Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוסיה VS אוקראינה. 2022 - 2023 - 2024

avargel

פוסטים מומלצים

יש כבר תקדין היסתורי לתסריט כזה.
https://he.wikipedia.org/wiki/רימון_20

אבל מה זה משנה העיקר זה מה שסולוביוב מספר בערוץ 1

עריכה אחרונה על ידי Gavrik
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, David32 כתב:

בנימה אחרת, באמת מעניין איפה צריך להיות האיזון בכלים צבאים בין זיהום, צריכת דלק, טכנולוגיה ואמינות.

כמה שיותר, כמה שיותר, כמה שפחות, כמה שהחימושניקים מצליחים לייצר. ככה לפי הסדר. לפחות מהימים בגדוד

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, Gavrik כתב:

יש כבר תקדין היסתורי לתסריט כזה.
https://he.wikipedia.org/wiki/רימון_20

אבל מה זה משנה העיקר זה מה שסולוביוב מספר בערוץ 1

אין ספק שהוא ליצן, אבל מקבל על זה המון כסף. אתה הסלביוב-קו של הפורום, אבל בחינם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לעשות שגם אם היו משלמים לי לא הייתי תומך בפשעים של המשטר הרוסי ומנסה להצדיק אותם על ידי כל מיני ספקולציות מגוחכות.
אבל צר לי שיש אנשים שגם אחרי שנים של חיים במדינה מערבית עדיין שטופי מוח על ידי התעמולה הרוסית ועוד לא נפל להם האסימון. 
אולי בקונפליקט הבא כש"השלום הרוסי" יחליט שיש לשחרר את העם הפלסטיני מידי ה"פשיסטים היהודים" תבינו עם מי יש לנו עסק.
בינתיים זה הנרטיב שהם מתחילים ליישר איתו קו. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, Gavrik כתב:

אולי בקונפליקט הבא כש"השלום הרוסי" יחליט שיש לשחרר את העם הפלסטיני מידי ה"פשיסטים היהודים" תבינו עם מי יש לנו עסק.
בינתיים זה הנרטיב שהם מתחילים ליישר איתו קו. 

לא יודע אם פספסת, אבל זאת לא דעה קיצונית בעולם כרגע...

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאפו על תגובה בלי משפטי מקגייוור.

כל מה שאתה אומר לגיטימי אבל אני לא תומך במשטר הרוסי... אני לא תומך במשטר האוקראיני ובפוליטיקה המסריחה שהביאה את הקונפליקט הזה לאירופה.

בצביעות כשמדברים ש"פליטים" מהמזרח הם מהגרים כי הם ממשיכים למדינות לפי דעתם, אבל אותם האוקראינים שחלקם עשו תחנת מעבר אצל ג'ריצו בדרכם למדינות עדיפות על פולין - זה "שונה". 

גם לא "צר לי" שאני לא כמוך שמציין כאן בדיון שאבא שלו גר בעיר מרכזית במדינה הזו, אבל במקום לראות בו קורבן ובכלל לחשוב עליו אתה מקווה שהוא ימות מרעב או שיפציצו אותו...

בקיצור, אתה חלק מהמחנה של בצלם או שוברים שתיקה רק בקונפליקט אזורי אחר, והמחנה הזה במימדים מפחידים ומעוות את המציאות - זה הכול.

עריכה אחרונה על ידי Giant_TA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שיש לי להגיד להנ"ל זה WTF... אתה רושם פו דברים שלא קיימים, מערבב בין דברים ויוצר הקשרים לוגיים שקיימים רק במקום אחד והוא בדימיון שלך.
אגב אם אל שמת לב אף אחד פו לא אוכל את הלוקש שלך שאתה "לא בצד של הרוסים" אתה מנצל כל הזדמנות ללכלך על האוקראינים ולפרגן לרוסים פעמים רבות כאשר הנרטיב שלך נראה כאילו הוא מועתק ישירות מדף המספרים של הפרופגנדה הרוסית.
להגיד ש"אני לא בצד של הפלסטינים ולא בצד של ישראל" ובו זמנית להגיד "ישראל היא אפרטהייד וכוח כובש שמדכא את העם הפלסטיני וצריך לגרש את הישראלים ולתת לפלנטינים לבנות את המדינה שלהם חזרה" זה לא כ"כ לוגי אבל ניחא.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.5.2022 בשעה 11:19, Gavrik כתב:

אבא שלי גר ברוסיה כל יום שולח לי קישורים לסרטונים של סלביוב או שופר אחר של הקרמלין. אני כבר מתפלל שגם את הטיקטוק יינתקו לו.

