Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוסיה VS אוקראינה. 2022 - 2023 - 2024

avargel

פוסטים מומלצים

לפני 6 דקות, MostlyWicked כתב:

כאילו שלרוסים מעניין את התחת אם הם פוגעים באוכלוסיה אזרחית, הצחקת אותי. הצבא הרוסי זה לא צה"ל.

אולי לא צה״ל, אבל אם לא היו מתחשבים באוכלוסיה אזרחית, היית רואה תמונות אחרות ומספרים אחרים. ביחס לגודל האוכלוסיה המצב טוב מאוד בכל מה שקשור להריגת אזרחים. 

התמונות בתחילת המבצע בכלל הרגו אותי, שיירות של טנקים שנעמדות בגלל שמולם יוצאים מאות אזרחים. בזמן שהחיילים המסכנים לא יודעים מה לעשות עם עצמם, כי אין להם אישור לדרוס ולהרוג את כולם כמו שאתה חושב. הגיבורים האוקראינים תוקפים אותם כמו ברווזים…

עריכה אחרונה על ידי Giant_TA
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Giant_TA כתב:

התמונות בתחילת המבצע בכלל הרגו אותי, שיירות של טנקים שנעמדות בגלל שמולם יוצאים מאות אזרחים. בזמן שהחיילים המסכנים לא יודעים מה לעשות עם עצמם, כי אין להם אישור לדרוס ולהרוג את כולם כמו שאתה חושב. הגיבורים האוקראינים תוקפים אותם כמו ברווזים…

שמע, ממש צר לי עליהם. לא נתנו להם לדרוס אנשים עם טנק.

הנה פלייליסט לאות הזדהות:

• אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צר לך על חייל צה״ל שמחבל הורג אותו בזמן שהוא מנצל את העובדה שאותו החייל לא רוצה להרוג את כל האנשים בבית שאליו הוא נכנס? 

אני מבין שעל פי ההגיון הזה החטיפה של גולדין זו לא פחות מפעולה מרשימה של החמאס.

עריכה אחרונה על ידי Giant_TA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Giant_TA כתב:

כי אין להם אישור לדרוס ולהרוג את כולם כמו שאתה חושב. הגיבורים האוקראינים תוקפים אותם כמו ברווזים…

זה שאין להם אישור זה כי אין מישהו שיתן את האישור, לא כי למישהו איכפת או לא איכפת. בתכלס? חלק עושים ככה, חלק ככה, כי הצבא הרוסי בתוך אוקראינה בכאוס מוחלט.

תוקפים אותם כמו ברווזים? מצוין. שפאקינג יצאו מאוקראינה.

מאיזו מדינה מצופה לא לתקוף את כל מי שפולש לשטח שלה בבוטות, אני קורא ונדהם.

אתה מעביר ביקורת על צורת הלחימה של אוקראינה ומה לא, אבל איכשהו מחליקה לך העובדה שיש לך נוכחות לא רצויה של מדינה ריבונית אחת בתוך אחרת.

גרילה או וואטאבר, כל עוד האוקראינים לא מבצעים פשעי מלחמה- שיבחרו איזו דרך שבא להם לבעוט את הצבא הרוסי חזרה הביתה.

(לא אמרתי שהם לא מבצעים- כי העדויות הן ששני הצדדים אכן מבצעים.)

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למדינה יש רשות להגביל תנועה של אזרחיה (ראה 100 מטר במדינת ישראל רק לפני כמה שנים).

מי שנוסע מבצעית בשיירה פשוט מזמין לעצמו טילים. אכן ברווזים.

שמעתי שלרוסים יש שיטת לחימה חדשה:  צריך לכבוש אזור: קודם משטחים את האיזור באלטילריה (כמובן נזהרים לא לפגוע באזרחים) . אח"כ שולחים חיל רגלים ושריון מאחריו. תפקיד השריון כמובן לוודא שאף חייל רוסי לא מסתובב ורץ לאחור. תמיד  אפשר לטעון אחר כך שהחייל נפל בחילופי אש.

עריכה אחרונה על ידי save
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, save כתב:

שמעתי שלרוסים יש שיטת לחימה חדשה:  צריך לכבוש אזור: קודם משטחים את האיזור באלטילריה (כמובן נזהרים לא לפגוע באזרחים) . אח"כ שולחים חיל רגלים ושריון מאחריו. תפקיד השריון כמובן לוודא שאף חייל רוסי לא מסתובב ורץ לאחור. תמיד  אפשר לטעון אחר כך שהחייל נפל בחילופי אש.

למה ככה?

הטנק רק מסמן לחייל באיזה כיוון לרוץ, שלא ירוץ בכיוון הלא נכון בטעות.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, Giant_TA כתב:

היא לא בדיוק ״קרסה״, הממשל שם ידע טוב מאוד שהולכת להיות פלישה. אם הם היו מפנים אזרחים מראש הצבא האוקראיני היה נשאר 1:1, מה שהיה מוביל לכיבוש מהיר. לכן הם אמרו עד היום האחרון ״כולם להשאר בבתים - הכול יהיה בסדר״. 

