנוסעים בארונות קבורה מפלדה שרבע (או כבר שליש?) ממנו כבר נמחק.

כמו גם הציוד האוקראיני. למה שוכחים את זה?

לפני 34 דקות, Giant_TA כתב:

נחזור על זה עוד חודש-חודש וחצי

מה יקרה אז?

לפני 25 דקות, Giant_TA כתב:

כן יש לי בעיה עם פולנים מגליציה שקוראים לעצם ככה, או לפייק אוקראינים של המאה ה-21.

מה מה, אתה חייב להסביר את זה. 

אני לא מבין מה הקשר לפולנים מגליציה שהם פייק אוקראינים. כול מערב אוקראינה לא באמת אוקראיני?

לפני 18 דקות, MiniMiz3r כתב:

המשטר הרוסי הנוכחי צריך להמחק בלי שום אפשרות לחזור אי פעם.

אתה באמת מאמין בזה?

שדבר כזה לא יחזור?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, David32 כתב:

מה יקרה אז?

כלום. זה פשוט הלופ של השרשור :D

לפני כשעה, David32 כתב:

מה מה, אתה חייב להסביר את זה. 

אני לא מבין מה הקשר לפולנים מגליציה שהם פייק אוקראינים. כול מערב אוקראינה לא באמת אוקראיני?

לא כל מערב אוקראינה, אלה אזור יחסית קטן שנקרא גליציה. גליציה כמעט ולא הייתה תחת שלטון רוסי ולמעשה "מלו - רוסי" שהם האוקראינים האמיתיים רוב הזמן היו תחת מתקפות מהצד של גליציה וחיפשו הגנה מפוגרומים אצל הווליקו -רוסי(רוסים). אותו האזור של גליציה היה רוב הזמן תחת שלטון פולני ולכן גם הבניה שם אחרת(לבוב נראית עיר פולנית קלאסית) והם גם קתולים. מה שכמובן לא מתחבר עם רוס של קייב >> רוסיה שהם פרבוסלבים.  אותו סטפן בנדרה גדל תחת הפטמה הפולנית קטולית. מאחר והפולנים היו מאות שנים אויבים של רוסיה(עוד לפני שהייתה רוסיה בכלל) ובכל השטחים שהם שלטו בהם הם הובילו "פולניזציה" מאוד אגרסיבית זה הוביל לכך שחלק גדול ממערב אוקראינה הם דה פקטו סוג של פולנים.

האוייבים של האוקראינים האתניים לאורך ההיסטוריה היו הדוכסות הגדולה של ליטא, הממלכה הפולנית ולאחר מכן האיחוד הפולני-ליטאי. אבל היום בגלל הנרטיב הם הפכו להיות חברים ומנסים לשנות את ההיסטוריה.

את הקו המנחה תפסו שם אותם הגליצאים שהרבה יותר קרובים לפולין והם גם קתולים. האירוניה ומה שעצוב שהיום תחת שכרון ה"לאומנות החדשה" הזו הערים שנכבשות ע''י רוסיה הן ערים דוברות רוסית עם רוב אתני אוקראיני/רוסי פרבוסלבי שאין לו שום דבר משותף עם גליציה או מערב אוקראינה חוץ מחתיכת גבינה של להיות ב"איחוד". 

אין לי בעיה, אני גם חושב שלהיות חלק מהאיחוד זה עדיף ברמת החיים, אבל ככה גם צריך לקרוא לזה ולא לקשקש על איזו היסטוריה, לאום ובלבולי ביצים. זו בדיוק אותה התעמולה שמורידים לעם הפשוט כמו ברוסיה.

אם מחר סנט פטרסבורג תמרוד בשלטון של פוטין כי היא תרצה להיות חלק מהאיחוד ולהצטרף לפינלנד וכל האנשים שם יתחילו להגיד שהם פינים ויקינגים לא יהפוך את זה למציאות, אבל זה בדיוק מה שהתקשורת תאכיל אותך...

כמובן שחלק גדול הם היו תחת השליטה האוסטרו הונגרית, אבל להם היו שם פחות אינטרסים, ואז כשהם חזרו לשליטה של פולין עם מספר תחנות בדרך כמו פטליורה הגיבור הלאומי הם נתנו פול גז בקשקוש הפולינו-אוקראיני. 

אגב, במערב בלרוס יש גם פולנים וליטאים ומשם יצא כנראה השד הבא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר אחד אני יכול לתת לך:

לפחות די ברור ש(לעומת אחרים) הדעות שלך די עיקביות לגבי הסיכסוך הזה והסיכסוך שלנו.

מה שכן, אף אחד מעיר שנכבשה לא רוצה לגור תחת רוסיה, איזו סיבה יש לרצות דבר כזה?

זה שהם (אולי) רוסים, לא אומר שהם לא יכולים לרצות לגור תחת אוקראינה.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, SlowRide כתב:

ישראל אישרה למכור לאוקראינה נשק או שזה סתם קישקוש? 

ישראל מכחישה באופן רשמי.

מקורות מסויימים באסטוניה ואוקראינה טוענים שישראל לא מתנגדת שאסטוניה תעביר טילי ספייק וגבריאל (בלו ספיר) שרכשה מאיתנו לאוקראינה.

לא יודע למי להאמין ולא יודע אם יש לנו יכולת לקבוע לאסטונים מה לעשות עם הטילים שקנו מאיתנו.

• רעיון טוב! 1

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, David32 כתב:

מה שכן, אף אחד מעיר שנכבשה לא רוצה לגור תחת רוסיה, איזו סיבה יש לרצות דבר כזה?

זה שהם (אולי) רוסים, לא אומר שהם לא יכולים לרצות לגור תחת אוקראינה.

אין לי בעיה עם זה. אני גם מבין את הסיבה שמפמפמים שם אידיאולוגיה מופלצת כדי ללכד(וגם הצליחו) את המגוון הגדול של הפזל שנקרא אוקראינה. הנקודה מהצד שלי שהם התחילו בזה בפול גז עוד משנת 2014. וכמו החברים הפלסטינים שלנו ולפני זה כול הערבים הגרעין המלכד נבנה על בסיס שנאה לאומנית שזה בחיבור ללאומנות חצי מומצאת מעלה את הסעיף.

בגלל שלא היה להם בסיס אחר לבנות ממנו הם הלכו למקורות מאוד חשוכים בהיסטוריה והעולם הכשיר את זה כי כמה שזה יותר אגרסיבי נגד הרוסים ככה זה טוב.

עוד נקודה שבגללה אותם האנשים מסכנים זה שהם לא רוצים לגור ברוסיה, אבל הם גם מפחדים מאוקראינים לאומנים הזויים שרואים בהם בוגדים בגלל שהם נשארו. מזכיר לי קצת שיחות עם חברים דרוזים שסיפרו לי שחלק מהדרוזים בגולן מפחדים לקבל עמדות פרו ישראליות מהפחד שבעתיד השטח יחזור לסוריה(נשמע מצחיק) ואז הם יתפסו כבוגדים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 3 דקות, elibaba כתב:

לא יודע למי להאמין ולא יודע אם יש לנו יכולת לקבוע לאסטונים מה לעשות עם הטילים שקנו מאיתנו.

ממש, כמו שטויוטה יכולה לקבוע לדעאש (זה עדיין קיים?) מה לעשות עם ההיילקסים שלהם...

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...