אז ככה. כדי שההיגיון הילדותי שלך יבין משהו. אם אתה כל הזמן מקווה שכולם ילחמו ברוסיה, שיהיה שם רעב, או כל הדברים האחרים שאתה כותב, זה תקף גם לאבא שלך. ולא, אין איזו גלימת קסמים שזה יקרה לכולם חוץ מאבא שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, Gavrik כתב:

אגב אם אל שמת לב אף אחד פו לא אוכל את הלוקש שלך שאתה "לא בצד של הרוסים" אתה מנצל כל הזדמנות ללכלך על האוקראינים ולפרגן לרוסים פעמים רבות כאשר הנרטיב שלך נראה כאילו הוא מועתק ישירות מדף המספרים של הפרופגנדה הרוסית.

אני בצד הרוסי ואני לא אוהב את הצד האוקראיני - עד כאן נכון. אבל אני לא אוהב את השלטון ברוסיה ולא את פוטין, אתה מבין זה יכול לבוא ביחד. 

ולאור העובדה שכבר ציינתי שחלק גדול מהמשפחה שלי גר ברוסיה(והם לא בעד הממשל או מלחמה) אני מקווה שהקונפליקט הזה לא יגלוש מחוץ לאוקראינה והנרטיב הפולני מגליציה שכבש את אוקראינה לא יביא(והוא מביא) שנאה כלפי אדם נטו על בסיס הלאום שלו.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמובן שלא מצאת ציטוט אלא ניסית לסטות מן הנושא כי זה הקשר לוגי שקיים רק בדימיונך.

ואתה עוד מספר לי פו על עיוות המציאות? 

סלח לי אבל לקיים דיון עם פאנטזיור זה עניין לא כ"כ פרודוקטיבי 

אגב אפשר לא לאהוב את פוטין אבל לתמוך בצד הפרו רוסי בכל המלחמה הזאת כמו שבטח באיראן יש אנשים שלא אוהבים את המשטר אבל מאמינים שישראל היא התגלמות הרשע והשטן ושיש להשמידה.

וכמו במקרה של ישראל-איראן, לנושא שבו אנחנו דנים בשרשור של רוסיה-אוקראינה זה לא משנה כ"כ.

אם אתה מאמין לפרופגנדה ודף המסרים הרוסי אז אתה בצד של הרוסים גם אם פוטין לא מוצא חן בעיניך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ישראל אישרה למכור לאוקראינה נשק או שזה סתם קישקוש? 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, Gavrik כתב:

וכמובן שלא מצאת ציטוט אלא ניסית לסטות מן הנושא כי זה הקשר לוגי שקיים רק בדימיונך.

אתה באמת חושב שאני צריך להנדס כל פוסט שכתבת או לייק ששמת בשרשור של 160 עמודים? אתה חייב להבין שוקטור השנאה שלך לרוסיה והרוסים = למה שכתבתי.

אני פשוט מבין שברוסיה לא יתחלף השלטון ושבעל הבית שם אולי מהאנשים היחידים בעולם שבאמת מסוגל להשתמש באטום. לכן אני מקווה שזה יסתיים מהר וחבורת המשוגעים בקייב לא יביאו לחורבן יותר גדול. 

ומה שמציק לי זה שאין ספק שהממשל ברוסיה שקרנים גדולים וככה גם כולם חושבים, אבל השקרנים מאוקראינה זה ליגה אחרת ויחיסי הציבור להם הם זוכים בגעילה אותי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Giant_TA כתב:

וחבורת המשוגעים בקייב לא יביאו לחורבן יותר גדול. 

ממש משוגעים שפלשו למדינה שכנה עם צבא של שכירי חרב שיכורים שנוסעים בארונות קבורה מפלדה שרבע (או כבר שליש?) ממנו כבר נמחק.

אה רגע.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, MiniMiz3r כתב:

ממש משוגעים שפלשו למדינה שכנה עם צבא של שכירי חרב שיכורים שנוסעים בארונות קבורה מפלדה שרבע (או כבר שליש?) ממנו כבר נמחק.

אה רגע.

פינו אותכם מאזובסטל וגם נתנו גישה לקארספורום? וואלה סחתיין על החזרה

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...