בלי קשר יש חלק משמעותי מהפליטים שניצל את ההזמנות ו״נמלט״ מאזורים שעד היום אין בהם שום לחימה…

אז לשיטתך ממשלות ישראל לדורותיהן צריכות היו לפנות את כל אזרחי ישראל שחיים תחת איום האויב? 

הרי האיראנים ושלוחותיה מכסים את כל ישראל בטווח הטילים, מנהיגיהם מצהירים בוקר וערב שהם ישחררו את פלסטין ויחסלו את האויב הציוני.

פלישה מגבולות לבנון וסוריה הן חלק מהתוכניות האופרטיביות בחיזבאללה. 

אפילו לא משקרים לנו שזה "רק תרגיל ולא יפלשו". 

מעניין, כמה אזרחים צריך לפנות? ולאן? 🤔

אני מאמין שבפועל אי אפשר להפריד בין כח צבאי לאזרחים כשכוח צבאי זר פולש. 

הרי הם לא כובשים בסיסי צבא, הם כובשים ערים ושם יש אזרחים. המלחמה היא לא תוכנת מחשב, אין רק 0 או 1, הרוסים לא פוגעים באזרחים בכוונה תמיד, האוקראינים לא מסתתרים מאחורי אזרחים תמיד. 

• אהבתי 2

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שרשור מעניין על השימוש של האוקראינים בסטארלינק של אילון מאסק.

סגירת מעגל אש מהירה באמצעות הuber של הארטילריה.

לא הכרתי את זה וגם אין לי מושג עד כמה זה מדויק.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, yairba כתב:

אז לשיטתך ממשלות ישראל לדורותיהן צריכות היו לפנות את כל אזרחי ישראל שחיים תחת איום האויב? 

הרי האיראנים ושלוחותיה מכסים את כל ישראל בטווח הטילים, מנהיגיהם מצהירים בוקר וערב שהם ישחררו את פלסטין ויחסלו את האויב הציוני.

פלישה מגבולות לבנון וסוריה הן חלק מהתוכניות האופרטיביות בחיזבאללה. 

אפילו לא משקרים לנו שזה "רק תרגיל ולא יפלשו". 

לאיום מילולי וגם טילים אין קשר. אם מחר הצבא הסורי ביחד עם איראן מתחיל היערכות צבאית בגבול לפלישה סטייל טרום יום כיפור של מאות אלפי חיילים, ובצד של לבנון חיזבאללה - אז כן(עזוב את זה שאנחנו נקדים מכה בסצנריו כזה).

אתה בטח לא תראה(אני מקווה) ממשלה שלא נערכת, פותחת קווים חמים, היערכות של פיקוד העורף. ועוד מספרת לכולם שהכול סבבה. 

וכשזה מתחיל, אתה לא תראה חיילי גולני פורסים עמדות בבתים של אזרחים בזמן שמחייבים את המשפחות להשאר שם. 

וכאן אנחנו מדברים על ישראל, שאין בכלל מה להשוות את העורף לעומת אוקראינה הענקית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.6.2022 בשעה 11:09, Gavrik כתב:

האם אתה חושב שבעורף יש מספיק מיטות, גגות, ושירותים לאכלס ולטפל במיליוני אנשים? זה בערך לקחת את כל האוכלוסיה המקומית ולהכפיל אותה פי כמה בין לילה.
או שאתה מציע לאוקראינים לאכלס את הפליטים בשטחים בגדולים והפתוחים של מערב אוקאינה?

ובכן, כן. זה מצב חירום, לא חופשת הכל כלול בטורקיה. הממשלה צריכה לדאוג לאזרחיה, לא להפיל אותם על מדינות אחרות. 

בתאריך 3.6.2022 בשעה 11:19, MiniMiz3r כתב:

בשביל ש"הם" יעבירו אזרחים לעורף צריך ממשל מתפקד (כולל כוחות משטרה) ושירותים אזרחיים פעילים. בשבועות הראשונים של המלחמה כל המערכת האזרחית קרסה לחלוטין באוקראינה, לא היה מי שיפנה אף אחד לשום עורף.

אם היה מספיק ממשל כדי להוציא טיסות, יש מספיק ממשל להעביר אותן לעורף. 

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולנו חכמים בדיעבד.

אבל אשמח לתשובה של שאלת תם

נניח ועל ההתחלה זלנסקי היה אומר לרוסיה- תפאדל, תיכנסו. לא רוצה שימותו אנשים ולא רוצה שיהרסו בתים ותשתיות.

מה היה קורה?

אנשים היו מוצאים להורג כמו בהיפכה של השאה באירן?

או שפשוט הכסף היה נמחק לאנשים ומתחילים מחדש תחת אימא רוסיה?

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, eladns כתב:

אנשים היו מוצאים להורג כמו בהיפכה של השאה באירן?

או שפשוט הכסף היה נמחק לאנשים ומתחילים מחדש תחת אימא רוסיה?

ניחוש פרוע - היו כמה שנעלמים, והשאר היו הופכים להיות אזרחים סוג ב' תחת האדונים החדשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אולי היה שווה להוריד את הראש והכבוד ולתת לזה לעבור

אתה לא חושב?

הרי בחיאת, הדוב הרוסי הענק מול מדינה אחת קטנה- צריך להיות ריאלים

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...